Pereiti prie turinio

statybos - patarkit kaip daryti


pika`sso

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 967
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Gal kam teko susidurti su tokia problema. Pyliau bute savaime išsilyginantį mišinį. Po kelių savaičių visas išlyginamas sutrūkinėjo.  Storis buvo nuo 5-20 mm. Mišinys Mitto  C610.  Žinoma, prieš darbą visos grindys buvo gerai išsiurbtos , nugruntuotos. Butas senos statybos, grindinio šildymo nėra. Vandens pyliau ant pakuotės nurodytą normą.  Kur galėjau suklysti ? Svarstau ar mano klaida, ar mišinys blogos kokybės...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

smarkiai sutrukinejo? buna kad siek tiek sutrukineja jei pili max ar storesni sluoksni nei rekomenduojama. arba jei isdziuna pergreit. bet tada sutrukineja per 2-3 paras.  tos kontoros kazkaip nieko nenaudoju, tai sunku apie kokybe kazka ir pasakyt. kad sakret yra paskutinis  meslas, koki gamini bepaimsi tai isitikinau pats kelis kartus.  nors pazystamas dirbo su tuo paciu sakret vokieciuos, tai sake kaip diena ir naktis skirias.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sluoksinis buvo piltas maksimalus leistinas, gal kur 2-3mm ir viršytas, nei rekomenduojamas. Bet sutrūkinėjo visias butas , apie 50 m2, nesvarbu sluoksnis   10mm ar 20mm .Šiaip rašo nuo 3mm iki 20mm. Esu ne kartą šį darbą dirbęs Norvegijoje ir nieko panašaus nėra buvę. Mitto C610 naudojau pirmą kartą. Galvojau ir aš dėl varianto, kad pergreit išdžiuvo. Pyliau po vieną kambarį, pirmajam po kokių  gerų 3val jau buvo galima vaikščioti. Kas man atrodo normalu...  Rašo darbinė tamperatūra ne aukštesnė 25 laipsių, tai tikrai nebuvo šilčiau tuo metu bute...       

Dar viena detalė. Mišinį pirkau kovo mėnesį, akcijinį  " Moki-Veži " parduotuvėj. Galvoju ,gal mišinys buvo peršalęs pas juos sandėly?  Prisegu nuorodą į foto, kaip viskas gavosi...

https://imageshack.com/i/pn8hVaq5j

http://imageshack.com/i/poXnw488j

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sluoksinis buvo piltas maksimalus leistinas, gal kur 2-3mm ir viršytas, nei rekomenduojamas. Bet sutrūkinėjo visias butas , apie 50 m2, nesvarbu sluoksnis   10mm ar 20mm .Šiaip rašo nuo 3mm iki 20mm. Esu ne kartą šį darbą dirbęs Norvegijoje ir nieko panašaus nėra buvę. Mitto C610 naudojau pirmą kartą. Galvojau ir aš dėl varianto, kad pergreit išdžiuvo. Pyliau po vieną kambarį, pirmajam po kokių  gerų 3val jau buvo galima vaikščioti. Kas man atrodo normalu...  Rašo darbinė tamperatūra ne aukštesnė 25 laipsių, tai tikrai nebuvo šilčiau tuo metu bute...       

Dar viena detalė. Mišinį pirkau kovo mėnesį, akcijinį  " Moki-Veži " parduotuvėj. Galvoju ,gal mišinys buvo peršalęs pas juos sandėly?  Prisegu nuorodą į foto, kaip viskas gavosi...

https://imageshack.com/i/pn8hVaq5j

http://imageshack.com/i/poXnw488j

eina 6ikt kaip baisiai.Cia turbut su islyginamuoju bus beda.Va tau ir akcijinis blyn.

Esu pyles,tiesa nepamenu gamintojo,tai buvo ryskiai senas,nes daug sukietejusiu gabaliuku buvo,ir as pyliau apie 5mm sluoksni,tai issipyle normaliai.Jokiu sutrukimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet kad jis net neprikibes prie pagrindo, jei ten taip gabalais lupas.  gruntas gal neteisingas buvo  ?

jei nesuklekes tebuvo, tai nebuvo ir persales greiciausiai. ir seip visokiu pasenusiu tu misiniu esam panaudoje, tai nelabai kuom ten skirias. cia arba kazkas su gruntu nesusidraugavo, kad taip gabalais atsokinejo, arba misinys is esmes blogos partijos. reiktu susirast kas su tais misiniais butent dirba, gal yra kokiu niuansu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gruntas vienas iš brangesnių, buvo parašyta , kad tinkamas prieš išlyginamąjį sluoksnį. Man irgi keista ,kad neprisirišo prie grindų .Vieno kambario kampą ( kelis kvadratus ) pjausčiau štrabariezu , nes didelis kalnas buvo . Nudaužius paviršius gavosi grublėtas , turėjo geresnį sukibimą ir visiek sutrūkinėjo ta vieta taip pat . Pats spėliojimų visokių turiu, todėl ir užklausiau forume .. Antrą kartą pabijojau vėl pilti išlyginamąjį , tai išbetonavau nuo 4 iki 6 cm ir viskas gerai ..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

buna, tik nzn ar lietuvoj buna. kad cia viskas po 3m :) ir spec sujungimu buna, bet irgi nzn lt ar buna. paprasciausiai jungi su gabalu perimetro, arba pati profili persuki ir suneri abu. sujungimo vietoj gaunas kaip keturkampas vamzdis nugareles viena pries kita, o sonai persidengia. tuos sonus ir sukabini. ir paskui pagal poziuri kas su blakem kas su tokiom znyplem

https://www.lankava.lt/reples/reples-gipso-profiliams-sujungti-275mm-yato-5130--4186.html

 

as labiau megstu znyples, man greiciau ir nelieka iskilimu kur blakes isuktos. minusas- jei reikia ka koreguoti su blakem lengviau.

norguose naudoja tokias kitokias blakes  dabar  su ileidziama galva, tai nelieka iskilimu. bet nerandu nuotraukos kad parodyt

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tai gausi jungti, nieko cia stebuklingo. ta pati profili prakeiti tarpusavy apie 30cm, kaip kad rasiau, ir tiek bedos. tik su vata biski zaist reiks. i sujungima , kur truba gaunas jau turi isidet is anksto, o paskui iki sujungimo vata uzsikabins uz vieno profilio, nupjauti reiks 5cm ten kur sujungimas, ir paskui jau uzsikis uz kito  profilio :)

 

 o kaip cia iseina vienaip 4.9 kitaip 4.4.? negi galvoji profilius gulsciai det?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kam teko susidurti su tokia problema. Pyliau bute savaime išsilyginantį mišinį. Po kelių savaičių visas išlyginamas sutrūkinėjo.  Storis buvo nuo 5-20 mm. Mišinys Mitto  C610.  Žinoma, prieš darbą visos grindys buvo gerai išsiurbtos , nugruntuotos. Butas senos statybos, grindinio šildymo nėra. Vandens pyliau ant pakuotės nurodytą normą.  Kur galėjau suklysti ? Svarstau ar mano klaida, ar mišinys blogos kokybės...

Reikia pilti ne visą plotą , o trapecinį nuo 1 iki 3 metrų trapeciją daryti, paskui atvirkštinį taip pat . Nes visas plotas vaikštant konstrukcijoms trūkinėja , o trapecinis plotas netrūkinėja, nes saugo įtampa skirtingų įstrižainių . Lieti reikia 1 lieji, kitas laisva , vėl lieji ir vėl laisvas. Kitą dieną lieji kur neužlieta ir būtinai forma trapecinė turi būti. Tada , kai vaikščios konstrukcijos, trūkinės tik mažame plote , kurį labai lengvai sutaisysi .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia pilti ne visą plotą , o trapecinį nuo 1 iki 3 metrų trapeciją daryti, paskui atvirkštinį taip pat . Nes visas plotas vaikštant konstrukcijoms trūkinėja , o trapecinis plotas netrūkinėja, nes saugo įtampa skirtingų įstrižainių . Lieti reikia 1 lieji, kitas laisva , vėl lieji ir vėl laisvas. Kitą dieną lieji kur neužlieta ir būtinai forma trapecinė turi būti. Tada , kai vaikščios konstrukcijos, trūkinės tik mažame plote , kurį labai lengvai sutaisysi .

 Kokios ten konstrukcijos gali "vaikščiot" senos statybos bute :) įsižiūrėk į nuotraukas, čia tikrai ne tokio pobūdžio trūkimai. Suprantu, kad gali, pvz., naujai išlietas betono padas 10x20 m patrūkinėt, bet ne išlyginamasis kelių ar keliolikos kvadratų plote...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi manau, kad dėl " vaikščiojimo " būtų buvę kitokie trūkimai. Kaip anksčiau kalbėjom ,turbūt sutrūko , nes nesusirišo gerai išlyginamas su perdanga.

 

Kokios ten konstrukcijos gali "vaikščiot" senos statybos bute :) įsižiūrėk į nuotraukas, čia tikrai ne tokio pobūdžio trūkimai. Suprantu, kad gali, pvz., naujai išlietas betono padas 10x20 m patrūkinėt, bet ne išlyginamasis kelių ar keliolikos kvadratų plote...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tai gausi jungti, nieko cia stebuklingo. ta pati profili prakeiti tarpusavy apie 30cm, kaip kad rasiau, ir tiek bedos. tik su vata biski zaist reiks. i sujungima , kur truba gaunas jau turi isidet is anksto, o paskui iki sujungimo vata uzsikabins uz vieno profilio, nupjauti reiks 5cm ten kur sujungimas, ir paskui jau uzsikis uz kito profilio :)

 

o kaip cia iseina vienaip 4.9 kitaip 4.4.? negi galvoji profilius gulsciai det?

cia miegamojo lubos tokios....ilgis ir plotis. Kaip suprasti gulscius??? Vata sudeta pas manes uzdeta olevele ir sudeti pakaronai. Buvo zadeta deti itempiamas lubas, bet dabar gipsa. Krokodilai ir tie netinka ant gegniu tai ant makaronu kabinu
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia miegamojo lubos tokios....ilgis ir plotis. Kaip suprasti gulscius??? Vata sudeta pas manes uzdeta olevele ir sudeti pakaronai. Buvo zadeta deti itempiamas lubas, bet dabar gipsa. Krokodilai ir tie netinka ant gegniu tai ant makaronu kabinu

Taip ir sakyk kad apie lubas sneki :)

Luboms geriausiai omega formos profiliai, jei nori tiesiai prie gegniu sukti.

Tik ju sunku gaut, gulbej galima uzsakyti, turi su menedzeriu pakalbet

O jeis paprastu, tai tik pakabinamos su visais krokodilais ir kitais gyvunais, ir lubiniai profiliai kitokie, ir jiem sujungimu tikrai yra

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.