Pereiti prie turinio

DŽIAUGIUOSI LR VISUREIGIAIS


Dragon

Rekomenduojami pranešimai

Šiaip tai kai važiavom X-brade, kaip žiūrovai, problemų su STD nebuvo, nes kai pravažiavom durpyno ruožą, atėjo pasveikinti net RR du ekipažai, kurie savo eiga to nepadarė. Nenoriu sumenkinti kieno tai privalumų ar nuosmukių, bet tik noriu pasakyti, kad Samurai net ir absoliutus STD važiuoja kaip lygiavertis :D Anūkas džiaugėsi kartu :D

Radai mat kuom girtis - čia gi "Zuikis" , o jis lengvas; kupsčiukais, kupsčiukais ir žiū jau kitoj pelkės pusėj :D

Redagavo Klevas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 142
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

teisingai klevas raso jau su lr discoteka 300 variklis vaziuoju jau 6 metus mano auto vaziuoja pastoviai misko keliais,ratai 31 mt palyginus su jusu 33 35 tikrai mazi bet man to uztenka zvyrkeliais asvaltuoto kelio mazai ir mato viskas. pas mane dyzeliukas variklis normalei vedas ziema ir galios jam ustenka . kurui nelepus viska valgo be kaprizu man sioj masinoj patika ir del eksplotacijos metu labai dauk investuot nereikejo nu aisku dirzai tepalai aisku salnykai truputi nervuoja pakeiti naujais ir vistiek prateka ir kas puse metu keiciu stabdziu kaladeles man cia daugiausia islaidu :D siam visureigiuj.

Redagavo tomaslituania
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

e,cia vadinasi pilstymas is tuscio i kiaura.Gerb. adminai ivedam tvarka,ka?Tokie bajeriai kaip temos tersimas naudos o ir forumo reitingo nekelia.Man geda uz tuos kurie skaito save tikru dziporium vazineja su ALE tikru dzipu ir jokios pagarbos nejaucia kolegoms kurie vazineja su Opel ir su Isuzu na zinoma ir su Land Rover..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na man neteko dar tokių sutikti, kurie "negerbtų" ... viskas priklauso nuo paties vairuotojo ar ekipažo elgesio, o ne nuo visureigio markės... Priešingai, dažniau kompleskuoti dėl savo alia "netikro" džipo kitus laiko arogantiškais ir pan... ir visos tos diskusijos ne žmogui ar visureigiui sumenkinti, o tik aiškinimasis kur tiesa, o kur išgalvota.... nes tam forumas ir yra - diskutuoti ir dalintis žiniomis, patirtimi...

 

na ir didesnių ratų fanams http://www.4x4offroads.com/land-rover-60-years-anniversary.html

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 4 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 8 mėnesių...

Aš prieš MP pirkdamas LR buvau nusižiūrėjęs, bet nepirkau, atbaidė tai, kad neradau kas Kaune jų dalimis prekiauja (neminint Sostenos, kur už naujo tarnybinio defenderio einamajį aptarnavimą nuskaičiuodavo netoli tūkstančio pinigų, neįsivaizduoju, už ką ten tiek ) . Ale kai kelyje kur nors sutinku gražų Discovery II, tai vėl užsimanau tokio. Bet kai pasiskaitau forume apie LR, tai noras stipriai priblėsta.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.