Pereiti prie turinio

klausimelis.....uaz dyzelinis.


ogisss

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 71
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

kazin su ydejimu rokio kaip. ar yra kokiu spec plonybiu????? ar paprastai wiskas.

Plonybiu nera tik originalu idet :D koki beimtum kita motora ir dar jei statysi pirma karta...

na rokio tai pirma ir y uaza. y niva esu kazkada audi dyz ir saros dyz ykises. o sitas bus pirmas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sumasciau senai pirkta uaza gaivinti. Laikas gal ne pats geriausias-krize, bet dirbu uzsieni tai galvoju pradeti. Pirmiausia noreciau pakeisti varikli i scorpo td. Susiradau kas tai daro, paprase 2500lt, perverciau visas temas kaip ir pigiau daro. Zodziu gal zinot kas pigiau padarytu, nes uzsieni pinigai is dangaus nebyra. Veliau sutartume del kitu pakeitimu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sumasciau senai pirkta uaza gaivinti. Laikas gal ne pats geriausias-krize, bet dirbu uzsieni tai galvoju pradeti. Pirmiausia noreciau pakeisti varikli i scorpo td. Susiradau kas tai daro, paprase 2500lt, perverciau visas temas kaip ir pigiau daro. Zodziu gal zinot kas pigiau padarytu, nes uzsieni pinigai is dangaus nebyra. Veliau sutartume del kitu pakeitimu.

 

Vaziuok i lt , Cia su salmais reikia laukia vaikscioti , nes cia Lietuva - cia litais lyja :twisted: :twisted: :twisted:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

esu mates visai neblogai deranti 3,0 ltr. MB dyzeliuka uaz-e pats nevaziavau bet is sono atrode neblogai gal kas kitaip mano :?:

 

 

turiu toki uaza su 3,0 D varikliu, tikrai geras variantas, galios pakanka, traukos irgi :wink:

 

kai rinkausi koki deti varikli, buvo ford 2,5td ir mb 3,0d, bet nevienas mane pertare imti merso :wink:

 

tai patariu ir kitiems :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

esu mates visai neblogai deranti 3,0 ltr. MB dyzeliuka uaz-e pats nevaziavau bet is sono atrode neblogai gal kas kitaip mano :?:

 

 

turiu toki uaza su 3,0 D varikliu, tikrai geras variantas, galios pakanka, traukos irgi :wink:

 

kai rinkausi koki deti varikli, buvo ford 2,5td ir mb 3,0d, bet nevienas mane pertare imti merso :wink:

 

tai patariu ir kitiems :)

Kokia deze palikai? Ir kokia razdatke? Kaip tiltai laiko? Butu ldomu daugiau info. :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

esu mates visai neblogai deranti 3,0 ltr. MB dyzeliuka uaz-e pats nevaziavau bet is sono atrode neblogai gal kas kitaip mano :?:

 

 

turiu toki uaza su 3,0 D varikliu, tikrai geras variantas, galios pakanka, traukos irgi :wink:

 

kai rinkausi koki deti varikli, buvo ford 2,5td ir mb 3,0d, bet nevienas mane pertare imti merso :wink:

 

tai patariu ir kitiems :)

Kokia deze palikai? Ir kokia razdatke? Kaip tiltai laiko? Butu ldomu daugiau info. :D

 

 

Deze ir razdatke palikta uazine, tiltai paprasti kolhoziniai, galiniam ideta btr blokiruote, veza 33 ratus. Planuose pakeisti tiltus i karinius.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar verta det karinius tiltus ,nors jai po laukus gal ,bet jai ir geresnius kelius neverta man rodosi ,nes labai suletina masina

 

na taip, pagrinde ir vazinejama po laukus ir miskus :) Dazna problema, kad greitai uzsikasi ir sedi ant tilto, tai ziuresime kaip vaziuos su kariniais tiltais :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.