Pereiti prie turinio

Privaloma tarnyba ar ne


gince

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 707
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

 "Žmogus nemėgsta daug galvoti"...

 Sakyčiau, ne tiek nemėgsta, bet paprasčiausiai neturi kada-reikia dirbt nuo ryto iki išnaktų, kad išlaikyt šeimą, mokėt mokesčius, paskolas ir t.t., o kur dar visos kitos problemos...Tai tada ir galvoja-nafig čia galvot?Jei, pvz.,  DELFIs per dieną privaro ne mažiau, kaip 10 straipsnių apie Putiną, Rusiją ir absoliučiai visuose, be išimties yra neigiamo pobūdžio infa-tai žmogus nori nenori pradeda galvot, kad Rusija(ir be abejo, rusai) yra absoliutus blogis :rolleyes: Kaip ir Pakso apkaltos procese, nusileidžiama beveik iki šikpopierio rulonėlių lygio...

 

 Dar labai didelis klausimas, iš kur didesnė propaganda sklinda, iš Rytų ar iš Vakarų :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip sako senoves kinu karo meno ismintis-  jei priesas yra nepalyginamai stipresnis, reikia daryti viska, kad ISVENGTI KARO! Ir Lietuva turetu investuoti ne i muskietas ir patranku farsha, o i auksto lygio diplomatus ir strategus, nes norint isgyventi tokioj geopolitinej situacijoj reikia buti gudriam kaip velniui, o ne dauzyti galva i siena.

Jei bus vel ivykiai, tai taip ir bus kaip 40 metais. Isgyveno tik protingi ir gudrus... Tam tikra naturali atranka. Gaila jaunu pacanu kurie 40metais tikejo amerikas balsu kad jau tuoj tuoj ateis... Taip kad, kiekvienam paciam savo galva galvot reikia. O pati salis cia kaip snaige prie 0 laipsniu, jei pasiseks nuses ant ledo pagyvens truputi, nepasiseks ant asfalto nukris tai is karto istirps... Jokio skirtumo kaip ta snaige ruosis, ar ka galvos krisdama zemyn. Nuo jos niekas niekaip nepriklauso.

Redagavo SuzukiMonstr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien labai daug kalbama apie tėvynę,  patriotiškumą, šalies gynybą. Žiniasklaida pilna įvairių nuomonių, kai kurios iš jų mane labai gąsdina. Negi meilė ir pareiga tėvynei  darosi  deficitas? Negi  visuomenei  nusispjauti,  kokia  vėliava plevėsuos virš Gedimino pilies? 

 

Visada visiems sakiau, sakau ir sakysiu, kad mano pareiga yra ginti savo Tėvynę.  Sakydamas  Tėvynę, aš kalbu apie savo šeimą, artimus žmones, savo kraštą, galų gale savo kalbą. Na, pasakykite man, kas ir kodėl turėtų  ginti man brangius dalykus,  jeigu aš pats  to nedaryčiau ? Negi jūs pabėgtumėte ir leistumėte skriausti savo tėvus , vaikus? Argi ramiai iš užjūrio stabėtumėte, kaip plėšia, griauna ar degina  jūsų namus?  Su Lietuva tas pats. Mes, ir tik mes, turime pasirūpinti savimi, savo saugumu ir gerove. Taip, esame NATO nariai ir tikrai sulauksime pagalbos, bet čia kaip su gaisru, nelaukiam gi ugniagesių rankas sudėję, patys puolame gesinti ugnį.  Puikiai suprantate, kad ugnį gesinti bet kaip neišeina, yra tam tikrų dalykų, kuriuos reikia išmanyti. Neturint reikalingų žinių ir įgūdžių, gesinimas nebus toks efektyvus, kokio norėtume. Norint apginti tėvynę, taip pat reikia  išmanyti taktiką, mokėti taikliai šaudyti, galų gale mokėti prižiūrėti ginklą. Ir kaip jūs galvojate, kur viso to išmokti? O pasirinkimas tikrai yra. Norite – prašom į Savanorių pajėgas, norite – į Šaulių sąjungą. Taip pat organizuojami baziniai kariniai mokymai. Deja, to neužtenka ir gynėjų trūksta. Dėl to ir grąžinama privalomoji pradinė karo tarnyba. Tikiuos, kad Seimas priims sunkų, bet teisingą sprendimą  ir rugsėjo mėnesį sulauksime šauktinių Lietuvos kariuomenėje.  Labai norėčiau, kad šaukiamojo amžiaus vyrai suprastų, kad ši pareiga yra reikalinga ne Seimui ir ne Vyriausybei, o mums, žmonėms.

 

Motyvacijai galima pasižiūrėti filmuotą medžiagą apie Ukrainą. Kalbu apie  vaizdus, kur rodo civilius žmones, praradusius viską, ką mylėjo, kurie gyvena griuvėsiuose, kurie neturi nieko, tik netekties skausmą ir baimę. Sugriauti miestai, pilna išdarkytų moterų ir vaikų kūnų. Vaizdai tikrai sukrečia ir priverčia susimastyti.  Žinau, kad aš padarysiu viską, kad to Lietuvoje nebūtų ir mano brangūs žmonės savo gimtinėje būtų saugūs.

 

Tikiu, kad lietuvių tauta atsibus ir patriotai nebus nykstanti  rūšis.

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

 Opiumas taip iseina greiciau pas tave :DNera cia joks paprastas klausimas. Pasiruosimas efektyviai ginybai, yra labai sudetingas ir isplestinis klausimas. Nes jei nuvertini pagrindines priezastis, kodel per mazai zmoniu gins Lietuva, tai ir pilstai opiuma kremliaus naudai. Patys sauktiniai is saves manau neduos dideles naudos, jei zmogu imsi per prievarta nezgarantuosi finansavimo jo tarnybai jo sveikatai ir jo draudimui( jei kas atsitiks), jei tik kaip mesos gabala imesi, patys valdzios atstovai lobs ir vogs milijardais skirds sau pasakiskus priedus atlyginimus ir tt. Tai jie tai jaucia, ir netarnaus reikalui esant o pabegs mete automatus ta ryta kai pamatys okupanta. Taigi esminis klausimas yra visiska reforma pacios valstybes ir valdzios. Jei to nedaroma, tai visa kita tik farsas-imitacija kuri ir vel naudinga kremliui.

Beje nesakau kad sauktiniai blogis, tiesiog tokia papudravimo reforma nieko karo galios prasme nepakeis.

Va jeigu sustabdyt vogiamus milijardus, ismesti nereikalingus 100000 valdininku skirti ju atlyginimus ir premijas kareiviam-ginklams tada jauciu apie 50000-100000 kareiviu galima surinkt. O tai jau labai didele jega. O jeigu dar sugrupuot ir sugebet isigyti geros artilerijos-salviu komplekssu-zenitu ir tt tai baisu kam ir butu lyst i tokia pekla :D Bet ir valstybe tada atrodytu, vietoj begaliniu departamentu ir ofisu turetu buti visur poligonai-bazes... :D

Bet itariu nera tokiu planu musu valdomoj sutvej. Nes visu pirma jie mazai ka suvokia technine prasme, visu antra lektuvai evakuacijai pastoviai paruosti(jie nesiruosia aukotis). O dar visai gali buti kad specialiai nesiruosia musu stiprinti karine prasme, nes yra isdavikai skambiai snekantis apie ginyba. O dar nemazai is karto pasiruose antpecius pasikeisti i kokios reikia spalvos, kad tik butu jiems issaugotos kokios nors kedes. Tokios deja realybes, o jei nesupranti tai pastudijuok Lietuvos ir sios teritorijos istorija ir suzinosi kad butent tokios bedos visada kamavo lietuvos pasipriesinima. Kuo ir pasinaudodavo okupantas. Kas nestudijuoja to kas buvo negali pasimokinti ir padaryti isvadas.

 

:liux:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Šiandien labai daug kalbama apie tėvynę,  patriotiškumą, šalies gynybą. Žiniasklaida pilna įvairių nuomonių, kai kurios iš jų mane labai gąsdina. Negi meilė ir pareiga tėvynei  darosi  deficitas? Negi  visuomenei  nusispjauti,  kokia  vėliava plevėsuos virš Gedimino pilies? 

 

Visada visiems sakiau, sakau ir sakysiu, kad mano pareiga yra ginti savo Tėvynę.  Sakydamas  Tėvynę, aš kalbu apie savo šeimą, artimus žmones, savo kraštą, galų gale savo kalbą. Na, pasakykite man, kas ir kodėl turėtų  ginti man brangius dalykus,  jeigu aš pats  to nedaryčiau ? Negi jūs pabėgtumėte ir leistumėte skriausti savo tėvus , vaikus? Argi ramiai iš užjūrio stabėtumėte, kaip plėšia, griauna ar degina  jūsų namus?  Su Lietuva tas pats. Mes, ir tik mes, turime pasirūpinti savimi, savo saugumu ir gerove. Taip, esame NATO nariai ir tikrai sulauksime pagalbos, bet čia kaip su gaisru, nelaukiam gi ugniagesių rankas sudėję, patys puolame gesinti ugnį.  Puikiai suprantate, kad ugnį gesinti bet kaip neišeina, yra tam tikrų dalykų, kuriuos reikia išmanyti. Neturint reikalingų žinių ir įgūdžių, gesinimas nebus toks efektyvus, kokio norėtume. Norint apginti tėvynę, taip pat reikia  išmanyti taktiką, mokėti taikliai šaudyti, galų gale mokėti prižiūrėti ginklą. Ir kaip jūs galvojate, kur viso to išmokti? O pasirinkimas tikrai yra. Norite – prašom į Savanorių pajėgas, norite – į Šaulių sąjungą. Taip pat organizuojami baziniai kariniai mokymai. Deja, to neužtenka ir gynėjų trūksta. Dėl to ir grąžinama privalomoji pradinė karo tarnyba. Tikiuos, kad Seimas priims sunkų, bet teisingą sprendimą  ir rugsėjo mėnesį sulauksime šauktinių Lietuvos kariuomenėje.  Labai norėčiau, kad šaukiamojo amžiaus vyrai suprastų, kad ši pareiga yra reikalinga ne Seimui ir ne Vyriausybei, o mums, žmonėms.

 

Motyvacijai galima pasižiūrėti filmuotą medžiagą apie Ukrainą. Kalbu apie  vaizdus, kur rodo civilius žmones, praradusius viską, ką mylėjo, kurie gyvena griuvėsiuose, kurie neturi nieko, tik netekties skausmą ir baimę. Sugriauti miestai, pilna išdarkytų moterų ir vaikų kūnų. Vaizdai tikrai sukrečia ir priverčia susimastyti.  Žinau, kad aš padarysiu viską, kad to Lietuvoje nebūtų ir mano brangūs žmonės savo gimtinėje būtų saugūs.

 

Tikiu, kad lietuvių tauta atsibus ir patriotai nebus nykstanti  rūšis.

 

 

VISIŠKAI PALAIKAU,

 

o taip pat negaliu sutikti su kai kurių kolegų, o taip pat vatnikų ir jiems prijaučiančių nuomone (o greičiaučia, sąmoningu klaidinimu), kad mes su agresoriumi  galime susitarti, ar/ir turėtume investuoti ne į gynybą, o į diplomatinius ryšius, skirtus susitarimui pasiekti.... Kaip jau įrodė istoriniai įvykiai (39-40 metai), diplomatinė  politika su kai kuriomis kaimynėmis valstybėmis, kurios politinių pažiurų (krypties) nekeičia jau daug metų, neatneša nieko gero, o sukelia tik išimtinai neigiamas pasekmes.

Matomai net vatnikai (raudoniukai ir jiems prijaučiantys) negalėtų ginčytis, jog okupacijos pasekoje Lietuva neteko šimtų tūkstančių žmonių. Jų netektis aktyviai priešinantis,  o ne tremiant ar žudant būtų turėjusi kur kas didesnę didesnę prasmę nei susitaikymas su okupacija. Taigi, istoriniai įvykiai, mano subejktyvia nuomone neginčytinai patvirtina, jog susiklosčiusios situacijos negalima išspręsti tik diplomatinėmis priemonėmis, t.y. nešaukiant karo prievolininkų, nedidinant išlaidų gynybai ir pan..

 

Taip pat noriu atkreipti kai kurių demagogų ir vatinukų dėmesį, kad šiuo postu aš visiškai neproteguoju karinių veiksmų, o tik išreiškiu nuomonę, kad kiekvienos suverinios valstybės piliečiai turi pareigą įstatymo numatytomis sąlygomis ir priemonėmis priešintis okupacijai, kurių viena - privalomos karinės prievolės atlikimas. Jeigu kazkas mano kitaip, t.y. kad jis dėl tam tikrų aplinkybių neprivalo ginti Tėvynės, tai jis mano nuomone yra tiesiog vatnikas ir Lietuvos valstybės priešas, kuriam pateisinimo negali būti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

privalomos karines prievoles atlikimas yra  zmogaus laiko ir valstybes pinigu svaistymas. tokiai LT tai reikia tik profesionalu. tegu didina pinigus tam segmente ir palieka muzikus ramybej. dabar as vatnikas ane? :)

Visi mes patys pasirenkam kuo norim būti :)

 

Aš irgi pritariu pozicijai, jog profesionali karuomenė yra geriau, negu šauktinių, tačiau kaip parodė kelių metų laikotarpis profesionaliai tarnaujančių žmonių nepakanka. Todėl dabartinėje situacijoje šauktiniai yra vienintelis būdas užpildyti esančias laisvas vietas ir sudaryti normaliai funkcionuojantį rezervą.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Šiandien labai daug kalbama apie tėvynę,  patriotiškumą, šalies gynybą. Žiniasklaida pilna įvairių nuomonių, kai kurios iš jų mane labai gąsdina. Negi meilė ir pareiga tėvynei  darosi  deficitas? Negi  visuomenei  nusispjauti,  kokia  vėliava plevėsuos virš Gedimino pilies? 

 

Visada visiems sakiau, sakau ir sakysiu, kad mano pareiga yra ginti savo Tėvynę.  Sakydamas  Tėvynę, aš kalbu apie savo šeimą, artimus žmones, savo kraštą, galų gale savo kalbą. Na, pasakykite man, kas ir kodėl turėtų  ginti man brangius dalykus,  jeigu aš pats  to nedaryčiau ? Negi jūs pabėgtumėte ir leistumėte skriausti savo tėvus , vaikus? Argi ramiai iš užjūrio stabėtumėte, kaip plėšia, griauna ar degina  jūsų namus?  

 

 

 

1. As gimiau mieste, kurio jau nera.

2. As taip pat gimiau po veliava, kuri dabar pasikeitus  ir plevesuoja ant tos Gedimino pilies. 

3. Mano seimai, taip pat pasistengta padaryti nauji asmens kodai kitoje salyje, ju tevas (as) jau gali gauti pilietybe, paskui mane jie laisvai cia isikurtu. 

4. Ginti ka? Matai, kadangi taip isejo, jog gimiau tuo laiku, kai vyksta tik reformos, niekaip nepataikau palankioje padetyje nei isigyti busto, nei pasistatyti namo. Tai ka as ginsiu? Tavo nama? Priimsi gyventi? 

 

As nekaltinu tu, kurie turi del ko draskytis, tik prasau suprasti mane is mano padeties. Valstybe man neleido-t.y. nesuteike tokiu salygu, dirbti ir uzdirbti bustui. Tuo pasinaudoti megino bankai, laime as nesusigundziau paskola, nes vel reformos ir buciau dar didesniame sude nei esu dabar. As nieko neturiu, as ubagu ubagas, gyvenantis jau kitu pabegeliu i uzsieni, plote, isigytame irgi neaisku kokiomis paskolomis. 

Kaip jums atrodo, ka as galeciau ginti? Ka galetu ginti mano vaikas??? Nieko nera. Uztad visada per visas zinias graziai skamba "BUS, tuoj bus. Va mes kaip ateisim, tai padarysim..." 

 

 

 

Visi mes patys pasirenkam kuo norim būti  :)

 

Aš irgi pritariu pozicijai, jog profesionali karuomenė yra geriau, negu šauktinių, tačiau kaip parodė kelių metų laikotarpis profesionaliai tarnaujančių žmonių nepakanka. Todėl dabartinėje situacijoje šauktiniai yra vienintelis būdas užpildyti esančias laisvas vietas ir sudaryti normaliai funkcionuojantį rezervą.

Tai gi kareivyniu tvoros nugriautos. Zinai kokio aukscio jas dabar tures patatyti per nauja?? Rusai uzdare sienas, priverte tevyne myleti. Pasakykit, kuo jus skiriates nuo ju? Cia vadinate LAISVA LIETUVA visa tai? I tokia ja LAISVA mes ejome, kurioje vers ja atginti? Kokiu tikslu? Populiacijos mazinimu? 

 

Tai mes i NATO istojom tam kad pilnai pakaktu suvienytu kareiviu, kurie reikalui esant gins bet kuria is NATO saliu. Tai uzsi***..kariaukit jus ten. nei as, nei mano vaikas neis. o jei dar teva prikabintu kaip turinti karini bilieta, tai tegu isitikina, kad tas, atitarnaves rusu armijoje, neatsisuktu i istatymu leideju puse su tuo ginklu. Nes ten seniai laikas pirmasias reformas daryti. 

Redagavo want3d
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

1. As gimiau mieste, kurio jau nera.

2. As taip pat gimiau po veliava, kuri dabar pasikeitus  ir plevesuoja ant tos Gedimino pilies. 

3. Mano seimai, taip pat pasistengta padaryti nauji asmens kodai kitoje salyje, ju tevas (as) jau gali gauti pilietybe, paskui mane jie laisvai cia isikurtu. 

4. Ginti ka? Matai, kadangi taip isejo, jog gimiau tuo laiku, kai vyksta tik reformos, niekaip nepataikau palankioje padetyje nei isigyti busto, nei pasistatyti namo. Tai ka as ginsiu? Tavo nama? Priimsi gyventi? 

 

As nekaltinu tu, kurie turi del ko draskytis, tik prasau suprasti mane is mano padeties. Valstybe man neleido-t.y. nesuteike tokiu salygu, dirbti ir uzdirbti bustui. Tuo pasinaudoti megino bankai, laime as nesusigundziau paskola, nes vel reformos ir buciau dar didesniame sude nei esu dabar. As nieko neturiu, as ubagu ubagas, gyvenantis jau kitu pabegeliu i uzsieni, plote, isigytame irgi neaisku kokiomis paskolomis. 

Kaip jums atrodo, ka as galeciau ginti? Ka galetu ginti mano vaikas??? Nieko nera. Uztad visada per visas zinias graziai skamba "BUS, tuoj bus. Va mes kaip ateisim, tai padarysim..." 

 

 

 

Tai gi kareivyniu tvoros nugriautos. Zinai kokio aukscio jas dabar tures patatyti per nauja?? Rusai uzdare sienas, priverte tevyne myleti. Pasakykit, kuo jus skiriates nuo ju? Cia vadinate LAISVA LIETUVA visa tai? I tokia ja LAISVA mes ejome, kurioje vers ja atginti? Kokiu tikslu? Populiacijos mazinimu? 

 

Tai mes i NATO istojom tam kad pilnai pakaktu suvienytu kareiviu, kurie reikalui esant gins bet kuria is NATO saliu. Tai uzsi***..kariaukit jus ten. nei as, nei mano vaikas neis. o jei dar teva prikabintu kaip turinti karini bilieta, tai tegu isitikina, kad tas, atitarnaves rusu armijoje, neatsisuktu i istatymu leideju puse su tuo ginklu. Nes ten seniai laikas pirmasias reformas daryti. 

 

zydas konkretus blet...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zydas konkretus blet...

Zydas tai tas, kuris dabar leis nukirsti ranka, o po to aiskins visam pasauliui koks jis nuskriaustas, kokia auka jis. Taip kad prasau nemaisyti "Dievo dovanos" su kiausiniene. 

Redagavo want3d
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susitarkim iskart kam tie privalomininkai reikalingi ? Jei kaip patranku mesa, nes skaitan visa info butent taip ir atrodo, tada viskas ok...apart to kad reikes atrinkt gan nemaza kieki debilu kurie nesuprastu, kad jie mokomi mirti, kad nepkartot istorines klaidos ir teisiskai galetume but teisus, kad mus okupavo.

arba mes tikrai norim gintis nuo galimos okupaciios, bet tada... bleeee is kur pas mus babkes tokiai armuchai islaikyt ? As kazko nezinau matt :) nes tokiu atveju 100 pr. Visis privalo eiti tarnaut.

nors abiem atvejais bus tas pats, vilniuje zmogeliukai karaliaus nuo ju pastebejimo iki kapituliacijos koki plius minus per 45 minutes, jei ne trumpiau.... nato pajegos... heh na jie deresis ne del lietuvos, o del salygu kaip bus isleisti is apsupties ziedo ir perduoti i savo salis, na o musu reguliariosios pajegos... na manyciau geriausiu atveju, kol sureaguos, kol issidalins ginklus... na venzo jie kazkada pajudes neaisku kokiam tikslui nes jau bus kaip ir pzdc, nes vadovybe bus neutralizuota dar jaukioj namu aplikoje.... ir tada dalis iseis i kiskus partizanaut

 

Taigi gryztant prie klausimo, reikia, bet tam neturim pinigu, todel geriau turekim savanoriskaja armija su benefitais ir profesionalia bet gerai aprupinta ir paruosta, kitas momentas kad net tie profesionalai uz ta pacia alga turi vaziuot i visokias taikdariskas misijas ir pan, kad turetu realaus karo patirties, nes bijau, kad neisibegiotu, kai prades spirget subine, turim pvz kai vos nedezertyravo tokie... nes bl atot as seima turiu negaliu uzsilenkt ir seip man baisokoka, turi buti aisku, kad uz ta alga jie tures guldyt galvas jei reikes, tiksliau tures but ant tiek geri, kad kovotu ir neuzsilenktu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Šiandien labai daug kalbama apie tėvynę,  patriotiškumą, šalies gynybą. Žiniasklaida pilna įvairių nuomonių, kai kurios iš jų mane labai gąsdina. Negi meilė ir pareiga tėvynei  darosi  deficitas? Negi  visuomenei  nusispjauti,  kokia  vėliava plevėsuos virš Gedimino pilies? 

 

Tikiu, kad lietuvių tauta atsibus ir patriotai nebus nykstanti  rūšis.

 

+1000000000000 . 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

privalomos karines prievoles atlikimas yra  zmogaus laiko ir valstybes pinigu svaistymas. tokiai LT tai reikia tik profesionalu. tegu didina pinigus tam segmente ir palieka muzikus ramybej. dabar as vatnikas ane? :)

tu ne vatnikas, o produktas laiku kada" atkosit pocetnee cem sluzit." Nieko su jumis neatsitiks , salobonai, biski uzaugsit.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

VISIŠKAI PALAIKAU,

 

Taip pat noriu atkreipti kai kurių demagogų ir vatinukų dėmesį, kad šiuo postu aš visiškai neproteguoju karinių veiksmų, o tik išreiškiu nuomonę, kad kiekvienos suverinios valstybės piliečiai turi pareigą įstatymo numatytomis sąlygomis ir priemonėmis priešintis okupacijai, kurių viena - privalomos karinės prievolės atlikimas. Jeigu kazkas mano kitaip, t.y. kad jis dėl tam tikrų aplinkybių neprivalo ginti Tėvynės, tai jis mano nuomone yra tiesiog vatnikas ir Lietuvos valstybės priešas, kuriam pateisinimo negali būti.

Sakyk man , i: be vatniku, valstybes presu, raudoniuku  moki rasyt? Ar butinai nepjauta paklode i posta kist?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 Išvados kaip ir aiškios,

 

 si vis pacem-para bellum :rolleyes:

 

 Išvados kaip ir aiškios,

 

 si vis pacem-para bellum :rolleyes:

ne, tegul nato mums kariu atsius, o mes kas kur po sijonu, is krasto, nes ne viriskas cia reikalas, i kariomene eit.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Šiandien labai daug kalbama apie tėvynę,  patriotiškumą, šalies gynybą. Žiniasklaida pilna įvairių nuomonių, kai kurios iš jų mane labai gąsdina. Negi meilė ir pareiga tėvynei  darosi  deficitas? Negi  visuomenei  nusispjauti,  kokia  vėliava plevėsuos virš Gedimino pilies? 

 

Visada visiems sakiau, sakau ir sakysiu, kad mano pareiga yra ginti savo Tėvynę.  Sakydamas  Tėvynę, aš kalbu apie savo šeimą, artimus žmones, savo kraštą, galų gale savo kalbą. Na, pasakykite man, kas ir kodėl turėtų  ginti man brangius dalykus,  jeigu aš pats  to nedaryčiau ? Negi jūs pabėgtumėte ir leistumėte skriausti savo tėvus , vaikus? Argi ramiai iš užjūrio stabėtumėte, kaip plėšia, griauna ar degina  jūsų namus?  Su Lietuva tas pats. Mes, ir tik mes, turime pasirūpinti savimi, savo saugumu ir gerove. Taip, esame NATO nariai ir tikrai sulauksime pagalbos, bet čia kaip su gaisru, nelaukiam gi ugniagesių rankas sudėję, patys puolame gesinti ugnį.  Puikiai suprantate, kad ugnį gesinti bet kaip neišeina, yra tam tikrų dalykų, kuriuos reikia išmanyti. Neturint reikalingų žinių ir įgūdžių, gesinimas nebus toks efektyvus, kokio norėtume. Norint apginti tėvynę, taip pat reikia  išmanyti taktiką, mokėti taikliai šaudyti, galų gale mokėti prižiūrėti ginklą. Ir kaip jūs galvojate, kur viso to išmokti? O pasirinkimas tikrai yra. Norite – prašom į Savanorių pajėgas, norite – į Šaulių sąjungą. Taip pat organizuojami baziniai kariniai mokymai. Deja, to neužtenka ir gynėjų trūksta. Dėl to ir grąžinama privalomoji pradinė karo tarnyba. Tikiuos, kad Seimas priims sunkų, bet teisingą sprendimą  ir rugsėjo mėnesį sulauksime šauktinių Lietuvos kariuomenėje.  Labai norėčiau, kad šaukiamojo amžiaus vyrai suprastų, kad ši pareiga yra reikalinga ne Seimui ir ne Vyriausybei, o mums, žmonėms.

 

Motyvacijai galima pasižiūrėti filmuotą medžiagą apie Ukrainą. Kalbu apie  vaizdus, kur rodo civilius žmones, praradusius viską, ką mylėjo, kurie gyvena griuvėsiuose, kurie neturi nieko, tik netekties skausmą ir baimę. Sugriauti miestai, pilna išdarkytų moterų ir vaikų kūnų. Vaizdai tikrai sukrečia ir priverčia susimastyti.  Žinau, kad aš padarysiu viską, kad to Lietuvoje nebūtų ir mano brangūs žmonės savo gimtinėje būtų saugūs.

 

Tikiu, kad lietuvių tauta atsibus ir patriotai nebus nykstanti  rūšis.

 

tame filme pasekmes to kad nesilaike demokratijos principu(nelauke rinkimu) ir emesi kariniu budu spresti problemas. O pakeltas kardas, gryzta atgal ir gaunasi tie vaizdai kur matei. Su sauktiniais tie vaizdai neturi nieko bendro. Nebent atvirksciai, padidins tikimybe kad kariuomene bus panaudota ir pamatysi butent tokius vaizdus.

Redagavo SuzukiMonstr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

VISIŠKAI PALAIKAU,

 

o taip pat negaliu sutikti su kai kurių kolegų, o taip pat vatnikų ir jiems prijaučiančių nuomone (o greičiaučia, sąmoningu klaidinimu), kad mes su agresoriumi  galime susitarti, ar/ir turėtume investuoti ne į gynybą, o į diplomatinius ryšius, skirtus susitarimui pasiekti.... Kaip jau įrodė istoriniai įvykiai (39-40 metai), diplomatinė  politika su kai kuriomis kaimynėmis valstybėmis, kurios politinių pažiurų (krypties) nekeičia jau daug metų, neatneša nieko gero, o sukelia tik išimtinai neigiamas pasekmes.

Matomai net vatnikai (raudoniukai ir jiems prijaučiantys) negalėtų ginčytis, jog okupacijos pasekoje Lietuva neteko šimtų tūkstančių žmonių. Jų netektis aktyviai priešinantis,  o ne tremiant ar žudant būtų turėjusi kur kas didesnę didesnę prasmę nei susitaikymas su okupacija. Taigi, istoriniai įvykiai, mano subejktyvia nuomone neginčytinai patvirtina, jog susiklosčiusios situacijos negalima išspręsti tik diplomatinėmis priemonėmis, t.y. nešaukiant karo prievolininkų, nedidinant išlaidų gynybai ir pan..

 

Taip pat noriu atkreipti kai kurių demagogų ir vatinukų dėmesį, kad šiuo postu aš visiškai neproteguoju karinių veiksmų, o tik išreiškiu nuomonę, kad kiekvienos suverinios valstybės piliečiai turi pareigą įstatymo numatytomis sąlygomis ir priemonėmis priešintis okupacijai, kurių viena - privalomos karinės prievolės atlikimas. Jeigu kazkas mano kitaip, t.y. kad jis dėl tam tikrų aplinkybių neprivalo ginti Tėvynės, tai jis mano nuomone yra tiesiog vatnikas ir Lietuvos valstybės priešas, kuriam pateisinimo negali būti.

40 metais buvo kitaip, ir situacija pasaulyje buvo kita. Ir kaimynas buvo cccp su vadovu tironu gruzinu nuzudziusiu apie 200000000 zmoniu. Taip, tada diplomatija neisgelbejo Lietuvos valstybingumo. Bet niekas nezino kiek ji isgelbejo paprastu Lietuviu. Nes jei butu pasipriesinimas, gali buti kad butu vien susaudyta apie milijona ar pan... O istremti pav visi. To mes jau nesuzinosim.

Dabar gi kalba apie Rusija, ir kolei kas Putinui toli iki stalino. Net musu propaganda tu milijonu zuvusiu dar nesukure :D O ir Rusijoje nera komunizmo, ir niekas burzuju nemusa ir tt.......

O kas liecia manyma kitaip, be abejo kad yra mananciu kitaip. Ir man rodos tu didesnis valstybes priesas nei kai ne kurie nenorintys but sauktiniais :D Nes tu i provokatoriu dirbanti kremliui daug daugiau panasus nei paprastas zmogelis nenorintys kariaut del tavo pilvo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.