Pereiti prie turinio

WJ priekinis kardanas


shelsmas

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 806
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

As dabar pastaciau SPIDAN 0.021561  (25/32mm/100mm) (wewn./zewn.) ALFA ROMEO 155, 164; FIAT CROMA, COUPE, TEMPRA, TIPO; FORD GRANADA, SCORPIO 1.4i-2.9i 01.72-08.00 bet ten truputi kazka tekintojas dare bet nelabai supratau ka meistrelis pasakojo bet reikalui esant suzinosiu o guma dejau nuo B3 trumpo pusasio :) 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek žinau, negalima dėti abiejų slankiojančių granatų, nes prasideda išilginis kardano vaikščiojimas. Ko pasekoje gali išsinerti kardanas arba užkirsti. Tiksliau reiktų pasikonsultuoti su rimtais specais, o ne būrti kaip papuola.

Nei išsinėrė nei užsikirto ir važiuoti teko 180, o dėl rimtu "specu"  kažkam atrodo rimtas- man gal ir ne, daug ko negalima, nebandysi nežinosi ir kišenė tuštėja kai su svetimu protu gyveni, kai uždėsiu parašysiu ar tiko, SKF gal geriau nei Pascal. Dedant reikėjo dviem milimetrais pratekinti pusašio ašį.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nei išsinėrė nei užsikirto ir važiuoti teko 180, o dėl rimtu "specu"  kažkam atrodo rimtas- man gal ir ne, daug ko negalima, nebandysi nežinosi ir kišenė tuštėja kai su svetimu protu gyveni, kai uždėsiu parašysiu ar tiko, SKF gal geriau nei Pascal. Dedant reikėjo dviem milimetrais pratekinti pusašio ašį.

Kiekvienam savo. ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pala, aš čia turbūt kažko nepagaunu...

 

Roosas sako, kad ta SKF granata slankiojanti - kaip ji gali slankiot, jei kardano šlicai razdatkės pusėj yra trumpi ir daugiau nėra kur slinkt? Ar pati ta SKF granata iš savęs ten kažkaip "smaukosi" pirmyn-atgal?

 

Pagal mane (kiek keičiau, ir kiek atsimenu), tai kardano galas toks kaip foto - užstumi granatą, ir uždedi žiedelį - kaip ir nėra kur ten slankiot..?

 

2797457d1459827779t-mad-new-front-prop-s

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu aš turbūt visai durnas, nes man jos vienodos atrodo... O kuo skiriasi slankiojanti granata?  :blush:

Slankiojančios šaratai stovi po du šalia vienas kito, aš tokia dabar isidėjes ir tikrai niekas nesibaladoja, na iki ribotuvo nespaudžiau - padangos neleidžia, bet niekas nevibruoja ir nevaikšto, kardana tik keliais milimetrais reikia nutekinti gilyn, nes žiedelis neužsisega, metalas labai kietas, tekintojas keikėsi bet nuėmė tuos kelis mm

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai atspari iki 250 laipsnių

 

Net "Motul" Tech grease 300 (sintetinis !) max atlaiko tik 200 laipsniu celsijaus. Gal sumaisei su farenheito  (usa) temperaturos matavimo sistema ? Nes ten aiskiai matosi, kad tepalas mineralinis, atlaikantis tik zema temperatura, kylant jai, tampantis vandeneliu, praktiskai be tepimo.

Redagavo Laumkelis2
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Net "Motul" Tech grease 300 (sintetinis !) max atlaiko tik 200 laipsniu celsijaus. Gal sumaisei su farenheito  (usa) temperaturos matavimo sistema ? Nes ten aiskiai matosi, kad tepalas mineralinis, atlaikantis tik zema temperatura, kylant jai, tampantis vandeneliu, praktiskai be tepimo.

Yra lietuviška instrukcija, pirkta iš Wurfo, kaina didelė. rašo nuo -30 iki 250 C, prie 250 pradeda skystėti

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Net "Motul" Tech grease 300 (sintetinis !) max atlaiko tik 200 laipsniu celsijaus. Gal sumaisei su farenheito  (usa) temperaturos matavimo sistema ? Nes ten aiskiai matosi, kad tepalas mineralinis, atlaikantis tik zema temperatura, kylant jai, tampantis vandeneliu, praktiskai be tepimo.

Jau nepirmą kartą pastebiu kaip jūsų žinios atsilieka nuo šių laikų technologijų :) , labai gerai pasidomėkite prieš daugiau ką nors rašant į temą.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Net "Motul" Tech grease 300 (sintetinis !) max atlaiko tik 200 laipsniu celsijaus. Gal sumaisei su farenheito (usa) temperaturos matavimo sistema ? Nes ten aiskiai matosi, kad tepalas mineralinis, atlaikantis tik zema temperatura, kylant jai, tampantis vandeneliu, praktiskai be tepimo.

post-7653-0-84155900-1461561104_thumb.jpg

Redagavo Roosas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Audi c benzinas quatro. Kardano.

Spidan 0.021561

Bet geriau užsakyk VKJA 8688

tikrai bus gera kokybė, o dėl gumos tai turi kaune

PUSAŠIS, K. Bartusevičiaus firma Islandijos pl. 93

11€ overlando praplatinta, turi ir originalia granata 110€ komplektas

Granata pakeista, viskas tiko gerai, kaukimas liko tik truputi mažesnis atleidus gaza nutyla visai- priekinis reduktorius?

Kiek gali kainuoti reguliavimas šaibomis, ar tai padės?

Redagavo Roosas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.