Pereiti prie turinio
Robb

MP blogai kuriasi/dumina/nesandari kuro sistema

Rekomenduojami pranešimai

atkreipk demesi i si pastebejima, draugui taip buvo

matot, rusisko kuro as pats tik 20ltr ir viena karta esu uzpyles ir kai man po to karto pradejo nebedirbti tinkamai variklis, tuomet as jo daugiau ir nesu pyles, tiesa neaisku kas buvo pilama anksciau i baka, kol jis dar man nepriklause. Bet kokiu atveju dekui uz komentarus ir pagalba, variantu pasiulete nemazai, kuriuos reikes pamazu pasitikrinti

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na iš pasakojimo neaišku, koks tas griebimas. Jei kuro sistema nesandari, tai turėtų pradžioj būt tuščias sukimas, o po to po truputį pradeda griebti (man taip bmw buvo). O jei suki o griebia griebia ir tik neiškart pagriebia kaip tada? Mano mp2 tokia problema šaltam, tik aš dar žvakių nepatikrinau ir akumuliatorius ko gero per mažas pastatytas. bet idėjas apie rankinį papumpavimą patiko, reiks išbandyti :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Na iš pasakojimo neaišku, koks tas griebimas. Jei kuro sistema nesandari, tai turėtų pradžioj būt tuščias sukimas, o po to po truputį pradeda griebti (man taip bmw buvo). O jei suki o griebia griebia ir tik neiškart pagriebia kaip tada? Mano mp2 tokia problema šaltam, tik aš dar žvakių nepatikrinau ir akumuliatorius ko gero per mažas pastatytas. bet idėjas apie rankinį papumpavimą patiko, reiks išbandyti :)

TAIP IR YRA, is pradziu tuscias sukimas po to po truputi pradeda griebti ir uzsiveda.. matyt cia del kuro padavimo problema, galbut kaip kazkas cia minejo siurblys nepalaiko spaudimo ir kuras subega atgal i baka, nes uzpompavus rankiniu budu viskas tvarkoj

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Tai tada labai paprastas problemos sprendimo būdas, statai mechaninį vožtuvą prieš kuro filtrą ir nesuki sau galvos. Man su pastatymu 30 Lt. kainavo ir visos bėdos su bmw užvedimu pasibaigė. :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

nupirkau mp 2,8disel 98metu. buvo turbinos defektas. pakeiciau turbina, traukos atsirado, bet kaip dumino taip dumina.dumas baltai melsvas. dumina kartais, todel ir keista.bet jau kai uzdumina, tai jau teisingai.vaziuojant nedumina, tik ant laisvu ir pradedant vaziuot. galvoju, kad galva.ar gali but kas nors kitas?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

nupirkau mp 2,8disel 98metu. buvo turbinos defektas. pakeiciau turbina, traukos atsirado, bet kaip dumino taip dumina.dumas baltai melsvas. dumina kartais, todel ir keista.bet jau kai uzdumina, tai jau teisingai.vaziuojant nedumina, tik ant laisvu ir pradedant vaziuot. galvoju, kad galva.ar gali but kas nors kitas?

..gal prapusk jy normaliai, buna ismetime like daug tepalu, isdegt viskas turi.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

..gal prapusk jy normaliai, buna ismetime like daug tepalu, isdegt viskas turi.

Kaip reikalas su tepalais? Ar keitei? Jei butu ismetime tai per pora dienu isdegtu. Gal sakau jama biskutuka tepaliuku? :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

o gal kai pakeitei turbina neisvaliai oro slangu ir interkulerio radijatoriaus ten turetu buti sausa

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

as savo kaip pirkau irgi x failai buvo,kaip ziurejau ,nei dumino,nei istraukus matuokle paras buvo ,nei slangu pute nu vopsiem viskas ciki ,rankpinigiu nedaviau pasakiau pardavejui ,kad pamastysiu ir pasuksiu,po kokios valandeles susiskambinom ir susitikom regitroj,nes man numeris remo nelabai del rudziu patiko,trumpiau tariant nupirkau ir prasidejo,pradejo jau is regitros vaziuojant piltis baltais dumais(kaip pasmaugi )grizau i namus jau pilnas "dziaugsmo" ,poto jei uzsmaugdavau iki 4500 apsuku tai kelio uz mico nesimate,bet dumai jau tada ne balti o melyni budavo,bet slangu nepute,antifrizas nedingdavo,ir motoristas ziurejo itare ziedus ,bet kurias kaip laikrodis (saltas ir siltas)nu visokiu minciu buvo jau galvojau skersiu motora,bet primeciau reik pakeis tepalus ir ziuret kas bus toliau,paskersti nuspredziau kaip galutinai uzlinks,nedroziau apsukas keldavau tik iki 3000,Rezultatas vaziuoja po siai dienai,dumai dingo,tepalo nuo keitimo iki keitimo dapilt nereikia(10000km)itariu ,kad buvo pastriges adr vostuvas,kazkaip ten liaudis ji uzglusina,del jo dumina.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Arba pasistatyk papildomą skaidrų filtriuką prieš pagrindinį filtrą, sutaupysi pinigų nes ne taip dažnai reiks keist pagrindinį filtrą, plius matysi ar sandari sistema. Jei problema sandarume, tai keisk visus vamzdelius į plastikinius, ir bėdos baigsis ir pakeitimas nesudįtingas. Visus darbus galėsi pats pasidaryt ;)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

dekui uz patarimus kolegos, filtra pasikeiciau, kol kas nieks del to nepasikeite, vakar isidejau voztuva pries kuro filtra, kuris praleidzia kura tik i viena puse, kad nesubegtu kuras atgal i baka ilgiau pastovejus, ziuresiu kaip dabar kursis, nes dar isbandyt nespejau

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Man panašūs simptomai buvo dėl supuvusių kuro vamzdelių. Kol bakas pilnas kurdavosi ir dirbdavo puikiai, kai tik mažiau pusę bako, reikėdavo ilgai pasukt. Aš durnius, pradėjau visai iš kitos pusės, ėmiau siurblį, keičiau riebokšlį, stendas ir t.t., uždėjus atgal - tas pats. Paskui nusprendžiau pasitikrint kuro magistrales, palindęs pajudinau vamzdelį, tas ir liko rankoj. Supuvę abu: ir padavimo, ir grįžtamas, iki maždaug, pusės mašinos. Pakeičiau ir viskas ok.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Panašiai buvo su MP 3,2 dyzeliu, kartais dūmino kartais ne, tik lakui bėgant vis dažniau. Problema buvo galvoje, reikėjo pavirint truputį. Gali važiuot tik sek temperatūrą, nes gali pradėt kaist, ypač apkrovos gavęs.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

sveiki kolegos, pas mane tokia bedele dzipe, gal patarsit kur ieskot bedos - zodziu uzkurus salta motora, kuriasi spol abarota, bet is pradziu dirba rik mano mano manymu 2 cilindrai ir labai apsipila dumais, po to pergazavus prasidirba ir likusieji cilindrai ir duminimas dingsta, nezinau kame ieskoti bedos? purkstukus visus pasitikrinau, buvau issukes, ant stendo praktiskai isbandyti, veikia gerai..o gal cia su kuru kur beda?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pirma purkštukai manau nepurškia, o pila kiek prašilus pradeda purkšti, todėl patikrinti pakankamai sudėtinga, antra pasitikrink pakaitinimo žvakes, gal jos nedirba, nes dar užvedus apie 10-20 min. jos dirba nors indikacija ir nedega.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

kažkur nesudega kuras :(. Tik pašilus , sakai gerai dirba... kažkur kažką vadinasi praplečia ir darbas normalizuojasi ..... Arba koks relės gedimas ? Gal ?... Bandyk reles patikrint, jos (bent pas mane) po panele kairėje apčioje guli..

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

pakaitinimo zvakes is 4 buvo 2 blogos, jas pakeiciau naujomis, bet problema neissisprende:(

O metalini tilteli einanti per žvakes nušveitei su švitriniu(kur sukasi žvakes)?Nes pas mane buvo panašiai,buvo atsileide žvakių veržles,oksidavosi tiltelis ir nebuvo kontakto.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

gali buti kad siurblis pasilpes ir ant mazu apsuku neispurskia kuro. bandyk forsunkese sumazinti slegi. nes jaigu siurblis padevetas o forsunkese slegi padare ant stendo per dideli ir tada neispurskia kuro. pagal viska reikia nustatyti vienoda spaudima forsunkese ir siurbli.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Sukurti naują...