Pereiti prie turinio

Skubūs klausimai-atsakymai apie Jeep iškilusias problemas senbūviams


jeepcherokee

Rekomenduojami pranešimai

WJ posukyje i kaire pasigirsta garsas is tilto priekinio ir jauciasi kaip pradeda blokuotis,viskas atsitiko po pasivazinejimo su minimaliom apkrovom.tepalas pakeistas senasis buvo labai juodas ir tirstas.kas galejo atsitikti kur ieskoti problemos.Is anksto aciu.

O garsas is diferencialo ar is granatu. Posukyje ir  turi pradeti blokuoti po biski.

Jeigu tikrai is diferencialo tai neisrinkus (bent nuiemus dangti), nezinosi koks ten stovis krumpliaraciu visu.

Redagavo miroslavasr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, iš inercijos surašiau, MAP dzin nesandarumas, bet gal kam kitam bus aktualu. :) O va kokias klaidas PCM rodo parašyk, kažką labiau galima tada pakomentuot. Bet bandymą su tokiu purškkmu vistiek padaryk, ypač prie išmetimo kolektoriaus.

Redagavo jovaras
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blemba pas mane su vakumais yra siokiu tokiu niansu nes pas mane ant stabdziu stovi varikliukai kurie vakumuoja ir man jie prota knisa labai jauciasi per stabdziu pedala nors niekur neradau kiek tikrinau nuotekio juolab viska pakeites i silikona

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blemba pas mane su vakumais yra siokiu tokiu niansu nes pas mane ant stabdziu stovi varikliukai kurie vakumuoja ir man jie prota knisa labai jauciasi per stabdziu pedala nors niekur neradau kiek tikrinau nuotekio juolab viska pakeites i silikona

O kas jauciasi per pedala?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, vėl tas pats mašina stovėjo ilga laiką, vos vos užsivede ir išmetė klaida dėžės dabar kraunu akuma jeigu ryt man vėl išmes gal kas nors gali pagelbėti ir su kompu ištrinti klaida? Nes noriu į tech apžiūrą nuvažiuoti :) pirma kart kai tai buvo akumo pakrovimas padėjo ir užvedus dėžė pradėjo veikti

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar stebuklingajam jeep 3.1 yra galimybe matyt livedata? Labai truksta traukos.

Spidometras klaidu nemeta, su turimais diagnostikos laidais neina pasijungt. Visa ipurskimo sistema tokia pati kaip vw, tad kazkaip prie variklio kompo turetu pasijungt

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar stebuklingajam jeep 3.1 yra galimybe matyt livedata? Labai truksta traukos.

Spidometras klaidu nemeta, su turimais diagnostikos laidais neina pasijungt. Visa ipurskimo sistema tokia pati kaip vw, tad kazkaip prie variklio kompo turetu pasijungt

Jei Kaunas tinka galim pamegint launch pajungt

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar stebuklingajam jeep 3.1 yra galimybe matyt livedata? Labai truksta traukos.

Spidometras klaidu nemeta, su turimais diagnostikos laidais neina pasijungt. Visa ipurskimo sistema tokia pati kaip vw, tad kazkaip prie variklio kompo turetu pasijungt

Kaip suprantu  ir 3.1 td turi OBD2 (ar ne? :) ). Prie jo irgi galima prisijungti, kad ir su ELM bet naudojamas prisijungimo protokolas VPN (o cia jau sudetingiau).

Cia galima paziureti: https://vagcom.com.ua/elm327/jeep/

Redagavo miroslavasr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,

gal kas gali patarti iskur galima asisiusti guoliu komplekta priekiniam tiltui DANA 30 JEEP GRAND CHEROKEE WJ 2.7...

Kam ten siustis jeigu visi guoliai yra inter cars as pries savaite pirkausi :) 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reduktoriaus?

Pirkau tokias prekes: 1. HM88649NAT. 2. HM88610NAT. 3. 710461NAT. 4. LM501314NAT 2vnt. 5. LM501349NAT 2vnt. 6. 710068NAT 2vnt. 7. M86610NAT. 8. M86649NAT. 9. RAV SLS 75W140 LS 1L ir dar priedas kad veiktu blokiruote :) 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.