Pereiti prie turinio

USA


LAUMKELIS II

USA  

80 narių prabalsavo

  1. 1. Ar Jums patinka ši valstybė ?

    • Myliu, ir pritariu jos politikai.
    • Taip, man patinka jų kultūra.
    • Patinka jų automobiliai.
    • Nekenčiu šitos šalies.
  2. 2. Ar Jūs norėtumėte būti USA piliečiu ?

    • Norėčiau.
    • Pagalvočiau.
    • Man būtų gėda, tapti tokios valstybės piliečiu.
  3. 3. Kas met kyla karas - kaltininkas JAV

    • To tikrai reikia USA liaudžiai
    • Tai reikalinga iždui, papildyti milijardus.
    • JAV piliečiai norėtų gyventi ramiai.
    • Be karo JAV - bankrutuotų.
    • Aš kariaučiau prieš JAV
    • Aš kariaučiau už JAV


Rekomenduojami pranešimai

Deja nesu, ir niekada nebuvau veidmainis, lyginant su kai kuriais. Jei būčiau veidmainis, tai tiesiog tylėčiau ir visada sutikčiau su visų nuomonėmis ir teiginiais. Kuris veidmainis pasakotų tai, kas nenaudinga jo bizniui ? Gal tu tiesiog susipainiojai sąvokose icon_question.gif Tiesiog su metais įgyji gyvenimo patirties ir supranti, kas yra kas. O dėl "Ford", tai tiesiog biznis, kai pradėjome prekiauti "Ford" dalimis 1993m., tiesiog nebuvo kito pasirinkimo.

Redagavo Laumkelis2
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 261
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Esi USA politikos gerbėjas, juodašiknių mylėtojas, tai ir būk juo, bet tai nereiškia, kad visi turi šliaužioti keliais ir laižyti jiems užpakalius,

kaip tai darai tu. Yra žmonių, kurie mąsto kitaip nei tu, ir mūsų tokiom "padačkom", kaip internetas ar koks kitas šlamštas, neužkiši.

O šiaip gal tu pats turi kokių sveikatos problemų, jei nesugebi, ar nenori paskaityti laikraščių, pažiūrėti žinių, kur aiškiai parodoma, aprašoma, kas ištikrųjų yra ta tavo mylima USA. Pats, kiek suprantu, esi kaip minimum profesorius ir dėstai politologijos fakultete, ruoši būsimus Lietuvos diplomatus.

 

"šliaužioti keliais ir laižyti jiems užpakalius,kaip tai darai tu", "juodašiknių mylėtojas" - neverta spersti apie visus pagal save ir patartina burna issiplauti pries viesai kalbant, nes labai primena runkelio nuo zagres vapesius... Siulau dar karta mano teksta perskaityt - mano nuomones apie JAV ten is viso nera, yra nuomone apie silpnaprocius kurie dalina pasauli i juoda ir balta, nes negali isivaizduoti, kad gali buti kitaip.

 

P.S. nuostabi reklama parduotuvei...

Redagavo dalgis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"šliaužioti keliais ir laižyti jiems užpakalius,kaip tai darai tu", "juodašiknių mylėtojas" - neverta spersti apie visus pagal save ir patartina burna issiplauti pries viesai kalbant, nes labai primena runkelio nuo zagres vapesius... Siulau dar karta mano teksta perskaityt - mano nuomones apie JAV ten is viso nera, yra nuomone apie silpnaprocius kurie dalina pasauli i juoda ir balta, nes negali isivaizduoti, kad gali buti kitaip.

 

P.S. nuostabi reklama parduotuvei...

 

O tu bent spalvas skiri, jei lygini ir diskutuoji šitam spektre ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man kaip toj atlanto pusej gyvenusiam, kai kurie teiginiai jusu parodo, kad snekat is pilvo, niekad ten nebuves, neaisku kokioj pjankej neigiamu nuomoniu apie ta sali prisirinkes, ir uzejus menulio pilnaciai visa tulzi isliejat i eteri...zema, ir mes cia prie ko?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man kaip toj atlanto pusej gyvenusiam, kai kurie teiginiai jusu parodo, kad snekat is pilvo, niekad ten nebuves, neaisku kokioj pjankej neigiamu nuomoniu apie ta sali prisirinkes, ir uzejus menulio pilnaciai visa tulzi isliejat i eteri...zema, ir mes cia prie ko?

 

USA - pasaulio blogis, kurios dėka kas met kyla karai. Gal tu to nesuvoki, ten už atlanto ? Nors tu čia prie ko, nes savo nuomonės neturi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

teisingi amerikosai yra blogis :D gauja nusikalteliu ir siaip kazkokiu girtuokliu is ispanijos ir portugalijos nuplauke pas indenus, uzduxino ten juos ateme ju zemes ir kitus turtus ir gyvena visa laik i skola pusdami savo ekonominius burbulus ir kad nurasyt bomboskes besibaigianciu galiojimu subombina kokia muslimu ar siaip siauraakiu sali :D :D :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

skiedalu lygio tema o ne ringo, net skiedalu lygio netraukia, reiketu jai nauja skilti sukurti "menulio pilnaties marazmai". ir gerbiamo Skrynios kai kurias garsias temas salia sitos perkelti smile.gif.

 

Tai sukurk tokią skiltį, galėsi būti moderatorium toj skiltelėj, tik sukurk taisykles ir kriterijus, kuriais vadovausiesi, pasikonsultuok su aktyviausiai bediskutuojančiais šioje temoje.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad tu jau net uz savo bazara nebeatsakai,cia su aktyviausiais konsultuokis, cia jau nezinia su kuo... nebera ka daugiau tau pasakyti, sekmes karaliaujant vienoj is debiliskesniu temu sitam forume icon_salut.gif .

 

Prieš šnekėdamas apie "bazarus", pasidomėk apie "paniatijes", tada šnekėk. Sėkmės icon_salut.gif

Redagavo Laumkelis2
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.