Pereiti prie turinio

Skubūs klausimai-atsakymai apie Jeep iškilusias problemas senbūviams


jeepcherokee

Rekomenduojami pranešimai

Tai tame ir kampas,kad dabar kai reikia tai kaina bus nelogiska. Bet ir tiltu reik su mano perdavimu, manau nuo dyzelio nelabai tiks. Nebent poras keisti is savojo.

Na dar reiks pasiskambinti per srotus bet įtariu kad atsisiusti blokiruote bus pigiau. Nes dabar lietuveleje kainos nesovokiamos sveiku protu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tame ir kampas,kad dabar kai reikia tai kaina bus nelogiska. Bet ir tiltu reik su mano perdavimu, manau nuo dyzelio nelabai tiks. Nebent poras keisti is savojo.

Na dar reiks pasiskambinti per srotus bet įtariu kad atsisiusti blokiruote bus pigiau. Nes dabar lietuveleje kainos nesovokiamos sveiku protu.

Lietuvoj nesąmonė. Galima iš vokiečių parsisiųst

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va,paaiškėjo dėl troso-pas mane priburta turi buti kaip ir pas jus 2 trosai:-)

Kryžmes

vienam pusaši ilgajam 83x30 kaip ir turi būti

Trumpajam 76x31

Gal kas turi parduoti trumpaji su 83x30?

Tiltas kiek suprantu dana 30

Niekas nepriburta, pas manuosius ardomus ne viena karta buvo toksai trosas is vien, tvirtinasi per pusmenuly kuris vienu varztu tempiamas...
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na neman aiškint bet kiek žinau ir neturi blokuoti nes nei lsd nei kitos blokiruotes nera tuo labiau dana 30. Nuo dana 35 netinka paprastai, nors imanoma, pas mane is galo dana 35 lsd permesta i prieki dana 30 pritekinta priburta... nepagailet 200-250 eu ir bus 100% blokiruote priekyje

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jeigu pas tave priekije lsd tai į gala meti lokka ar spartan blokiruote ir nesuki galvos. Su saviske vazinėjau 1.5 metu ir man labai patiko jos veikimas, bet kaip ir viskam ateina galas. Dar pries pusmety man buksuojant su priekaba as girdėjau kad kažkas priekyje traška. Kaip granatos garsas buvo. Siandien klausiau autoterpej tai parsiduoda tie diskeliai komplekte su satelitais. Tipo dezutės viduriai visi kartu ir kaina apie +500 grubia taip. O danai 35 parsiduoda atskirai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.ebay.com/bhp/aussie-locker

Kažkas iš forumo turi i prieki susidejes aussies locker

Palaukim daugiau žinančių nes ir pati visai ateičiai domintu i priekį , bet aš norėčau gal su galimybe ijungti/išjungti

aussie, powertrax, lock right, spartan apsoliuciai taip pat veikia, tik formos skiriasi :) pas mane powertrax no slip ir prieki ir gale... dirba puikiai

beje labai nerekomenduojama det 100prc blokiruotes i prieki dzipams kurie pastoviai varomi full time sistemos...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.