Pereiti prie turinio

NISSAN TERANNO I pliusai-minusai


Rekomenduojami pranešimai

  • po 2 savaičių...
Na siaip tikrai nera jis tik parketinis ;), taip jo didziausias minusas tai korozija....

Ir kad nesuka 31 tai tikra nesamone, pas mane 33 ir suka kaip vejas ;) viskas priklauso nuo tiltu

Siaip jame nei kituose dzipuose sedimasi kaip lengvuskeje

vazineju su TErranu du metai 2,4 benzinu pries tai turejau MP1 2,3 turbo diesel tai pagal vaziavimo komforta geru keliu nera ka lygint

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

NT 2,4 buvo mano pirmasis visureigis, jis man tarnavo 6m icon_exclaim.gif Teko paeksploatuot ir 3,0 benzinini ir Navara 2,5 d. ir patureti NT 2,7td. Keliais zodziais apibudinsiu... NT1 po siai dienai nera atgyvena, tai komfortiskas, lengvai valdomas, patvarus automobilis. 2.4 sustras mieste, nedideles kuro sanaudos, silpnas bekeleje, 3,0 letapedis mieste, turi daugiau smarves bekelej, kuro sanaudos didesnes, 2,7TD tinka ir ten ir ten, gerai vaziuoja, valgo salyginai nedaug. Pagrindiniai bendri minusai kebulo korozija, ir didziausia beda remo korozija. Budingos bedos 3.0 ir 2,7TD modeliams pavaru deziu 5os ir atbuliniu pavaru defektai. P.S. Sekmes ishsirinkti savo MOBILI !!!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Budingos bedos 3.0 ir 2,7TD modeliams pavaru deziu 5os ir atbuliniu pavaru defektai. P.S. Sekmes ishsirinkti savo MOBILI !!!

 

Tik norejau pataisyt klaidele, bedos su pavaru dezem buvo pas 2.7TD ir 2.4 benzina, o pas 3.0 benza stovejo patrulio deze ir su ja bedu (budingu 2.7 ir 2.4) nebuvo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats turiu NT I apie 3-4 metus ir pritariu visiems sakiusiems, kad pagrindine beda NT I yra rudys. Taciau su tuo galima gyventi. O del pravazumo tai tikrai nieko jam negalima prikisti. Manau yra optimalus variantas jei reikia ir i miesta ir i bekele. Dyzelio sanaudos bent man iseina vidurkis apie 10 ltr. taip kad pakankamai ekonomiskas. Su visom kitom paminetom bedom neteko dar susidurti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar prisiminiau viena beda, bent jau 2.7TD,

jei neliftuotas, tai keiciant tepalus atsukt/prisukt tepalo fitra kazkokia katastrofa :angry:

 

Nu atsukti su irankiu tai galima nesunkiai, bet istraukti neprisilaiscius jau sunkiau. As kai ji atsuku ( cia darbas tik 1 ranka kaip WC ) tai is apacios poliet. krepseli uzmaunu ir tada jau laviruoju tarp visokiu gelzgaliu kol isimu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...

Gal kas galėtumėt pasakyti ką gero ar blogo apie automatus benzininiuose agregatuose! O pas juos 4H įjungus galima vaziuoti asvaltu ar skirta tik minkštąi dangai,kaip part time?Kaip suprantu variklis 3.0 bez yra mono įpurškimas ar klystu?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas megsta gerai paskraidyt tai 3litru tiesiog pasaka,pas mane 32 ratai ir galima i drifta lekti,o vietos jame kad ir dvieju duru,bet pakankamai daug,ypac gale.siaip jei paskraidimui, tinka 3litru ipurskimas,ir tik be duju,tik tada pajauti ta jega :liux: .nors ir korbo uztenka,aisku be duju :) bet jei tik po miesta vazineti tai geriau 3golfa dyzeli :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

daihatsas2-pas tave mechaninė pavarų dežė ar automatas,gal kokius +/- žinai apie automatą?

pas mane mechanine.o automata turiu ardimui nupirkes,kaip tik su dezes defektu,tepalai is jos bega,na salnikas gal koks ar dar kas.su automatu teranu neteko vazinet,bet jei ji gerai pagainiotum ant apkrovu tai manau butu tas pats,ismustu kur nors tepalus :D .jei ramei vazineti tai gal ir laikytu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...

o ka galetumet pasakyt del granatu jai iki pat galo isukt tarcijonus laiko jos nes man visi sako kad luzines nelaikis nes didele apkrova ant granatu eina kai iki galo susukta kitas dalikas sake pazistamas kad dar tada luzines tarcijono laikiklis tai dabar mastau kiek turesiu bedos juos visus susukes,bet suksiu vistiek:)nes darausi savo aparata bekeliai db stovi visas isrenktas:(NT 1 3.0 ipurskimas nu ir dar kelsiu kebula nuo remo 8cm siai dienai tekinojas jau tekina ivores 8vnt ir po spiruoklem ivores idomu koki gausiu minusa visa tai padares? padangos yra naujos nupirktos 31/10/16

Redagavo egas26
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o ka galetumet pasakyt del granatu jai iki pat galo isukt tarcijonus laiko jos nes man visi sako kad luzines nelaikis nes didele apkrova ant granatu eina kai iki galo susukta kitas dalikas sake pazistamas kad dar tada luzines tarcijono laikiklis tai dabar mastau kiek turesiu bedos juos visus susukes,bet suksiu vistiek:)nes darausi savo aparata bekeliai db stovi visas isrenktas:(NT 1 3.0 ipurskimas nu ir dar kelsiu kebula nuo remo 8cm siai dienai tekinojas jau tekina ivores 8vnt ir po spiruoklem ivores idomu koki gausiu minusa visa tai padares? padangos yra naujos nupirktos 31/10/16

jei tik 31 ratus kisi tai kam tiek kelt?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.