Pereiti prie turinio

Skubūs klausimai-atsakymai apie Jeep iškilusias problemas senbūviams


jeepcherokee

Rekomenduojami pranešimai

Supratau, penktadieni nuimsiu ir ziuresiu. ( Grysiu su dar daugiau klausimu ).

Nuemiau kardana pravaziavau, nebesigirdi tratejimo ( bet granatos spaudimo didelio ir negauna be kardano, gal del to ir tylu ?) Granatos sausos jau buvo be tepaliuko. ( vaziuoju pirkt granatu abieju pascal po 40e ) tepaliukas reduktoriui atrode taip

post-12569-0-97447100-1482487503_thumb.jpg

post-12569-0-59264100-1482487610_thumb.jpg

post-12569-0-26503700-1482487739_thumb.jpg

post-12569-0-27289100-1482487981_thumb.jpg

Redagavo Vartaliotas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Staigiai pasukus i kaire, uzsidega cekas ir nejungia begiu aukstyn. Uzgesinus ir vel uzvedus cekas lieka degt bet begius jungia normaliai. Ar gali buti del to kad truputi truksta tepalo dezej? Jgc 27crd.

Greiciausiai kazkur nera gero kontakto fiskese ar laidai prasitryne....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Smalsu pasidarė, kaip 2.7 CRD savininkams šitie ~20'C šalčiai? Kokios patirtys su užkūrimais?

 

Užvakar iš po nakties savo kūriau prie -18'C ryte - neužkūriau (suko ilgai, kol akumas numirė). Nors kuras pas mane supiltas pilnas bakas "Neste Pro Diesel" žieminis. Užkūriau po to šiaip ne taip, supyliau "Antigelio" į baką, pavažinėjau kad susimaišytų/daeitų iki purkštukų ir pastačiau parai. Šįryt -22'C buvo - pasuko kokias 6s ir užsikūrė. Kas įdomiausia, užsikūrė iš pirmo sprogimo, ne taip kaip kitos mašinos "pūškuoja kol įsipūškuoja". Kaip suprantu bėda buvo per tirštas kuras. P.S. tepalai pas mane tirštoki - 10W40.

 

Kaip kitiems sekasi per šalčius?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandien kuriau kad i garaza isivaryt grand cheroke zj 2,5d uzsikosejo seip ne taip padirbo kokias 3-4min ir uzgeso. nenuostabu paskutiny karta kuras piltas SPALIO menesy. ir stovi pilnu baku nuo tada. per kelis kartus ivazevau i garaza.

 

O dabar klausimas. kokia diagnostika paimtu jeep grand cheroke ZJ dyzeliny.  Mano turimas autocom CDP+  tik nuo 99 metu pasirinkimas yra ir tai tik benzinus.

Po paneles emimo airbagai ziba, reik nudusint tuos nes i tech jau beveik pasiruoses vaziuot.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jgc 2.7crd.jau penkta ziema pas mane rankose.pries 3-4metus. ziema buvo uzisivedes prie -27.si antradieni paskutini karta vaziavau penktadieni.be sansu uzvesti,, issiemiau akuma krausiu bandysiu uzvesti rytoi arba pirmad,kura pilu tik statoile ta pagerinta,bet gal pats kaltas kuro filtras keistas kai tik nusipirkau jeep 2013m.iki sios ziemos nekeiciau ir dabar dar nekeistas.o pakatinimo zvakiu net netikrinau nusipirkes masina,sis saltis nuzude mano jeep.jai pirmad uzsives vaziuosiu filtro keist ir uzsirasysiu zvakiu patikrinimui bet beveik isitikines kad jos perdegusios.tai va :scratch:akumas irgi buvo perkamas naujas 2013m bosch 830A  100Ah

Redagavo katis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jgc 2.7crd.jau penkta ziema pas mane rankose.pries 3-4metus. ziema buvo uzisivedes prie -27.si antradieni paskutini karta vaziavau penktadieni.be sansu uzvesti,, issiemiau akuma krausiu bandysiu uzvesti rytoi arba pirmad,kura pilu tik statoile ta pagerinta,bet gal pats kaltas kuro filtras keistas kai tik nusipirkau jeep 2013m.iki sios ziemos nekeiciau ir dabar dar nekeistas.o pakatinimo zvakiu net netikrinau nusipirkes masina,sis saltis nuzude mano jeep.jai pirmad uzsives vaziuosiu filtro keist ir uzsirasysiu zvakiu patikrinimui bet beveik isitikines kad jos perdegusios.tai va :scratch:akumas irgi buvo perkamas naujas 2013m bosch 830A  100Ah

Siaip kuro filtras keiciamas kas 20 tukst.....o statoile kuras nebutinai auksciausios kokybes....mano siandien ir chec ismete p1130 ko gero filtras jau prisikimses...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip kuro filtras keiciamas kas 20 tukst.....o statoile kuras nebutinai auksciausios kokybes....mano siandien ir chec ismete p1130 ko gero filtras jau prisikimses...

Geriausia kuro filtrą keisti prieš kiekvieną žiemą. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

 

O dabar klausimas. kokia diagnostika paimtu jeep grand cheroke ZJ dyzeliny.  Mano turimas autocom CDP+  tik nuo 99 metu pasirinkimas yra ir tai tik benzinus.

Po paneles emimo airbagai ziba, reik nudusint tuos nes i tech jau beveik pasiruoses vaziuot.

Gal turit kas atsakyma? ka geriausia pasirinkti?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, šiandien ir man sunkiai sekėsi užsikurti. Lauke rodė -27 laipsniukus. Iš šešto karto tik pavyko užbrūžinti. Šiandien įpyliau 5 litrus žibalo. Įdomu kas bus ryt iš ryto.  :scratch:

 

Manau turėtų padėt. Tas mano "antigelis" tai grynai kaip žibalas smirda. Ir kaip pastebėjau, efektą jis duoda tikrai neblogą. Nors ir patį brangiausią Neste dyzeliną pyliau, dapylus to "antigelio" vis tiek daug lengviau kuriasi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na maniskis WJ pora savaiciu nekurtas buvo zvakiu nekeiciau nusipirkes,purkstukai geri,akumuliatorius 100ah,kuras zieminis uzsikure gana nesunkiai...

.kai viskas tvarkoi tai ir vedasi o kuro filtra senai keites.?as i bska nepylsiu jokio zibalo.ar pan.jai viskas tvarkinga turi ir uzsivest auto. Redagavo katis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Spiritas padeda taip pat: vanduo esantis bake (susikondensavęs) nesijungia su dyzelinu (arba benzinu), o spiritas puikiai susijungia ir su vandeniu ir su dyzelinu (arba benzinu). Prieš žiemą profilaktiškai galima spirito kažkiek įpilti į baką. Žinau, kad prabanga, kad geriau spiritą kitaip suvartoti, bet tai viena iš priemonių :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

.kai viskas tvarkoi tai ir vedasi o kuro filtra senai keites.?as i bska nepylsiu jokio zibalo.ar pan.jai viskas tvarkinga turi ir uzsivest auto.

Žibalas nekenkia, netgi rekomenduojama prie didelių šalčių. O filtrus būtina keisti prieš žiemą, nes per ilgą laiką prisidėjo kondensato, ko pasekoje, prie šalčių užšąla filtras.
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.