Pereiti prie turinio

NIVŲ ir UAZ`ų savaitgalis?


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki mieli kolegos,

 

vat pagalvojau, kad daug dirbam (bent kai kurie), daug rašom, o vat gal imkim ir visi susieikim į krūvą kokiam savaitgaliui? (Ir galų gale įrodysim, kuom Niva geriau už UAZ`ą :) :) :) )

 

Pasivažinėtume, susibičiuliautume artimiau, paskandintumėm kelis pačius gražiausius egzempliorius :)

 

tai vat, atsakykit į kelis klausimukus:

1) Ar norit tokio savaitgalio?

2) Laikas? (Gal liepos mėn?)

3) Geografinė Lietuvos vieta? (Nurodant iš kokio kraštu esi pats).

4) Papildomi pasiūlymai.

5) Kuom galiu konkrečiai prisidėti (pavyzdžiui trasų ruošt nemoku, bet galiu pagamint gražius lipdukus...)

 

Atsakius į šiuos klausimus, galima bus surast entuziastus, kurie padarytų bent mini maršrutą, surastų vietą stovyklavietei.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 111
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Pagarba temos autoriui už indelį Niva ir Uaz entuziastų susibūrimo pradžiai :)

 

1. Ar norit tokio savaitgalio? ---- Noriu, ir sakyčiau net kad būtinas.

2. Laikas? (Gal liepos mėn?) -------Laikas neturi didelės reikšmės

3. Geografinė Lietuvos vieta? (Nurodant iš kokio kraštu esi pats). -----Vieta nesvarbi (esu iš Kauno)

4. Papildomi pasiūlymai. -----------Dėl papyldomų pasiūlymų, manau bus, tiesiog tegul pasirutulioja dar tema.

5. Kuom galiu konkrečiai prisidėti (pavyzdžiui trasų ruošt nemoku, bet galiu pagamint gražius lipdukus...) ----- Lipdukais galėčiau išties parūpinti :) tačiau, gal bus ir kitų reikalų kur galėčiau būti naudingas :)

 

Saulius

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mieli kolegos, prašau truputį konkrečiau atsakyti į mano pateiktus klausimus.

 

Aišku, aš galėčiau pasakyt "Nivų savaitgalis tada ir tada, startinis toks, renkamės Vilniuj prie Maximos".

Atpultų daug organizacinių dalykų, bet ar kas iš Šiaulių ar Klaipėdos kraštio tremksis į tą VIlnių???

Gal geriau kokie Kėdainiai ar Kaunas, kad maždaug Lietuvos vidurys būtų? Bet tada ten reikia entuziastų, kurie trasas paruoštų...

Vat todėl ir prašau konkrečiau atsakyti į klausimus.

 

MIKAS 123, pasižymėjau dėl lipdukų :) O gal ir dizainą gali sukurt?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mieli kolegos, prašau truputį konkrečiau atsakyti į mano pateiktus klausimus.

 

Aišku, aš galėčiau pasakyt "Nivų savaitgalis tada ir tada, startinis toks, renkamės Vilniuj prie Maximos".

Atpultų daug organizacinių dalykų, bet ar kas iš Šiaulių ar Klaipėdos kraštio tremksis į tą VIlnių???

Gal geriau kokie Kėdainiai ar Kaunas, kad maždaug Lietuvos vidurys būtų? Bet tada ten reikia entuziastų, kurie trasas paruoštų...

Vat todėl ir prašau konkrečiau atsakyti į klausimus.

 

MIKAS 123, pasižymėjau dėl lipdukų :)/> O gal ir dizainą gali sukurt?

darykit 2020m turesit laiko pasiremontuoti...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As ar už, turiu Nivaza, pats esu iš Žagarės, pasiūlymas susitikti kad ir kokioi Žagarės vyšniu festivalyje, kas nežinot tikrai festivalis didziulis ko ne savaite trunkantis, ir šeip Žagarė nuostabus krastas, Saulius gali patvirtinti, maršrutas galetu buti net po akmenes cemento karierus kur net eksperementavo visuregius "auksta pavara" šalimais Latvija, nuostabus vaizdai, jei neisvykčiau tikrai pasistenkciu suorganizuoti maršrutą, kad ir su keliais anksciau atlekusiais pas mane pasisvecuoti, nakvyne, pirtele garantuoju:-)

Bet čia žinoma tik mano mintis ir gautusi veidmainiškai gal net

Bet reiketu kaip minejau nušaut kelius zuikius, pamatyti kazką, pasipurvinti, pabaliavoti, susipazinti....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as asmeniskai iskart atkrenyu nes tikrai 200km nevarysiu iki zagares su niva :D/>/>

Tai va va apie ka as, man iki kauno virs 200 ar nekazka, tuo labiau vienam, o jei ka pasijunktu dar kas su savo egragatu, palengva nuriedet kodel gi ne...

Cia tiek visi nesusitvarke technika ar gailit kuro?:-):-):-)

Redagavo aarwiss
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va va apie ka as, man iki kauno virs 200 ar nekazka, tuo labiau vienam, o jei ka pasijunktu dar kas su savo egragatu, palengva nuriedet kodel gi ne...

Cia tiek visi nesusitvarke technika ar gailit kuro?:-):-):-)

Asmeniskai nepasitikiu technika tokia ir toli taip :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mieli kolegos, prašau truputį konkrečiau atsakyti į mano pateiktus klausimus.

 

Aišku, aš galėčiau pasakyt "Nivų savaitgalis tada ir tada, startinis toks, renkamės Vilniuj prie Maximos".

Atpultų daug organizacinių dalykų, bet ar kas iš Šiaulių ar Klaipėdos kraštio tremksis į tą VIlnių???

Gal geriau kokie Kėdainiai ar Kaunas, kad maždaug Lietuvos vidurys būtų? Bet tada ten reikia entuziastų, kurie trasas paruoštų...

Vat todėl ir prašau konkrečiau atsakyti į klausimus.

 

MIKAS 123, pasižymėjau dėl lipdukų :)/> O gal ir dizainą gali sukurt?

 

Pabandyčiau dizaino kelis variantus padėlioti :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žagarės vyšnių festivalis vyks liepos 17-20 dienomis http://zagares.vysniufestivalis.lt/

 

Na, man irgi iki ten 263 km, dar vietoj koks 100, ir atgal grįšt, tai kokie 630 km susidarys. Bet tai vis tiek arčiau nei Karpatai :)

 

Vieną kartą išvažiavom savaitgalį truputį pasivažinėt. Ir bekele netyčia atsidūrėm Ignalinoj :)

Ir nieko, be jokio pasiruošimo. Niva puikiai atlaikė, tik Rojerio Uaz`as kardaną pametė ir karbiuratoriaus plūdė nuskendo :) :) :)

 

Taigi, kol kas turim du pasiūlymus:

1) Kažkur Vilnius - Pabradė (panašu į "Pabradas") trasas - savaitgalis;

2) Žagarė - čia jau reik savaitgalio ir 2 dienų kelionei pirmyn/atgal :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žagarės vyšnių festivalis vyks liepos 17-20 dienomis http://zagares.vysniufestivalis.lt/

 

Na, man irgi iki ten 263 km, dar vietoj koks 100, ir atgal grįšt, tai kokie 630 km susidarys. Bet tai vis tiek arčiau nei Karpatai :)/>

 

Vieną kartą išvažiavom savaitgalį truputį pasivažinėt. Ir bekele netyčia atsidūrėm Ignalinoj :)/>

Ir nieko, be jokio pasiruošimo. Niva puikiai atlaikė, tik Rojerio Uaz`as kardaną pametė ir karbiuratoriaus plūdė nuskendo :)/> :)/> :)/>

 

Taigi, kol kas turim du pasiūlymus:

1) Kažkur Vilnius - Pabradė (panašu į "Pabradas") trasas - savaitgalis;

2) Žagarė - čia jau reik savaitgalio ir 2 dienų kelionei pirmyn/atgal :)/>

As uz 1 varianta

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man vis kirba mintis, jei pavyktų kažką rimčiau suburti su renginiu, tai gal reiktų pakalbinti Litlada? Na kad būtų renginio mecenatas ar tiesiog rėmėjas? Ar kad rusiškų automobilių taurę įsteigtų? Gal tai net kasmetinis renginys gautusi? Ką manote?

Redagavo Mikas123
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tuomet gal saziningiausiai butu rinktis Lietuvos viduryje, Kedainuose... kad nebutu verkšlianimu, man per toli, nepasitikiu technika...

O gal iš tikro gal prikabinti pirmoje eiluteje kas dalyvautu ir is kur esate, kad matytumeme su kuo galetumem kartu atvazuoti i susitikimo vieta, ta prasme as is Žagarės lekciau pro Šiaulius, Radviliski... ir susitikus kurkas smagiau butu pasiekti galutini tašką, plius ir sugedimo atvejeis paildomos rankos...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš ir pasisakau už Lietuvos vidurį.

Pavyzdžiui Jonavos, tiksliau Ruklos poligonas yra beveik vidury Lietuvos.

Tik va kol kas nei vieno entuziasto iš tų kraštų... O kažkam šeimininko rolę visgi reiks prisiimt.

Aišku, galima paprašyt Kauno klubo pagalbos, bet primiausia turim apsisprėst kur darom ir kas dalyvaujam (nes kol kas net 10-ties norinčių nėra :( ).

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas met Rukloi birzelio viduryja viksta labai idomus renginiukas (retromobile 4x4,6x6,buna suvazioja ir viksrine technika),gal reika kazka panasaus?

ei ei,nemaišykim retromobilių su rusiškų auto švente,o tai kai kas nespės į 2 vietas vienu metu... :girtas: Pasisakau už LT vidurį susitikimui,nors ir Žagarė vilioja...o geriausia būtų daryti pajūryje(užsisvajojau)Beje,jeigu atstumas 100ar 200 km.dar yra toks dalykas kaip tralas :blink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.