Pereiti prie turinio

DŽIAUGIUOSI LR VISUREIGIAIS


Dragon

Rekomenduojami pranešimai

istrine viska kas ne i tema, bet laumkelio ne i tema pasisakyma palikai, blin yra netee ruso istorija apie subarika foresteri, su tokiu paciu jau 3 metai vazinejam, ir net arti tokiu problemu neturim yra geras posakis be galvos i b galima nusilausti

 

Meri buk biednas bet teisingas, kad laumkeliui nepasiseke o 10 kitu lr turetoju kierie cia skelbiasi nera parkiu, tai dar ne taisykle

 

a kuom ne i tema mano pasisakymas apie 33 ratus ? ka meluoju ? nevazinejau su jais i bekele ? nors man ne vienas sake kad nusuksiu pusasius, ne vienas porino kad rr'e plastilininiai pusasiai, lygiai taip paciai preis eile metu kai nusipirkau tmaxo gerve visi cia plesesi koks as durnas, kad asis plastikine ir t.t. bet nieko dirba ir po siolei, nuo pirkimo nei karto nebuvo daroma profilaktika ar dar kaskas

 

ai pavargau gincytis, turek tu ta savo smelio deze, kol turejau galimybe LR forumo skiltyje valyt beprasmius pasisakymus buvo daug info, dabar kas antram poste laumkelis su savo paverkslenimasi ri palojimais, nu blin uzjauciu as ji, nu nepasiseke jam gyvenime, man irgi buvo nepasiseke turejau passata dizeliuka luzo, tavrkiau sukisau nesveikus pinigus, bet blin nestoviu as ant kalno ir nerekiu koks nepatikimas pasatas yra :D

Redagavo Coolmen
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 142
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

ištryniau kur nereikalingi ginčai.... o šis Laumkelio postas tik nuomonę parodo be jokių įžeidinėjimo...

 

Coolmanai, gal tu lik turtingas ir teisingas, o ne "melo dėžė"... pats ką tik atsakei man apie subariką kuriuo važinėji " šūdas, o ne mašina.."... biggrin.gif

 

būtum kultūringesnis, nesišvaistytum su savo "loja"... ir toliau būtum moderatorius...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Meri as toks per viduriuka :D as nei karto niekur nesakiau kad shhh :D cia tavo interpretacija, as tik pasakiau kad yra ruso istorija, kurios pagrindu galima butu sakyt kad subarikai shhh

o del kulturos tai ne mane tu gydik, o kitus, as nematau prasmes but kulturingu su tais kuriem nusipjauti ant aponento, todel ju nesamoningus kisimus kad anas ar kitas yra shhh as galiu pavadint tik lojimu, patinka tau tai ar ne, nopri banink nori trink useri, man dzin, nes nei is laumkelio nei is suzukio per buvimo sitame forume as nieko naudingo neisgirdau apart lojima ir pastovu verkimas kad LR yra blogai, o tojotos yra gerai

kai buvau moderas LR skiltyje buvo tvarka, dabar vel darosi ringas ir kaskart auksciau minimi asmenys tik ir siekia patrolinti forume, taip atkreipdami i savo personas demesi

tavo smelio deze tavo taisykles, bet bent jau turek drasos pasakyt ta garsiai, nes slepimasis uz to, kad kaskas pasake savo nuomone :D heh as ir savo nuomone pasakiau ir jinai yra lygiai tiek pat teisingai kaip ir ju, gal net teisingesne

vsio jamk kelia :D

ps. gaila forume ribojamas sypseneliu kiekis

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tik neuzsimirsk teisuoli kad pirmas sio forume istorijoje pradejai zmones izeidineti ir keiktis viesai. iki to laiko kol taves nebuvo cia tokiu dalyku nepasitaike.

Esi konkretus lojikas,melagis,provokatorius,intrigantas ir viskas vienoje vietoje... Tave ir taip keistai per ilgai laike ir nebanino. Cia Meris ir taip (mano nuomone) per ilgai cackinosi...

Neduok dieve tokiu per viduriuka :rolleyes: Prajuokinai :rolleyes:

Sekmes savo dezese.

Redagavo SuzukiMonstr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tik neuzsimirsk teisuoli kad pirmas sio forume istorijoje pradejai zmones izeidineti ir keiktis viesai. iki to laiko kol taves nebuvo cia tokiu dalyku nepasitaike.

Esi konkretus lojikas,melagis,provokatorius,intrigantas ir viskas vienoje vietoje... Tave ir taip keistai per ilgai laike ir nebanino. Cia Meris ir taip (mano nuomone) per ilgai cackinosi...

Neduok dieve tokiu per viduriuka :rolleyes: Prajuokinai :rolleyes:

Sekmes savo dezese.

eilini kart turiu pasinaudot lietuviu liaudies patarle ir duoti tau kelia ir nurodyt tau krypti http://tomasviluckas.blogas.lt/kur-yra-nahui-2032.html :D

Redagavo Coolmen
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

to Coolman : "o del kulturos tai ne mane tu gydik, o kitus, as nematau prasmes but kulturingu su tais kuriem nusipjauti ant aponento," ....

Nesu daktaras tuo labiau veterinaras ... skalpelį turi ir pats sau operacijas pasidarysi...biggrin.gif ... nusispjauni matyt ne tik ant "LR oponentų" bet ir ant visų kitų:

1, esi prisižadėjęs atsidėkoti už kelias smulkias paslaugas... bet "tavo kultūra" matyt to neleidžia.... tiek to, nubraukiau ir pamiršau...

2, kiek kartu skambini man, nė karto nepasisveikini ir neprisistatai kas skambina - pokalbis dažniausiai prasideda "klausyk, man reikia ..., gal žinai kaip... " (tas pats ir su asmeninėm žinutėm)

3, įspėtas ne kartą baigti įžeidinėjančiu tonu rašyti... bet ignoruoji ir dar aiškini, kad kiti už "kažko slepiasi".... elgiesi kaip delfi komentatorius...

p.s. kaip matai nei kas tave banina nei kitaip riboja... nors tai ir "mano dėžė" kaip rašai... aš tik atsakiau į tavo klausimą dėl trynimo, o tu pradedi čia notacijas man rašinėti...

ir "as nei karto niekur nesakiau kad shhh :D cia tavo interpretacija, as tik pasakiau kad yra ruso istorija" - priminsiu, gal pamiršai, kai prie mano namų paklausiau "o, su subariku važinėji..." tada ir pasakei "šudas, o ne mašina.." tik tiek... jokių rusų istorijų negirdėjau... biggrin.gif taigi nesi toks pukuotas ir baltas, kaip pačiam norėtusi...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Meri jei uz kaska pamirasu atisdekot kaltas, lenkiuosi iki zemes ir prasau atleidimo, del pokalbiu pradzios hmm gali but pripazystu hamas, prasau atleist ir priimt kaip toki ne is pikto svalios

o del subariko a tu matei kad as forume kam nors draskyciau maike kad subarikas shhh ka as pasaklau privaciai tai privaciai ir lieka, vat cia esmini dalikas, as nieko forume neatkalbineju pirkti nepilsatau ant vienos ar kitos markiu sudu, o mano netolerancija suzukiui ir laumkeliui kylka is ju paciu, is abieju per visa laikotarpi buvimo foprume neisgirdau nu nieko naudingo apart lojima ir insktima, kokie jie blin protingi ir viska zino o visi kiti aplink durniai :D gali pervesti visus mano postus abejioju ar rasi kad dar kam nors taip nepagarbiai rasyciau kaip paminetem dviem, nes is ju naudos bent jau landroveriu skiltije lygiai nulis (nors ir kitur daugiau arogancijos nei pagalbos), net su minuso zenklu, o vat arogancijos ir lojimo tai daugiau nei reik

ir as bent turiu draso pripazinti kad klystu ir nesislepiu

ir Meri gal pradek ispejinet kitus o ne tik man pristuku grumok, gal as kokias isvadas padarysiu, nes dabar kai tik man sakoma o kitiems autostrada laisves, tai nepyk bet nesulauksi kad priimciau ispejimus

ps. o jei jau taip labai tai gali kita kart man gyvai pasakyt, ba pakolkas nesijauciu toks nusikaltes kad bijociau tau i akis paziureti

pss. o as pukuotas bet ne baltas ir seip labai zjbs zmogus :D jei su manim gerai tai ir as atgal gerai :D

Redagavo Coolmen
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne viską tu žinai, gauna ir kiti įspėjimus ir ne vien nuo manęs, bet dažniausiai tik už chamiškumą bendraujant :) skirtumas, tik tas, kad kiti susilaiko nuo žeidžiančių replikų, o kiti vis vien ignoruoja "gero tono tradicijas"... tai jiems ir kabo tas makaronas :)

 

pabandyk būtent GERUOJU, ir pamatysi kaip ir kiti pasikeis :)

 

a visi kiti paminėti dalykai, man dzin, parašiau tik tam, kad pats pamatytum, kur veda asmeniškumų eskalacija... wink.gif tu ne vienas toks, matyt tai tavo kartos toks būdas... :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o del subariko a tu matei kad as forume kam nors draskyciau maike kad subarikas shhh ka as pasaklau privaciai tai privaciai ir lieka, vat cia esmini dalikas, as nieko forume neatkalbineju pirkti nepilsatau ant vienos ar kitos markiu sudu, o mano netolerancija suzukiui ir laumkeliui kylka is ju paciu, is abieju per visa laikotarpi buvimo foprume neisgirdau nu nieko naudingo apart lojima ir insktima, kokie jie blin protingi ir viska zino o visi kiti aplink durniai :D gali pervesti visus mano postus abejioju ar rasi kad dar kam nors taip nepagarbiai rasyciau kaip paminetem dviem, nes is ju naudos bent jau landroveriu skiltije lygiai nulis (nors ir kitur daugiau arogancijos nei pagalbos), net su minuso zenklu, o vat arogancijos ir lojimo tai daugiau nei reik

ir as bent turiu draso pripazinti kad klystu ir nesislepiu

ir Meri gal pradek ispejinet kitus o ne tik man pristuku grumok, gal as kokias isvadas padarysiu, nes dabar kai tik man sakoma o kitiems autostrada laisves, tai nepyk bet nesulauksi kad priimciau ispejimus

ps. o jei jau taip labai tai gali kita kart man gyvai pasakyt, ba pakolkas nesijauciu toks nusikaltes kad bijociau tau i akis paziureti

pss. o as pukuotas bet ne baltas ir seip labai zjbs zmogusjei su manim gerai tai ir as atgal gerai

 

 

Netolerancija vienam ar kitam dalyviui nieko tokio, kazkaip nesijauciu kazka prarades kai tokie kaip tu manes nemyli :rolleyes:

" apart lojima ir insktima, kokie jie blin protingi ir viska zino o visi kiti aplink durniai" o cia butent tokios frazes kurios atsirado tik tokiam kulturos bokstui (kaip tamsta) atsiradus forume. Nuomones pas zmones skirtingos, bet uz kitokia nuomone lojanciais durniais vadini tik tu vienas. Dar priminsiu tokias tavo frazes kaip valdininkai cia viska sukure ir cia visiemes leido gyventi, davem salygas Lietuvoje... Tai pilnai atspindi tavo suvokima kad visi lochai o tu esi "elitas"-biurokratas( kad esi valdininkas atspejau be jokios info is sono ir is karto) :rolleyes: Taigi mes zinom kas cia kitus durniais laiko... O nemegsti musu butent uz tai kad paviesinom tavo zaislo techninius trukumus ir ydas. O tokiu atveju visi tie (kurie kitus laiko durniais) labai isizeidzia( normalus zmogus uz tai kad jo masinos trukumus ir silpnas vietas paviesina dekoja nes tai naudinga info). Tai tipiskas Lietuvos valdininko-sraigtelio mastymas, ir ypac tu kurie per mamyte ir teveli darba gavo. Po tokiu tavo fraziu ir kyla noras atsakyti tokiu pat stiliumi...Pav O gal ta fraze apie tavo "geruma" po teisybei siek tiek tiksliau skambetu kitaip? Pav "kai man i sikna lenda man labai patinka ir as tada toleruoju durnius( kuriais visus zmones laikau)"? taip skambetu tiksliau ane? Tik tai neviesai skelbiu, uztusuoju po fraze "su manim gerai", kai visi klausytu, galvom linksetu... Kaip prie imperatoriaus, visi turi klaussyti ir linkseti. Tik kas protingesnis ka dryso pasakyt is kart galva nukirsti...Tik tu sumaisei, tu joks ne imperatorius...

O apie nauda forume ne tau sprest, tavo lygis lempuciu gesinimas ir sarnyro prisukimas. O gerokai sudetingesni klausimai nesuvokiami. Pav mes daugybe zmoniu isgelbejom nuo vargo, kuri butu patyre nusipirkus LR :rolleyes: Kiekvienas mastantis isgirdes info, susimaste( tiem kas buvo aktualu uzsideti didesnes padangas ar kas megsta patikimuma). Vieni padare isvadas kiti ne. Niekas nevercia musu klausyti( ne viena drauga turiu kuris turi LR, ir jokiu bedu).Beda yra tavo kulturos stoka,erogancija,siauras mastymas... O LR tema cia nieko bendro neturi su tavo fanatizmu. Bet kurioje temoje tavo mastymas duoda ta pati atsakyma ir pritrukus faktu ir argumentu pasilieja keiksmai ir kiti charakterio"gerumai".

Ir pagrindas kaip Meris sako pasiziurek i save ir savo rasliava, pabandyk geruoju... Nors juokas aisku, nemanau kad bus kitaip( nes jau ne viena karta kazkada bandziau paaiskint kad reik but kulturingesniu...) kol kas nors nepamokins... Bet galbut metai atves i prota :rolleyes:

Redagavo SuzukiMonstr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Meri jei uz kaska pamirasu atisdekot kaltas, lenkiuosi iki zemes ir prasau atleidimo, del pokalbiu pradzios hmm gali but pripazystu hamas, prasau atleist ir priimt kaip toki ne is pikto svalios

o del subariko a tu matei kad as forume kam nors draskyciau maike kad subarikas shhh ka as pasaklau privaciai tai privaciai ir lieka, vat cia esmini dalikas, as nieko forume neatkalbineju pirkti nepilsatau ant vienos ar kitos markiu sudu, o mano netolerancija suzukiui ir laumkeliui kylka is ju paciu, is abieju per visa laikotarpi buvimo foprume neisgirdau nu nieko naudingo apart lojima ir insktima, kokie jie blin protingi ir viska zino o visi kiti aplink durniai :D gali pervesti visus mano postus abejioju ar rasi kad dar kam nors taip nepagarbiai rasyciau kaip paminetem dviem, nes is ju naudos bent jau landroveriu skiltije lygiai nulis (nors ir kitur daugiau arogancijos nei pagalbos), net su minuso zenklu, o vat arogancijos ir lojimo tai daugiau nei reik

ir as bent turiu draso pripazinti kad klystu ir nesislepiu

ir Meri gal pradek ispejinet kitus o ne tik man pristuku grumok, gal as kokias isvadas padarysiu, nes dabar kai tik man sakoma o kitiems autostrada laisves, tai nepyk bet nesulauksi kad priimciau ispejimus

ps. o jei jau taip labai tai gali kita kart man gyvai pasakyt, ba pakolkas nesijauciu toks nusikaltes kad bijociau tau i akis paziureti

pss. o as pukuotas bet ne baltas ir seip labai zjbs zmogus :D jei su manim gerai tai ir as atgal gerai :D

 

 

 

 

 

Jei iš mūsų neišgirdai nieko naudingo apie LR, tai nereiškia kad neišgirdo kiti forumiečiai, nes viskas paremta konkrečiais faktais ir pavyzdžiais. Turbūt tu nenorėjai išgirsti :?:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne viską tu žinai, gauna ir kiti įspėjimus ir ne vien nuo manęs, bet dažniausiai tik už chamiškumą bendraujant :) skirtumas, tik tas, kad kiti susilaiko nuo žeidžiančių replikų, o kiti vis vien ignoruoja "gero tono tradicijas"... tai jiems ir kabo tas makaronas :)

 

pabandyk būtent GERUOJU, ir pamatysi kaip ir kiti pasikeis :)

 

a visi kiti paminėti dalykai, man dzin, parašiau tik tam, kad pats pamatytum, kur veda asmeniškumų eskalacija... wink.gif tu ne vienas toks, matyt tai tavo kartos toks būdas... :)

 

Meri paskutinius du metus bandziau geruoju, jei izeidziau tave asmeniskai, ar parodziau nepagarba sory, tikrai ne is piktos valios, bet neprasyk manes kad jausciau kaskokia pagarba tiem dviem lojikam/klounam, abu jie informacijos ar kaskokiu naudingo patarimu poziuriu yra absoliutus nuliai

venzo nieko naujo as cia nebepasakysiu, tad prasmes tolimesnei diskusijoj nebematau, time dviem siulau pasinauditi kriptimi kuria nurodziau ir ateiciai susikisti savo "naudingus" patarimus i ta skylute kur nesviecia :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Meri paskutinius du metus bandziau geruoju, jei izeidziau tave asmeniskai, ar parodziau nepagarba sory, tikrai ne is piktos valios, bet neprasyk manes kad jausciau kaskokia pagarba tiem dviem lojikam/klounam, abu jie informacijos ar kaskokiu naudingo patarimu poziuriu yra absoliutus nuliai

venzo nieko naujo as cia nebepasakysiu, tad prasmes tolimesnei diskusijoj nebematau, time dviem siulau pasinauditi kriptimi kuria nurodziau ir ateiciai susikisti savo "naudingus" patarimus i ta skylute kur nesviecia :D

Man tavo pagarbos tikrai nereikia, gyvenk savo dezej ir patarinek ten kur sugebi( kur kokia lempute nugesinti, ten tavo vieta) , visems bus geriau kai (tavo zodziais) nelosi ten kur per sunku tau suvokt,suprast... Tavo patarimai irgi naudingi tiems kas jau isigijo LR, taigi buk savo vietoj :rolleyes:

Redagavo SuzukiMonstr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vat šito colmanas ir neįkerta, kad varydamas viešai tik ant kelių kitaminčių dergią visą forumą..... o kiti kitaip mastantys irgi gal jaučiasi kaip "šunauja"... jei čia "lojikais" drabstomasi...

 

Colmanai, tu ne jiems, tu bent forumui ir kitiems parodyk pagarbą ir nevartok tokių žodelių.... TIK APIE TAI tau ne kartą įspėjimus siunčiau...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažin ar ne laikas būtų visiems apsiramint ir pradėt šiek tiek kultūringiau bendraut, juolab kad elementarios kultūros ir pagarbos stygius jaučiasi iš abiejų pusių.

 

Esant tokiai dabartiniai situacijai manau kad nelabai jau čia kam kyla noras pasidalint info apie mašiną, juolab kad ir pati mašina senai jau nustumta netik kad į antrą planą bet ir į užkuliusius. Niekam nuo tų tarpusavio rietenų negeriau, ypač tiems kurie bando apsispręst pirkt tokią mašiną ar ne ba tai kas čia dabar vyksta tikrai diskusija apie "+" ar "-" mašinos pavadint liežuvis nesiverčia.

 

P.s. Savo nuomonę apie tai kodėl LR/RR markės keikiamos šiai dienai išsakysiu vėliau, kai aprims aistros.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Meri paskutinius du metus bandziau geruoju, jei izeidziau tave asmeniskai, ar parodziau nepagarba sory, tikrai ne is piktos valios, bet neprasyk manes kad jausciau kaskokia pagarba tiem dviem lojikam/klounam, abu jie informacijos ar kaskokiu naudingo patarimu poziuriu yra absoliutus nuliai

venzo nieko naujo as cia nebepasakysiu, tad prasmes tolimesnei diskusijoj nebematau, time dviem siulau pasinauditi kriptimi kuria nurodziau ir ateiciai susikisti savo "naudingus" patarimus i ta skylute kur nesviecia :D

Esi visiskai NETEISUS!!! Taip gali teigti tik visiskai nepazinodamas ir ne kiek nebendraves ne su vienu oponentu...

 

Siaip, kadangi turejau garbes su Tavim Coolmen'ai susipazinti gyvai, - niekaip nesuprantu tokios Tavo bendravimo "kulturos"... Na nesusiveda tvarkingas, kostiumuotas kolega dziperis, o cia pastoviai skaitau nepamatuotas ir nepateisinamas koliones...

Sori, - bet man uz Tave, Coolmen'ai, GEDA... :huh:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:D :D :D :D

Kažin ar ne laikas būtų visiems apsiramint ir pradėt šiek tiek kultūringiau bendraut, juolab kad elementarios kultūros ir pagarbos stygius jaučiasi iš abiejų pusių.

 

Esant tokiai dabartiniai situacijai manau kad nelabai jau čia kam kyla noras pasidalint info apie mašiną, juolab kad ir pati mašina senai jau nustumta netik kad į antrą planą bet ir į užkuliusius. Niekam nuo tų tarpusavio rietenų negeriau, ypač tiems kurie bando apsispręst pirkt tokią mašiną ar ne ba tai kas čia dabar vyksta tikrai diskusija apie "+" ar "-" mašinos pavadint liežuvis nesiverčia.

 

P.s. Savo nuomonę apie tai kodėl LR/RR markės keikiamos šiai dienai išsakysiu vėliau, kai aprims aistros.

teisingai rasai, paklaus tu zmoniu, realiai su jais vazinejanciu, ir ne vienerius metus....,

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:D

teisingai rasai, paklaus tu zmoniu, realiai su jais vazinejanciu, ir ne vienerius metus....,

 

na leiskit paklausti, kas čia per važinėjimas ir patirtis - grigola :"as su RR vazineju mazdaug 7 metai, ir ne plentais, o molingais Moletu kalneliais,per ta laika viena karta iklampinau iki pilvo...."

biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif mes diskutuojam apie visureigių patikimumą, kurie bent kartą į mėnesį įklampinami ir ne vien kalneliais vėžinami...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.