Jump to content

Artas

Nariai
 • Content Count

  256
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Normalus

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas/Klubas
  Vilnius
 1. Artas

  Jeep wrangler

  O kuris gamintojas per paskutinius 10 metų gamina normalius 4x4? Pas visus belikę brangūs pantavozai.
 2. 😉 Tik draugiškai juokauju. Žinau šį tavo hobį pradedant turbūt Golf2 ir tebesitęsiant iki dabar. 🔊
 3. Jau praėjo 3 metai Ar nebus taip, kad ateis laikas mašiną išvežti į šrotą, o projektas taip ir nebus baigtas?
 4. Kur draudimas žolę mato? O šiaip vaizdas - neduok dieve.
 5. Tai eurovaistinėj yra ,,NEW" pasta. . O Švedijoj - ne.
 6. Kokia žemės sklypo paskirtis. Ar yra sodyba. Kokia kaina?
 7. Nesu didelis elektrikas, bet pridekiklio saugiklis tik 15A (gal dar priklauso nuo auto modelio). Dėl to nėra problemų?
 8. Po WJ kolonkės perrinkimo buvo užpiltas elementarus Dexron IID. Pravažinėjau 6 metus ir niekas neužlinko ir neūžė.
 9. Olandai, manau, kad ne taip, paparasta su tais grąžinimais, kai pardavėjas yra neprofesionalus pardavėjas. Pvz.: ,,4. Sutarties sąlygos, panaikinančios ar apribojančios pardavėjo atsakomybę už daiktų trūkumus, negalioja, išskyrus atvejus, kai jis pirkėjui atskleidė daikto trūkumus, kurie pardavėjui buvo ar turėjo būti žinomi, taip pat atvejus, kai pirkėjas savo rizika pirko daiktus iš asmens, kuris nėra profesionalus pardavėjas."
 10. Iš medžioklės taisyklių: ,,Medžioklės vadovas privalo sustabdyti medžioklę esant nepalankioms oro sąlygoms, žmonių judėjimui ar susitelkimui medžioklės vietose, įvykus nelaimingam atsitikimui" Šitas reikalavimas šiaip sau parašytas, ar vis dėlto privalomas vykdyti?
 11. Artas

  JC liftinimas 4,5"

  4,5 colio ar centimetrų? Nelabai suprantu, kaip gali esami (standartiniai?) amortikai tikti. Jeigu tikrai liftinsi 4,5 colio, tai reikalų turėsi daug. Jeigu liftas 4,5 cm, tai gali nieko nedaryti - visos standartinės detalės tinka.
 12. Nėra gamintojo rekomendacijų keisti stiprintuvo skystį . Bet kad bet kokių skysčių keitimas dar niekam nepakenkė tai sutinku.
 13. Į JEEP variklį gamintojas rekomenduoja kažkokią neaiškią mineralkę pilti. Beveik niekas šitų rekomendacijų nepaiso. Taigi, jeigu problemų nekelia nusipirkti vairo stiprintuvo skysčio su Mopar ženkliuku (nu tipo parduotuvė šalia namų, kaina ne kaip už skystį su aukso dulkėmis ir pan.), tai ir nusipirk. Dabar realus atvejis su maniškio JEEP WJ vairo kolonėle. Taip jau atsitiko, kad reikėjo kolonėlę kapitaliai perrinkti. Atliko tą normali firma ir supylė Dexron IID skystį. Sakau jiems gal negerai padarėt su tuo skysčiu. Sako viskas bus gerai. Kadangi davė metus garantiją, tai galvoju po kelių mėnesių, kai pragės kolonkė leisti (tokių gąsdinimų buvo kai kuriuose forumuose), atvažiuosiu ir tegu perdaro. Rezultate jau važinėju su Dexron IID kolonkėj ne mažiau kaip 6 metus. Kol kas jokių problemų.
 14. Milimetrovkės priekyje ir gaunasi. Gali tekti plastmases papjaustyti, kad visiškai be brūžinimo ant posūkių važiuoti. Bet nieko kritiško. Dėk 31 drąsiai.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.