Pereiti prie turinio

USA


LAUMKELIS II

USA  

80 narių prabalsavo

  1. 1. Ar Jums patinka ši valstybė ?

    • Myliu, ir pritariu jos politikai.
    • Taip, man patinka jų kultūra.
    • Patinka jų automobiliai.
    • Nekenčiu šitos šalies.
  2. 2. Ar Jūs norėtumėte būti USA piliečiu ?

    • Norėčiau.
    • Pagalvočiau.
    • Man būtų gėda, tapti tokios valstybės piliečiu.
  3. 3. Kas met kyla karas - kaltininkas JAV

    • To tikrai reikia USA liaudžiai
    • Tai reikalinga iždui, papildyti milijardus.
    • JAV piliečiai norėtų gyventi ramiai.
    • Be karo JAV - bankrutuotų.
    • Aš kariaučiau prieš JAV
    • Aš kariaučiau už JAV


Rekomenduojami pranešimai

Manai, nepagalvojau apie tai ? Bet negaliu tylėti, turiu išreikšti savo, kaip EU piliečio, nuomonę apie pasaulinę politiką, kuri liečia mus visus.

 

Laumkeli pasauliui nusisikt y tavo apklausa,nors dauguma prabalsavusiu pasirinko kad; pagalvotu ar ten gyventu ;-jei butu galimybe...

 

kiek stebiu tavo tema tiek matau kad labiau tu drabstaisi purvais ant kitu,o verki kad tave drabsto,idomus tavo poziuris y aplinkinius :?: kaip suprantu atstovauji savo firma forume,tokiais pasisakymais prarandi klientus kad ir busimus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 261
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Laumkeli, turiu tau pasiulyma - kraustikis i Baltarusija. Pajausi vieninga valstybe (kaip lotynu amerikoj), stipru lyderi, padirbesi kolhozuose - zodziu tikras CCCP taptu realybe.

 

Tamsta nuvaziokit BY ir suprasit kad kalhozai dirma,(pas mus viskas parduota)pensininkai gali laisvai givent uz pensija(pas mus pensin inkas vos ne valkata) paziurekit kas i akropali atvazioja is BY ir su kokiom masino,varksi belarusai :D manou kas atvazioja is Minko galvoja varksi lietuvei viska turei,isskirus pinigus,vat jums ir Komunizmas,pas mane ira gimines BY tikrai neverkia ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia ne taip paprasta atsakyti tipo myliu arba nemyliu :rolleyes:/>

Daug kas ten mylima, deja yra ir nemylimu dalyku tai sukeliami karai-skaldyk ir valdyk......

Is vienos puses turi but kazkoks policininkas zemeje, kad tramdyti suizulejusias saleles, is kitos jei persistengti, tada gausis dar blogiau nei to policininko is vis nebutu.

Paskutiniu metu ryskiai persistengia chebra is JAV, nezinau kas bus toliau...

Beje Laumkeli amerikonai labai myli Landcruiser Japoniukus. Stai flimukas apie tai http://www.youtube.com/watch?v=K1iN5ShzWqs :rolleyes:/>

 

stipriai pritariu tau.. galingas policininkas turi but... nes kitaip gal jau senai butume galvas dauze i zeme kelis kartus per diena nes jie turi pvz "viena" raketa... dziaugiuosi gad galingieji (jav rusija eu) turi "devynesdiasimt devynias" raketas... todel muslimai kol kas tik cypsi sparnus suglaude...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laumkeli pasauliui nusisikt y tavo apklausa,nors dauguma prabalsavusiu pasirinko kad; pagalvotu ar ten gyventu ;-jei butu galimybe...

 

kiek stebiu tavo tema tiek matau kad labiau tu drabstaisi purvais ant kitu,o verki kad tave drabsto,idomus tavo poziuris y aplinkinius :?:/>/> kaip suprantu atstovauji savo firma forume,tokiais pasisakymais prarandi klientus kad ir busimus.

 

 

Sprendžiant iš tavo aktyvumo, bent jau tau, tikrai nenusišikt, matosi akivaizdžiai. Iš tokio kliento kaip tu, pelno kaip iš ožio pieno.

Redagavo Laumkelis2
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tamsta nuvaziokit BY ir suprasit kad kalhozai dirma,(pas mus viskas parduota)pensininkai gali laisvai givent uz pensija(pas mus pensin inkas vos ne valkata) paziurekit kas i akropali atvazioja is BY ir su kokiom masino,varksi belarusai :D/> manou kas atvazioja is Minko galvoja varksi lietuvei viska turei,isskirus pinigus,vat jums ir Komunizmas,pas mane ira gimines BY tikrai neverkia ;)/>

 

Vieni iš labiausiai gerbiamų mūsų pirkėjų - Baltarusijos piliečiai, nes jie perka ytin brangias detales. Kartais būna net kuriozų, tokių kai pasakai, kad valdymo blokas kainuoja beprotiškai daug - 5000lt., o atsakymas buvo - tai labai gera kaina, užsakom.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sprendžiant iš tavo aktyvumo, bent jau tau, tikrai nenusišikt, matosi akivaizdžiai. Iš tokio kliento kaip tu, pelno kaip iš ožio pieno.

 

Kas tau yra zmogau ko toks nepatenkintas.keistas esi.lyg ir padoraus amziaus o rasai pievas,matyt ir mastymas pazeistas.

gal tu keisk savo darboviete, per daugk bendrauji su USA uz tai ir negatyvas vienas.Sypsokis kaip amerikieciai ir bus gyvenimas grazus,o tai ir busi kaip sukrioses senis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas tau yra zmogau ko toks nepatenkintas.keistas esi.lyg ir padoraus amziaus o rasai pievas,matyt ir mastymas pazeistas.

gal tu keisk savo darboviete, per daugk bendrauji su USA uz tai ir negatyvas vienas.Sypsokis kaip amerikieciai ir bus gyvenimas grazus,o tai ir busi kaip sukrioses senis.

 

Man tos jų "dirbtinės" šypsenos - veidmainystė, ir tas jų "svajonių šalies gyvenimas", daugumai žmonių pasaulyje yra šleikštus, nes jie yra tik vartotojai, ir jiems nusispjauti į tai, kokia kaina yra pasiekiama jų gerovė. Man patinka ispanai, prancūzai,italai - jų šypsenos tikros, vat tuo jie ir skiriasi nuo usa gyvenimo šalininkų. Tai kieno tada iš mūsų pažeistas mąstymas ?

Redagavo Laumkelis2
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na gerai,atsiemu savo zodzius del to mastymo,nereikia vienas kito izeidineti.

bet patarima duosiu.ga tu lipk dazniau ant bobos,ir nuotaika bus zjbs,nerupes nei UsA politika nei musu nuomuones,

 

asmeniskai man dzin ar Usa ar Rus valdovai pasaulio,man svarbu kad valgyt turetu seima uz ka.visvien zeme jau senai yra padalinta Roklfeleriu ir Rotsildu tarpusavy,o ta politika yra akiu muilas mums zemes kirminams.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na gerai,atsiemu savo zodzius del to mastymo,nereikia vienas kito izeidineti.

bet patarima duosiu.ga tu lipk dazniau ant bobos,ir nuotaika bus zjbs,nerupes nei UsA politika nei musu nuomuones,

 

asmeniskai man dzin ar Usa ar Rus valdovai pasaulio,man svarbu kad valgyt turetu seima uz ka.visvien zeme jau senai yra padalinta Roklfeleriu ir Rotsildu tarpusavy,o ta politika yra akiu muilas mums zemes kirminams.

 

Na va, galų gale, ir priėjom prie taikos. O kas dėl "bobos" - tai aš myliu, dievinu savo žmoną ir norėčiau numirti su ja vieną dieną, nes be jos negalėčiau gyventi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gyvenau virs poros metu, vienam gale poto kitam, teko ir pakeliaut nemazai, ir padirbti ir lietuviu but apgautas 6 kartus smile.gif teko ir su meksikieciais mokytis,ir amerikieciu namus bei seimas is arciau pazinti.. ivairi salis labai, ten gausybe idomiu zmoniu, laisvai bendraujanciu, kitaip mastanciu, drasiu, tausojanciu gamta bei vartojima aisku nemaza amerikos dalis ir pilna tu vadinamu vartotojisku,mazai mastanciu vaiksciojanciu hamburgeriu, taciau vistiek negalima mesti tokios etiketes apie amerika,reik netik ten nuvykti bet galbut ir pagyventi , kad geriau suprasti ta sali, jos unikaluma smile.gif patarciau visiem turintiems galimybe ten nuvykti bent pakeliauti, gamta labai nuostabi, vaziuojant skersai sali tiesiog keiciasi metu laikai smile.gif aisku kaip bebutu, turedamas galimybe gyventi ten, gryzau vis del to cia,pas mus duona skanesne ir purvo daugiau biggrin.gif aisku ir kitas simtas priezasciu ir siaip matyt prigimtis jauciasi namie geriau smile.gif o ten maciau daug nelaimingu lietuviu, save apgaudinejanciu kad ten kur daugiau uzdirbi ir jauties geriau smile.gif

 

O kas galvojat kad i amerika nuvykti yra labai brangu ir neimanoma tai paneigsiu.. viza uzpyldot internetu ir per 5 minutes gaunat atsakyma, o teigiama ji gauna turbut 99%

skrydis i florida 14 arba 7 dienom, su iskaiciuota automobilio nuoma arba viesbuciu(pasirinktinai) dviem asmenim kainuoja nuo 800euru. Bet skrydzio kaina tokia bus is amsterdamo ar dar kitu eu saliu, kiek pamenu dazniausiai is amsterdamo.

Redagavo salmonas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar Jums patinka ši valstybė - Lietuva?

 

Myliu, ir pritariu jos politikai.

Taip, man patinka jų kultūra.

Patinka jos maistas ir alus.

Nekenčiu šitos šalies.

 

Ar Jūs norėtumėte būti Lietuvos piliečiu ?

 

Norėčiau.

Pagalvočiau.

Man būtų gėda būti tokios valstybės piliečiu.

 

Kas met kyla krizė- kaltininkas Lietuvos valdžia.

 

To tikrai reikia Lietuvos liaudžiai

Tai reikalinga iždui, papildyti milijardus.

Lietuvos piliečiai norėtų gyventi ramiai.

Be krizės valdžia bankrutuotų.

Aš kariaučiau prieš Lietuvà

Aš kariaučiau už Lietuvà

 

 

:pig:/>

:lol:/> :lol:/> :lol:/>

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar Jums patinka ši valstybė - Lietuva?

 

Myliu, ir pritariu jos politikai.

Taip, man patinka jų kultūra.

Patinka jos maistas ir alus.

Nekenčiu šitos šalies.

 

Ar Jūs norėtumėte būti Lietuvos piliečiu ?

 

Norėčiau.

Pagalvočiau.

Man būtų gėda būti tokios valstybės piliečiu.

 

Kas met kyla krizė- kaltininkas Lietuvos valdžia.

 

To tikrai reikia Lietuvos liaudžiai

Tai reikalinga iždui, papildyti milijardus.

Lietuvos piliečiai norėtų gyventi ramiai.

Be krizės valdžia bankrutuotų.

Aš kariaučiau prieš Lietuvà

Aš kariaučiau už Lietuvà

 

 

:pig:/>/>

:lol:/>/> :lol:/>/> :lol:/>/>

Va cia maladiec, - va cia butu apklausa... :D :D :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Vat būtent - abejingumas, į viską, kas neliečia asmeniškai, o į visą kitą nusispjauti. Šiandien gerai - o kaip bus rytoj :?:/> Taip ir gyvenam.

Redagavo Laumkelis2
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne visai apie Lietuvą. Pakalbink autobusų vairuotojus, klausimas kiek jų sugebės sklandžiai lietuviškai atsakyt?...

Manau lietuvis emigrantas Londone dirbantis autobuso vairuotoju pasielgs panašiai :pig:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Tamsta nuvaziokit BY ir suprasit kad kalhozai dirma,(pas mus viskas parduota)pensininkai gali laisvai givent uz pensija(pas mus pensin inkas vos ne valkata) paziurekit kas i akropali atvazioja is BY ir su kokiom masino,varksi belarusai biggrin.gif manou kas atvazioja is Minko galvoja varksi lietuvei viska turei,isskirus pinigus,vat jums ir Komunizmas,pas mane ira gimines BY tikrai neverkia wink.gif

 

jei kam BY atrodo rojus, siūlau pažiūrėti, kaip žmonės ten "švenčia" nepriklausomybės dieną...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ka pats nesupranti,kas geriau.Pas mus gali vaiksciot,rekaut kiek nori,nieks taves negaudys ir i kupra nusiveze i rusi neduos.Gal ne ta puse sienos pasirinkai gyvenimui zmogau.

 

O kas pas mus vaiksto ir rekauja???tik pedi... Seime ka nori ta ir daro,istatimus per nakti susapnoja,cia ira normalu? ta pati valdzia tik ir galvoja kaip is musu isspaust paskutinius LT? Ar as neteisus? visi perversmai ira turtinguju zaidimai,kurie nori paimt valdzia i sava rankas,Baltarusijoi gyvena pusbrolis turi firma,gyvena puikei ir kaskodiel neks ji neleca.

Sorry bet as gymiou Vln, dar pre CCCP, as miliu savo krasta ir gyvensiu iki paskutiniu savo dienu,ir tikrai nesirosiu begt is cia,ka galvoju ta ir sakou :P/>/>

 

Gristatn apie amerika,kuri nors salis buvo panaudojus Brandolini ginkla pres taikius zmones???

kodiel apie tai tilim Amerikos Miletojei??? 240000 taikiu zmoniu. Vat va jusu Demokratija,o vat CCCP pamirs negalim...

Redagavo Wrangler TJ
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia paaiskinai ta ,kad nieko nepaaiskinai.Galiu pasakyti ,kad visa tai daroma ir baltarusijoj ir ne tik.O del begimo is cia, nieks paciam to nesiule,paprasciausiai persikelk kur geriau.Prie kiekvieno riezimo kazkas gyvena gerai ir is to netgi lobsta,tai nereiskia,kad daugumai gerai.

 

As sakou kad pas mus ta laisve tiktai ant zodziu,pabanditumet pre seimo kaska panasous padarit,manou greit isvaritu panaudojus dujos ir lazdas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.