Pereiti prie turinio

Vari-Lok


gienka

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 311
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

  • po 7 mėnesių...

Hm. Kai žiūriu skelbimus pastebiu, kad pas benzus ir 3.1 dyzelius kairiau eina tiltų valdymo rankena ir ten daug padėčių, o pas 2.7 dyzelius eina kairiau eina bėgių svirtis, o dešniau tiltų, bet tų padėčių mažiau. Ar pas 2.7 kur tik trys padėtys tai ir skaitosi quadra drive? Ir kuri skaitosi geresnė pravažumo atžvilgiu tarp tų dviejų mano paminėtų? Kaip suprantu kur kairiau bėgiu svirtis, o dešniau tiltų, tai pas juos visada 4 ratai varo, tik reikalui esant galima įmesti palėtintoją

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hm. Kai žiūriu skelbimus pastebiu, kad pas benzus ir 3.1 dyzelius kairiau eina tiltų valdymo rankena ir ten daug padėčių, o pas 2.7 dyzelius eina kairiau eina bėgių svirtis, o dešniau tiltų, bet tų padėčių mažiau. Ar pas 2.7 kur tik trys padėtys tai ir skaitosi quadra drive? Ir kuri skaitosi geresnė pravažumo atžvilgiu tarp tų dviejų mano paminėtų? Kaip suprantu kur kairiau bėgiu svirtis, o dešniau tiltų, tai pas juos visada 4 ratai varo, tik reikalui esant galima įmesti palėtintoją

 

Metai skiriasi ,ir rankenos kitaip atrodo. O ten kur quodra drive tai ir raso prie rankenos butent taip.Ten kur daug padeciu gali vaziuot tik su galu ten kur tik trys tai visada keturi.Grubiai taip atrodo :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

2.7 buvo ir su quadradrive ir be (quadratrack), limited 4.7 visi quadradrive, 4.0 visi quadratrack, isskyrus isimtinis atvejus, kai pagal uzsakyma ideti VariLock'ai. 3.1 buvo nemazai limited'u, bet nemaciau quadradrive.

 

Ryciagu padetis neturi jokios reiksmes, ir VariLock'u buvimo/nebuvimo neitakoja.

Redagavo Jeep-V8
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

2.7 buvo ir su quadradrive ir be (quadratrack), limited 4.7 visi quadradrive, 4.0 visi quadratrack, isskyrus isimtinis atvejus, kai pagal uzsakyma ideti VariLock'ai. 3.1 buvo nemazai limited'u, bet nemaciau quadradrive.

 

Ryciagu padetis neturi jokios reiksmes, ir VariLock'u buvimo/nebuvimo neitakoja.

Cia klystate kolega.Tikrai ne visi 4.7 Limited buvo QuadraDrive.Dauguma QuadraTrack II be VariLocu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia klystate kolega.Tikrai ne visi 4.7 Limited buvo QuadraDrive.Dauguma QuadraTrack II be VariLocu.

Nu ble specialiai dar karta paziurejau - limiteduose nuo 2001m. Quadradrive ejo kaip standartine iranga, 1999-2000m. - kaip papildoma iranga. Laredo visu metu tik kaip papildoma.

 

Tai as ir rasiau, kad Quadradrive buvo visuose 4.7 LIMITED modeliuose, bet dar buvo ir 4.7 Laredo - juose jau daznai buvo QuadraTrack, bet galejo buti ir Quadradrive.

Redagavo Jeep-V8
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

2.7 buvo ir su quadradrive ir be (quadratrack), limited 4.7 visi quadradrive, 4.0 visi quadratrack, isskyrus isimtinis atvejus, kai pagal uzsakyma ideti VariLock'ai. 3.1 buvo nemazai limited'u, bet nemaciau quadradrive.

 

Ryciagu padetis neturi jokios reiksmes, ir VariLock'u buvimo/nebuvimo neitakoja.

 

uzvakar buvo zmogeliukas pas mane su 3.1 ziuru quadradrive! o sakau gera aparateli turi, blokuojami ratai... a va kaip, sako, as ir ziuriu kad taip gerai vaziuoja sukryziavus tiltus per griovi :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ble specialiai dar karta paziurejau - limiteduose nuo 2001m. Quadradrive ejo kaip standartine iranga, 1999-2000m. - kaip papildoma iranga. Laredo visu metu tik kaip papildoma.

 

Tai as ir rasiau, kad Quadradrive buvo visuose 4.7 LIMITED modeliuose, bet dar buvo ir 4.7 Laredo - juose jau daznai buvo QuadraTrack, bet galejo buti ir Quadradrive.

Va va,pats ir parodete kur jusu klaida. :rolleyes:/> O 2 metus iki 2001 tik pasirinktinai... Nes mano pacio 99m Limitedas be QuadraDrive'o...Na aisku dabar 1/2 QuadraDrive :lol:/>

Redagavo FonZero
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

2.7 buvo ir su quadradrive ir be (quadratrack), limited 4.7 visi quadradrive, 4.0 visi quadratrack, isskyrus isimtinis atvejus, kai pagal uzsakyma ideti VariLock'ai. 3.1 buvo nemazai limited'u, bet nemaciau quadradrive.

 

Ryciagu padetis neturi jokios reiksmes, ir VariLock'u buvimo/nebuvimo neitakoja.

Pas mane 2001 3.1 VariLock yra. Pakėlus ant keltuvo sukant ratą sukasi visi :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagal VIN tai tas pats kaip pagal uzrasa prie ryciago - norima pasakyti, kad jei masinoje buvo varilokai nuo gimimo, nereiskia, kad tebera po 10 metu. Pasiziureti ir isitikinti galima atsukus reduktoriu dangtelius.

Bet, jei tavo masinos rati sukasi visi keturi i viena puse ant keltuvo, reiskia varilokai yra. Pas mane nera, ratai sukasi i priesingas puses.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagal VIN tai tas pats kaip pagal uzrasa prie ryciago - norima pasakyti, kad jei masinoje buvo varilokai nuo gimimo, nereiskia, kad tebera po 10 metu. Pasiziureti ir isitikinti galima atsukus reduktoriu dangtelius.

Bet, jei tavo masinos rati sukasi visi keturi i viena puse ant keltuvo, reiskia varilokai yra. Pas mane nera, ratai sukasi i priesingas puses.

Teisingai.Galimas ir atvirkstinis variantas kaip pas mane dabar.Nuo gimimo nebuvo- dabar bent gale yra :D Aisku perkant nelabai kas leis nuiminet dangtelius,taigi paprasciausiasbudas belieka pasikelus pasukineti ratus...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

kaip tikrinti ar tiltai su varilokais ar be? pakialiam ant keltuvo ir sukam ratus? o mašina ant P ar ant DRIVE? Užvesta ar ne? o ar daug reikalinga perdarymų kad pastatyti tiltus su varilokais į pvz quadratrac2 arba į selecttrac

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.