Pereiti prie turinio

MP priekine granata/traskejimas/laisvumas/adatinis guolis


MRemis

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 64
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Kad patikrinti ar sveikas adatinis guolis reikia is pradziu nuimti haba, nuimti fiksacini zieda nuo pusasio, tada atsukti virsutini ir apatini sarnyrus (apatini reikia nuimti atsukant 4 varztus), atsukti vairo traukes antgali ir tada nusiimsi visa stupica. Jeigu guolis subyrejes pats dalimis is vidaus iskris.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nebutina apatinio sarnyro atsukinet 4 varztu. uztenka pagrindini atsukti, tik reik is eiles darbo tvarka daryt - pirma istraukt is virsutinio sarnyro, tada is apatinio, surenkant atvirksciai- stupicos kelma imaut i apatini sarnyra, prisikabint verzle ir tada imaut granata ir virsutini sarnyra. kitap granata trukdo

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

oho nu jus duodat vaizdu jei guolis subyrejes ratas klibes,norint ji patikrint rata pakelta pajudinkite,plius guoliai ten kuginiai, priekinis issitraukia rato nenuimant,norint patikrint ar ziedas vietoje pajudink pusasi is variklio puses ir viskas,jei judes daug tai fiksacija habe jau pasiliko

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Mano MP II tie guoliai seniai iškritę. Vienu metu net graužimo garsas buvo pasigirdęs. Nuėmiau ratą, habo dangtelį ir su špricu per ploną šiaudelį privariau tiršto tepalo, taip kad net prie granatos išlindo. Jau antri metai- ramu. Aišku mano žvėris 93 m.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ziurekit kad nebutu jie perverzti,pas mane kazko nuolat atsisuka fiksatorius nors jis su varztukais uzkontrintas del to reik nuolat paverzt kad neisbildetu guoliai zinoma pas mane ir ratukai 34.5MT ,viena kart teko jau pasikeist stupitsa nes nepriziurejau guoliu,antro kart nesinoretu tos proceduros daryt

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ziurekit kad nebutu jie perverzti,pas mane kazko nuolat atsisuka fiksatorius nors jis su varztukais uzkontrintas del to reik nuolat paverzt kad neisbildetu guoliai zinoma pas mane ir ratukai 34.5MT ,viena kart teko jau pasikeist stupitsa nes nepriziurejau guoliu,antro kart nesinoretu tos proceduros daryt

Kodel reikejo visa stupica keisti, o neuzteko tik guolius pasikeisti?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki

turiu bedu su adatineis guoleis stovinceis vidinei stupicos pusei,jie bira nez del ko :rolleyes:/> gal kas susidures? mp 2 3.0benz 97m trumpa 32pad nekeltas .

Šiaip tai ten dar turėtų nuo granatos pusės salnikai stovėt kurie saugo tuos guolius. Dar viena priežastis dėl ko byra tai kad būna išgriaužta ta granatos vieta kuri tame guolyje sukasi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ziurekit kad nebutu jie perverzti,pas mane kazko nuolat atsisuka fiksatorius nors jis su varztukais uzkontrintas del to reik nuolat paverzt kad neisbildetu guoliai zinoma pas mane ir ratukai 34.5MT ,viena kart teko jau pasikeist stupitsa nes nepriziurejau guoliu,antro kart nesinoretu tos proceduros daryt

O tu tikrai apie tuos guolius kalbi kurie stebulės viduj granatą centruoja ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...

Tokios pat yra tik išorinės granatos, turinčios po 28 šlicus, nesvarbu kurios puses. Vidinės granatos skiriasi. Pas 2,5 modeli vidinėse grantose yra 25 šlicai, o pas 2,8, 3,0 ar 3,5 yra 28 šlicai, nesvarbu kurios puses. Plius 2,5 vidinės granatos flančas yra truputi mažesnis už 3,0 todėl jo tvirtinimo skyles netiks ant 3,0 vidinio pusašio flančo. Dar reikia žinoti, kad 2,5 pusašis laikantis granatas yra truputi plonesnis ir apsaugines gumos paimtos nuo 3,0 modelio bus truputi per didelės.

Redagavo skrajojantis_olandas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.