Pereiti prie turinio

WJ priekinis kardanas


shelsmas

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 806
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

  • po 1 mėnesio...

Nes bresta reikalas razdatke keisti tai tuo paciu noriu vel kazka ismeginti nes pascali jau du kart keiciau bet deda del gumos siaip normaliai tas pascal laiko :) nieks nemeginot deti pascal pvz grana ir nuo audi guma ? :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip pagal vaizda tokia pati guma o is jos naudos jokios ji taip pat greit eis saubom :)

Nespresk pagal foto, čia tik tam kaip atrodo, niekas prekės nefotkina, ji gumuota ir iš išorės, latviukai tokias pardavinėja ebay. Man antrus metus laiko, nei nuplyšo nei itruko.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nespresk pagal foto, čia tik tam kaip atrodo, niekas prekės nefotkina, ji gumuota ir iš išorės, latviukai tokias pardavinėja ebay. Man antrus metus laiko, nei nuplyšo nei itruko.

O tai pagal ką spręsti , kai nori pirkti? Paveiksliuke pavaizduotas gaubtelis nėra su išgaubimu, todėl jis nėra tinkamas nors kiek liftuotiems džipams. Kaina gan didelė. Juk buvau rašęs kur yra normalesnių gumų, kodėl ten nepasiteiraujate?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Jei nors kiek liftuotas džipas, tai tavo nurodyta irgi ilgai nelaikys, kadangi ten vadinama "Laredinė" guma (siaura). Geriau va tokia platėjanti "Overlandinė":

http://www.ebay.com/itm/Jeep-Grand-Cherokee-Liberty-4x4-Front-Propshaft-NEW-CV-Joint-Replacement-Kit-/182075132079?hash=item2a648608af:g:r4kAAOSwAvJW~kUs&vxp=mtr

 

Važinėju jau daugiau nei metus, dar nesuplyšo (pas mane ~3" liftas).

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

SKF VKJA8688

   27€ bet gumos netinka

Kitą savaitę susimontuosiu, išmatavimai tinka tik tiek kad slankiojanti, bet tai neturi problemų sukelti nes ir dabar važinėju su slankiojančia net nežinau kokio modelio, turguje pritaikė pagal gabaritus, matėsi kad metalas nekoks, tai po metų užkaukė.

Redagavo Roosas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

SKF VKJA8688

   27€ bet gumos netinka

Kitą savaitę susimontuosiu, išmatavimai tinka tik tiek kad slankiojanti, bet tai neturi problemų sukelti nes ir dabar važinėju su slankiojančia net nežinau kokio modelio, turguje pritaikė pagal gabaritus, matėsi kad metalas nekoks, tai po metų užkaukė.

 

Tai pala, o specialiai WJ'ui ne slankiojanti? Du kartus keičiau, tai kiek atsimenu ten ant pačios kardano ašies dedasi fiksuojamasis žiedelis, kad granata nenusmuktų, ar ir pačios granatos skylėj kažkas kitaip?

 

Aš tai iš viso paskutinį kartą sodinau tą granatą ant "šaltos svarkės", nes pas mane ašies šlicai padilę ir šiek tiek kliba - iš kart pasijautė, triukšmas sumažėjo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.