Jump to content

Mikas123

Nariai
 • Content Count

  464
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Mikas123 last won the day on February 23 2021

Mikas123 had the most liked content!

Community Reputation

5 Normalus

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas/Klubas
  Kaunas

Recent Profile Visitors

880 profile views
 1. Mikas123

  Muravej

  Domintų variklis, bet norėčiau pradžiai foto pamatyti.
 2. Ačiū, jaučiasi iškart kad profesionalas
 3. Gal kas patars kaip atskirti kairę kojinę nuo dešinės? Nes po šios temos man neramu kad apsijuoksiu jas neteisingai dėvėdamas. Matau yra ekspertų skiriančių puses, nekantriai lauksiu jų kompetetingų (geriausiai su nuotraukomis) paaiškinimų. Iš anksto dėkoju. P.s. pasistengiau rašyti taisiklyngai, lietuviškai, idant kalba nenukryptų nuo temos esmės.
 4. Mikas123

  Pneumo terkšlė

  Pritariu Klevui, mano tokia pati istorija su tuo daiktu
 5. Agam, teisūs kolegos, prabudau ir mintys rytinės taip susidėliojo dabar ir pačiam nejaukiai nesmagu švelniai tariant
 6. Manau kad yra kondencato bačkoje, tokiu budu sumažėjo jos tūris, o kadangi relė sureguliuota išsijungti prie 8bar tai variklis ir sukasi neišsijungdamas. Trumpiau, kondencatą iš talpos išleisk ir manau viskas bus gerai tik kai išleidinėsi įjunk kompresorių, greičiau pasišalins kondencatas. Kondencato išleidimo varžtas yra po bačka, žemiausiam taške. Sėkmės.
 7. Praktiškai toks pats įrankis brėžinius dariausi pats ir gamintojas kitas, tik idėja identiška. Beje, jei kam norisi, brežinius galėsiu duoti yra dwg faile, nors galiu ir pdf pasidalinti.
 8. Dėkui Klevai, iš tavęs išgirsti gerą žodį man įvertinimas. Teisybės dėlei, yra vienas lietuvis meistriukas (bent jau aš vieną žinau) kuris specelizuojasi tokio įrankio gamyboje ir iš to duoną valgo. Taip pat peilininkai kurie užsiima peilių gamyba kažką panašaus gaminasi. Bet kokiu atveju, dėkui už gerą žodį.
 9. Sveikas Arvydai, taip, taip pildau savo dvigubą garažą na o su gulbe teko atsisveikinti. Tiesiog taip susiklostė situacija.
 10. Su šiuo įrankiu gaminausi tokias detales iš 12 mm metalo lakšto, gavosi rezultas geras, žinoma tai ne frezavimo lygio įrankis bet garažo sąlygomis mane rezultatas tenkina.
 11. Dėkui kolega, vamzdis susinaudojo, balionas dar guli, laukia kito projekto
 12. Sumažinus apsukas galima šlifuoti ir plasmasę, jos nelydo, padidinus apsukas metalą įskaitant ir nerudyjantį plieną, žinoma medis.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.