Pereiti prie turinio

ir vel problemos su jgc 2.7


katis

Rekomenduojami pranešimai

utenoi neturi tokiu programu mato tik tas klaidas kur pats su raktu pasidarau,zodziu ragas po truputi ieskau tralo jai egidijus kaune apsiims tvarkyti reiks vezti ,savo hodu nevaziuosiu ir netempsiu.buvo pasiulymas parduot bet nesinori.paziuri per langa stovi apsnigtas :( pernai neteko ant sniego isbandyt nes nebuvo sniego,o dabar sugedes :wacko:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 125
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Rytisss, bet tu dazniausiai ir kisi sita minti kad reik fiske tvarkyti, tarpines keisti ;)

ne taip mane supratai. As kisu minti, kad  pirmiausiai reikia klaidas pasiziureti. O tepalo toje fiskeje vienareiksmiskai neturi buti, ta vieta butinai reikia sutvarkyti, bet nesu garantuotas, kad tik fiskes pakeitimas viska issprendzia.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,na kagi snd ir man tas pats atsitiko.uzkuriu ryte ir tik vienas begis i prieki.tik pastebejau kad pas maneprie ricagu nesviesia niekas neviena lempute ir atbulinio lempos gale neiisijungia.dar is pradziu karts nuo karto uzgesdavo cekas ir lemputes susviesdavo bet labai trumpai.prasiardziau prie kulysos radau juoda dezute dvi fiskes jungiasi matosi kad keista ji jau kadaise sroto parasai matosi.cia joje vel beda gali but?ar pacioj kulysoj?dekui uz paaiskinimus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei kalbi apie dezute desinej pusej prieky kulisos, tai yra greiciu dezes kompas (TCM). Situacija labai idomi, kodel ta kompa aplamai reikejo keisti ir jei jis vel saibom nuejo, reiskias gedimo priezastis nebuvo pasalinta. Manau cia forume nelabai ka pribursim, ieskok elektroniko.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane situacija nesikeicia  siandien skambinau egidijui chiptuning.lt tai jis gali tik programine iranga perasit i deze pacia nelenda. man vezt ant tralo vien delto net nezinau ka daryt.skaminau i vilniu

APD Servisas - automatinių pavarų dėžių remontas jie atsisake , pasiule kreiptis i SilberAuto  bet jiems neskambinau nes tas pats egidijus sake kad jie situ modeliu 99-05nenori tvarkyti.kas per masina blet vos ne metus ieskojau,negi niekam taip nebuvo tema perziureta virs800kartu o paraso tik tie patys forumieciai kaip ir kitose temose.ar cia tik man toks gedimas. gal yra servizas kur tvarko tokius gedimus. ar dalim reiks paleist.cia video ilga kelione namo po svenciu:http://youtu.be/iQEwBtvD0hQ

Redagavo katis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane situacija nesikeicia  siandien skambinau egidijui chiptuning.lt tai jis gali tik programine iranga perasit i deze pacia nelenda. man vezt ant tralo vien delto net nezinau ka daryt.skaminau i vilniu

APD Servisas - automatinių pavarų dėžių remontas jie atsisake , pasiule kreiptis i SilberAuto  bet jiems neskambinau nes tas pats egidijus sake kad jie situ modeliu 99-05nenori tvarkyti.kas per masina blet vos ne metus ieskojau,negi niekam taip nebuvo tema perziureta virs800kartu o paraso tik tie patys forumieciai kaip ir kitose temose.ar cia tik man toks gedimas. gal yra servizas kur tvarko tokius gedimus. ar dalim reiks paleist.cia video ilga kelione namo po svenciu:http://youtu.be/iQEwBtvD0hQ

Tau reikia dvieju dalyku:

1. Akumas, ar tikrai geras?

2. Jei pirmas taip, darai pilna diagnostika su drb3 kompu ir suzinai tikra gedima.

 

Cia tau niekas is kavos tirsciu neisburs kas yra sugede.

 

Mano atveju, as nebuvau garantuotas del akumo, taigi nupirkau nauja, nutryniau klaidas ir viskas tuom pasibaige.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane situacija nesikeicia  siandien skambinau egidijui chiptuning.lt tai jis gali tik programine iranga perasit i deze pacia nelenda. man vezt ant tralo vien delto net nezinau ka daryt.skaminau i vilniu

APD Servisas - automatinių pavarų dėžių remontas jie atsisake , pasiule kreiptis i SilberAuto  bet jiems neskambinau nes tas pats egidijus sake kad jie situ modeliu 99-05nenori tvarkyti.kas per masina blet vos ne metus ieskojau,negi niekam taip nebuvo tema perziureta virs800kartu o paraso tik tie patys forumieciai kaip ir kitose temose.ar cia tik man toks gedimas. gal yra servizas kur tvarko tokius gedimus. ar dalim reiks paleist.cia video ilga kelione namo po svenciu:http://youtu.be/iQEwBtvD0hQ

Jo, peržiūrų tai daug. Tik ne kiekvienas gali tau padėt. Ar nebandei kreiptis į forumietį Skrynia ? Juk ans remontuoja automatines greičių dėžes, gal padėtų tau.

Beje, pas mane buvo panašiai kaip pas tave. Pakeičiau akumą, pfu pfu, kol kas viskas Ok , mil nebeužsidega. Tik nesenai išlindo klaida P0340. Taigi dar vienas galvos skausmas. Man sudreba variklis prie 1950 aps. Gavau daviklį , bandysiu keist, tik ar mačys?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane situacija nesikeicia  siandien skambinau egidijui chiptuning.lt tai jis gali tik programine iranga perasit i deze pacia nelenda. man vezt ant tralo vien delto net nezinau ka daryt.skaminau i vilniu

APD Servisas - automatinių pavarų dėžių remontas jie atsisake , pasiule kreiptis i SilberAuto  bet jiems neskambinau nes tas pats egidijus sake kad jie situ modeliu 99-05nenori tvarkyti.kas per masina blet vos ne metus ieskojau,negi niekam taip nebuvo tema perziureta virs800kartu o paraso tik tie patys forumieciai kaip ir kitose temose.ar cia tik man toks gedimas. gal yra servizas kur tvarko tokius gedimus. ar dalim reiks paleist.cia video ilga kelione namo po svenciu:http://youtu.be/iQEwBtvD0hQ

Egidijus visiems siulo keisti softa, man irgi siule :D . Kiek jis pasakojo, tai su nauju softu deze neieina i pastovu "limp-in" rezima, t.y. kai sutrikimas atsistato, deze pradeda veikti normaliai, nes yra sarasas klaidu, kurias uzfiksaves kompas uzsiblokuoja ir dirba avariniame rezime tol, kol su kompu neistrini klaidu. Bet jei pas tave deze kartais pradeda dirbti normaliai, tai toks softo perkrovimas neiko nepades.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as pirkau jeep wj su panasia beda...vienas elektrikas bande tvarkyt kulysa...pries tai vienam buvo sutvarkes, man nepasiseke, paprastai buna nugaisusios varzos, ir perlituoja takelius kad nebutu itrukimo...teko pakeist kulysa...jau puse metu vazineju, nors retkartciai ir uzsidega mil ir meta klaida p0702..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

parsivariau snd savo jeepa is vilniaus dekui visiems padejusiems su kontaktais,dekui forumieciui pavela kuris nurode teisinga serviza.kuris neisigando sio modelio.nors darbus baige kitas servizas.buvo kulisos problema.aisku kai ka sugebejo sulauzyti tvarkydami kulisa.bet bent jau begius turiu.kol viskas veikia reiks bandyt atsikratyt siuo geriu.video varau namohttp://youtu.be/0doRiolNsD8

Redagavo katis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

kadangi planuoju pasikeisti tepalus greiciu dezej, galvoju pasikeisti ir solenoidu kontaktine plokste, nes vis tiek tas pats ardymas. Ebayjuje pavyko nauja plokste nupirkti is vokiecio uz 63 eurus su atsiuntimu. Kita savaite turetu atvaziuoti, ziuresim ar ne ant scammerio pataikiau.

Redagavo Rytisss
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kadangi planuoju pasikeisti tepalus greiciu dezej, galvoju pasikeisti ir solenoidu kontaktine plokste, nes vis tiek tas pats ardymas. Ebayjuje pavyko nauja plokste nupirkti is vokiecio uz 63 eurus su atsiuntimu. Kita savaite turetu atvaziuoti, ziuresim ar ne ant scammerio pataikiau.

Plokštės kaina tai nerealiai maža, sunku patikėt kad už tiek pavyko tau rast... Aš pirkau kai Eolte buvo -30%, tai man gavosi 115 eur (ebay irgi žiūrėjau, tai panašiai tiek pat su siuntimu buvo, irgi beje iš Vokietijos).

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.