Pereiti prie turinio

Uzsidege lemputes skydelyje


Plastic

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Visus su atejusiais.

 

Kaip ir priklauso svenciu proga dovanele pamete man ir mano masinele.

Siand vaziuojant i Vilnius biskuti uz Panevezio uzsidege generatoriaus, tepalo spaudimo ir rankinio lemputes prietaisu skydelyje. Poto vel uzgeso, poto vel uzsidege ir visos trys sinchroniskai. Kai jos uzsidega trumposios sviesos prigesta - vadinas kazkur trumpas. Taip su jom uzsidegusiom dar parmyniau apie 80km, tai galvoju, kad generas istikruju krauna. Gal kam nors taip yra buve, gal cia standartinis pranesimas apie kokia nors sudegusia rele?

 

p.s. Skubiai del to, kad bijau eit miegot, kad masiniukas liepsnos kur nors neuzziebtu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Visus su atejusiais.

 

Kaip ir priklauso svenciu proga dovanele pamete man ir mano masinele.

Siand vaziuojant i Vilnius biskuti uz Panevezio uzsidege generatoriaus, tepalo spaudimo ir rankinio lemputes prietaisu skydelyje. Poto vel uzgeso, poto vel uzsidege ir visos trys sinchroniskai. Kai jos uzsidega trumposios sviesos prigesta - vadinas kazkur trumpas. Taip su jom uzsidegusiom dar parmyniau apie 80km, tai galvoju, kad generas istikruju krauna. Gal kam nors taip yra buve, gal cia standartinis pranesimas apie kokia nors sudegusia rele?

 

p.s. Skubiai del to, kad bijau eit miegot, kad masiniukas liepsnos kur nors neuzziebtu.

cia generatorius nekrauna

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atjungi akumą ir ramiai miegi, o jau ryt aiškinsimės kur koks laidas galėjo nutrūkt ar patrumpint.

Taip jau ir padariau - mase numeciau. Geriau isdauztas langas, nei metalo lauzas.

 

To Gynte:

Na, bet kodel uzsidegtu dar ir tepalo spaudimo ir rankinio lamputes? Ryt prie sviesos reiks akumo lempute patikrint, jei nezaliuos vadinas nekrauna.

 

 

Siaip apziurejau reliukes, lyg ir visos cielos, na bent jau issilydziusiu nera.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu dėl generatoriaus. Man taip būdavo, kai per gilų sniegą važiuodavau užsižiebdavo visos lempos skydelyje. Po kiek laiko kai generatorius visai nusmigo, išardęs radau iškritusį angliukų dėžutės vieną varžtą ir susikreipusį visą angliukų korpusą. Keisčiausia, kad generatorius su vienu angliuku davė apie 6V, tačiau kontrolinė lempa skydelyje neužsidegdavo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man traip buvo kai minusinis genero laidas palūžčs buvo - tai normaliai, tai šviečia skydelis kaip eglutė... kartą važiuojant neapsikenčiau ir ant plento susitvarkiau... miniau į senius ir pasiėmiau klemą-vanzdelį varinį... sena išskrodžiau - o ten lūžęs laidas, bet kadangi guma dar prilaikė, tai retkarčiais sudirbdavo... pavaliau laidą, vamzdelį-klemą su replikėm užpresavau ir valio... dar gali būti dirželis (tikiu kad jau patikrinai įtempimą), tačiau pažiūrėk ar parazitnikas gerai veikia...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano galloperiui buvo užsidegę trys lemputės skydelyje, tiksliai neatsimenu, bet viena iš jų rankinio tikrai buvo. Bet užvedus variklį jos degdavo ne taip ryškiai, kaip užgesinus. Irgi įtarinėjau generatorių, ale bet kad lempos degė normaliai ryškiai. Buvau priverstas toliau pavažiuoti su džipu ir gedimas dingo, kas buvo nesupratau po šiai dienai. Dabar galvoju, kad trumpino kažkur kažkas, bet aš drąsus, klemo nuo akumuliatoriaus nuiminėti net į galvą nešovė.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

To Gynte:

Na, bet kodel uzsidegtu dar ir tepalo spaudimo ir rankinio lamputes? Ryt prie sviesos reiks akumo lempute patikrint, jei nezaliuos vadinas nekrauna.

 

reikalas tame kad ne vienoj auto teko su tuo susidurt pradeda generatorius nekraut ir uzsidega kelios lemputes prietaisu skydeli pvz audi dega tepalo rankinio lempike o beto pats rasiai kad kai uzsidega lempikes tai sviesos prigesta

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man kartą taip yra buvę, tik ne su džipu iš pradžių kelios lemputės užsidegė, paskui nustojo apsukos veikti ir tada galiausiai visai išsijungė viskas, tai buvo laidas generatoriaus beveik nutrūkęs, o taip sutapo, kad pervažiavus per didelę balą viskas įsižiebė, todėl galvojau, kad nieko rimto:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ten genero fiškė labai apačioj sėdi. Ji labai žemai yra, kai daug vandens arba sniego ir pastoviai jo daug, tai ji trumpint pradeda. Todėl į MP I reikia dėt papildomą generatorių nuo Hondos Civik geriausia ir dėt jį reikia į variklio viršų. Vietos viršuje labai daug ir yra daug variantų , kaip tvirtint. .

Sąlyga:

- Nereikia apatinio atjungt, nes per jį vakumo pompą leidi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bliamba tas darbas jau uzveike, nera viai laiko prie masiniuko nueit. O dar ir tos dienos trumpos, kai grizti jau tamsu kaip ... skylej, be garazo sunku :) O siaip ir as pastebejau, kad tas generas beveik visad vandeny paskendes. Vienu zodziu kaip palysiu po auto tada bus matyt kas ten ir kur daros.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagaliau biskuti pasikrapsciau prie auto. Generatorius krauna, atjungus akuma variklis neuzgesta net su ilgosiomis sviesomis. Skydelyje lemputes uzgesta atjungsu LAMP ir SENSING fiske nuo generatoriaus (ziureti el. schema zemiau), bet tada nustoja kraut generatorius ir atjungus akuma auto uzgesta. Kaip manot kas galetu but? As linkes itart ta bloka kur apvestas punktyrine linija (varzos, darlingtono tranzas). Biski gal keistokai padaryta cia viskas. Generatorius duoda apie 14,6V.

 

Galloperio krovimo schema.

Krovimo%252520schema.png

Mano nuoroda

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Generas jei duos virš 14, tai sudegins - užvirins akumą. Aš du taip paklojau. Ten fyškės blūdija, sutepk jas su skysčiu, kurį nusipirkt gali pas radiodetalistus, jis vadinasi - kontaktų valiklis ar kažkaip. Problemos dings, bet siūlau statyt antrą generą, variklio viršuje, per jį leist elektrą, o per pirmą - apatinį generą leist vakumą. Baigsis problemos......

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Nu plastic rezk kas buvo :D gryzau namo su kaledine lempute ...dega tepalo lygio, genero ir ausinimo skyscio lygio lemputes...dejus malku iki 4000 lempikes beveik uzgesdavo.... kai "ant vietos" nusiardziau ir pravaliau kontaktus bei pajudinau visu genero laidus...lempikes nebeuzgesta net ir prie 4000 apsuku :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prie to pacio..issiaiskinau kad mano gimatasis generas viso labo 65 Amp'eru...plia ar ji remontuoti ar is karto iskoti savartyne galingesio ?

p.s. but labai gerai kad dariukas imestu kaip sudubliavo genera virsuje ;) ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Xe, as dar su ta girlianda ir tebesivazineju. Kaltas ten tas vadinams "sokoladas" kur prie genero prisuktas. Bet kolkas akuma pusetinai krauna, tai ir vazineju. Dabar neturiu laiko ten kist ranku, veliau, kai trauksiu varikliuka lauk ir genera prie to pacio paziuresiu... :) O Dariukas tau dar nieko nepades, nes pats dar to genero neisimete. :) Siaip kur tu perskaitei, kad pas tave 65A? Nes, jeigu ir pas mane tiek, tai as ji velniop ismesiu - mazoka... :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Xe, as dar su ta girlianda ir tebesivazineju. Kaltas ten tas vadinams "sokoladas" kur prie genero prisuktas. Bet kolkas akuma pusetinai krauna, tai ir vazineju. Dabar neturiu laiko ten kist ranku, veliau, kai trauksiu varikliuka lauk ir genera prie to pacio paziuresiu... :) O Dariukas tau dar nieko nepades, nes pats dar to genero neisimete. :) Siaip kur tu perskaitei, kad pas tave 65A? Nes, jeigu ir pas mane tiek, tai as ji velniop ismesiu - mazoka... :)

 

Girliandos jau nebera ...sudegusi reliuke visai buvo...prie to pacio praplautas vakumo siurbliukas ir pakeisti salnikeliai del kuriu ir gavo trumpa, visa kita gerai.

buvo uzklaustas mitsiaus atstovas kuris ir isdave "paslapti" kiek amperu turi buti...nes ant seno jau nieko neliko...

p.s. o del dubliaus, radau rusu forume info, ir genera susiradau sena be lektronikos bet gera.... ateis pavasaris reiks burti :D nes su tais 65A liudesiukas bus vien su sviesa..jau nekalbant apie gerves ir pan.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va matai, sakiau, kad "sokoladui" kaput.. :) O pas tave generas su 2 ar su 1 dirzu? Kazkaip atrodo, kad nuo to turetu priklausyt genero galingumas, negi siaipsau dviguba dirza det, nors ka cia gali zinot. Kazkaip 65A tikrai mazoka, ypac, kai ateityje dar bent ketverta papildomu halogenu uzsimausiu , na nebent paslinkciau kazka is galingu LED'u burt..o dar ir kita iranga, tai patyliu isvis..:)

 

p.s. Pas mane irgi vakuumas purslojasi, matyt tai ir man itakojo reles susvilima, kazkaip kyla noras ieskot elektrinio vakuumo siurbliuko ir pamirst tuos besitaskancius tepalus..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va matai, sakiau, kad "sokoladui" kaput.. :) O pas tave generas su 2 ar su 1 dirzu? Kazkaip atrodo, kad nuo to turetu priklausyt genero galingumas, negi siaipsau dviguba dirza det, nors ka cia gali zinot. Kazkaip 65A tikrai mazoka, ypac, kai ateityje dar bent ketverta papildomu halogenu uzsimausiu , na nebent paslinkciau kazka is galingu LED'u burt..o dar ir kita iranga, tai patyliu isvis..:)

 

p.s. Pas mane irgi vakuumas purslojasi, matyt tai ir man itakojo reles susvilima, kazkaip kyla noras ieskot elektrinio vakuumo siurbliuko ir pamirst tuos besitaskancius tepalus..

 

genera su 1 dirzu, siaip kai primeciau pakankamai nebrangiai gaunasi suburti ta kita genera...o LED'ai kol kas kainuja tiek kad pigiau tikrai persidaryti...dėl elektrinio vakumo gal ir galima kazka, bet nematau prasmes, as jeigu darysiu, tai iskersiu genera palikdamas tik velena lai sau suka tik vakuma, o genera i virsu ...na bus matyti, kol kas nerandu breziniu kad galima butu viska pasidaryti ir tik susimontuoti, reikia vietoje "taikyti" tai lauskim pavasario

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.