Pereiti prie turinio

Diskiniai stabdziai ant UAZo


danila

Rekomenduojami pranešimai

  • po 2 mėnesių...

lietuvos baloje masina prilipus is vis stabdziu nereikalauja - ir taip is vietos tik su gerve arba falu :P ... ju offroudas daugiau i triala panasus, visai kiti vaizdai.... ten be geru stabdziu sunkiau - i medi neatsiremsi, o nuo slaito smukt - aukstai.... :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 10 mėnesių...
  • po 2 mėnesių...
  • 1 metų...
  • po 4 savaičių...

mane ir vitaros diskai domina cia skaiciau kad buvo statyta bet kokie tiklsliai nes nuo variklio turio ir ju diametrai skiriasi man reiktu kad ant r 15 ratu tiktu ir nekliutu?

turiu diskus nuo vitaros po 30lt suportai po 40lt 867142267

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 3 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 8 mėnesių...

Sveiki,keleis zodziais papasakosiu kaip dejau savo projekteliui diskinius stabdzius.Taigi su salyga kad mano t.p. keliais jau visuomeninio naudojimo keliais nevazines (na bent jau legaliai)ir bus letaeige pasirinkau lengviausia ir pigiausi man buda.Kadangi stebulem naudojamas mazaanglis spizius kuris su pusautomaciu puikei virinasi suportu kronsteinus teisiog privirinau.Suportai ir ju kronsteina nuo vw golf priekiniai ,diskai nuo suzukio kazkokio .Del suportu gal ir nera geriausias pasirinkimas ,bet kadangi ju turiu daug ,o ir kaladeliu ismieros puikiausei tiko st. diskui tai is ju ir dariausi.Yra pora niuansu ,isorines kaladeles naujos neidesi ir suporto prieki reik biski paslifuot cia originaliem ratlankiam.

Ps. kas vazinesit keliais taip darit nesiulyciau ,nes galit but neteisingai suprasti per tech.pziura :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 9 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...

Labą vakarą,šiame forume esu<naujokas>turiu idėją konstruoti mini traktoriuką-<WEIDERMANN tipo>,panaudojant UAZ abu priekinius tiltus<kolhozinio>,priekinius rinkausi,del to,kad reikalingas trumpinimas tiltų,su priekiniu,daug paprasčiau,siaurinant panaudot galima abiems pusėms trumpesnius gamyklinius pusašius,tiltas lieka,matuojant su išoriniais padangų kraštais,apie 130cm pločio,vienas tiltas jau namuose-ir sutrumpintas,dairausi antro,bėda-arti neina aptikt,už padorią kainą,ir perkant iš atskirų automobilių,baisu patropint skirtingais deferencijalo perdavimais,čia ir nežinia,kaip katė maiše,iš kelintų gamybos tiltą gali nupirkt,su stabdžiais ir mastau,kad būtų nedurna diskinius įtaisyt,su sūportu nėra didelių keblumų primontuot,nuo daugelio diskinių auto manau įmanoma nesunkiai įtaisyt būt,vat diskas turbūt tik nuo Nivos tinka?ar įmanoma nesunkiai būtų,kokios vakarietiškos pritaisyt?nedaug ką koreguojant?minčių yra įtaisyt diską ant kardano,sūporto tvirtinimą prie rėmo,kur eitų į razdatką nuo lengvos auto pavarų dėžės,čia toks kraštutinis varijantas,stabdymas būtų per deferencijalus,ko gero netolygus,bet traktoriukui tokiam gal ir užtektų jo :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.