Pereiti prie turinio

Skubūs klausimai-atsakymai apie Jeep iškilusias problemas senbūviams


jeepcherokee

Rekomenduojami pranešimai

Man keletas zmoniu sake jog jei deze tikriausiai butu kalta tai ir salta durniuotu, o cia tik isilus,ir pramynus kokiu 10km uzdurniuoja. Tai net nezinau kuom tiket. Remonto kaina kosmosas, skambinau i APD servisa,sake NUO 700€ remontas.. Meginsiu gal pradzioj keist tepala ir filtra.

Alytuj sakė 500 eurų .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,toks jausmas,kad uzstrigusi visko mova.Kaip tiksliai patikrinti ar ji nestringa?  zj dyzelis mechanika

Kiek padėčių razdatkė ? Jei trijų padėčių tai kokioj didesnėj aikštelėj susuk vairą ir važiuok palengva ratu, jei jauti kad galas stumia priekį ir mašina nerieda laisvai tai visko mova pastrigus. Ilgiau pavažinėjus ir granatos pradeda traškėt.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasirodo,kad galinis tiltas ant posukio stabdo ir garsus leidzia. Nuemus reduktoriaus dangteli paaiskeja,kad pas mane su LSD. Bet labai jau stipriai blokuoja,kad ant posukio net prabuksuoja ir trata vidinis ratas. Bandysiu tepalus pakeisti.  p.s. as ka tik nusipirkau sita jeep,todel dar visko neissiaiskinau.

Redagavo gynta
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasirodo,kad galinis tiltas ant posukio stabdo ir garsus leidzia. Nuemus reduktoriaus dangteli paaiskeja,kad pas mane su LSD. Bet labai jau stipriai blokuoja,kad ant posukio net prabuksuoja ir trata vidinis ratas. Bandysiu tepalus pakeisti.  p.s. as ka tik nusipirkau sita jeep,todel dar visko neissiaiskinau.

y lsd pilasi 

 75W-140 
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasirodo,kad galinis tiltas ant posukio stabdo ir garsus leidzia. Nuemus reduktoriaus dangteli paaiskeja,kad pas mane su LSD. Bet labai jau stipriai blokuoja,kad ant posukio net prabuksuoja ir trata vidinis ratas. Bandysiu tepalus pakeisti.  p.s. as ka tik nusipirkau sita jeep,todel dar visko neissiaiskinau.

Tu pirma pabandyk ant pavaros užspaudus stabdžius pagazuoti truputi, jei tratės, daug rimtesnė bus problema, šiaip daugiausiai trata kardano granata, tepalų keitimas nieko nepadės.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Letai bet judu pirmyn. prie jeep pribegu tik kai sutemsta valandai ar porai ir tai tik kas koke 3-4 diena. tech baigesi 27d. dar like stabdzius iki galo atvesti ir slekscius persivirinti.

Siandien atejo slenksciai is alegro.pl

pakeiciau salono peciuka ir sutvarkiau karscio sklende. dantukas buvo nuluzes reduktoriuje. o peciukas ieskojau krautuvese niekas negamina tik JEEP o ten 838e. Nuvazevau i srota paemiau nuo A6 AUDES identiskas dydziu tik pajungimas skiresi truputis modifikaciju ir radijatorius uz 10e atlieka savo darba.

 

post-12400-0-57660600-1479841145_thumb.jpgpost-12400-0-04901500-1479841153_thumb.jpgpost-12400-0-88567800-1479841168_thumb.jpgpost-12400-0-18133600-1479841174_thumb.jpgpost-12400-0-71403800-1479841181_thumb.jpgpost-12400-0-19795300-1479841192_thumb.jpgpost-12400-0-90536900-1479841195_thumb.jpgpost-12400-0-71832000-1479841202_thumb.jpgpost-12400-0-17842900-1479841240_thumb.jpg

post-12400-0-97529100-1479841156_thumb.jpg

Redagavo Mblorinser
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

35e vienetas iki kiemo nera daug, ir isliks orginalumas. Darbo yra, galvojau det is staciakampio vamzdzio, bet man tvirtesni nereikalingi, bent kolkas as su juo nesimurgdysiu po pelkes. Kai bus galimybe noriu defenderio. o sitas bus pardavimui ateityje. Tai vamzdziai pardavimo nepaspartins. Bus tvarkinga ir tech netures prie ko knistis. Kad konstrukcija pakeista ar dar kas....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ne i tema,bet del slenksciu.Isivirinau as sau i zj'ta kvadratus 140x80( kainavo 67€ 6metru stanga, liko dar 2metrai), ejau praeita savaite technikine, paziurejo,sake " va cia jau rimta", nes buvo papuve pries tai,ir nepraleido. Ir be jokiu kysiu praejo pati

Tikrai rimtai padarei.

Ir man ta pati tech. sakė.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ne i tema,bet del slenksciu.Isivirinau as sau i zj'ta kvadratus 140x80( kainavo 67€ 6metru stanga, liko dar 2metrai), ejau praeita savaite technikine, paziurejo,sake " va cia jau rimta", nes buvo papuve pries tai,ir nepraleido. Ir be jokiu kysiu praejo pati

man reikėtų kad kas taip pat įvirintų du kvadratus xj ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.