Pereiti prie turinio

USA


LAUMKELIS II

USA  

80 narių prabalsavo

  1. 1. Ar Jums patinka ši valstybė ?

    • Myliu, ir pritariu jos politikai.
    • Taip, man patinka jų kultūra.
    • Patinka jų automobiliai.
    • Nekenčiu šitos šalies.
  2. 2. Ar Jūs norėtumėte būti USA piliečiu ?

    • Norėčiau.
    • Pagalvočiau.
    • Man būtų gėda, tapti tokios valstybės piliečiu.
  3. 3. Kas met kyla karas - kaltininkas JAV

    • To tikrai reikia USA liaudžiai
    • Tai reikalinga iždui, papildyti milijardus.
    • JAV piliečiai norėtų gyventi ramiai.
    • Be karo JAV - bankrutuotų.
    • Aš kariaučiau prieš JAV
    • Aš kariaučiau už JAV


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 261
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

O kur Land Roveriai ir Toyotos? :o/>/>/>

 

O tu tiki, kad tikrai JAV myli "Land Rover" ir "Toyota" ? Mano manymu, jie ten myli tik kas "gimta" - "GM", "FORD" ir "Chrysler". Vat tuo jų,"jankių", meilė ir baigiasi. Tai negana to, jie tą meilę dar bando įskiepyti mums, baltiems žmonėms, Europoje. :D/>/>

Redagavo Laumkelis2
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pavydziu as jiems..kokie monstrai vazineja ten.. ir svarbiausia road legal! kai pas mus nusiperst praktiskai jau nelegalu... turedamas tik varzta kisenej, aisku pinigu daug, ir galva ant peciu, gali susikraut toki bolida kad ojoj... daugelis pasakys kad ir LT jokiu problemu. taip nesigincysiu ir sutinku... bet pas mus daznai tai daroma "burtu" pagalba..virinimai ,pjaustimai ir tt.. o ten kiekvienas mielocius gaminamas!! va del ko as pavydziu jiems

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tu tiki, kad tikrai JAV myli "Land Rover" ir "Toyota" ? Mano manymu, jie ten myli tik kas "gimta" - "GM", "FORD" ir "Chrysler". Vat tuo jų,"jankių", meilė ir baigiasi. Tai negana to, jie tą meilę dar bando įskiepyti mums, baltiems žmonėms, Europoje. :D/>/>/>/>

 

Paranoja?

Gal vertetu ju forumus pasiskaityti? Kad ir cia http://forum.ih8mud.com/

Redagavo dalgis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pavydziu as jiems..kokie monstrai vazineja ten.. ir svarbiausia road legal! kai pas mus nusiperst praktiskai jau nelegalu... turedamas tik varzta kisenej, aisku pinigu daug, ir galva ant peciu, gali susikraut toki bolida kad ojoj... daugelis pasakys kad ir LT jokiu problemu. taip nesigincysiu ir sutinku... bet pas mus daznai tai daroma "burtu" pagalba..virinimai ,pjaustimai ir tt.. o ten kiekvienas mielocius gaminamas!! va del ko as pavydziu jiems

 

Kai kuriose valstijose liftas iš vis draudžiamas, kitose stipriai ribojamas valstijų įstatymais. :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o ko taip Amerika nepatinka?

man asmeniskai truksta atsakymu pasirinkimo, ypac antram klausime

 

O kokių gi tau variantų dar reikia ? Norėtum ar nenorėtum būti tos valstybės piliečiu. Man nepatinka USA, nes ji - pasaulio diktatorius, kuriam paklūsti arba tu sunaikinamas. Man patinka Rusija, kuri deda ant USA ir ta nieko negali padaryti, nes USA bijo ir gerbia tik jėgą, kuri gali pasipriešinti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na čia tema plačiai diskusijai :rolleyes:

Prieš keletą dešimtmečių Amerika totaliai pralaimėjo tada Sovietų sąjungai dėl įtakos Afrikoje.

Dabar Amerikos arba Amerikos pastangomis subombinta ne viena valstybė. Jei ne Rusija, tai jau ir Sirija ko gero būtų

tik griuvėsiai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

USA arba musiskai JAV, globaliai pasaulyje, yra tas pats kaip USA "vidury" Nevados dykumoje pastatytas las vegas'as..t.y. dirbtinai sukurtas "rojus"

"amerika" - tai nieko daugiau, kaip ekonominiu emigrantu salis - kurioje visi susirinke tik del vieno tikslo - praturteti.

tikras amerikonas - indenas, o kiek ju liko.?

todel visas "amerikos" pamatas pastatytas biznio modelio principu, jeigu europoje ar dar kokioje pasaulio vietoje yra tokie supratimai kaip: tauta, proteviu palikimas, istorija ir t.t. - statai to neturi ...ten tiesiog viskas kaip bebutu: simple - make money ....ir viskas

todel myleti/nemyleti tos salies negalima..tai daug platesne abzvalga turi buti....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Grynai paranoja ir metymasis srutom - "o dar jie negrus linciuoja". Tipiskas lietuviskas pavydas blogaja to zodzio prasme.

Pasaulyje yra daug daugiau spalvu nei juoda ir balta, tik, deja, ne visiems uztenka proto tai suprasti...

 

Pavydas, paranoja - dėl ko ? Gal gali paaiškinti, nes suprantu, kad proto turi ?

Redagavo Laumkelis2
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Àiskinu

"USA Mylim, ar nekenčiam ?"

O galima tik myleti ir nekesti, daugiau variantu nera?

 

Ar Jums patinka ši valstybė ?

Myliu, ir pritariu jos politikai.

Taip, man patinka jų kultūra.

Patinka jų automobiliai.

Nekenčiu šitos šalies.

 

Viskas, sita salis daugiau niekuo nepasizymi, tik politika, kultura ir automobiliais. Jei tau nepatinka bent vienas is ju, vadinas tu neketi sios salies.

 

Ar Jūs norėtumėte būti USA piliečiu ?

Norėčiau.

Pagalvočiau.

Man būtų gėda, tapti tokios valstybės piliečiu.

 

O paprasta "Ne" kodel nepapuole i sita sarasa, todel kad galima tik noreti, pagalvoti ir nekesti, kitu variantu nera?

 

Paskutinis klausimas is viso aukstasis pilotazas. Suprantu - siais laikais geopolitikos ekspertai persimete i prekyba auto dalimis, jei ju kas paklaustu, jie daug galetu papasakot.

 

Isvada man persasi paprasta - klausimus sugalvojo paranijokas prisiziurejes centrinio komiteto televizijos "kak u nas xarasho a u nix vsio gnijet i negrov veshajut". Pasikrapste galva, islindo is savo pamazgu duobes ir pirmyn srutom metytis.

 

Tema turetu buti ne apkausa, o mazdaug tokia "As, Laumkelis2, nekenciu amerikos. Diskutuokit!!!"

Nepatinka JAV, tai nepirk nieko is ju. Siulau pradet nuo tu svolociu isradimo pavadinimu kompiuteris ir internetas - ismesk tuoj pat ir pirmyn i parduotuve "za BK".

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kokių gi tau variantų dar reikia ? Norėtum ar nenorėtum būti tos valstybės piliečiu. Man nepatinka USA, nes ji - pasaulio diktatorius, kuriam paklūsti arba tu sunaikinamas. Man patinka Rusija, kuri deda ant USA ir ta nieko negali padaryti, nes USA bijo ir gerbia tik jėgą, kuri gali pasipriešinti.

o tau neatrodo kad tavo rusija deda dideli bybi an musu lietuvos???

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia ne taip paprasta atsakyti tipo myliu arba nemyliu :rolleyes:

Daug kas ten mylima, deja yra ir nemylimu dalyku tai sukeliami karai-skaldyk ir valdyk......

Is vienos puses turi but kazkoks policininkas zemeje, kad tramdyti suizulejusias saleles, is kitos jei persistengti, tada gausis dar blogiau nei to policininko is vis nebutu.

Paskutiniu metu ryskiai persistengia chebra is JAV, nezinau kas bus toliau...

Beje Laumkeli amerikonai labai myli Landcruiser Japoniukus. Stai flimukas apie tai http://www.youtube.com/watch?v=K1iN5ShzWqs :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Àiskinu

"USA Mylim, ar nekenčiam ?"

O galima tik myleti ir nekesti, daugiau variantu nera?

 

Ar Jums patinka ši valstybė ?

Myliu, ir pritariu jos politikai.

Taip, man patinka jų kultūra.

Patinka jų automobiliai.

Nekenčiu šitos šalies.

 

Viskas, sita salis daugiau niekuo nepasizymi, tik politika, kultura ir automobiliais. Jei tau nepatinka bent vienas is ju, vadinas tu neketi sios salies.

 

Ar Jūs norėtumėte būti USA piliečiu ?

Norėčiau.

Pagalvočiau.

Man būtų gėda, tapti tokios valstybės piliečiu.

 

O paprasta "Ne" kodel nepapuole i sita sarasa, todel kad galima tik noreti, pagalvoti ir nekesti, kitu variantu nera?

 

Paskutinis klausimas is viso aukstasis pilotazas. Suprantu - siais laikais geopolitikos ekspertai persimete i prekyba auto dalimis, jei ju kas paklaustu, jie daug galetu papasakot.

 

Isvada man persasi paprasta - klausimus sugalvojo paranijokas prisiziurejes centrinio komiteto televizijos "kak u nas xarasho a u nix vsio gnijet i negrov veshajut". Pasikrapste galva, islindo is savo pamazgu duobes ir pirmyn srutom metytis.

 

Tema turetu buti ne apkausa, o mazdaug tokia "As, Laumkelis2, nekenciu amerikos. Diskutuokit!!!"

Nepatinka JAV, tai nepirk nieko is ju. Siulau pradet nuo tu svolociu isradimo pavadinimu kompiuteris ir internetas - ismesk tuoj pat ir pirmyn i parduotuve "za BK".

 

Esi USA politikos gerbėjas, juodašiknių mylėtojas, tai ir būk juo, bet tai nereiškia, kad visi turi šliaužioti keliais ir laižyti jiems užpakalius,

kaip tai darai tu. Yra žmonių, kurie mąsto kitaip nei tu, ir mūsų tokiom "padačkom", kaip internetas ar koks kitas šlamštas, neužkiši.

O šiaip gal tu pats turi kokių sveikatos problemų, jei nesugebi, ar nenori paskaityti laikraščių, pažiūrėti žinių, kur aiškiai parodoma, aprašoma, kas ištikrųjų yra ta tavo mylima USA. Pats, kiek suprantu, esi kaip minimum profesorius ir dėstai politologijos fakultete, ruoši būsimus Lietuvos diplomatus.

Redagavo Laumkelis2
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausyk Evaldai, esi veidmainis ir tiek, pats pradėjai nuo nepriklausomybės prekiauti FORD ir dar kažkokiom detalėm šiaurės miestelyje, kad kažkas užlipo ant mozolio tai nereiškia visiems piršti ką pats išgyveni, čia forumas kas susije su visureigeis o ne pasaulinės politikos apžvalgos diskusiju forumas, pirma žiūrėk tyliai savo šalies politika ir daryk viską gerai o nekorumpuotai.

Man patinka USA

Mano darbas yra priklausomas nuo Rusijos

Redagavo o-jeep-o
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esi USA politikos gerbėjas, juodašiknių mylėtojas, tai ir būk juo, bet tai nereiškia, kad visi turi šliaužioti keliais ir laižyti jiems užpakalius,

kaip tai darai tu. Yra žmonių, kurie mąsto kitaip nei tu, ir mūsų tokiom "padačkom", kaip internetas ar koks kitas šlamštas, neužkiši.

O šiaip gal tu pats turi kokių sveikatos problemų, jei nesugebi, ar nenori paskaityti laikraščių, pažiūrėti žinių, kur aiškiai parodoma, aprašoma, kas ištikrųjų yra ta tavo mylima USA. Pats, kiek suprantu, esi kaip minimum profesorius ir dėstai politologijos fakultete, ruoši būsimus Lietuvos diplomatus.

Ligos pozymiai...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.