Pereiti prie turinio

"kietai" suremontuotas Van'as pagal zbignev andrukianec !!!


Sarunas

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 477
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Tas sudmeistris , is vis neturi nezalio supratimo apie automobiliu remonta , rekonstrukcijas, restauravima, net virinima. Viskas ant tiek pripezaliota ,kad nuinakui...... Kaskos kaimo arkliu kaustytojas. Uz tokias nesamones turi pilna teise atsiimt ir tuos pinigus kurious davei. ....

Ir kur tu radai ta nugrubnagi ahuetitelna MEISTRA , nuo kito butu gaves i ausi.

Viena galiu pasakyt ,masinos restauravimas , kitoks konstrukcijos keitimas reikalauja labai LAIKO + PINIGU , ir didziaja dauguma DARBU turi DARYTI PATS , jei neturi vieno is tu kriteriju . NIEKAS NESIGAUS .

Tu norejai kad butu GERAI PIGU GREITAI , bet gavos kaip visada, vien kad davei pinigus tu davei is zmogiskumo o ne uz atlikta darba.

Patarimas , neduodi ne cento tam atmarozui , taupais litus ir igyvendini svajone , pas normalius meistrus, nesvarbu kiek tai laiko uztruktu. Vargu kas tau pirks toki Lietuvelej Vana.

Ir isvis ka ten sugalvojai su stogu , man tai kaskokia nesamoniu - nesamone (zinoma tai mano nuomone)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šarai, manau šiuo atveju turi du variantus:

 

1. Tempti į dienos šviesą šitą "meistrą" ir su forumiečiu pagalba ne tik, kad negrąžinti skolos, bet dar ir atsiimti duotus pinigus už mašinos sugadinimą. (Tuo pačiu pagelbėsi ir kitiems žmonėms, kad ant tokio "didmeistrio" neprisigautų.)

 

2. Eilinį kartą nusiimti kepurę ir toliau kiekvieną kartą forume keiksnoti meistrus, nesiimant jokių priemonių.

 

 

Nežinau kaip tu, bet aš rinkčiausi pirmą variantą.

 

 

P.S. Būtų tikrai įdomu išgirsti šito save meistru vadinančio forumiečio atsakymą šita tema, nors nuotraukos čia jau kalba pačios už save...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PILNAS kebulo kapitalinis remontas Palei Vilniu (yra meistro garantijos darbu kokybei!!!).. Nu tu gudriai apibudinai :lol:/>

Nieko gudraus, - tiesiog jei kas pirks turesiu isipareigojima suvesti su remontavimo darbus atlikusiu meistru, o jis telefonu man zadejo sutrukinejusi spakliu ir leidzianti stoga sutvarkyti... :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šarai, manau šiuo atveju turi du variantus:

 

1. Tempti į dienos šviesą šitą "meistrą" ir su forumiečiu pagalba ne tik, kad negrąžinti skolos, bet dar ir atsiimti duotus pinigus už mašinos sugadinimą. (Tuo pačiu pagelbėsi ir kitiems žmonėms, kad ant tokio "didmeistrio" neprisigautų.)

 

2. Eilinį kartą nusiimti kepurę ir toliau kiekvieną kartą forume keiksnoti meistrus, nesiimant jokių priemonių.

 

 

Nežinau kaip tu, bet aš rinkčiausi pirmą variantą.

 

 

P.S. Būtų tikrai įdomu išgirsti šito save meistru vadinančio forumiečio atsakymą šita tema, nors nuotraukos čia jau kalba pačios už save...

Man irgi Pirmasis punktas prie sirdies, iuolab, kad jam duoti dadaryti net nesiruosiu, o kitiems meistrams, kad sutvarkytu visas kliauzas, irgi pinigus reikes moketi... :angry: :angry: :angry:

Kol kas dar palauksiu jo reakcijos ir pasiulymu kaip spresti susidariuse situacija... O tada jau spresim ar pirmas punktas ar trecias ir ketvirtas... :unsure:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas sudmeistris , is vis neturi nezalio supratimo apie automobiliu remonta , rekonstrukcijas, restauravima, net virinima. Viskas ant tiek pripezaliota ,kad nuinakui...... Kaskos kaimo arkliu kaustytojas. Uz tokias nesamones turi pilna teise atsiimt ir tuos pinigus kurious davei. ....

Ir kur tu radai ta nugrubnagi ahuetitelna MEISTRA , nuo kito butu gaves i ausi.

Viena galiu pasakyt ,masinos restauravimas , kitoks konstrukcijos keitimas reikalauja labai LAIKO + PINIGU , ir didziaja dauguma DARBU turi DARYTI PATS , jei neturi vieno is tu kriteriju . NIEKAS NESIGAUS .

Tu norejai kad butu GERAI PIGU GREITAI , bet gavos kaip visada, vien kad davei pinigus tu davei is zmogiskumo o ne uz atlikta darba.

Patarimas , neduodi ne cento tam atmarozui , taupais litus ir igyvendini svajone , pas normalius meistrus, nesvarbu kiek tai laiko uztruktu. Vargu kas tau pirks toki Lietuvelej Vana.

Ir isvis ka ten sugalvojai su stogu , man tai kaskokia nesamoniu - nesamone (zinoma tai mano nuomone)

Tikrai ne!!!... Nei greitai nei pigiai nebuvo prasoma, - buvo reikalaujama tik gerai, - o be to kaip gali buti greitai jei sita darba meistras dare puse metu???... Ir ne vakarais, po darbo, o kasdien, - nuo ryto iki vakaro (bent jau taip jis man sake)... :unsure:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visa problema, Kad Sarunas tiki sudmaliais. Paskambinau vienam forumieciui, ale "stipriam" meistrui. Anksciau forume aktyviai reiksdavosi, dabar tik paskaiteneja. Paklausiau, ar galetu "uzturbinti" mano Samurai ir koki varikli siulytu deti(vietoj 1.0). Jo pasiulymas - susirask pas kaimyna patvory gulinti zigulio varikli, atvesk ir idesiu. Cia "sudmeistrio" atsakymas! :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visa problema, Kad Sarunas tiki sudmaliais. Paskambinau vienam forumieciui, ale "stipriam" meistrui. Anksciau forume aktyviai reiksdavosi, dabar tik paskaiteneja. Paklausiau, ar galetu "uzturbinti" mano Samurai ir koki varikli siulytu deti(vietoj 1.0). Jo pasiulymas - susirask pas kaimyna patvory gulinti zigulio varikli, atvesk ir idesiu. Cia "sudmeistrio" atsakymas! :lol:/>

 

O gal jis su Čiutele konsultuosis ir užturbins žiguliuko varikliuką :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar aš dadėsiu :rolleyes:, su tuo "meistru", neverta prasidėt, jo tokia natūra, jeigu nuvarysi mašiną atgal, tai tik laiko gaišimas, tems, terliosis, o tu skambinėsi, nervuosies, rezultate, jokios naudos, jeigu pasiūlytum į marmūzę, tavęs bijotų, kitas reikalas. Matau vienq išeitį: pinigų jam daugiau neduodi, pasieškai pagal rekomendacijas, neskubant, meistrą, šiuo atvėju, tikrą, sutari ir tau sutvarko, gal per metus, palauki, bet sutvarko, čia pigiausias varijantas, o dabar pusvelčiui parduosi, vėl panašios ieškosi, vėl kažkas ap. ir taip be galo. Dėl geros dūšios, nežinau, meniška siela, čia kiekvienam kitaip, na reikia išdrysti pasakyti savo nuomonę, solidžiai, nesinervinant, o kad tai pasiekt, ar į bendravimo kursus eit, ar kovos menus pradėt kultivuot, ar pas psihologą, tokiam pasaulį gyvenam, jeigu aš kažkoo nesugebu, prašau kito žmogaus, kuris tai daro, išmano, netgi pinigams išmušt, ar meistrą surast. O pasirinkimas tai patirties ir stabilios būsenos rezultatas. Čia ne patarimai, šiaip pasidalinimai <_< , nu bl. negali žmogus vis į tą patį š. lipt. :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar aš dadėsiu :rolleyes:/>, su tuo "meistru", neverta prasidėt, jo tokia natūra, jeigu nuvarysi mašiną atgal, tai tik laiko gaišimas, tems, terliosis, o tu skambinėsi, nervuosies, rezultate, jokios naudos, jeigu pasiūlytum į marmūzę, tavęs bijotų, kitas reikalas. Matau vienq išeitį: pinigų jam daugiau neduodi, pasieškai pagal rekomendacijas, neskubant, meistrą, šiuo atvėju, tikrą, sutari ir tau sutvarko, gal per metus, palauki, bet sutvarko, čia pigiausias varijantas, o dabar pusvelčiui parduosi, vėl panašios ieškosi, vėl kažkas ap. ir taip be galo. Dėl geros dūšios, nežinau, meniška siela, čia kiekvienam kitaip, na reikia išdrysti pasakyti savo nuomonę, solidžiai, nesinervinant, o kad tai pasiekt, ar į bendravimo kursus eit, ar kovos menus pradėt kultivuot, ar pas psihologą, tokiam pasaulį gyvenam, jeigu aš kažkoo nesugebu, prašau kito žmogaus, kuris tai daro, išmano, netgi pinigams išmušt, ar meistrą surast. O pasirinkimas tai patirties ir stabilios būsenos rezultatas. Čia ne patarimai, šiaip pasidalinimai <_</> , nu bl. negali žmogus vis į tą patį š. lipt. :rolleyes:/>

A tai jau turejai patirties su man sita Vana dariusiu meistru???... :unsure:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turėjau su begale kitų "meistru", darbuotojų ir skolininkų, papraščiausiai jie yra tokie, svarbiausia jie nuoširdžiai tiki ką sako, charakteris formuojasi iki penkių metų, kad pakeisčiau jų charakterį jie man turi mokėti ir tai jeigu labai prašo, stengiasi ir nori, o ne aš. :D, jie nepasikeis, pačiam dabar reikia galvoti kaip iš tos bulvienės mažiausiom sąnaudom išsikapstyti. Aišku geras kumštis padeda, bet jį reikia turėti ir mokėti valdyti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ikisiu trigrasi, nezinau situacijos is tikruju, bet cia kas kas netaip. Sarai, draugas mano, ar tu pasiimant masyna buvai akius su lipna juosta uzklijaves? Ar aliuminio stoga syta nematei?Visiskai nesuprantu kodel butent aliuminis isrinktas kaip gaminimo medziaga.Logiskiau butu daryt fotma ir is stiklo pluosto kaip ir visa kyta stoga...Arba ei toks mielas aliuminis , lankstyt , o ten kur nesilanksto , pjaut o po to virint(bet tai brungu).Dar kytas klausimas , kodel mestras panaudojo balta akrilini kebulo germetika, vietoi juodu siklo kliju?

Dar klausimas, kas cia per nesamone"man nepasake, kad papildomi darbai kainos papildomu pinigu". Ar pats daznai dirbi nemokamai?.

Neginiu meistru , nes kai kurie tehniniai sprendimai mazu maziausiai abejotini(virsui jau parasiau biski)bet ir tavo poziuris idomus...

Na ir galu gale, kiek zinau, per tos terejus metus masinos koncepcija keitesi tris kartus?kad nedadeda jokiam proektui pliusu.Mano nuomone - tau truksta noro ir uzsispirimo nors viena masyna davest iki galo.Ir vel parduodu, nes nusileido rankos...Sudas. Busim biedni bet teisingi, tu НЕ ТЯНЕШЬ finansiskai tokius proektus, nes pastoviai blaskais is soniu i sona.

Pres atsakydamas man , prisimink , kad as TIKRAI esu tavo draugas ir esu TAVO puseje. ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paredaguota... :rolleyes:/>

Uz remonta, - galiu net darbu sarasa pateikti:...

 

 

 

stogo karkasas -100

 

stogo aliuminio konstrukcija-200

 

Sakyk man , ar sytos kaino tik uz darba, ar su medziagom? Nes pradedu nesuprast, ar mes toi pacioi realybei gyvenam.

Po teme. Kaip matau karkasas visiskai tesus, nors stogas aiskiai suapvaleja, ar stogo obsifke yra? Ar planose buvo dengt lubos su faneros lapais? Na ir ei prisimint kad stogas cia laikancioji konstrukcija, tai su tokiu virinimu (pavadinciau ji tik pirmo matavimo sukabinimu)tik laiko klausimas kada del vibracijos ir kebulo deformacijos prades krist likusis spaklis kartu su sonais.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.