Pereiti prie turinio

ir vel problemos su jgc 2.7


katis

Rekomenduojami pranešimai

pas mane siandien grystant namo kaledoms skydelis pasipuose, uzsidege viskas vienu kartu, nebeveike peciukas, greicio neberode, o daugiau viskas veike, gryzus namo uzgesinu uzkuriu uzgeso viskas liko tik geltona variklio klaida, dezej liko vienas begis, uzgesinu uzkuriu begiai atsirado, klaida dega, bet pagazavus apsukos nuo 1200 letai krenta iki laisvu. gal kam taip buvo??? 

post-10012-0-64636900-1450647986_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 125
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

pas mane siandien grystant namo kaledoms skydelis pasipuose, uzsidege viskas vienu kartu, nebeveike peciukas, greicio neberode, o daugiau viskas veike, gryzus namo uzgesinu uzkuriu uzgeso viskas liko tik geltona variklio klaida, dezej liko vienas begis, uzgesinu uzkuriu begiai atsirado, klaida dega, bet pagazavus apsukos nuo 1200 letai krenta iki laisvu. gal kam taip buvo??? 

man  taip buvo del apsuku  kila greit krenta  letai  labai (toks jausmas kad pastrikdavo   tarp  1000 apsuku)  tik daba neatsimenu ka  dariau  arba  farsunkes arba abratke kazkas buvu o  gal siurblis   .. tiek  visko  pakeiciau  kad daba neatsimenu   ka dariau :))))))

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

...viskas liko tik geltona variklio klaida, dezej liko vienas begis, uzgesinu uzkuriu begiai atsirado, klaida dega...

Buvo taip ir man, galvojau kažkas rimto, bet po to kai bėgiai atsirado, pavažiavus kurį laiką ir įsibegėjus iki 60 km/h užgeso lemputė ir viskas pasitaisė. :) per metus laiko daugiau nieko panašaus nenutiko. Pradžiai pabandyk diagnostiką, matysi kame problema.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo taip ir man, galvojau kažkas rimto, bet po to kai bėgiai atsirado, pavažiavus kurį laiką ir įsibegėjus iki 60 km/h užgeso lemputė ir viskas pasitaisė. :) per metus laiko daugiau nieko panašaus nenutiko. Pradžiai pabandyk diagnostiką, matysi kame problema.

pavaziavus ir pas mane uzgerso ;) siandiena supykes nulupau panele, tvarkiaus sklendes peciaus, tai ta plata po riciagu buvau istraukes, klaida mete tos begiu platos is po vakarykstes girliandos, tai nieko ten blogo nesimate, tik ant tu plastmasiu kur riciagai stumdo yra tokie magnetukai tai begiu riciago vienas kaip rudim uzauges buvo, nukrapsciau nusveiciau ir atgal sudejau, vel geltona klaida matoro mete, na ta platos, vel pralekiau pageso, o apsukos taippat susitvarke po to kai viskas uzgeso :D purkstukus preita savaite paremontavau jau , pries pora savaiciu tik auto igytas sitas bet jau visa baigiu persirinkt :D

patinka jis man nors veiklos garaze yra :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man  taip buvo del apsuku  kila greit krenta  letai  labai (toks jausmas kad pastrikdavo   tarp  1000 apsuku)  tik daba neatsimenu ka  dariau  arba  farsunkes arba abratke kazkas buvu o  gal siurblis   .. tiek  visko  pakeiciau  kad daba neatsimenu   ka dariau :))))))

nors kazkas laiko kazin pas grand serokius situos??? :D pries tai terana turejau 92 kw dyzeli tai faktiskai problemu isvis su juo neturejau... tik eksplotacines...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nors kazkas laiko kazin pas grand serokius situos??? :D pries tai terana turejau 92 kw dyzeli tai faktiskai problemu isvis su juo neturejau... tik eksplotacines...

nu cia jo kosmosas kazkoks su sitais jeep.genada tai genda bet kol issiaiskini kas genda :study: .o dar servizai baidos.as ir turejau MP2.tik rudys puole ziauriai daugiau isvis jokiu bedu ir kuro maziau naudojo.bet cia jeep komfortas greitis ir t.t :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai cia gal tik tiek to pliuso :D daugiau dar neradau ir as. aparatas smagus, bet kaip as ji daba nusipirkau daugiau laiko su juo garaze praleidziu nei vaziuodamas :D ir vis tikiuos kad baiksis tos bedos kazkada kai perrinksiu visa :D

dar gerai kad salciu nera.tada vel bajeriai prasideda.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o per salcius kas jiems??? girdejau tik kad kompai deziu durniuoja?? dar kazka jie krecia?? ?  :unsure:

tai man per salcius ir isijunge avarinis dezes rezimas,gal sutapimas,kiek cia skatinejau forume tai ilgiau starteriu pasukus prisigaudo klaidu ir prasideda problem.pardavineciau ir as savo bet labai jau daug sukista reikia pasimegauti vaziavimu :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir matau kad cia tokia masina sukuria zenytis reiks :D kaip ir uzknisa bet bus per daug prikista :D

 

nu cia jo kosmosas kazkoks su sitais jeep.genada tai genda bet kol issiaiskini kas genda :study: .o dar servizai baidos.as ir turejau MP2.tik rudys puole ziauriai daugiau isvis jokiu bedu ir kuro maziau naudojo.bet cia jeep komfortas greitis ir t.t :D

Nemanau, kad visiems pasitaiko tokie gedimai. Juk ne naują mašiną nusipirkote. Iki jūsų jas smaugė, kiek galėjo. O galimybių jeep-ai turi žymiai daugiau nei kitų markių visureigiai :P ( čia, kai kam, kad galėtų pasiputoti ;) ). Be to, kai pasižiūri į kitus forumus, savitų gedimų visiems visureigiams rasi apsčiai. Vieniems, vienos bėdos, kitiems kitos. Aš tai per daug nesiskundžiu, viskas yra sutvarkoma ir ne viskas labai jau brangiai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nors kazkas laiko kazin pas grand serokius situos??? :D pries tai terana turejau 92 kw dyzeli tai faktiskai problemu isvis su juo neturejau... tik eksplotacines...

zinok kai pataisiau  viska   kolkas jau   antrus metus vazuoju ir negenda neks ... bet  ir sugedes visada  vaziavo    nebuvo kad    stovi :)))  o kad viska pateises tai zinai tokie jau meistrai pas mus kreivarankiai  nuvarai  pakeist  greiciu dezez tarpine tai sako ten viskas ok  cia nuo siurblio ir taiso siurbli  . cia nemasina kalta o musu kreivarankiai.. o del apsuku atsimeniau  pakeiciau    davikli  ant  variklio neatsimenu kaip jis vadinasi    jis stovi  is virsaus  variklio  ir matosi  prie  paskutines farsunkes   tai man  padejo  pirkau nauja bosh   berods  120eur   atidaviau

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai man per salcius ir isijunge avarinis dezes rezimas,gal sutapimas,kiek cia skatinejau forume tai ilgiau starteriu pasukus prisigaudo klaidu ir prasideda problem.pardavineciau ir as savo bet labai jau daug sukista reikia pasimegauti vaziavimu :Dju

nuo  sukimo   ilgo  ir pas mane buvo avar. rezimas bet  akumas naujas  viskas ok. nes anksciau kai  sukdavai srove rode  apie 8  o daba  10 berods .. as ir   tai noriu parduot tai nenoriu nes ikises  panasiai uz kiek pirkau  :)))))

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia yra paskirstymo velenelio padeties daviklis.Jis stovi prie penkto purkstuko variklio dangtelyje,o kuro slegio reguliatorius sukasi dviem varztais i "reilo" vamzdi is galo.Jei reiks turiu visus daviklius sitam varikliui. 8 685 48643

Renas77 teisus, slegio reguliatorius sukasi i reilo gala, o kuro slegio daviklis sukasi i reilo vamzdzio prieki

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas liecia sviesos efektus ant skydelio, tai pastebejau viena dalyka, kad uzkurus varikli, pries jungiant pavara reikia kelias sekundes palaukti, kol itampa siek tiek pakyla, nes jungiant pavara is karto, gali prisigaudyti neteisingu klaidu. Man ir neseniai buvo, kad vos uzkures jungiau pavara ir susidege kruva lempuciu ant spidometro. Is karto uzgesinau varikli, uzvedziau ir nei viena lempute nebedege.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siandiena jungiau savo gs ant kompo ir ismete dezes kazkokiu kanu klaida, cia kaip aiskino su ta fiske kazkas prie dezes??? ji tokia pasitepalavus? buvo kazkam panasaus kas??? keite gal esat??? jei taip tai kur kokios kainos, ir kas per pozymiai kai jau negerumai su ta fiske daros???

paieskok forume, viskas yra aprasyta

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jungtis tokia: http://e-shop.eoltas.lt/index.php?cl=details&anid=36332F&searchparam=36332F&force_sid=qel2k3q6efjlna40dd9igl37k7m9opru

Dėžės solenoidų el. valdymo plokštė tokia: http://e-shop.eoltas.lt/index.php?cl=details&anid=32342F&searchparam=32342F

 

Pats eolte pirkau kai buvo -30% akcija, tai berods sumokėjau apie 110-120 eur už viską. Bet be nuolaidos eolte paprastai neapsimoka pirkt, pabandyk gal kitur pigiau rasi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.