Jump to content

Laimonas

Nariai
 • Content Count

  428
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Normalus

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas/Klubas
  Vilnius
 • Pomėgiai
  Keliones, 4x4

Kontaktai

 • Skype
  laimonas1980

Recent Profile Visitors

2,197 profile views
 1. KZJ 73 Fia homologacija: 1994 homologation_form_number_1065_group_t1.pdf
 2. Ir vėl kraštutinumai. Ne viskas taip gražu valstybinėse įstaigose kaip norėtusi, tikrai yra įstaigų kur reik šluoti (o geriau padegti su visu jų "turiniu:) ) , bet yra įstaigų kur vadovai dirba ilgai ir gerai nors ne visiem tinka. Jei apie vadovus, tai daug pavyzdžių kur nuėmus ilgamečius vadovus ir po keturių metų palaida bala. Biudžetinei įstaigai ar valstybinei įmonei vadovauti, ne turgui prekiauti, nes pastoviai esi tarp kūjo ir priekalo. Kur, ką bedarytum vistiek būsi blogas Kad karieros nepadarysi ir ne įsidarbinsi, ne tiesa. Pasižiūrėkit kiek konkursų skelbiama ir ieškoma darbuotojų . Tiesiog nėra norinčių, arba atėja pusmetį padirba ir išeina. Biudžetinėse įstaigose lieka dirbti 30 procentų įdijotų 30 patrijotų ir 30 procentų gabių žinančių ką daro (kurie dažniausia pabėga į privatų sektorių)
 3. Laimonas

  Vaizdelis

  Duok durniui šautuvą, prišiks į vamzdį...
 4. gal biškį P.S. Viskas ledas, užsiveda iš pusės apsisukimo Ir dirba kaip laikrodis pastriges vakumiukas buvo
 5. Sveiki, po ilgo stovejimo, uzvedus kyla apsukos (uzsigazuoja) ir dumu pilnas kiemas. Gesinasi su rakteliu. Vel uzvedi ir vel kyla, o po ilgo stovejimo nesinori variklio sukti iki raudono . Prejusi karta padirbo keles minute ant aukstu ir nusiramino. bet ir stovejus buvo tik metus o dabar ilgaiu. Gazo trosas neuzstriges. Kokios idejos?
 6. Laimonas

  Vaizdelis

  Kaip ten tavo posakis: Nusipirksi Mitsubisi, neparduosi, remontuosi, užsip1$i ?
 7. Super, didelis dėkui superinis puslapis. P.S. Pas mus su "offroad" kultūra dar bėda, todėl viešo dalinimosi ir nereik, nes "bačkoje medaus gali atsirasti daug deguto" o bačką pagadiną ir šaukštas... Manau visiem nesunku pasidalinti su kolega kuris nepridarys gėdos ir kitą kart važiuodamas nerasi "akėčių". Kiek aš klausiau, kiek manęs klausė užsirekomendavę kolegos niekad nebuvo problemų.
 8. P.S. Kodel tema perkelta i skiedalus?
 9. Ačiū už info, bet modelis ne tas ir vairuotojo, o as ieskau keleivio jei dar būtų reikiamo modelio būtų galima perdarinėti, bet ir tai ne už tokia kainą.
 10. Is anglijos parvaziuoja, tik reik paieskoti. TX modifikacija vadinasi.
 11. Negali būti, kad nieks neužtaupes
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.