Pereiti prie turinio

Vaizdelis


DariusNP

Rekomenduojami pranešimai

toki dizaineri as atleisciau is darbo, be teises i reabilitacija... nors is kitos puses kazkam ir fiat multipla grazi.. kaip sakoma,- na vkus i cvet tovarischei net :)

Kalbant apie Fiat Multipla, buvau Fiat salone ir uždaviau tą klausimą, kas kūrė tą auto, tai atstovas atsakė, kad tai vienas geriausiai buvo parduodamas modelis europoje, žinoma ne Lietuvoje, nes pasak atstovo, Lietuviai vertina audi, wv, ir bmw. Tai suprask dabar ar mes tokie konservatoriai kaimiečiai ir nesigaudom europos eksterjero peripetijose ar dar kas :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man multipla visai graži (čia rimtai jei ką). Ir savo laiku jos pardavimai tikrai viršino visus fiat pardavimo planus. Fiat patys nesitikėjo tokio perkamumo ir nespėjo gamint. Atvirai pasakius, aš gana rimtai galvoju, kad noriu nusipirkti tokį automobilį- vien tas faktas, kad ji niekam nepatinka mane linksmina  :D

 

Salonas mano galva labai gudriai suprojektuotas- turėtų būti patogi mašinytė. Vat dėl techninės pusės dar gerai nežinau, bet iš atsiliepimų susidaro vaizdas, kad kaip fiatui, tai visai neblogai pavykęs modelis.

 

Vat tik merginą įtikint, kad multiplą turėt būtų visai linksma dar man nepavyko :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man multipla visai graži (čia rimtai jei ką). Ir savo laiku jos pardavimai tikrai viršino visus fiat pardavimo planus. Fiat patys nesitikėjo tokio perkamumo ir nespėjo gamint. Atvirai pasakius, aš gana rimtai galvoju, kad noriu nusipirkti tokį automobilį- vien tas faktas, kad ji niekam nepatinka mane linksmina  :D

 

Salonas mano galva labai gudriai suprojektuotas- turėtų būti patogi mašinytė. Vat dėl techninės pusės dar gerai nežinau, bet iš atsiliepimų susidaro vaizdas, kad kaip fiatui, tai visai neblogai pavykęs modelis.

 

Vat tik merginą įtikint, kad multiplą turėt būtų visai linksma dar man nepavyko :D

as kaip ir negarsiai paminejau, sita modeli arba myli arba nekenti.. viduriuko itariu nera. kas liecia mergina, nu joooo... pas mus seimoj pribrendes reikalas kitai masinai (zmonai) ..as taip pagalvoju, pareinu namo, padedu raktelius ant stalo, va brangioji isrinkau ir nupirkau tau masina!  kokia kokia?! rodyk rodyk!! fiat multipla brangioji..... pauze... as tau pyyyyp...tu bl pyyyp ...tave pyyyyp  :D  :D

 

Redagavo shirokas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.