Pereiti prie turinio

NUO XJ 4.0>ZJ 4.0 iki WJ 4.7 QUADRA-DRIVE


Slow Motion

Rekomenduojami pranešimai

Jaroslavas2 tikrai įdomu kiek kainavo. Nes aš kaip tikras lietuvis sakau sutaupysiu ir paimsiu 275/65 vietoje turėtų 265/70 ir ką manai? O gi dar rastafkių prireikė, nes uždėti ratų nėjo. Ir rastafkės pakliuvo tik 38mm. Tokkios pas merį buvo tuo metu. O įdealiausia būtų 30mm. Tai dar galvoju kokias čia imti nes turiu 2 komplektus diskų r16 ir r17

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 306
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

kokio dydzio padangos? nes pats noriu paimti ir galvoju apie 235/85r-16

285/75 r16. 33 coliu gaunasi.

 

Stt pro labai panasios i bfg km2.

 

Man asmeniskai su tokio plocio padangom nebuvo kad nepavaziuociau del to jog per placios. Arba sedi ant tiltu arba vaziuoji

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar STT POR kaina labai palanki, ir tikrai verta savo pinigų manyčiau. Dėčiausi 265/75r-16 manau grandui tai optimalus dydis. Dar pagalvoju apie KM3 bet jos palei 200 už vieną tai labai jau nusiskausminti tektu. Bet gal vertos jos to??

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jaroslavas2 tikrai įdomu kiek kainavo. Nes aš kaip tikras lietuvis sakau sutaupysiu ir paimsiu 275/65 vietoje turėtų 265/70 ir ką manai? O gi dar rastafkių prireikė, nes uždėti ratų nėjo. Ir rastafkės pakliuvo tik 38mm. Tokkios pas merį buvo tuo metu. O įdealiausia būtų 30mm. Tai dar galvoju kokias čia imti nes turiu 2 komplektus diskų r16 ir r17

Isleidau 380eur uz visas ;)

ziemines pas mane 265/70r16 Roadstone minksto misinio.

Pries tai, kai nusipirkau si auto, ant jo stovejo 265/75r16 mud'ai, bet ten daugiau i all terrainus rastas panasus. Man vaziuojant i boksteli yra laukas, jis eina zemin ir i virsu. Tai kai vaziuoji i virsu tiesiog jauti kaip slifuoji virsu, nupliesi dirvona ir tame mikse vs ne vos vaziuoji. Kai uzisdejau 235mm padangas tokiu problemu nebuvo. Taip, reikia ant zoles buti atsargiam, nes greit prapjauni ja, bet vistiek vaziuoji, nes mazesnis "rolling resistance"(mazesne purvo siena pries padanga). Man dar didelis pliusas buvo, kad jos lengvesnes. Todel lengviau pakabai ir geriau kuro ekonomijai. Is pradziu irgi labai pergyvenau, kad siauros klimps, atrodis durnai ir td, bet praktika visai kitokia. JGC 1900kg tesveria, o 4.0ltr dar 100kg lengvesnis. 

 

Man dar apsispresti padejo sis video zmogaus, kuris yra visa gyvenima kelionems su visureigiais pasventes. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar STT POR kaina labai palanki, ir tikrai verta savo pinigų manyčiau. Dėčiausi 265/75r-16 manau grandui tai optimalus dydis. Dar pagalvoju apie KM3 bet jos palei 200 už vieną tai labai jau nusiskausminti tektu. Bet gal vertos jos to??

Dabar jei neklystu STT PRO gavo M+S zenklinima, nes pries metus dar neturejo. O ar KM3 vertos tu pinigu, pasakys tik tas, kuris abu turejo. Man asmeniskai cooperiai labai geros padangos. O moketi beveik 2 kart uz BFG? Na nezinau. Geriau du kompletus STT PRO ir 10 metu apie padangas negalvoji :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Kokios firmos priekinius ratu guolius rekomenduotumet ,ar yra prasme pirkt tokius kaip BTA ,blue print ,japan part ?

Geri guoliai Koyo, SNR,INA,SKF,FAG,TIMKEN,NTN.Tavo isvardinti BTA - lenkiski,pigus,tuom ir viskas pasakyta,Japan Part - italiski,kokybe geresne nei BTA.Blue Print pakuotojas,bet dezutej gali buti ir Koyo ir NSK ir NTN guoliai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geri guoliai Koyo, SNR,INA,SKF,FAG,TIMKEN,NTN.Tavo isvardinti BTA - lenkiski,pigus,tuom ir viskas pasakyta,Japan Part - italiski,kokybe geresne nei BTA.Blue Print pakuotojas,bet dezutej gali buti ir Koyo ir NSK ir NTN guoliai.

Bta pakuoteje gali rast ir gera guoli. Is isvardintu rinkciausi tarp bra ir blue print. Blue print ta pati grupe kaip swag ir febi, daznai buna oe dalys, sau dejau snr

Redagavo -Eimas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:liux:  Gera info parasiai. Tik gaila ji pasimes ir vel klausineti prades. Gal kur iskelti galetum? :salut:   Suprantu, kad lyg ir suprantama bet visgi naudinga daugumai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar ilgai atlaike su tavo ratais jomajo

Is tikro pats stebejausi ir tai pakeiciau del to, kad vienas vos vos laisvumo jau dave o kitas be jokio laisvumo  :scratch:

O va gale.... Sezonui uztekdavo :D  Dabar kai dvigubi (beje SKF dvigubi nes idejau pradziai kazkoki prancuziska dviguba tai neilgai laike) jau

8000km ir liuks :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.