Pereiti prie turinio

"kietai" suremontuotas Van'as pagal zbignev andrukianec !!!


Sarunas

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 477
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Gerbiamasai ZBYGNE ! Vat kaip tu pats vertini savo atlikta darba? :?: Uz kuri reikia 8000 sumoket?

As tai sakau DRASIAI kad tu Supi.....sai masina visiokeriopai kaip tik galima, ji net nepradejus eksplotacijos pradejo trukinet spaklius ir panasiai. Apie koki ilgesni eksploatavima gali but kalba jei pravodke su popierine juosta susukta :?:

As vietoj saro atvaryciau tau ta vana ir tu ismanes ji sekmingai nusipirktum uz visa savikaina.

Vat draugui buvo ka tik panasi situacija ,padave tokiam kaip Z......i ruost dazymui 5 golfuka, tai tas ne tik sudinai paruose bet ir susalde varikli............. FINALAS : Jurgelis-meistrelis isigyja puiku golfuka :study:

Pasitaiko visko , pats zinau is savo praktikos , bet toks tavo darbo vaisius kaskoks ,,kosmaras guobu gatvej,,

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"Krc;5 menesiai zastojus garaze su Vanu (namertva ) 29metrai virinimo langai ir visu duru apacios, virinimas rakom bokom is vidaus o ne is isores kad paskui po siuliu sveitimu nesuplonetu siule.dar ziurek, kad neduok dieve neuzsidektu tas antikvariatas ir t.t. kiti darbai. Tik jokiu budu tai nera pilnas kebulo restauravimas kaip cia teigiama."

 

 

 

 

 

per 5 menesius jis kaip lelka turejo atrodyti , lango tarpine priekinio.....uzmuse , blestianka ant stogo bent apslifuot galejo....zodziu gaila man tu tavo 4000lt sumoketu....as irgi buvau kazkada uzbrides bet techinei dalyje....bet nieko laikas zaizdas nuplove....

beja ale aerografija :D/> tokia teplione vaikas mano 12 metu ant garazo nutepliojo , ryt jai nepamirsiu fotkes imesiu...nu ka galiu pasakyt...meistras skoloi lieka daug....

butu kazkur info su tel nr tai manau daug kas ratu apeitu tokius "meistrus"

saras menines sielos zmogus nemanau kad is jo pajuoka galima daryti....

zodziu sarai nesigadyk sau nervu.taupyk bapkes ir igyvendinsi tu ta svajone.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geri meistrai patys nesisiulo... Deja buvau tai uzmirses... Man jau po pirmo susitikimo su Zbigne reikejo su juo atsisveikinti, - kai atvaziavo i Vievi donoro priekinio lango ispjaudineti, - Praziopsojau, kaip jis antena orginale, kuria zadejau panaudoti, islupo, - nesismulkindamas, - tarsi tiesiai i siuksles numatyta buvo, - tada nutylejau, - apkaltinau save, kad nedaziurejau, nors buvo planas panaudoti ja atstatant orginaluma ... :huh:/>

Butu atsejus si pazintis 70 Lt... :angry:/>

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar vieka klaiuza is jo: tikrai jam sakiau kad sena stoga naudosiu, kad nuiminetu graziai ir pasaugotu tvarkingai: - uzvakar parsiveziau ji su dviem skylem sone, sudroztu virsum, ir kiaurai permirkuse "apsyvke", - net varztai aprudija... :angry:/> :angry:/> :angry:/>

Redagavo Šarūnas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jokia čia mistika, kad teisme nepanaudotumei. biggrin.gif/>

Šitas "ŠŪDARANKIS" turi "pažįstamu" šiame forume. biggrin.gif

 

tuoj gausi, "žinovas" už šmeižtą... angry.gif AŽ (asmeninių poikalbių) neturi galimybės nei trinti nei matyti nei administratorius nei moderatorius... nebent trinti-šalinti patį dalyvį iš forumo... o AŽ "dingsta" kai autorius pats savo žinutes pašalina iš savo AŽ dėžutės... irgi tokių turiu tuščių įrašų...

Jei kam reik dokumentuotis -darykitės printscrinus, kserokopijas ar išsisaugokit susirašinėjimą... tam yra visos galimybės...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tuoj gausi, "žinovas" už šmeižtą... angry.gif AŽ (asmeninių poikalbių) neturi galimybės nei trinti nei matyti nei administratorius nei moderatorius... nebent trinti-šalinti patį dalyvį iš forumo... o AŽ "dingsta" kai autorius pats savo žinutes pašalina iš savo AŽ dėžutės... irgi tokių turiu tuščių įrašų...

Jei kam reik dokumentuotis -darykitės printscrinus, kserokopijas ar išsisaugokit susirašinėjimą... tam yra visos galimybės...

Va sito deja nepagalvojau pasidaryti, - butu bent irodymas kas ka pirmas susirado ir kas ko prase, kad duotu Van'a sutvarkyti... :angry: :angry: :angry:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tuoj gausi, "žinovas" už šmeižtą... angry.gif AŽ (asmeninių poikalbių) neturi galimybės nei trinti nei matyti nei administratorius nei moderatorius... nebent trinti-šalinti patį dalyvį iš forumo... o AŽ "dingsta" kai autorius pats savo žinutes pašalina iš savo AŽ dėžutės... irgi tokių turiu tuščių įrašų...

Jei kam reik dokumentuotis -darykitės printscrinus, kserokopijas ar išsisaugokit susirašinėjimą... tam yra visos galimybės...

Atsiprašau. :rolleyes:/>

Gerai, kad paaiškinote žinučių dingimo būdą, nes esu ne iš vieno girdėjęs, ale dingsta. Dabar daugumai bus aiški dingimo priežastis.

Redagavo Arunasppp
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuriant sita tema, tokio tikslo, Dievas mato, nebuvo, - norejau tik atsikratyti gimorojum stovinciu kiemo gale (kaip bebutu keista gimorojum jis patapo po tavo remonto...)... :unsure:/>/>/> Bet kadangi gerbiu cia besilankancius mestelejau visa info, kaip kas yra!!!... Minti nepardavineti, o uzbaigti pradeta darba pasiule forumieciai, - pries tai patare Tau ispirti i minkta vieta uz masinos suniokojima ir pinigu jokiu budu nemoketi... Kas toliau vyksta matai pats...

Mano siulymas: - samdai 5.5 metru ilgio trala, nusiimi kepure, atvaziuoji pasikrauni masina ir ja sutvarkai, kaip PRIKLAUSO, o tada sukvieciam forumieciu konsiliuma, kad ivertintu Tavo sugebejimus, - tada spresim rinkti man pinigus tau ar ne, arba tvarkingai man grazini skolos rasteli ir gyvenam kiekvienas savo gyvenima, o uz "sutaupytus" 3500 Lt as jau kaip nors issilaizysiu savo zaizdas...

Man aisku labiau priimtinas antras variantas, nes, pyk nepykes, nebetikiu, kad padarysi man masina taip kad galeciau nedrebedamas ja eksploatuoti... :(/>/>/>

Sugalvojau dar viena problemos sprendimo buda:

Zbigne, - susirandi 13000 Lt (nama Jakeliuose pardavei, - pinigu gi turi), - atvaziuoji ir nuperki is manes mano Van'a, - ir galesi visiems girtis kad nusipirkai zveri, PUIKIAI suremontuota ir tik uz 16500 Lt... :lol:/>/> :lol:/>/> :lol:/>/>

Redagavo Šarūnas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

....................

Mano akimis: viskas pasikeite po to kai Sarunas gavo velniu nuo Zmonos ( kaip pats prisipazino) uz neapskaiciuotas finansines galimybes ir paprase palaukt su pinigais.

...............

Tad pakelkime taures uz protingas Zmonas, kurios laiku sustabdo islaidaujancius vyrus ir NELEIDZIA is karto atsiskaityti su bet kokiu "meistru" is gatves, kai tik anas panori... :lol::rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

.................

Tik gaila, kad maistra per velai suzinojo is kitu maistru kodel niekas nenorejo ar ,,negalejo" apsiimt sito kliento ChevyVano.Pasirodo egzistuoja netik meistru juodas sarasas o ir klientu.

................

Katik issiaiskinau, - as dar nesu tuose juoduose sarasuose, - bent jau ne pas TIKRUS MEISTRUS!!!... :P/>

Redagavo Šarūnas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"Krc;5 menesiai zastojus garaze su Vanu (namertva ) 29metrai virinimo langai ir visu duru apacios, virinimas rakom bokom is vidaus o ne is isores kad paskui po siuliu sveitimu nesuplonetu siule.dar ziurek, kad neduok dieve neuzsidektu tas antikvariatas ir t.t. kiti darbai. Tik jokiu budu tai nera pilnas kebulo restauravimas kaip cia teigiama."

 

per 5 menesius jis kaip lelka turejo atrodyti , lango tarpine priekinio.....uzmuse , blestianka ant stogo bent apslifuot galejo....zodziu gaila man tu tavo 4000lt sumoketu....as irgi buvau kazkada uzbrides bet techinei dalyje....bet nieko laikas zaizdas nuplove....

beja ale aerografija :D/>/> tokia teplione vaikas mano 12 metu ant garazo nutepliojo , ryt jai nepamirsiu fotkes imesiu...nu ka galiu pasakyt...meistras skoloi lieka daug....

butu kazkur info su tel nr tai manau daug kas ratu apeitu tokius "meistrus"

saras menines sielos zmogus nemanau kad is jo pajuoka galima daryti....

zodziu sarai nesigadyk sau nervu.taupyk bapkes ir igyvendinsi tu ta svajone.

As irgi nelabai suprantu, kaip ten pas ji tas zastojus buvo, - juolab, kad pinigai medziagoms ar kitiems reikalams budavo pervedami ta pacia diena, kaip paprasydavo (vienintele riflionke vaziavo ilgiau nes nebuvo sandeliuose, tos imones is kur pirkau), - ir dar keisciau, kaip jam to "zastojaus" metu pavyko dar ir savo Dodge perdazyti, - visai nezastinas reikalas gavosi... :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal mes kazka ne taip supratom!? gal ne zastojus 5 menesiai o ZAPOJUS.... tada jo tikiu kad finale prasiblaivius uzsimane kuo greiciau atsikratyti zapojaus pasekmem :D/> :pig:/>

Cia as ir pramachnulse, - tikedamas, kad zbigne nezapivajet, o tikslaiu visai nepjot... Pasirodo ci agavosi variantas "...luche by pil..."... :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai matyt "gyvas" tavo vana talinas, oj vanabusas :)/> turi sielą kokią tai gal tai juda kruta trūksta ir dar kiek problemų kelia:)

Gal pyksta kad stovi nejudinamas, - trukineja palengva... Liudna, kad is po sito trukio rudziu patiokai skverbiasi... :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Situacija aiški, čia nėr apie ką daugiau kalbėt, pats maistra kuris dare žino pats kaip darė, jei spakliai šaibom eina ir remontui įtakos kraustymaisi ar įrankių buvimas už 100 km nepasiteisinimas. Manyčiau iš jo pusės, bent aš taip daryčiau nusipirkčiau alaus atlekčiau pas Šarūną ir visdėlto padaryčiau normalai taip kaip buvo tartasi, kad išsaugoti savo gerą vardą, o ne tai kad forume šudarankiu vadintų ir per LT skambėtų.... Bet kokiam versle yra tokia taiskyklė - kuo apie save garsiau rėki tuo tave daugiau išgirsta, bet jei iš savo pusės sumali šūdą, reputacija krenta dvigubai greičiau apie blogai padarytą darbą nei apie gerą. Vyrai raskit bendrą kalbą ir pasistenkim būti forume tais kuriais galima pasitikėti vieniem kitais, o ne tais, kad kaip čia apipist ką nors....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.