Pereiti prie turinio

MP priekine granata/traskejimas/laisvumas/adatinis guolis


MRemis

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 64
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Guoliai tik Mitsubishi atstovybese, komplektas su salnikais apie 270 lt (vienos puses) bronzines ivores laiko apie pusmeti I pajere, priklauso ar daznai prieki jungi, o II pajere tik menesi nes pusasis pastoviai sukasi. Jei keisi butinai keisk ir salnikus (ten ju du kiek atsimenu) nes kitaip bus pinigai i bala.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
  • 1 metų...

sveiki,man iskilo toks klausimelis,pas mane baigesi priekinis guoliai rato,pasikeiciau... vistiek tarpais yra toks dzerzgimas,atrodo guolis subires. kas dar gali buti? ir kaip granata tvirtinasi,tik su zieduku ant pacio galo? nes ji turi velniskai dideli laisvuma ,gal kokios ivores dedasi kad nesimakaluotu? tikiuosi supratot kas per beda :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu garsas yra vaziuojant pasijungus priekini tilta,tada gali but ir adatinis guolis,jei garsas yra vaziuojant be priekinio tilto,

tada adatinis ne prie ko.

Parase, kad granata "turi velniskai dideli laisvuma ,gal kokios ivores dedasi kad nesimakaluotu?", gal degimo kampas blogas :D

Kartu pasikeisk ir salnika, nes purvas adatini guoli greit sugriaus. Uzfiksavus granata ziedu neturi buti laisvumo, tarp stupicos ir granatos fiksatoriaus dedasi reguliuojamos saibos, kitaip fiksacini zieda numauna.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 4 mėnesių...

Kadangi čia kalba apie adatinį guolį prasidėjo tai prie to pačio norėčiau paklausti ar MPII

yra toks nes pasižiūrėjau į ta guolį http://www.az495.ru/index.php matosi tos adatos o pas mane jų nėra ar taip gali būti? Gal išbyrėjo nes tik pusė to guolio ar yvorės apskritimo krašto išlinde kokį 1mm o kita pusė tiesiog sutrynta kaip ir brodzinis žiedas ir jokių adatėlių.Galvojau kad guoliai nes žiaurus garsas buvo ir vibracija juos pakeičiau, o pasirodo kad bus šitas biesas tik va neaišku ar tai yvorė ar adatinis guolis nes adatėlių nesimato :unsure: ta prasme manajam

post-3492-12903680125071_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi čia kalba apie adatinį guolį prasidėjo tai prie to pačio norėčiau paklausti ar MPII

yra toks nes pasižiūrėjau į ta guolį http://www.az495.ru/index.php matosi tos adatos o pas mane jų nėra ar taip gali būti? Gal išbyrėjo nes tik pusė to guolio ar yvorės apskritimo krašto išlinde kokį 1mm o kita pusė tiesiog sutrynta kaip ir brodzinis žiedas ir jokių adatėlių.Galvojau kad guoliai nes žiaurus garsas buvo ir vibracija juos pakeičiau, o pasirodo kad bus šitas biesas tik va neaišku ar tai yvorė ar adatinis guolis nes adatėlių nesimato :unsure: ta prasme manajam

taigi aiskiai matosi is vidaus adatu vietos

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 metų...
  • po 6 mėnesių...

Sveiki,gal kam teko susidurti su tokia beda,manojo MP2 granata atsitraukus nuo stupicos apie 1cm,sukiojant vaira kliba,ijungus 4H ir mechaninius habus,tame rate girdisi traskesys,ir priekis nekabina.Ar jau cia habas parejo?Cia mano pirmas 4x4,tai dar zalias tokiam reikale :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.