Pereiti prie turinio

Klausimai JGC 2.7 CRD savininkams


Domaso

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 168
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Kai ijungi su pavaru ryciagu i kazkoki skaiciu, tai tiek pavaru ir tejungs. Pvz.: buna situacijos, kai reikia kad deze nejungtu aukstesnio begio nei pvz. 3, tai statai ryciaga i padeti 3 ir deze nebejungs aukstesniu begiu negu 3. Kam tai reikalinga reikia pirmoj eilej user's manual paskaityti, o veliau vazinejant sunkiomis salygomis suprasti, isisavinti ir naudoti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jungiau stovint, greiciu deze buvo ant neutralo tai vos ijungiau reikejo lb daug jegos, o ant p isvys neisijunge

 

Ant jokios kitos padeties isskyrus N ir neturi jungtis - yra restriktorius neleidziantis to padaryti. Taip, norint perjungti razdatke masinai stovint kartais reikia siek tiek stipriau truktel ryciaga, jei vis tiek nesijungia, galima ijungti pavara, vel gryzti i N ir viskas persijungs - buna dantraciai prasikeicia, o kadangi razdatkese sinchronizatoriu nebuna, tai ir jungiasi kaip gaziko pirma pavara :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki. kas gali pagelbet su info?

pakeiciau kuro filtra ir niekaip db negaliu uzkurt masinos. klausymai tokie:

ar kuro bake yra koks siurbliukas kad pumpuotu kura iki kuro filtro?

kame gali buti reikalas atjungiu nuo kuro filtro vamzdeli kuris eina is bako ir vietoi jo pajungiu kita vamzdeli su dibtiniu baku uzpyldau sistema ir dirba graziai ir ilgai, kai tik atjungiu dirbtini baka ir pajungiu zarnele is normalaus bako, tai dirba trumpai kol yra deglu sistemoi o nauju neuztraukia.

pastaciau prie pat kuro filtro voztuveli kad neleistu atgal kura i baka uzpumpuoju kuro ir vistiek jokiu rezultatu...

aciu uz pagalba

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki. kas gali pagelbet su info?

pakeiciau kuro filtra ir niekaip db negaliu uzkurt masinos. klausymai tokie:

ar kuro bake yra koks siurbliukas kad pumpuotu kura iki kuro filtro?

kame gali buti reikalas atjungiu nuo kuro filtro vamzdeli kuris eina is bako ir vietoi jo pajungiu kita vamzdeli su dibtiniu baku uzpyldau sistema ir dirba graziai ir ilgai, kai tik atjungiu dirbtini baka ir pajungiu zarnele is normalaus bako, tai dirba trumpai kol yra deglu sistemoi o nauju neuztraukia.

pastaciau prie pat kuro filtro voztuveli kad neleistu atgal kura i baka uzpumpuoju kuro ir vistiek jokiu rezultatu...

aciu uz pagalba

siurblio bake jokio nera.gali buti bake kuro paemejo filtriukas uzkistas,alsuoklis(sudaro bake vakuma)

pabandyk per gryztama paduot oro po spaudimu,kad kuras pats atbegtu tau I filtra,tada aiskiau bus kas ir kur.

CDI kuro sistemos pagrindine beda yra ta,kad nieks laiku nekeicia vamzdeliu sandarinimo manzetu,del ko atsalus orui ir pasitraukus gumai kruva problemu...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Perskaičiau nemažai temų apie JGC, bet vistiek keletas dalykų neaišku, taigi norėčiau išgirsti atsiliepimus iš pačių Grand Cherokee 2.7 CRD savininkų.

Žodžiu, sudomino mane šis variantas, apskritai tai būtų pirmas mano 4x4 automobilis, todėl nelabai ką apie juos išmanau..

 

Mane labiausiai domina šie klausimai:

 

1. Kiek išsiaiškinau, patikimiausias variantas pradėjo eiti nuo 2003 metų, nuo kada tiksliai reikėtų žiūrėti?

2. Už kiek realiai Lt galima paimt nesudrožtą variantą? Kiek Jūs mokėjot? Ar įmanoma tilpti į 15,000 - 16,000 Lt biudžetą?

3. Kokios realios vidutinės kuro sąnaudos? Ar variklis jautrus prastesniam rusiškam/baltarusiškam kurui?

4. Kokių turėjote gedimų, ar brangiai kainavo jų tvarkymas?

5. Kaip reikalai su korozija?

6. Ar yra kokie nors skirtingi 4x4 sistemų paketai/galimybės, ir kuris jų patikimiausias. Važinėčiau daugiausia asfaltu, bet mėgstu pažvejoti, tai tenka retkarčiais pravažiuot žvyrkeliais, "tešlynais", ir užpustytais keliais. Šiaip jokių extreem'ų nesiruošiu daryti, tiesiog man patiko Grand Cherokee savo dizainu ir pakankamai ekonomišku (kiek girdėjau) varikliu. Dabar važinėju su Volvo S40 2.0 benzu, tai patys suprantat... :)/>

 

Iš anksto labai dėkui.

 

Atėjau čia su tokiu pat klausimu ir radau temą kurios tikslas lygiai toks pats :D

 

Šiuo metu kieme stovi dvi volvo, senesnę galvoju parduot, dasidėt ir nusipirkti jeep grand cherokee 2.7 crd. Iki šiol patirties su 4x4 nelabai buvo. Artimoje aplinkoje pažįstamas turėjo jeep cherokee 1991 metų 4l benzinas, automatas, dabar stovi nevažinėjimas, jo nuomone taid alys labai brangios ir neapsimoka su tokiu važinėti. Aš manau kai mieste ryja 20l dujų, gal ir neapsimoka, su dyzeliu kiek kitaip.

 

Jeepas man būtų kaip antra mašina, nereiktų kiekvieną dieną maltis su juo mieste, tad manau, kad jis man tinkamas variantas.

 

Realiai nieko naujo neturiu paklausti, nes į visus rūpimus klausimus, atsakymus radau šioje temoje :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atėjau čia su tokiu pat klausimu ir radau temą kurios tikslas lygiai toks pats :D/>

 

Šiuo metu kieme stovi dvi volvo, senesnę galvoju parduot, dasidėt ir nusipirkti jeep grand cherokee 2.7 crd. Iki šiol patirties su 4x4 nelabai buvo. Artimoje aplinkoje pažįstamas turėjo jeep cherokee 1991 metų 4l benzinas, automatas, dabar stovi nevažinėjimas, jo nuomone taid alys labai brangios ir neapsimoka su tokiu važinėti. Aš manau kai mieste ryja 20l dujų, gal ir neapsimoka, su dyzeliu kiek kitaip.

 

Jeepas man būtų kaip antra mašina, nereiktų kiekvieną dieną maltis su juo mieste, tad manau, kad jis man tinkamas variantas.

 

Realiai nieko naujo neturiu paklausti, nes į visus rūpimus klausimus, atsakymus radau šioje temoje :)/>

 

gal parduoda ta nevazinejama jeep?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal parduoda ta nevazinejama jeep?

 

Nežinau, galėsiu užklaust.

 

Galiu patarti tik tiek, kad jei jau nori pirkti Grand Cherokee, rinkis 4.0 benzinas/dujos - paprastas kaip UAZ, o vazineti pigiau nei su saliarka (jei pili is degalines).

 

Skaičiavau jau. Vis tiek 4l benzas mieste kokius 20l dujų imtų, o kai saliarka ne iš degalinės tai su saliarka truputį pigiau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.