Pereiti prie turinio

patarkit del JEEP


Dzūkelis

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 161
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Jeep, dėkui šitą perskaičiau, kiek suprantų iš straipsnio reikia tik razdatkės NP242, jei šlicų kiekis ant veleno atitiks tai puiku, jei ne tai teks perdėt seną veleną ir dar papildomai razdatkes perjungimo svirtį salone. O ar sunku rast tokią razdatke aplink Vilnių gal kokius kontaktus turėtumėt, nes mano patirtis su džipais tik prasideda.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei masina ivaryta i lietuva iki 2004 kazkurio tai menesio, praeina be jokiu perdarymu, kitu atveju nezinau... Kad legaliai gal lempas reiktu keist. Lyg Minnde turi ziniu sitoj vietoj, uzklausk jo.

Aš, kodėl aš :) taip sakant šioje vietoje ir aš ne angelas - su pagalba praėjau, tačiau pagrindiniai dalykai turi būti - ant sparnų posūkiai, balti gabaritai (pragrežiau lempas ir įkišau lemputes), gale priešrūkinis (pačioj lempoj yra vietos, tai ir įstačiau. pajungiau nuo priekinių priešrūkinių - jungiant priekinius, įsijungia ir galinis). priekyje geltoni gabaritai negali degti - išėmiau lemputes ir tiek, po TA - viskas atgal :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš, kodėl aš smile.gif taip sakant šioje vietoje ir aš ne angelas - su pagalba praėjau, tačiau pagrindiniai dalykai turi būti - ant sparnų posūkiai, balti gabaritai (pragrežiau lempas ir įkišau lemputes), gale priešrūkinis (pačioj lempoj yra vietos, tai ir įstačiau. pajungiau nuo priekinių priešrūkinių - jungiant priekinius, įsijungia ir galinis). priekyje geltoni gabaritai negali degti - išėmiau lemputes ir tiek, po TA - viskas atgal smile.gif

 

 

Nu va, kiek daug apie lempas paporinai, o sakai kodel as :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

TA amerikonams dabar lengvesne,del priekiniu zibintu. nereikalauja to europos "kampo".

del posukiu sparnuose,tai nesikabineja,nes padaryti posukiai sone zibinto(gabarito vietoje) vietos ten daug,ir gabaritas ir posukis telpa.

galiniuose zibintose,kur turi buti priesrukines.esu isgrezes skyle,(europiniuose jau buna isgrezta,tik nusiperki siukslyne)istaciau universalu korpusa lemputei,atsivedziau laidus-viskas normaliai atrodo,nereikia nieko krapstyti pries TA ir po jos,nekaba jokie zibintai po bamperiais ir atrodo sviesos kaip europa kas diena :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

skubiai prireike tokios info... :rolleyes: kokie didziausi ratai telpa ant standarto JGC 5,2 benzas, 1992-1998 m. nes pazystamui prireike padangu ir nori uzdet didesnius kaliosus.

Odontologas (dabar forume nepasirodo) buvo ant savo 31" uždėjęs, tai susukus vairą stabilizatoriaus traukes liesdavo, bet važiuodavo :) www.jeep.avtograd.ru rašo 30"x9.5"

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

skubiai prireike tokios info... :rolleyes: kokie didziausi ratai telpa ant standarto JGC 5,2 benzas, 1992-1998 m. nes pazystamui prireike padangu ir nori uzdet didesnius kaliosus.

 

standarte maksimum 235/70/15

patikrinta....

 

liftas sitoje masinoje iki beprotybes paprastas ir iki apsurdo biudzetinis - 1,5...2" prastavkes po spyruoklem leis ikist 31" ratus... priklauso ar nepadvesusios spyruokles.... rekomenduoju 2"...

breziniai prastavkiu cia ir cia

 

sekmes darbe....

 

 

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane standartas 4.0 97m. , telpa - 235/70/R16

minimum rašo : 225/70/R15

viskas normalu del

telpa

 

ne ikirtau ka turi omeni

minimum raso
....

minimum - tai tai, ka leidzia uzmaut ant saves stabdziu suportai ir stebule.....

jei netiki, pabandyk uzmaut 225x70x14 (jei tokie buna)

 

 

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.