Pereiti prie turinio

ir vel problemos su jgc 2.7


katis

Rekomenduojami pranešimai

sveiki,2.7 turetojai. greiciu dezes problemos atrodo ir man  prasidejo.sestad is niekur nieko uzvedus masina uzsidege mil (geltonas variklio simbolis)na bet vaziuojant nieko nepajauciau po kurio laiko mil uzgeso.o siand.uzvedus kaip ir viskas tvarkoi tik po 3km vaziuojant kaip supratau isijunge avarinis rezimas liko 2begiai  ir uzsidege mil simbolis po kokiu 2min letai vaziuojant pajauciau kad vel visus begius turiu mil  uzgeso cia viskas buvo diena.vakare vaziavau pas dantyste kaip ir gerai viskas bet sankryzoi sugalvojau isijunkt parkinga jungiat vel uzsidege mil ir avarinis rezimas.pas dantyste praleidau 1val, namo gryzau su visais begiais ir mil uzgeso :unsure: kas labiausiai nervina arba sugestu visiskai arba taip nedurniuotu neaisku nuo ko pradet remontus.tiesa yra dvi klaidos P0702 irP0703.gal kas buvot su tuo susidure pasidalinkit.

Redagavo katis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 125
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

buvo pas mane panasei   ir  lempute  mil uzsidegdavo.. ir per  fishke leisdavo dezes ir tarpine    tai pakeiciau akuma  viskas  dingo  o fishke ir prakladke pakeiciau  po menesio per ta laika nekart  nebuvo problemu .. tai  akumas naujas man padejo... o saip meistras sake jai su nauju akumu islis tai bus  shema  kur  po begiu  svirtim kazkokia. reik perlitot  sake berods   300lt   perlitot kainuotu. bet kai pas mane viskas dingo  tai   nedariau nekuo..  daba turiu kita problema    jai maziau  0  temp.masina nesiveda suka  ilgai bet nekabina  nors viska pakeiciau  zvakes   akuma   siurblio remkomplekta... tai lakiu savo meistro kol gris nes   geresniu dar nebuvau sutikes visi imasi ,nedaro o pinigus ima ir sako viskas pas tave gerai nesuprantam kame beda...o jai uzvedi  tai paskui  visa diena  be problemu vedasi  visa  diena   o  kita diena ryte vel tas pats net nebando kabint. o kaida meta  vienintele  P0514    akumuliatoriaus  daviklis  -40  .... 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kuras nuteka pas tave?

nezinau  kolkas nekuo  nedarisiu   nes visur   sakau  ima babkes o tolko juokio . ir sako gal; ta pabandit gal ta   ir uz viska   moket reikia. o pas saviski  moku  ta ka padaro  ir nelupa  kaip servisai. nekart nebuvo kad nepadaritu

Redagavo Pavela
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau  kolkas nekuo  nedarisiu   nes visur   sakau  ima babkes o tolko juokio . ir sako gal; ta pabandit gal ta   ir uz viska   moket reikia. o pas saviski  moku  ta ka padaro  ir nelupa  kaip servisai. nekart nebuvo kad nepadaritu

butent kad taip su servizais yra  dabar lieka spelioti kur pas mane beda ar po svirtim ar pacioi dezei ar viska is eiles tikrint bet vel kas tai daris reikia  normalaus meistro .o akumas pas mane naujas vedasi puikiai tik nuo -10 ciut ilgiau pasukt reikia.apie 14val varysiu ant kelto bandysim tas fiskes pravalyt

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

butent kad taip su servizais yra  dabar lieka spelioti kur pas mane beda ar po svirtim ar pacioi dezei ar viska is eiles tikrint bet vel kas tai daris reikia  normalaus meistro .o akumas pas mane naujas vedasi puikiai tik nuo -10 ciut ilgiau pasukt reikia.apie 14val varysiu ant kelto bandysim tas fiskes pravalyt

nezinau  galiu padet su geru meistru   bet jis grista  i lietuva  25diena  ir as savo varisiu taisit tai gali kartu jai  palauksi.  per  fishke man leido tepala  ja pakeist  kainuoja   apie  100lt    70-60 lt paty  fishke  +darbas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na bet jei tau ryte sunkiai kuriasi tai uzdek ant kuro padavimo zarneles pries siurbli voztuva,kad kuras nenebegtu,ir problemos gal dings,beto,ta voztuva tai 15min darbo uzdeti,ir beto,jis netrukdys jei bus ne tame beda. Beto,nedaug jis kainuoja.

Redagavo Mariusferoza
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na bet jei tau ryte sunkiai kuriasi tai uzdek ant kuro padavimo zarneles pries siurbli voztuva,kad kuras nenebegtu,ir problemos gal dings,beto,ta voztuva tai 15min darbo uzdeti,ir beto,jis netrukdys jei bus ne tame beda. Beto,nedaug jis kainuoja.

neturiu  vietos kur galeciau tai padarit   o kieme   kazkaip salta nesinori list . o vedu rytais tai taip.... kvieciu zmona  i kiema  sodinu uz vairo ji suka as  purskiu   is flakono  kur salono panele  valit ir labai gerai uzsiveda :))iskart.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

buvo mano draugui ta pati beda, uzkurdavo ryte tik purksdamas, ilgai bedos ieskojo, bet rado. nueme abratkes slangutes ir sukant starteriu paaiskejo, kad vienas purkstukas istisai kuriant masina varo per griztama kura (kuriant varikli to neturi buti) , ko pasekoje nesukyla slegis. iseme purkstuka, nuveze sutvarkyti ir bedos baigesi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

buvo mano draugui ta pati beda, uzkurdavo ryte tik purksdamas, ilgai bedos ieskojo, bet rado. nueme abratkes slangutes ir sukant starteriu paaiskejo, kad vienas purkstukas istisai kuriant masina varo per griztama kura (kuriant varikli to neturi buti) , ko pasekoje nesukyla slegis. iseme purkstuka, nuveze sutvarkyti ir bedos baigesi.

delto ir sakau  neieskosiu bedu per visokius servisus  o lauksiu savo meistro  jis tikrai padaris....nes praeitais metais  ta jau taisiau  per servisus  ir visi sake viskas cia gerai  ir  nesupranta kas yra   nekuo nepadare o pinigus paime.   dar bandziau aiskintis  atgal varidavau  sakiau taisikit   bet paskui kazkaip oras pasikeite ziema baigesi temp.  + lauke  ir masina normalei vesdavosi bet daba vel tas pats....   tavo varianta  uzsirasisiu ir paskui pasakisiu meistrui kad paziuretu. aciu  uz patarima

Redagavo Pavela
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau  galiu padet su geru meistru   bet jis grista  i lietuva  25diena  ir as savo varisiu taisit tai gali kartu jai  palauksi.  per  fishke man leido tepala  ja pakeist  kainuoja   apie  100lt    70-60 lt paty  fishke  +darbas

bet ar zmogus dirbs juk sventes.as priverstas laukti nes neradau kas imtusi utenoi tvarkyti.ir dabar grizau is servizo bet taip ir nepakele ant kelt :blink: .tai laukdamas nusiemiau ta plasmase per viduri.radau ta mikroskema po begiu svirtim ji sviecia ir seip gerai atrodo ;)  buvo apie ja tema kazkam nesvite ir avarini rezima mesdavo tada perlitavo ir vel tvarkoi.tada dar atjunginejau visas fiskes  radau net penkias kontaktai svarus viskas grazu.aplankiau dar viena elktrika jam kompe be mano klaidu dar viena atspausdino:shifter signal invalid dtc1017.kol kas tiek vazinesiu prasiardes salona :)

Redagavo katis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet ar zmogus dirbs juk sventes.as priverstas laukti nes neradau kas imtusi utenoi tvarkyti.ir dabar grizau is servizo bet taip ir nepakele ant kelt :blink: .tai laukdamas nusiemiau ta plasmase per viduri.radau ta mikroskema po begiu svirtim ji sviecia ir seip gerai atrodo ;)  buvo apie ja tema kazkam nesvite ir avarini rezima mesdavo tada perlitavo ir vel tvarkoi.tada dar atjunginejau visas fiskes  radau net penkias kontaktai svarus viskas grazu.aplankiau dar viena elktrika jam kompe be mano klaidu dar viena atspausdino:shifter signal invalid dtc1017.kol kas tiek vazinesiu prasiardes salona :)

zinok dirbs jis tikrai     jam tas sventes  tai zinai  kas  nori uzdirbt tas dirbs kas nori svest tas tegu svencia :)del mikroshemos tai jis man sake  gali but viskas gerai bet   gal kur nutrukes   begis ar  pazeistas reik per  mikroskopa ziuret ir tada   reik is naujo perlituot ....bet as  sakau ta nedariau nes po akumo keitimo  man viskas  gerai pasidare.. 25 diena grista  jai  noresi rasik  susitarsim ir nuvarisim

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

patikrink dezes fiske,daznai buna kad leidzia tepala,pats turejau tokia beda,ir simptomai vienas prie vieno

na visgi prisiprasiau servize pakelem ant kelto issukom ta fiske.tai ji siek tiek tepaluota ir tepalo vidui buvo.fiskes isvalem kontaktu valikliu ir viska atgal.ziuresim kaip bus.klausimas fiske turi but visiskai sausa.

post-7954-0-01316600-1418142766_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zinok dirbs jis tikrai     jam tas sventes  tai zinai  kas  nori uzdirbt tas dirbs kas nori svest tas tegu svencia :)del mikroshemos tai jis man sake  gali but viskas gerai bet   gal kur nutrukes   begis ar  pazeistas reik per  mikroskopa ziuret ir tada   reik is naujo perlituot ....bet as  sakau ta nedariau nes po akumo keitimo  man viskas  gerai pasidare.. 25 diena grista  jai  noresi rasik  susitarsim ir nuvarisim

tai gerai jai niekas nepasikeis galima bus nuvaryti

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nepadejo fiskes isvalymas nors puse dienos vaziavo be problemu, jau buvau pradejes galvoti kad padejo fiskes praplovimas.bet po pietu uzsivedziau tik pyst ir vel mil avarinis isijunge ir baiges mano dziaugsmas :( .nuvariau i serviza galvojom kad vel fiske tepaluota, bet ten sausa svaru.ble........ nebizinau ka daryt :scratch: ,ir dar uzgesinus ir vel uzvedus viskas veikia.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nepadejo fiskes isvalymas nors puse dienos vaziavo be problemu, jau buvau pradejes galvoti kad padejo fiskes praplovimas.bet po pietu uzsivedziau tik pyst ir vel mil avarinis isijunge ir baiges mano dziaugsmas :( .nuvariau i serviza galvojom kad vel fiske tepaluota, bet ten sausa svaru.ble........ nebizinau ka daryt :scratch: ,ir dar uzgesinus ir vel uzvedus viskas veikia.

Pas mane kazkas buvo panasaus, teko keist vadinama "kulysa" tai tas elektroninis valdymo blokas esantis po ryciagu...siaip deficitas, bet yra galimybiu ir pataisyt

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.