Pereiti prie turinio

patarkit del JEEP


Dzūkelis

Rekomenduojami pranešimai

SVEIKI.NORIU PIRKTI JEEP CHIROKEE.,IKI 1999M NIEKO APIE DZIPUS NENUSIMANAU,NORECIAU SULAUKTI JUSU PATARIMU IS TU KAS TUREJO AR TURI TOKI DZIPA,.KOKS GERIAUSIAS VARIKLIS JEEP IS DYZELIU,ARBA BENZININIU?KAIP PAZIURETI AR VEIKIA VISI TILTAI?KOKIE TRUKUMAI IR PLIUSAI SIU DZIPU?VIENU ZODZIU RASYKIT VISKA KA ZINOTE APIE JEEP CHIROKEE ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 161
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Dyzelio tikriausiai geresnio už 2,1 renuko neturėjo šitas modelis

 

Tiltai tikrinasi labai paprastai: įjungi priekinį tiltą ir ant kokio žvyriuko pystelni gazo

 

Minusas - neturi šita mašina rėmo tikriausiai vienas iš didžiausių trūkumų

 

Trūkumai ar pliusai, na, kaip kam, šiaip tai benzinas nėra ekonomiškas, dyzelinas jei 2,1 toks nelabai dinamiškas, nors mašiną velka. Yra čia tokių, kurie važinėja ir laužo šitas mašinas tai tau viską plačiau papasakos ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nepriimta forumose rasyt didziosiom raidem... net jei forume dauguma daunu ir aklu.... nemandagu... tuo labiau, kad cia daunu tikrai ne dauguma ir aklu mazoka.... nerasyk cia taip, net jei anksciau lankeis tokiose vietose, kur visi taip raso....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jurai, Jeep Cherokee turi rema ;)

Neturi Jeep Grand Cherokee, bet tai tikrai ne beda :)

O kas liecia pasirinkima, mano galva jei nori daugiau komforto ir nelysi iki pomidoru, rinkis Grand Cherokee ir rekomenduoju su 4.0 varikliu. Ekonomijos juose neperdaugiausia, bet uz tai nervus taupo :) O jei dar laikysi standarta, tai vidurkis bus apie 17, kas manau visai neprastai...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jurai, Jeep Cherokee turi rema ;)

 

Persiprašau už definformaciją :pig: tiesiog vieną teko pakankint ir po juo prigult apsidairyt tai ir sakiau, o tiesą pasakius te grandas ar grantas (gėrimas čia) nelabai aš gilinausi :D šiaip tai jėgos daug pas aną ir full time'as gerai va dar kas iš pliusų. tik dabar kai ėmiau galvoti tai nežinau, kurių jis ten metų :huh:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na JGC po teslas ar ne perdidelis konfortas :D seip pas mane JC tai esu patenkintas visu 100 proc 4.0 varikliukas na iki 91 metu jie tokie vangoki nuo 91 tai eina kaip raketos, kura megsta kaip bites medu bet uztad bekelei neuzdusinsi motoriuko :D mano JG minusas tik vienas galas sokineja kaip paseles kai tuscias, gal del dujiniu amortiku, pravazumas tikrai geras nes lengvas yra, vietos neperdaug, tiesa manevringas labai sukasi vietoje kaip audi 100 :D

pliusas nuo Japonu visureigiu kad pajemus tu paciu metu rudziu apie 60 proc. maziau JC

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats tas konfortas :D Taigi sakau, jei nekisi iki pomidoru, tai pats gazas :) Del variklio tai tiesa, man razdatke parejus buvo, nesuko paletintoju, tai su full time ir 32 ratais neuzdusini variklio. Aisku, ratu irgi neissuki kaip su paletintoju...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jus kartais kaip diskutuojate apie auto, apskritai zinote apie ka kalbate ir su ja nuodugniai susidure?

As suprantu jeepcherokee jis jau atmintinai te viska turi zinoti, bet kam kiti komentuoja kuo net nemate....

B.... cherokis turi rema...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

5 padeciu tai tu turi:

tik galas

priekis ir galas part time (galima tik minkstu gruntu vaziuot)

priekis ir galas full time (galima ir asfaltu visais keturiais)

neutralas

paletintojas

 

Paprastai buna tik full time, neutralas ir paletintojas. Tada neturi galimybes vazinet vien galiniu tiltu...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias lomis

teko vaziuoti su dyzeliniu 2.5l JC, tai jis tik part-time'inis (1-tik galas, 2-part time, 3-neitrali, 4-su paletintoju), kiek domejausi, tai JC dyzeliokai visi tokie, o 4.0l benzininis draugo JGC - turejo prie situ ir 5-full time.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.