Pereiti prie turinio

Klausimai JGC 2.7 CRD savininkams


Domaso

Rekomenduojami pranešimai

Va kai saliarka ne is degalines, tai rinkis paprastesni modeli nei JGC 2.7...

 

P.S. pasidomek, kiek realiai ryja 2.7 ir pamatysi, kad su dujomis pigiau ;)

 

P.P.S apskritai, tai tema uzvedei apie nieka, nes reikia pirma pasiskaityti forume tai, apie ka jau paklodes prirasytos, tada visus paciupineti gyvai (galima ir forumieciu paprasyti, kad parodytu ka turi), tada ir bus atsakymas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 168
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Va kai saliarka ne is degalines, tai rinkis paprastesni modeli nei JGC 2.7...

 

P.S. pasidomek, kiek realiai ryja 2.7 ir pamatysi, kad su dujomis pigiau ;)/>

 

P.P.S apskritai, tai tema uzvedei apie nieka, nes reikia pirma pasiskaityti forume tai, apie ka jau paklodes prirasytos, tada visus paciupineti gyvai (galima ir forumieciu paprasyti, kad parodytu ka turi), tada ir bus atsakymas.

 

 

Kodėl ne? Juk ne common rail dar, o ir šiaip ne su vandeniu skiesta.

 

Mieste ~12l 2.7, o ką ne?

 

Visų pirma tai temos neužvedžiau naujos, o pasireiškiau jau esamoje. Vakar kiek leido laikas skaičiau, ir kaip ir minėjau gavau atsakymus į man rūpimus klausimus, o dėl gyvo pačiupinėjimo, tai taip, tamsta teisus, kad reiktų. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodėl ne? Juk ne common rail dar, o ir šiaip ne su vandeniu skiesta.

 

Mieste ~12l 2.7, o ką ne?

 

Visų pirma tai temos neužvedžiau naujos, o pasireiškiau jau esamoje. Vakar kiek leido laikas skaičiau, ir kaip ir minėjau gavau atsakymus į man rūpimus klausimus, o dėl gyvo pačiupinėjimo, tai taip, tamsta teisus, kad reiktų. :)/>

Gerai butu ,kad tuose varikliuose butu ne comonreilas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakai ne Common Rail? :)

 

Mieste i 12ltr. nesutelpa. Patikrinta.

 

 

common rail? :blink: Lyg ir mačiau skelbime buvo nuotrauka su varikliu ir ant variklio apsaugos buvo parašyta direct injection :(

 

Tai į kiek tada sutelpa? Miestas miestui nelygus :rolleyes:

Redagavo -Eimas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

common rail? :blink:/>/> Lyg ir mačiau skelbime buvo nuotrauka su varikliu ir ant variklio apsaugos buvo parašyta direct injection :(/>/>

 

Tai į kiek tada sutelpa? Miestas miestui nelygus :rolleyes:/>/>

 

A tai broleli Direct injection ir Common rail ne tas pats? :) Common rail yra toks daiktas, kai auksto slegio siurblys saliarka siuncia ne tiesiai i purkstukus (taip budavo senuose dyzeliuose), o i kuro magistrale (kaip benzininese masinose), ir tik palaiko joje pastovu slegi, o purkstuku adatas darineja solenoidai valdomi kompo. Direct injection reiskia, kad purkstukai stove ismeigti tiesiai i degimo kamera (kaip benzininese masinose zvakes), o ne i forkameras, kaip budavo senuose dyzeliuose. Tai padeda efektyviau deginti kura, is cia ir kilovatu prieaugis.

Bendraja prasme Common rail ir direct injection yra du neatskiriami dalykai, ir tik gamintojas renkasi ka nori akcentuoti blizganciose emblemose.

Redagavo Jeep-V8
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pyliau saliarka ne is degalines, jokiu bedu. Kaune i 12 net stengtis nereikejo kad sutilpti.

Yra toks posakis "ir tarp cigonu vagiu pasitaiko", perfrazavus - dziaukis, kad neuzlinko. Nes dalyvavai loterijoje.

Del sanaudu, tai, ko gero, pasigilinus pasirodys, kad i pati miesta Kauna tik I darba atvaziuodavai, o realiai dauguma kilometru buvo pravaziuojama nuo kokios Garliavos ar Jonavos iki Kauno. Zodziu, kol kas praktika rodo, kad sanaudos grynai mieste NUO 12 ltr./100km vaziuojant pensininko rezimu, o normaliai vaziuojant 14-16ltr./100km yra normalios sanaudos. Ir, pabresiu, tai nera nenormaliai dideles sanaudos tokio dydzio visureigiui su tokios kubaturos ir galios varikliu, KIA Sorento 2.5 CRD apetitas analogiskas.

Redagavo Jeep-V8
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra toks posakis "ir tarp cigonu vagiu pasitaiko", perfrazavus - dziaukis, kad neuzlinko. Nes dalyvavai loterijoje.

Del sanaudu, tai, ko gero, pasigilinus pasirodys, kad i pati miesta Kauna tik I darba atvaziuodavai, o realiai dauguma kilometru buvo pravaziuojama nuo kokios Garliavos ar Jonavos iki Kauno. Zodziu, kol kas praktika rodo, kad sanaudos grynai mieste NUO 12 ltr./100km vaziuojant pensininko rezimu, o normaliai vaziuojant 14-16ltr./100km yra normalios sanaudos. Ir, pabresiu, tai nera nenormaliai dideles sanaudos tokio dydzio visureigiui su tokios kubaturos ir galios varikliu, KIA Sorento 2.5 CRD apetitas analogiskas.

 

A tai kokia cia loterija? blogiausia kas gali nutikt tai siurblys pareit. Jei siurblys jautrus tai reik atydžiau žiūrėt ką pili, jei ne tai pili nesidairydamas. Ką tu galvoji Rusijoje nėra JGC 2.7 dyzeliu? Kaip jie tada važinėja? Čia esmė yra ta, kad pardavėja skiedžia su vandeniu ar panašiai nuo ko ir kenčia siurbliai ir visa sistema, jei žinai iš kur ir ką pili tai ko sukt čia galva ir sakyt, kad loterija?

Aš pvz gyvenu ne pačiam mieste, tai man tų 12l tikrai nepaimtų, didelė kubatūra, tai nereiškia, kad daug gali pasiimt. Dabar pas mane 2.5 Tdi, mieste 7l, jei labai grežiu tai 7.5l max, užmiestyje 7 net nesiekia.

 

O dėl common rail manau, kad tu pats ir atsakei į savo klausimą, kad tai ne taspats ir aprašei kuom jie skiresi. Pas mane 2.5tdi direct'as ir purkštukai įsmeigti tiesiai į degimo kamera, iš 5 purkštukų yra tik vienas elektroninis, vadinamas protinguoju kuris pagal apkrova kiek žinau tipo ankstina ir vėlina degimą(taip skaičiau).

 

 

Matau, kad tamsta stipriai nusiteikęs prieš dyzelius, nes pirmas kuris taip peikia šį dyzelinį variantą :)

Redagavo -Eimas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra toks posakis "ir tarp cigonu vagiu pasitaiko", perfrazavus - dziaukis, kad neuzlinko. Nes dalyvavai loterijoje.

Del sanaudu, tai, ko gero, pasigilinus pasirodys, kad i pati miesta Kauna tik I darba atvaziuodavai, o realiai dauguma kilometru buvo pravaziuojama nuo kokios Garliavos ar Jonavos iki Kauno. Zodziu, kol kas praktika rodo, kad sanaudos grynai mieste NUO 12 ltr./100km vaziuojant pensininko rezimu, o normaliai vaziuojant 14-16ltr./100km yra normalios sanaudos. Ir, pabresiu, tai nera nenormaliai dideles sanaudos tokio dydzio visureigiui su tokios kubaturos ir galios varikliu, KIA Sorento 2.5 CRD apetitas analogiskas.

 

Gal jau nebesek pasaku...

Vazinejau uzmiesciu geriausiu atveju 10%, normalios sanaudos iki 12. Beabejo nereik lygint masinos su lavonu. Uzmiestyje vaziuojant 100-120 normalios sanaudos iki 9.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A tai kokia cia loterija? blogiausia kas gali nutikt tai siurblys pareit. Jei siurblys jautrus tai reik atydžiau žiūrėt ką pili, jei ne tai pili nesidairydamas. Ką tu galvoji Rusijoje nėra JGC 2.7 dyzeliu? Kaip jie tada važinėja? Čia esmė yra ta, kad pardavėja skiedžia su vandeniu ar panašiai nuo ko ir kenčia siurbliai ir visa sistema, jei žinai iš kur ir ką pili tai ko sukt čia galva ir sakyt, kad loterija?

Aš pvz gyvenu ne pačiam mieste, tai man tų 12l tikrai nepaimtų, didelė kubatūra, tai nereiškia, kad daug gali pasiimt. Dabar pas mane 2.5 Tdi, mieste 7l, jei labai grežiu tai 7.5l max, užmiestyje 7 net nesiekia.

 

O dėl common rail manau, kad tu pats ir atsakei į savo klausimą, kad tai ne taspats ir aprašei kuom jie skiresi. Pas mane 2.5tdi direct'as ir purkštukai įsmeigti tiesiai į degimo kamera, iš 5 purkštukų yra tik vienas elektroninis, vadinamas protinguoju kuris pagal apkrova kiek žinau tipo ankstina ir vėlina degimą(taip skaičiau).

 

 

Matau, kad tamsta stipriai nusiteikęs prieš dyzelius, nes pirmas kuris taip peikia šį dyzelinį variantą :)/>

 

Pats du menesius ieskojau 2.7 JGC ir sakai kad esu nusiteikes pries dyzelius? Nepyk, bet nesu :)

Nenusipirau 2.7 tik del to, kad is visu apziuretu ir pasitikrintu, man nepasitaike nei vieno gyvo. Tai siurbliai kolxozinti, tai purkstukai apjuodave, tai pakaba isbliauta, arba viskas kartu. Neradau nei vieno gyvo!!!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats du menesius ieskojau 2.7 JGC ir sakai kad esu nusiteikes pries dyzelius? Nepyk, bet nesu :)/>

Nenusipirau 2.7 tik del to, kad is visu apziuretu ir pasitikrintu, man nepasitaike nei vieno gyvo. Tai siurbliai kolxozinti, tai purkstukai apjuodave, tai pakaba isbliauta, arba viskas kartu. Neradau nei vieno gyvo!!!

 

Ir kiek laiko ieškojai būtent 2.7 JGC? Aš savo antros volvo ieškojau pusę metų kol radau tinkamą ir gerą variantą, niekada nebūna, kad iškart randi :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir kiek laiko ieškojai būtent 2.7 JGC? Aš savo antros volvo ieškojau pusę metų kol radau tinkamą ir gerą variantą, niekada nebūna, kad iškart randi :)/>

 

Taigi parasiau, kad du menesius, bet nusispjoviau i ta reikala, pajamiau laiko patikrinta ir zymiai maziau problemu kelianti varianta 4.0 b/d.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu nori su overland komplektacija ir gyvo varianto pasiruosk paklot 22-25, pigiau abejoju ar pavyks nupirkt.

Velnias, tai teks ko gero atsisakyt JGC :( ... Kažkaip tikėjausi iki 17k kokių 2003m. ... Overland aišku norėtųsi, bet kiek pastebiu jų mažai būna su 2.7 CRD varikliais.. Aš ne toks išrankus, manau man tiktų ir Limited ar Laredo.

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A tai kokia cia loterija? blogiausia kas gali nutikt tai siurblys pareit. Jei siurblys jautrus tai reik atydžiau žiūrėt ką pili, jei ne tai pili nesidairydamas. Ką tu galvoji Rusijoje nėra JGC 2.7 dyzeliu? Kaip jie tada važinėja? Čia esmė yra ta, kad pardavėja skiedžia su vandeniu ar panašiai nuo ko ir kenčia siurbliai ir visa sistema, jei žinai iš kur ir ką pili tai ko sukt čia galva ir sakyt, kad loterija?

Aš pvz gyvenu ne pačiam mieste, tai man tų 12l tikrai nepaimtų, didelė kubatūra, tai nereiškia, kad daug gali pasiimt. Dabar pas mane 2.5 Tdi, mieste 7l, jei labai grežiu tai 7.5l max, užmiestyje 7 net nesiekia.

 

O dėl common rail manau, kad tu pats ir atsakei į savo klausimą, kad tai ne taspats ir aprašei kuom jie skiresi. Pas mane 2.5tdi direct'as ir purkštukai įsmeigti tiesiai į degimo kamera, iš 5 purkštukų yra tik vienas elektroninis, vadinamas protinguoju kuris pagal apkrova kiek žinau tipo ankstina ir vėlina degimą(taip skaičiau).

 

 

Matau, kad tamsta stipriai nusiteikęs prieš dyzelius, nes pirmas kuris taip peikia šį dyzelinį variantą :)/>

Matosi kad zmogus apie CR sistemas nenusimanantis.Jei manai kad blogiausia kas gali buti tai TIK siurblys pamirti-tai labai stipriai klysti.Pagrindine rizikos grupe ten yra purkstukai.O elektroniniai purkstukai YRA jautrus kurui.Ir nereikia lyginti seno Audi 2.5 TDI su CR motorais,tarp kuriu vienintelis panasumas tai kad kuras purskiamas tiesiai i degimo kamera.Na ir kad abu 5 cil. <_< Ir kur tokia karve kaip JGC su mase 2T ir kaip suprantu Volvo...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matosi kad zmogus apie CR sistemas nenusimanantis.Jei manai kad blogiausia kas gali buti tai TIK siurblys pamirti-tai labai stipriai klysti.Pagrindine rizikos grupe ten yra purkstukai.O elektroniniai purkstukai YRA jautrus kurui.Ir nereikia lyginti seno Audi 2.5 TDI su CR motorais,tarp kuriu vienintelis panasumas tai kad kuras purskiamas tiesiai i degimo kamera.Na ir kad abu 5 cil. <_</> Ir kur tokia karve kaip JGC su mase 2T ir kaip suprantu Volvo...

 

Žinau tiek, kad CR lyginant prie DR yra 100 kart blogiau. Parašiau juk, kad siurbliui ir visai sistemai, į tą sistemą įeina ir purkštukai. Naujesnis volvo variklis 2.4 D5 irgi CM yra ir šneka, kad jų jautrūs siurbliai purkštukai taip pat, bet dauguma pila kurą rusišką ir bėdų nemato :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naujas purkstukas 1200lt. Pilnas restauravimas 600lt. Naudotus ir patikrintus perkame po 200lt. Antgalio pakeitimas 200lt. Kainos suapvalintos, su PVM. Siurbliai mazai kada sugenda. Sunkus purkstuku isemimas, daznai buna prikepe. Yra teke su visa galva nukelti.

Kaip laiko su rusisku kuru nezinau. Turiu koki 10vnt. sprinteriu, pilame tik lietuviska kura. Dyzelinas su vandeniu nesiskiedzia, vanduo laikosi dugne. Palaikai kanistra ir visas brudas nuseda i dugna.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip laiko su rusisku kuru nezinau. Turiu koki 10vnt. sprinteriu, pilame tik lietuviska kura. Dyzelinas su vandeniu nesiskiedzia, vanduo laikosi dugne. Palaikai kanistra ir visas brudas nuseda i dugna.

Na tik nereikia čia šlovint tos mūsų saliarkos iš kolonėlių :) - kai eilinį kartą užlėksi primink kad parodyčiau tą butelį kurs kaip talpa purkštukų stendui kabojo (beje nepirmas ir su visais tas pats nutikdavo) . Per metus laiko tiek dervų ar velniai žino ko ten tokio panašaus į klijus ant jo sienelių prilipo kad net pačiam baisu pasidarė.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.