Pereiti prie turinio

Ko reikia kad Terranui uzdetum 32 coliu ratus?


Rekomenduojami pranešimai

Vien tik su pakaba pazaidus manau, kad neuzteks, gal kas esate dejes okius ratus? Kiek cm reikia daryti bodylift'a?

 

Su pakaba žaisti visada nepatartina. Liftuoti max. reikia 6 cm. O ko reikia kad uždėti tokius ratus tai reikia tokių ratų :). Bent jau aš tokių nerandu nei su žiburiu :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kam deti tuos 32" ratus :lol: jei 6 cm body lift`as orej ajna 35"?

Ale rimtai bajeris, is kur tu ishtraukei tuos 32" kalioshus ? :D

 

Kažkodėl tai manu kad labai jau sunkiai tu 35" ratus ten sugrūsi. O jei ir sugrūsi kaip bus su pakaba, nes ji kaip ir nelabai patemps tokius ratus ir jų išnešimus :(.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias DEVAL

noreciau ir as paklausti:

 

Kokie ratai butu optimaliausi teranui 95metuku pirmam 2,7 jai, planuoji ne tik of-roudu vaziuot bet ir eksvaltu, ka reiktu modifikuot masinoje kad normaliai vaziuot? ir zinoma gal galit nors mazdaug pasakyt kiek kas kainuotu.

 

isanksto dekui.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

32 coliu ratus as pirkau ATARGATYJE, cia yra Vilniuje, o 35" rattu man nereikia, nes visu pirma nepatemps variklis, o visu antra as vazineju daug asfaltu.Tai kaip supratau max 6cm liftas, o daugiau nieko nereikia perdarineti drant lifta, nes kai liftavau trooperi, tai tik pakisau saibas po kebulu ir psio.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 4 metų...

32 coliu ratus as pirkau ATARGATYJE, cia yra Vilniuje, o 35" rattu man nereikia, nes visu pirma nepatemps variklis, o visu antra as vazineju daug asfaltu.Tai kaip supratau max 6cm liftas, o daugiau nieko nereikia perdarineti drant lifta, nes kai liftavau trooperi, tai tik pakisau saibas po kebulu ir psio.

Paziurek apie liftavima yra rusisku saitu ten viskas pilnai aprasyta kaip suliftuot visi ismatavimai yra ir tt.Jokiu problemu neturetu iskilt.Ten viskas yr aprasyta.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

32" ratam nereikia kebulo kelt, prieki susuki tortsionus, o gale po originaliom spiruoklem 7Cm saiba ir viskas (geriau sauba det virs spiruokles ant remo). Betn jau 3.0 tada 32 ratai lys be jokio vargo. Mes buvom 33 mudzilas uzdeje, vaziavo graziai, kai gazas dugnas. (3.0l orginalas stovi 31")

post-813-12752285656464_thumb.jpg

post-813-12752285763469_thumb.jpg

post-813-12752286177323_thumb.jpg

post-813-12752286319968_thumb.jpg

post-813-12752286576473_thumb.jpg

post-813-12752286868464_thumb.jpg

post-813-12752290684616_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

32" ratam nereikia kebulo kelt, prieki susuki tortsionus, o gale po originaliom spiruoklem 7Cm saiba ir viskas (geriau sauba det virs spiruokles ant remo). Betn jau 3.0 tada 32 ratai lys be jokio vargo. Mes buvom 33 mudzilas uzdeje, vaziavo graziai, kai gazas dugnas. (3.0l orginalas stovi 31")

gala 7 cm pakelus jau reikia ilgesniu amortiku ir panaro trauke perdarinet, kadangi tiltas i sona nueina

As savo kebula liftavau 4 cm, susukau torsionus, apipjausciau bamperi ir posparnius prie slenksciu, gale spyruokles pakeliau apie 5 cm, tada tiltp 32 ratai, galima ir 33 ir 35 ikist, bet tada jau kencia stabilumas ir vaziuokle

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gala 7 cm pakelus jau reikia ilgesniu amortiku ir panaro trauke perdarinet, kadangi tiltas i sona nueina

As savo kebula liftavau 4 cm, susukau torsionus, apipjausciau bamperi ir posparnius prie slenksciu, gale spyruokles pakeliau apie 5 cm, tada tiltp 32 ratai, galima ir 33 ir 35 ikist, bet tada jau kencia stabilumas ir vaziuokle

Pas mus daugiau nieko nebuvo daryta, amortikai orginalai (reguliuojamu kietumu) skersine savo vietoj. Tiltas nebuvo daug pabeges. Kiek zinau 7cm yra riba nuo kurios jau reik keist mortikus ir tt.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mus daugiau nieko nebuvo daryta, amortikai orginalai (reguliuojamu kietumu) skersine savo vietoj. Tiltas nebuvo daug pabeges. Kiek zinau 7cm yra riba nuo kurios jau reik keist mortikus ir tt.

na pas mane po 5 ar 6 cm tiltas jau nezymiai pavaziaves i keleivio puse. As gala keliau taip: jamiau vamzdi 75 mm , atpjoviau apie 8 cm ilgio, po to savo svalkej radau vw golf I priekines stoikes su amortikais, ispjoviau atramines apatines spyruokliu lekstutes ... ispjoviau taip, kad tiltu ant 75 mm vamzdzio, paskui privirinau ir istaciau .. maverio spyruokles atsigule i vieta, o vamzdi ikisau i virsutines spyruokles - remo atramas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad nekurti naujos temos, tai prisidėsiu ir aš. Man pakaktų ir 31 ratukų, nes silpnas varikliukas(2.4 bnz), bet žvejybai pakanka, tik padangėlių norisi geresnių.Kiek reiktų kelti, kad uždėčiau 31 ratukus.pas mane dabar 235x75xr15 Bridgestone, o norėčiau BF Goodrish AT.Šiaip nenoriu stiprių modifikacijų, kd su TA neturėčiau problemų.( Padangas galiu ir keisti, jei kas turit kur nenaudojamas geros būklės)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nezinau draugelis 32 dejo i 2000m. dviduri tai prieki susuko torsijonus gale dejo gumas.

gal ten ne 32 " o 31,5 " nes as su zieminem 265x75x16 vazinejau, uzdejau restauruotas tokiu paciu matmenu, bet realiai jos didesnes, pradejo siekt arku vidu, teko dar pasukt torsus...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek zinau, tai 3.0 ir 2.4 terranuj kebulas su vaziuokle nesiskiria. tai tada 31 turi tilpt ir be kelimo. O jei ka prieki susukus tortsionus tiktai 31 tilps, ir nereikia sukt iki galo. O gale tiesiog kokias ilgesnes spiruokles sudet uztenka.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Pritariu gaziukas, pas mane irgi NT I 2.4 b stovejo 31 jokiu problemu tik jei jau krautas ar sugalvosi sokineti tada siekia. Tik gaila neatsimenu ant kokiu disku buvo :(

Su orginalais diskais turetu ratas po sparnu palyst. Nebent isplatintojai prisukti, pagrindinai i juos kliuna.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

32* teranui per akis, kaip patrolui 33*. Ir dėžės ir sankabos nepasmaugsi,galėsi net 5 bėgį už miesto įsibubint. Pavažinėjau aš gr-u 35* maxsizais ir pasikeičiau atgal į 33 mudterainus,ir smarvės užtenka ir bekelėj ar karjere ropoja neperkaisdamas. O su 35* važinėjau tik 4 pavara ir kaukė asfaltu net grotuvo nesigirdėjo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

32* teranui per akis, kaip patrolui 33*. Ir dėžės ir sankabos nepasmaugsi,galėsi net 5 bėgį už miesto įsibubint. Pavažinėjau aš gr-u 35* maxsizais ir pasikeičiau atgal į 33 mudterainus,ir smarvės užtenka ir bekelėj ar karjere ropoja neperkaisdamas. O su 35* važinėjau tik 4 pavara ir kaukė asfaltu net grotuvo nesigirdėjo.

na cia tavo nuomone o maniske kitokia pas mane 2.8td ir 35 mudzilos vaziuoje ir nekaista tas motoras aisku jau karjiere reikia paletintojo taciau pravazumas geresnis ir esfaltu 5-ta pavara vaziuoje gerai nematau jokiu problemu su 35 ratais.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

Pas mane ant 95 2.7 td maverio sudetos 31 padangos tai vaziojant per smagias duobes siekia posparnius.Kaip patartumete siek tiek pakelti prieki?(nes galas vizualiai atrodo auksciau,nors palindes po apacia jokiu patobulinimu nepastebejau).Aciu.

 

 

torsionus susukt ,bet ne iki galo, nes kitaip bus labai kietas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.