Pereiti prie turinio

"kietai" suremontuotas Van'as pagal zbignev andrukianec !!!


Sarunas

Rekomenduojami pranešimai

Teko gyvai pamatyt Šarūno biedą - turiu pasakyt kad didžioji dalis pretenzijų teisingos.

 

Žiūrint į mašiną tai galiu pasakyt kad Zbignė gerai sugeba paruošt ir nudažyt (čia neskaitant kelių šiukšlyčių ir "padtiokų" kurie šalinasi poliravimo metu ir to nelemto "nedaruoštuko" ant priekinio lango rėmo) bet kaip skardininkas-kėbulistas niekam tikęs kas ir sugadino visą reikalą nors tautoj vaikšto toks posakis kad jei skardininkas niekam tikęs o parupšėjas-dažytojas geras tai mašina gaunas :liux: . Viso to sutrūkinėjusio špakliaus priežastis yra "vaikščiojančios" kėbulo skardos.

 

Kad pašalint visus tuos trūkumus reikia per naują lupt žemėn visus piršto storio špaklius , lygint o gal net per naują pervirint langų rėmus prie bendro surišant su kėbulu. Stiprint tą dalį kėbulo prie kuriuos tvirtinasi stogas ir papildomą karkasą daryt tvirtą kad jis netik tarnautų apmušimo pritvirtinimui bet ir surištų kėbulo šonus o taip pat lakytų ir patį stogą.

Viso to nepadarius paviršius gali kaip nori paruošinėt prieš špakliuojant bet vistiek ir menkiausias špaklio sluoksnis trūkinės ba kėbulas neturi standumo - na nebent mašina stovės kaip eksponatas parodų aikštelėj tada viskas bus gerai.

Apie tai kad dar reiktų ir atstatyt priekinių durų tarpus neverta pradėt kalbėt ba čia lengviau pakoreguot pačių durų formą nei durų staktą ba priseitų per naują ir priekinio lango skardas pervirint.

 

Apie kitus "techninius" sprendimus linkęs patylėt ba nelabai yra su kuo palygint ba tai naujas ir man dar nežinomas klyksmas remonto technologijuose.

 

Iš viso darbo nereiks perdarinėt per naują durų (čia neskaitant sandarinimo gumų) , kapoto ir priekinių sparnų - na nebent jei dažysis per naują tai tik pašiaušt.

 

Va toks bendras vaizdas žiūrint iš arti į visą tą darbą. Zbignei kaip skardininkui-kėbulistui reiktų dar labai pasitobulint prieš griebiantis tokių darbų.

 

P.s. Tik nereikia dabar choru pradėt šaukt kad visa tai matėsi iš kelių nuotraukų.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 477
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Juk sakiau , efektingiausia sioj situacijoj butu TV PAGALBA ar kokia 24 Valandos. Istrauks meistreli idienos sviesa ir isiaiskins viska nuo iki . tiek Rimta forma , Tiek Jumoro. As tai nenoreciau kad pas menei garazeli kokie nors pilieciai su kamerom atbildetu. :o/>

Naivuolis - prieš atbildant su kamerom išpradžių susitaria, sumoka honorarą o jau paskui daro išvilkimą į dienos šviesą :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naivuolis - prieš atbildant su kamerom išpradžių susitaria, sumoka honorarą o jau paskui daro išvilkimą į dienos šviesą :D/>

Nu is tikro nezinau , tv sou proceduru, bet kai paziuriu kartais ,tai papurto ivairiausius aferiugas normaliai.Esme tame kad laabai gera reklama gaunas :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man miegot neleidzia sita zbignes fraze:

..................................

. Tik gaila, kad maistra per velai suzinojo is kitu maistru kodel niekas nenorejo ar ,,negalejo" apsiimt sito kliento ChevyVano.Pasirodo egzistuoja netik meistru juodas sarasas o ir klientu.

..................................

Ei, - kti meistrai, - atsiliepkit, pas ka as juoduose klientu sarasuose!!!???... Nes visi meistrai, pas kuriuos as MIELAI sugrizciau remontuotis, vis dar mane priima... :rolleyes: , - gal nebent koks Vytis is Raudondvario manes nepriimtu, bet as del jo antipatijos man (del nezinomu priezasciu) ir pats pas ji nevaziuociau, - beje as jo net akyse nesu mates... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

čia "likimo kalviui" replika buvo :)/> šiaip aš prieš ekstremalius veiksmus, užtenka to pravyj sektor nesąmonių...

Mudu bendraminciai, bet kaip paaiskinti zmogui, kad anas pridirbo nesamoniu (ir tai ne mano vieno muomone, - VISI kas buvo atvazeve apziureti Van'o sako tapati), bet su tuo ne uz ka nesutinka...

:angry: :angry: :angry:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šarūnai, ar Zbigne paslaugą atliko oficialiai? Ta prasme sąskaita yra? Jei taip tai rašai raštišką pretenziją ir siunti registruotu laišku. Įmonė gavus pretenziją turi prisiduoti inspekcijai (ne maisto produktų...) ir įrodyti, kad paslauga kokybiška. (Turėjau reikalų su vienu "servisu" ir šį kelią išbandžiau)

Jei jis darbuojasi tiesiog garaže nelegaliai, kreipiesi į policiją ir rašai pareiškimą (čia greičiausiai pasakys, kad kreipkis į teismą, nes policija į privačius santykius nesikiša), tada važiuoji pas advokatą ir paduodi į teismą. Šiuo atveju išlenda galai dėl nelegalaus darbo ir pajamų. Patikėk tiek pirmu atveju, tiek antru Zbigne susisieks su tavimi, kad išspręsti konfliktą ir išvengti problemų.

Sėkmės ir sukis greičiau, nes yra ir "senatis"....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man miegot neleidzia sita zbignes fraze:

 

Ei, - kti meistrai, - atsiliepkit, pas ka as juoduose klientu sarasuose!!!???... Nes visi meistrai, pas kuriuos as MIELAI sugrizciau remontuotis, vis dar mane priima... :rolleyes:/> , - gal nebent koks Vytis is Raudondvario manes nepriimtu, bet as del jo antipatijos man (del nezinomu priezasciu) ir pats pas ji nevaziuociau, - beje as jo net akyse nesu mates... :rolleyes:/> :rolleyes:/> :rolleyes:/>

ko tu ieskai viniu siknoj ir problemu kur ju nera, arba kurios turetu buti tavo "must do" saraso paciam dugne kitoj lapo pusej.

tau reikia akis zbignei draskyt kuo greiciau nelaukiant kol vanas pats surudys. nes tokiais tempais kaip daba veiksmas vystosi,arba teisingiau sakant isvis nesivysto, tik pliurpalai forume kaupiasi, po metu kitu nieko nebeisspresi. O jis matai miegot negali nes lochas zbigne kazkoki kliedesi pasake apie kazkokius meistrus, turbut tokius pat kaip jis...ir dar neaisku ar jis ta kliedesi nesusapnavo per pilnati...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ko tu ieskai viniu siknoj ir problemu kur ju nera, arba kurios turetu buti tavo "must do" saraso paciam dugne kitoj lapo pusej.

tau reikia akis zbignei draskyt kuo greiciau nelaukiant kol vanas pats surudys. nes tokiais tempais kaip daba veiksmas vystosi,arba teisingiau sakant isvis nesivysto, tik pliurpalai forume kaupiasi, po metu kitu nieko nebeisspresi. O jis matai miegot negali nes lochas zbigne kazkoki kliedesi pasake apie kazkokius meistrus, turbut tokius pat kaip jis...ir dar neaisku ar jis ta kliedesi nesusapnavo per pilnati...

Tiesiog negaliu patiketi, kad kazkas su juo apie mane kazka butu kalbejas... :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.