Pereiti prie turinio

Skubūs klausimai-atsakymai apie Jeep iškilusias problemas senbūviams


jeepcherokee

Rekomenduojami pranešimai

Čia tas priedas profilaktiškai ar kai jau tiltas kaukia reikia pilt?

Tai gal ne tiltas o granata razdatkės dainuoja. Man brolis užfundijo tepalo kur cnc staklėms tept naudoja, sutepus juo granata su granatu tepalu 50/50 kaukimas ženkliai sumažėjo. Granata liko sena ir jau ne pirmos jaunystės.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš nupirkes turiu, bet dar nepakeites. ten kazkoks specialus. reiks iki garazo nueiti ir pažiurėti. nes 3 padėčių razdatkei reik specialaus tepalo ale MOPAR ir tik jis tinkamas. Čia aišku labai daug komercijos su tais "firminiais" tepalais bet mes visi norim kaip geriau. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš nupirkes turiu, bet dar nepakeites. ten kazkoks specialus. reiks iki garazo nueiti ir pažiurėti. nes 3 padėčių razdatkei reik specialaus tepalo ale MOPAR ir tik jis tinkamas. Čia aišku labai daug komercijos su tais "firminiais" tepalais bet mes visi norim kaip geriau. 

 Jei turi tą specialų mopar, pažiūrėk kokia spalva, turėtų būt skaidrus, šviesios spalvos, ne kaip ATF rausvas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš nupirkes turiu, bet dar nepakeites. ten kazkoks specialus. reiks iki garazo nueiti ir pažiurėti. nes 3 padėčių razdatkei reik specialaus tepalo ale MOPAR ir tik jis tinkamas. Čia aišku labai daug komercijos su tais "firminiais" tepalais bet mes visi norim kaip geriau. 

         moparas nera gamintojas, tik pilstytojas.....liaudiskai kalbant i ta razdatke eina universali traktorinr alyva tipo mobil 424, castrol utf, petronas tulela, shell agri fluid.....as vazineju susipyles lotos agrolis u....zodziu kas atitinka specifikacija ms-10216

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

         moparas nera gamintojas, tik pilstytojas.....liaudiskai kalbant i ta razdatke eina universali traktorinr alyva tipo mobil 424, castrol utf, petronas tulela, shell agri fluid.....as vazineju susipyles lotos agrolis u....zodziu kas atitinka specifikacija ms-10216

Žinau šitas pasakas, bet į tiltus vistiek visi pila priedą. (anksčiau ar vėliau)

Aš iš tų kurie pila ankščiau. :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

moparas nera gamintojas, tik pilstytojas.....

Iš kur tokios išsamios žinios? :)

Kaip pats įsivaizduoji tą "pilstymą"?

Sėdi negrai ir pilsto? :D

 

Nuliūdinsiu tave: Mopar nėra nei gamintojas, nei pilstytojas.

Bet jie yra kūrėjas ir garantuotojas: jie sukuria mazgus, juos bando, bandymus atlieka kartu su alyvų gamintojais, kartu randa geriausią alyvos formulę konkrečiam mazgui, formulę užpatentuoja, o tada kuris nors žymus alyvų gamintojas gamina pagal šią formulę alyvą ir pilsto į bakelius pažymėtus Mopar ženklu.

Mopar savo vardu garantuoja, kad ši alyva yra išbandyta ir tikrai tinkama tam tikram mazgui.

Įvertinant, koks yra kainos skirtumas tarp Mopar alyvos ir kitų žinomiausių alyvos gamintojų analogų, apsimoka pirkti Mopar. Bent jau ramu bus, kad tikrai tokią alyvą naudoji, kokia numatyta gamintojo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.