Pereiti prie turinio

Klausimai JGC 2.7 CRD savininkams


Domaso

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 168
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

yra Nibela Raudondvario plente prie TAC ir Usko prie Sauletekio kitoje gatves puseje viename is tu dvieju nauju daugiabuciu. O kam visus traukiu antgalius keisti jei jie geri?

Niekas nesakė kad jie geri :) Nepraėjo Tech. apžiūros nes tas žaliai pažymėtas šiek tiek vaikšto aukštyn-žemyn, o kiti vos vos kliba, bet sakė dar pusė velnio. Na man kažkaip ramiau būtų visus pasikeist, bent žinočiau kad toj vairo traukėj visi nauji angaliai ir artimiausiu metu dar kuri nors iš likusių trijų nepradėtų klibėt.

Dėkui, už nuorodą, paskambinsiu, paklausiu ar turi. Iš bėdos, jei niekur Kaune negausiu, tai lyg čia turi: SavasAuto.lt (bet įdomūs kainų skirtumai tarp skirtingų gamintojų...)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar vienas dalykas, gal kartais žinot kur gaut priekinio kardano galo granatą (iš dėžės pusės). Kiek pro detalių katalogus prasiknisau, nieks neturi... Radau iš eBay: JGC Propshaft CV Joint, būtų ~320 Lt su siuntimu, jei niekur kitur negausiu.. Ieškot viso kardano šrote nelabai norisi, nes turbūt kainuos 500~600 ir dar neaišku kiek laikys...

 

Dar klausimas dėl tos pačios granatos – dabar važiuojant ji ūžia gan smarkiai – ar niekam nekenkia su ūžiančia važinėt, ar gal geriau iš vis laikinai nuimt priekinį kardaną?

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar vienas dalykas, gal kartais žinot kur gaut priekinio kardano galo granatą (iš dėžės pusės). Kiek pro detalių katalogus prasiknisau, nieks neturi... Radau iš eBay: JGC Propshaft CV Joint, būtų ~320 Lt su siuntimu, jei niekur kitur negausiu.. Ieškot viso kardano šrote nelabai norisi, nes turbūt kainuos 500~600 ir dar neaišku kiek laikys...

 

Dar klausimas dėl tos pačios granatos – dabar važiuojant ji ūžia gan smarkiai – ar niekam nekenkia su ūžiančia važinėt, ar gal geriau iš vis laikinai nuimt priekinį kardaną?

as pas sita pirkau http://www.ebay.com/usr/thecvman?_trksid=p3984.m1439.l2754 , mokejau kazkur apie 200-250 lt su atsiuntimu. Atsiunte labai greitai, nepamenu tiksliai, bet tikrai ne ilgiau 6 dienas uztruko.

 

O tu isitikines kad ta granata uzia, nes pas juos jei uzia, tai dazniausiai buna tiltas kaltas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del traukiu, tai jei dar originalios, tai be problemu restauruojasi (Kaune pvz IĮ Šarnyras gerai restauruoja). Nes nauju, kas parduodama pas mus daugumoj kokybe yra labai prasta. Jeigu jau pirkt naujas, tai reik ieskot kad butu rimto gamintojo, kas beabejo ir kainuos brangiau.

Vienas tik uzknisantis dalykas po restauravimo, kad labai kieti buna sarnyrai pakol issivaiksto. O jei dar visi is karto restauruojami, tai pora menesiu is viso vairas vos pasisuka :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del traukiu, tai jei dar originalios, tai be problemu restauruojasi (Kaune pvz IĮ Šarnyras gerai restauruoja). Nes nauju, kas parduodama pas mus daugumoj kokybe yra labai prasta. Jeigu jau pirkt naujas, tai reik ieskot kad butu rimto gamintojo, kas beabejo ir kainuos brangiau.

Vienas tik uzknisantis dalykas po restauravimo, kad labai kieti buna sarnyrai pakol issivaiksto. O jei dar visi is karto restauruojami, tai pora menesiu is viso vairas vos pasisuka :)/>

Kiek maždaug tas restauravimas kainuoja? (vienam antgaliui)

Kol kas man vieną tikrai reikia pirktis ir keistis, nes teturiu 7 dienas nuo pirkimo praeiti tech. apžiūrai... O likusius antgalius gal ir neprošal restauruotis, jei nebrangiai padaro ir padoriai laiko...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as pas sita pirkau http://www.ebay.com/usr/thecvman?_trksid=p3984.m1439.l2754 , mokejau kazkur apie 200-250 lt su atsiuntimu. Atsiunte labai greitai, nepamenu tiksliai, bet tikrai ne ilgiau 6 dienas uztruko.

 

O tu isitikines kad ta granata uzia, nes pas juos jei uzia, tai dazniausiai buna tiltas kaltas.

Bet tai čia iš Amerikos, negi paštas muito neuždėjo? Kiek su viskuo gavosi galutinė kaina?

 

Esu beveik tikras kad šita granata ūžia, nebent mašinos pardavėjas apgavo, bet manau kad ne – mašiną pirkau pas tą patį žmogų kaip ir tu, kai pirmą kartą apžiūrinėjau, jis buvo išėmęs kardaną ir parodė tą išklibusią granatą; Kai važiavau be priekinio kardano – niekas neužė (ar tiltas tada neūžtų?); O kitą dieną kai pirkau, jau buvo įdėtas tas kardanas ir tas ūžimas atsirado. Sakė privarė tepalo į tą granatą, tai iš pradžių lyg dar visai nieko buvo, bet jau po kelių dešimčių kilometrų vėl ūžia :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet tai čia iš Amerikos, negi paštas muito neuždėjo? Kiek su viskuo gavosi galutinė kaina?

 

Esu beveik tikras kad šita granata ūžia, nebent mašinos pardavėjas apgavo, bet manau kad ne – mašiną pirkau pas tą patį žmogų kaip ir tu, kai pirmą kartą apžiūrinėjau, jis buvo išėmęs kardaną ir parodė tą išklibusią granatą; Kai važiavau be priekinio kardano – niekas neužė (ar tiltas tada neūžtų?); O kitą dieną kai pirkau, jau buvo įdėtas tas kardanas ir tas ūžimas atsirado. Sakė privarė tepalo į tą granatą, tai iš pradžių lyg dar visai nieko buvo, bet jau po kelių dešimčių kilometrų vėl ūžia :)/>/>/>/>

jei pastebejai pas sita pardaveja jau paciam ebay puslapyje rodo ismuitinimo paslaugu kaina kiekvienai prekei. Cia jie siuncia per vokietija, jei gerai pamenu, vokietijoje ismuitina ir gauni siuntini jau kaip is vokietijos. Bet belekuriuo atveju PVMa is JAV deda pirkiniams, kuriu kaina didesne nei 70 USD, tai siuo atveju tos ismuitinimo paslaugos kaip ir perteklines, bet galutiniame rezultate kaina gaunasi apciuopiamai mazesne, nei perkant cia. Esu pirkes jau ne viena siuntini is JAV, pvz siunciausi bagazines dangcio pakelejus, buvo be muitu, muitineje man atrodo tik saskaitos paprase, nusiunciau ir jokiu mokesciu nepriskaiciavo, o kaina gavosi maziausiai dvigubai mazesne, nei perkant cia Lietuvoje.

 

A, tai tu ta black pearl paemei. Buvau sutikes ji, gyresi, kad turi sustresnes komplektacijos, nei overland.

Redagavo Rytisss
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O, tai tada sakausi iš karto jei jie per Vokietiją siunčia – žiauriai dėkingas už nuorodą!

Aš irgi iš eBay mėgėjas pirkt, jau turbūt kokius 300 prekių pirkęs, bet stengiuosi brangesnes prekes visada pirkt iš Europos, nes iš JAV man vis muitą įkala... (irgi prašo atsiųst invoice'us ir nuorodas).

 

Jo paėmiau tą Black Pearl, žiauriai gera komplektacija, tiesą sakant apie tokią net nesvajojau... Gaila, kad čia ne gamykliškai čipuotas variantas.. (pasiknaisiojus radau, kad Pietų Afrikoj Jeep'as šitą "Black Pearl Seriją" buvo gamykliškai pačipavęs: 150kw / 450 Nm; Tai aš vyliausi kad ir Europoj Black Pearl tokie patys, bet pasirodo ne.. <_< )

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tarp kitko, buvo Kauno turguj dar vienas "Black Pearl", irgi iš to paties žmogaus, bet jis jį iškart pardavė kitam "perekūpui", va skelbimas, atrodo dar neparduotas: Autoplius – Black Pearl

Buvau nuvažiavęs aš jį apžiūrėt, na, sakykim kad man nelabai patiko (nevardinsiu dėl ko, nenoriu pardavėjui sugadint reikalų...), todėl pasirinkau gerensį alternatyvų variantą. Šiaip gal tas Black Pearl turguj ir vertas dėmesio, gal labiau išmanantis ir apžiūrėjęs žinos ar verta jį pirkt, ir ką patvarkyt. Gaila buvo užstatyta, tai nebuvo galimybės pravažiuot.

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek maždaug tas restauravimas kainuoja? (vienam antgaliui)

Kol kas man vieną tikrai reikia pirktis ir keistis, nes teturiu 7 dienas nuo pirkimo praeiti tech. apžiūrai... O likusius antgalius gal ir neprošal restauruotis, jei nebrangiai padaro ir padoriai laiko...

 

Viena trauke 50Lt. Padaro per diena. Duoda metams arba 50tkm garantija.

Redagavo JuozasG
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, dabar va parduotuvėj užsakiau, tai 80 Lt nauja, aišku velnias žino kiek laikys... Jei normaliai laiko, ir keiti visas 4 tai gal ir apsimoka restauruot...

Buvo man atrestauravę visas keturias traukes, tai pralėkus per miestą kaip su uaz'u (kieta, šokinėja kaip ožys, vairas labai nejautrus ir neinformatyvus) viskas buvo pakeista į naujas dalis. Beja jei nori apkrauti vairo kolonėlę tai restauruok. Pats pagalvok kokia jėga kolonėlei atsiradus keturioms "neismankštintoms" traukėms. Aš tik už naujas dalis, o ir skirtumas nėra toks didelis kaip daug kas galvoja.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo man atrestauravę visas keturias traukes, tai pralėkus per miestą kaip su uaz'u (kieta, šokinėja kaip ožys, vairas labai nejautrus ir neinformatyvus) viskas buvo pakeista į naujas dalis. Beja jei nori apkrauti vairo kolonėlę tai restauruok. Pats pagalvok kokia jėga kolonėlei atsiradus keturioms "neismankštintoms" traukėms. Aš tik už naujas dalis, o ir skirtumas nėra toks didelis kaip daug kas galvoja.

Tiesą sakant aš panašiai galvoju kaip ir tu, man tas "neišmankštinimas" irgi įtartinas pasirodė...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mechaniškai tai tik amortizatorių eiga Black Pearl'ų didesnė, o daugiau viskas tik kosmetiniai skirtumai (Išorėje: chromuoti ratai, chromuotos visos grotelės bei bamperio apačia, chromo juostelės ant šonų, nerūdijančio plieno vidiniai durelių slenksčiai; Viduje: dvispalvis vairas, vietoj medžio imitacijos juoda "carbon" apdaila). Skonio reikalas, man tai jie gražesni už Overland, vien jau dėl tos medžio apdailos, na bet dėl skonio nesiginčijama ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.