Pereiti prie turinio

patarkit del JEEP


Dzūkelis

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 161
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

  • po 1 mėnesio...

Ai dar pamirsau pridet del vezio- rudziu. Aisku JEEP XJ rudyja kaip ir kiekvienas is metalo sukurtas padaras. Aisku OPEL- kaip visi zino, jis ir nuotraukoj rudyja :D JEEP XJ rudyja truputuka maziau negu kitos panasios masinos bet vezi anksciau ar veliau pasigauna.

Kaip ir minejau masinukas perkant isrode ledinis, mano i pagalba pasikviesti garaziniai technomagai apuoste, apsmirinejo pacirskejo-pakvaksejo tarpusavyje ir iskele nykscius i virsu- dzipukas tinkamas pirkimui, kaina normali.

Praejo 4 meteliai. Na aisku neskaitant variklio kapitalinio, bedu su lingemis (bus bandoma gydyti gerbiamo technomago Koskoko metodu- grusti spyruokles) poslenksciose atsirado 5 cm vezio pozymiai. Nedelsiant buvo suorganizuotas apylinkes technomagas, kuris apuostes bei pastuksenes poslenkscius tik kryptelejo galva ir konstatavo- poslenkciams kajuk (as su mielu noru uzdeciau lopa jei butu butu ant ko) taip vat ir paaiskejo, kad poslenksciu kaip ir nerasta.. ghm beje abiejuose pusese :D

Po nedelio soko (na tas istinka kiekviena deveto masinuko pirkeja anksciau ar veliau ) man buvo pademonstruotos visos vezio galimybes ir esamybes :D. SUMA SUMARUM- mano nepebijokim sito zodzio DAPISTA dzipuka jau buvo apdoroje neaiskios kilmes technomagai. Na ten, kad varikliukas kompresija rode, kad ant skaitliuko 89.456 km. tai sitas pasakas palikim vaikam. Poslenksciai buvo sukalkozinti paciu bjauriausiai imanomu budu :angry: Privirinti ant virsaus nauji. Tiesiog taip.

Senus nupjaunam ir uzmetam ant visaus truputi mastikos-smaros, perzegnojam ir Dieve padek. Aisku senojo vezio likuciai laiko veltui neleido- suede likucius persimete ant turku ikalkozintos skardos ir ja pragrauze parode man savo dantukus bei gozia veido israiska

ZIURIM POSLENKSCIUS- TEN VELNIAS PERI KIAUSINIUS :o

reikia pirkti 4.0 ltr limited ir nereiks technomagu-suvirintoju pagalbos.. faktas!!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

pirmiausiai atsikratyk itarimu.... issiaiskink is kur bega... radiatorius, slangos, pompa ar dar kas... "itariu" - ne diagnoze.... itart zmona galima... del profilaktikos ir snuki ismalt... jei nepades, tai bent jau nepakenks...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

baigesi laimingai, nespejau perkaitinti motoro... reziume, pradejo nesildyt salono, issipletimo bakelis pilnas. Atsidarius radiatoriaus propke - kose virsuje, radijatorius tuscias beveik...

Nusiperki is lauzyno kita, kainuoja 150-200Lt ir pamirsti, nes virinti ir kiti zaidimai nerimta. Nauja buvau nusipirkes neoriginalu - 600lt ir 1.5 metu - prakiuro. Taip kad spresk pats...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as bandziau uzklijuoti...

kuriam laikui padejo (gal savaitei)

po to vistiek teko virinti...

bet idomiausia dalis ta, kad uzsiklijavo salono peciukas, tai dabar xerovai sildo ...

taip kad mano patirtis byloja, kad is tu kliju nieko gero...

bet tai tik mano patirtis, kuria galiu pasidalinti...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pirmiausiai atsikratyk itarimu.... issiaiskink is kur bega... radiatorius, slangos, pompa ar dar kas... "itariu" - ne diagnoze.... itart zmona galima... del profilaktikos ir snuki ismalt... jei nepades, tai bent jau nepakenks...

 

gerai tu cia varai :D isitikinau kad radijatoriaus viduryje leidzia skysty <_<

e,o kur virina radijatorius?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man taip pat kokios tabletės , milteliai , skysčiai - nepadėjo . Vis tiek pradėdavo tekėti . O po jų dar ir pečius silpniau šildyti pradėjo... Taip kad, kitą kartą sau nepilčiau miltelių ar kokių skysčių (čia nebent , kad iki serviso galėtum nuvažiuoti)

Vienintelis dalykas kas padeda - kitas radiatorius (pas mane skylė gan didelė buvo);)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

chebryte padekit! nuejo signalizacijos pultelis,signalizacija sena ,,CLIFFORD" kam skambinu visi krato galvas,sako niekuo negalim padeti keis signalizacija :( ar yra dak kokia iseitis be keitimo? girdejau kad gali perprogramuoti kita pultely ant mano signalizacijos?ar taip gali buti?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As kazkada su atsuktuvu sukdamas potenciometra pultelyje pagavau dazni ir atidariau masina. Masina buvo mano aisku :rolleyes: Bet tai manau 1 atvejis is milijono :girtas: Siaip jei supranti tuose bajeriuose tai pasikeist lengviau ir geriau paciam butu,o signalke 100lt manau neprabanga, beje laidai jau visi i kruva suvesti

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu tavo auto nėra labai šustra. pasiieškok seniau esu mates centrini užrakta nuo pultelio. principas kaip signalke,bet jokiu smegenu. ir schema kaip pasijungti,ten labai paprasta pagal laidus atsegti.

 

o kaina signalkes,tai čia normaliai. mūsų krašte nepigiau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaiciuoti nebutina. Ant didziojo dantracio sono visada buna uzrasytas dantu skaicius. Bet jei subirejo satelitai tada jokio skirtumo, satelitu dezutes visuose Dana30 tiltuose vienodos.

 

deje nevienodos bratka.. 3.07 perdavimu (pvz 4.0 mechaninis cherokee) satelitu dezute skiriasi dydziu..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

chebryte padekit! nuejo signalizacijos pultelis,signalizacija sena ,,CLIFFORD" kam skambinu visi krato galvas,sako niekuo negalim padeti keis signalizacija :( ar yra dak kokia iseitis be keitimo? girdejau kad gali perprogramuoti kita pultely ant mano signalizacijos?ar taip gali buti?

as savo pulteliui norejau kopija padaryt, bet nieks nedaro, kadangi negali pataikit kodo, isvada tokia kad reikia keist signalke, o ji apie 300

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar i jgc 95m 4l gali eiti 5l radijatorius?arba pvz jgc 96m 97m 98m 4l-5l tiks radijatorius 95m 4l gc?

na klausiu koksai radijatorius gali tikti 95m 4l jgc?ar butent reikia jieskoti tu paciu metu ir to pacio litraco?

 

Pagal kataloga skiriasi 6 ir 8 cilindru varikliams, automatinei ir mechaninei dezei, metai 95-96 nesiskiria.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.