Pereiti prie turinio

Opel Frontera


g00g00

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 285
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

siaip cia daugelis uz TLC pasisako. bet kad jos gana brungios, o man su jomis dar neteko susidurti. pats su NP GR vazineju ir esu labai patenkintas. paprastas kaip dviratis, patikimas, kantrus auto. anksciau turejau pajerika, bet patrulis kur kas geriau :D teko susidurti ir su terranu 2,7TD irgi visai nieko aparatas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane dede turejo NP redbull kaip ir mano, irgi labai patenkintas buvo naudojo kaip tikrai darbini arkli, bet,kad puna... o siaip tai tikrai niskes man prie sirdies...

zdz, kolkas pasilaikysiu, jei kas atiduosiu tevui...jei ne tada parduosiu...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ko prie zmogaus prisikabinot? Mazdaug s... , parduok greiciau... Nu gerai, faktas, kad po rimta s... vaziavimui ta masina netinka. Bet kasdieniam naudojimui, kaip darbinis arkliukas tai visai px. Esu miskininkas ir vazineju su sportu 94m. Kas menesi 5000 km ir ne maziau! Kuris "traktorius" taip pavaikytas po dvieju metu dar gyvas butu?

Su 31 colio padangom ir pravazumas visai px. Nu jo... Prosvaistos truksta aisku... Uztai ekonomiskas ( dujyciu 14l/100km). Daliu irgi sociai ir nebrangiai (jei zinai nuo ko kas tinka, frontera juk 100% lego konstruktorius :D )

 

Vienu zodziu, g00g00, klausk kas neaisku ar siaip kokios pagalbos reikes. Dar mane gali rasti http://www.4x4club.ru nick'as - darcan. Ten ir daugiau tokiu beprociu :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip cia daugelis uz TLC pasisako. bet kad jos gana brungios, o man su jomis dar neteko susidurti. pats su NP GR vazineju ir esu labai patenkintas. paprastas kaip dviratis, patikimas, kantrus auto. anksciau turejau pajerika, bet patrulis kur kas geriau :D teko susidurti ir su terranu 2,7TD irgi visai nieko aparatas
Nissanai jega icon_exclaim.gif:salut:
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dariau gal burm malonus ir pasakytum kaune servisus kurie moka tokias masinas remontuoti

 

servizai nemoka... :( na nebent jei pavaru deze, razdatke, tiltus tai Sargenuose diedai neblogi yra. Variklis - "Pavasaris" Aleksote. Zinau ir pogrindiniu motoristu. As moku 8) Dar ne burtininkas, tik mokausi © , bet kazkuo pagelbet galiu. Kas subiro? :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

zdz. pravaziavau 1000km ir vel servise, vel kazkas su varikliu,zdz ryt gal kokios naujienos bus...

Kazkas cia teisingai sake... Opel Tik padidinto pravazuvo lengvoji masina... zdz... nieko gero is to mano Opeliuko...

Kazkas jai po sirdute kala... kadangi pakeite 16valve, ir dirzus ir guolius... tai nzn kas gali buti, tikrai nespaudziau jos, bet draugauti nenori, net greitkelyje vaziuodavau 90km/h furos ir pensininkai su ziguli ir tie lenkdavo zdz... gal kas galetu patarti... Be PARDUOK!:P

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zdz. pravaziavau 1000km ir vel servise, vel kazkas su varikliu,zdz ryt gal kokios naujienos bus...

 

Man kazkodel atrodo, kad servizas isigijo melziama karve :lol:

Negi visam Vilniuje nera normaliu motoristu?

 

Lipi zmogui ant zaizdos? tai gal ka pasiulyk! :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siandien dar nebuvau servise, ryt varysiu ziureti, gal ka pasakys...

nzn, tiesiog neviltis ima, nuo pirkimo pravaziuota 1500km, o jau 2 kart servise, ir vel variklis, tiesiog liudna.... blemba tuoj 3dalis masinos kainos bus vien uz remonta...

Maciau pardavimuose, autoplius ar kazkur... is anglu parvarytas 5.000lt nori, bet nzn.. ar imt grynai ant detaliu.. nzn koks jo dar stovis...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.