Pereiti prie turinio

patarkit del JEEP


Dzūkelis

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 161
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

aukcione tai maciau- statinis nuo 100$. Tenai irgi pigus, tik nesuprantu kodel? Ka jis, off road'ui netinkamas ar kokiu kitu paslapciu turi?

 

Pagal mane tai žemesnės klasės automobilis lyginant su JGC, plius, Jeep aplamai LT nėra labai populiarūs. Todėl kaina tiek JGC, tiek JC yra mažesnė lyginant su sakykim Toyota ar Nissan.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad visos Amerikietiskos masinos naujos yra gerokai pigesnes, jaigu ten koks naujas mustangas kainuoja pigiau (usa naujo kaina nuo 50.000lt) negu pas mus golfas (kazkas apie 70.000) , kad ir musiskes masinos ten nuveztos kazkodel smarkiai atpinga, tarkim naujas bmw x5 pas mus bazinis ~200.000lt, o giminaitis is usa nauja nupirko dar gerokai geresnes komplektacijos uz 130.000 ir su mokesciais bei parvezimu jam cia atsistojo nepilnai 170.000, ivertinant komplektacijos skirtuma sutaupe kaip minimum 50.000lt.

Tai manau tokia ir gaunasi priezastis naujos pigesnes smarkiai, veliau ir is aukcionu visai nebrangiai gali nupirkt taip ir gaunas finale. O prastesni jie tikrai nera, mano nuomone geresni uz dauguma, daugumos galingi varikliai geros komplektacijos, el. sedynes, klymos, autopilotai, kai pas japoniskus jau kompletacija gera skaitos gazo bei stabdzio pedalai :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar papildysiu, kodel lietuviai neperka amerikietisku masinu - cia jau mentaliteto problemos, kurias labai gerai apibudina posakis: gali isvaryti mergaite is kaimo, bet... kaimo is jos neisvarysi. Taip pat nepirko musu tautieciai japonisku masinu pries keturiolika metu, nes jose buvo langai elektriniai - o jei suges? bus полный бля пиздец :D

Apie ta pati (mentaliteta) jau intenete sklando kaip prikolas nuotrauka grafiti, kuriame parasyta, kad jau geriau dukra kurv* negu sunus su audi :D

Redagavo Jeep-V8
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ka manom, ka manom, manom - VM DYZELIS :angry: O ka tu manai apie ji? Tau gerai sekasi loterijose? :D

 

na milijono nelaimejau dar :D tai nelabai sekasi :D zodziu nuomuone apie sita varikli aiski .... tai lieka 4.0 benzas? Bet ten tik automatai ... ir kiek toks variklis valgo duju ir kaip su jomis draugauja?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na milijono nelaimejau dar :D tai nelabai sekasi :D zodziu nuomuone apie sita varikli aiski .... tai lieka 4.0 benzas? Bet ten tik automatai ... ir kiek toks variklis valgo duju ir kaip su jomis draugauja?

 

Ir kuom tau automatas netinka? Paskaityk forume apie situos automatus. Superines dezes.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na milijono nelaimejau dar :D tai nelabai sekasi :D zodziu nuomuone apie sita varikli aiski .... tai lieka 4.0 benzas? Bet ten tik automatai ... ir kiek toks variklis valgo duju ir kaip su jomis draugauja?

Su dujom puikiai draugauja, variklis bukas, bet kantrus. Mieste man 30 ltr. surydavo, trasoj 15.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano 4.7 duju is jegos 25Ltr./100km miesto rezimu pajama, ramiai vaziuojant dar maziau. Trasoj su gamykliniais ratukais ir vidutiniskai ~110km/h vaziuojant buvau sutilpes i 12ltr., kai uzdejau dviem ismierom per didelius mud'us sanaudos trasoj padidejo apie 4ltr./100km, tai dabar apie 16ltr./100km sukinejasi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.