Pereiti prie turinio

"burtininku'' darbo kultura


kactuz

Rekomenduojami pranešimai

O tai ką čia jam rašyt, kai jau pradėtos gvildenti emigracijos problemos :)/>

Na kai visuomet bediskutuojant nukrypstama i lankas bet gerai kad sugryztama prie esmes as kaip manau buna nesusisnekejimas ir skirtingi lukescei bet finale sioi situacijoi manau problema jos issprebdimo budas ir kaina yra adekvatus o uzvirines sriegi zino kad tikrai neatsisuks o sekanti karta visa sake is sroto nusipirks ir bus tvarkinga (seip idomu kiek ta sake kainuoja srote )

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 122
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Nieko nekainuoja isvis , neverta srotine imt.. Manau nereik aiskint kaip pas mus eurokarparte viskas vyksta per kelias minutes atveze shake ykrushai ja i vieta sena ismetei zmogus isvaziavo.. Uztrunka lygiai 20 minuciu su viskuo.. Taip viskas vyksta ,o ne gimdymai virinimai, proto pis..mai .. Zodziu as dabar ziuriu kashe ir kalu gola.. :girtas: ir nekniskit man proto kolkas.. :girtas: sekmes vyrams ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip buna daznai ir kai masina perki ne pagal galimybes. Jei pinigu uztenka tik 2 golfui gerai priziureti.. o turi kazka brangesnio, kur vien dirza virs 1000lt pakeist kainuoja, ir prasideda istorijos "kur pigiau?", "gal galima kazka laikinai padaryti?" :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vieno dalyko nesuprantu - kokio b...ieso jūs čia užsiciklinot ant kainos . Na būtų tai kainavę ne 70 o taip kokia 150 už tokį darbą tai ką tada šnekėtumėt - tikriausiai choru susiriesdami keiktumėt servisiuką kad žmogų išmaudė . :D

 

Kalba gi buvo užvesta apie darbo kultūrą o ne apie tai kaip kažkas pinigus taupo ar perka mašinas ne pagal savo galimybes.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na Klevas palei Kauna vis dar laukiu paaiskinimo abie turbina su papildomais pribambasais gamykliskai pastatytais,ar jau nera?.. Rasyk i Jeep tema. :lol:/> garaze pasikalbejom visi ir manes ciut durnium nepalaike kaip uzsiminiau kad protingas zmogus paporino skirtuma......... :D/>

Na o su tamstele aš išvis nesiruošiu veltis į jokias diskusijas - nei apie turbinas , nei apie emigracijos privalumus , nei apie nupirktą iš pačio kompą :salut:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O seimininkas tyli.... laugh.gif lojo,lojo ir uztilo, laukiam ziniu is Romainiu serviso.. wink.gif

 

 

Pas mane kaime tik sunys loja, nera ka cia gvildent daugiau, neapsiverksiu as del tu 70 litu, neturiu nei laiko nei stiprybes as teisybes jieskot. Jei pasakai kad butu gerai, ir apie jokias kainas kad pigiau ar kazka kalba neina ir padaro nesamone. Kodel pas Kleva tokiu nesamoniu nebuna, jei pasako kad gali tapati daigta gali sutvarkyt ir sutvarko ir kulturingai ir teisingai. O jei negali tai sako, nieko nebus keiciam.

 

O jus jei cia rieciat kad turejau sprendima priimt kaip suremontuot, dalis suvest, gal net parodyt kaip padaryt. Tai nx tada tas servisas, jei jau tiek reikia padaryt, tai sulaukes savaitgalio garaze ir pats moku varzta sukt. Kalbekit jus cia ka norit, jei sudarankiai tai sudarankiai, o jei jau atrodo kad as cia kaltas vaziuokit patys ir remontuokit toje skyleje. Gal nepirmas nuvaziaves, bet tikrai kazkuris pagausit i savo masina tokia nesamone ar kitokia ir galesit parasyt kaip viskas sekesi.

Redagavo kactuz
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na o su tamstele aš išvis nesiruošiu veltis į jokias diskusijas - nei apie turbinas , nei apie emigracijos privalumus , nei apie nupirktą iš pačio kompą :salut:/>

Tai cia tu pasistverei ?.O kas tau ta kompa kisho per prievarta? lol: eilinis litovco bajeris.. Ble nereikejo pirkt atvaziaves manau buvai pasiziuret,pasiciupai o dabar jieskai bedu...

Pasakyciau tau keleta zodeliu ,bet tiek to patylesiu... :salut:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nutiko man toks dalykas, truputį klibėjo durų vyriai, sako vežk pas tekintoją pataisys,nu ką surinkau visus ir nuvežiau pas rekomenduotą tekintoją. Nu sako nėr problemų padarysiu, nužiuoju pasiimt, ištekinti nauji kaiščiai 7vnt. ,vienam įdėta spyruoklė, sako 340lt, aš isižiojau. Taigo norėjau paklausti čia normalu tokia kaina ? Gal aš nesigaudau tekintojų įkainiuose.

P.S. Detalių dar neėmiau neturėjau tiek pinigų prie saves. Gal palikti jas jam dovanų ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nutiko man toks dalykas, truputį klibėjo durų vyriai, sako vežk pas tekintoją pataisys,nu ką surinkau visus ir nuvežiau pas rekomenduotą tekintoją. Nu sako nėr problemų padarysiu, nužiuoju pasiimt, ištekinti nauji kaiščiai 7vnt. ,vienam įdėta spyruoklė, sako 340lt, aš isižiojau. Taigo norėjau paklausti čia normalu tokia kaina ? Gal aš nesigaudau tekintojų įkainiuose.

P.S. Detalių dar neėmiau neturėjau tiek pinigų prie saves. Gal palikti jas jam dovanų ?

Mmm na jeigu kainos nesutaret pries pradedant daryt tai keblu klausimas kiek nauji tokie pat vyrei kainuoja ir kiek laiko manai uztruko juos pagamint ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tavo ivardyta suma per didele kaip uz kaiscius vyriams. Bandyk kalbetis apie kaina, tegu pagrindzia tokia didele kaina.

 

P.S. pats irgi geras fruktas esi - pirma reikia kaina issiaiskinti, tik po to uzsakineti prekes/paslaugas.

Pats žinai kad už nestandartinius darbus iš meistrų neišpeši kainos ankščiau laiko, kalba buvo tokia nu reik pažiurėt ka čia reik daryt ir apie pinigus taip nieko ir neišpešiau, be to tekintojas buvo rekomenduotas kaip pigus ir geras, vyriai Nissan Patrol, manau šrote ne daugiau 20lt- vnt kainuoja.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jus jei cia rieciat kad turejau sprendima priimt kaip suremontuot, dalis suvest, gal net parodyt kaip padaryt. Tai nx tada tas servisas, jei jau tiek reikia padaryt, tai sulaukes savaitgalio garaze ir pats moku varzta sukt. Kalbekit jus cia ka norit, jei sudarankiai tai sudarankiai, o jei jau atrodo kad as cia kaltas vaziuokit patys ir remontuokit toje skyleje. Gal nepirmas nuvaziaves, bet tikrai kazkuris pagausit i savo masina tokia nesamone ar kitokia ir galesit parasyt kaip viskas sekesi.

Matyt, brolau, iš trijų alternatyvų- "Pigiai.Greitai.Kokybiškai" šį kartą pasirinkai ne tas dvi, kurias reikėjo pasirinkt :rolleyes: Apskritai, nėra ko stebėtis, čia gi tavo tautiečiai tau mašiną suremontavo, ir niekas kitas...Problema, pagrindinė ir didžiausia-kvalifikuotų darbuotojų trūkumas.Šiandien servise gaikes sukinėjam, rytoj jau santechnikais būsim, poryt-dar kuo nors...O tu sakai- važiavau pagal rekomendacijas :D Ir apskritai, dėl visko kalčiausi ne Landsbergis su Kubilium,, o tie padlos emigrantai, kurie, grįžę tėvynėn, dar išdrįsta sunkiai uždirbtus pinigus leist :P Bet, kaip sako lietuvių liaudies išmintis-neišsižadėk terbos, lazdos ir kalėjimo :rolleyes: Niekada negali žinot, gal ir pačiam kada gAli tekt krautis manatkes ir dumt į kokią nors naująją tėvynę...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nutiko man toks dalykas, truputį klibėjo durų vyriai, sako vežk pas tekintoją pataisys,nu ką surinkau visus ir nuvežiau pas rekomenduotą tekintoją. Nu sako nėr problemų padarysiu, nužiuoju pasiimt, ištekinti nauji kaiščiai 7vnt. ,vienam įdėta spyruoklė, sako 340lt, aš isižiojau. Taigo norėjau paklausti čia normalu tokia kaina ? Gal aš nesigaudau tekintojų įkainiuose.

P.S. Detalių dar neėmiau neturėjau tiek pinigų prie saves. Gal palikti jas jam dovanų ?

neaisku kiek laiko buvo uzsiemes. Mano uosvis tai skaiciuoja po 25lt/val plius minus ir + metalas. Kainos irgi niekad nepapasakoja pries, kol nepadaro. Nebent tai butu labai standartine procedura kaip pvz stabdziu disku pratekinimas-20-25lt

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O seimininkas tyli.... :lol:/> lojo,lojo ir uztilo, laukiam ziniu is Romainiu serviso.. ;)/>

LOJO???

ar ne tik Tamstele,pasisėmes vakarietiškos kultūros,pats ir loji garsiausiai

isiveržei,suvėliai svetimą tema ir chamavoji toliau

p.s. jai kas bando įrodyt ,kad uz 70lt geriau padaryti neišeina,groš cena,tokiam meistrui ir tokiam požiūriui i darbą.pinigai čia visiškai ne prie ko...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Valdai,o jie jau nebe tavo tautiečiai???

Kodėl gi ne, aš taip nesakiau :) Tik, žinai, ne visada galiu tuo didžiuotis...

Kai išmoksim bent šiek tiek daugiau gerbt vieni kito darbą ir apskritai vieni kitus, ir neskirstyt žmonių į kažkokias sugalvotas kategorijas, tada ir tokių temų nereiks kurt...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neaisku kiek laiko buvo uzsiemes. Mano uosvis tai skaiciuoja po 25lt/val plius minus ir + metalas. Kainos irgi niekad nepapasakoja pries, kol nepadaro. Nebent tai butu labai standartine procedura kaip pvz stabdziu disku pratekinimas-20-25lt

 

O ble kaip vakarietiškai dirba žmogus dirba - pagal valandini. Sveikinu, kad randa lochu. O gal neranda ir stakles reikes greitai vezt i lauzeli?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visko pas mus pasitaiko, man stabdžių cilidriukui nuorinimo taškui naują srėgį darė ir tašką įdėjo,sumokėjau, viskas gražu...., parsivežiau surinkau ir darant nuorinimą per tašką leidžia kaip iš kibiro, paskambinus pasakius kas per bėda, nu ka ten sako idėti gumos ir važiuosi, o tai sakau normaliai padartytio nėjo, sako daug darbo krapštomo...tai aš nesuprantu velniam imti daryti chujovai, nes pats sako kad nepadarė kaip priklauso.... čia ir buvo pagal rekomendacijas, bet laikui bėgant atisrenki kur pas ką daryti ir be rekomendacijų.....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ble kaip vakarietiškai dirba žmogus dirba - pagal valandini. Sveikinu, kad randa lochu. O gal neranda ir stakles reikes greitai vezt i lauzeli?

ne pizdi. kai darai "pagal kaina" is ko ta kaina sugalvoji? is dangaus nukeli? vistiek pagal laiko + medziagu sanaudas skaiciuoji. Man asmeniskai is vis LT tas populiarus dalykas pagal kaina absurdas kazkoks. pasakai kaina, ir jei gaunasi greitai tai legalioj formoj apmauni klienta. jei atsiranda kokiu nors netiketumu ir reikia pasikrapstyti pats labdaringai dirbi. O uz valandas kiek trunka tiek ir gauni, ir saves neapgauni ir kliento neapstumi.

O tau is uosvio saipytis nereiketu, ba pas ji eiles visada po 2sav i prieki minimum, zmones sniurais eina, ir neretai pasitaiko kad kiti aplinkiniai tekintojai, pasiuncia pas ji, nes patys nesugeba sudetingesnio kazko padaryti, arba nuo kito tekintojo klientas pasiemes atveza jam pataisyt, nes pradeda, o uzbaigt nebesugeba.

Kainos kosmines irgi turbut nesigauna, nes ne vienas nuolatinis klientas, kuris buvo pabeges kazkur kitur, ant galo gryzo ir pasake kad pas ji vistiek pigiau iseina ir istekina kaip turi but is karto ir vazinet 10k nereikia taisyti. Taip, kad bereikalo cia maike plesais.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O gal nereiktu taip iskart brangu - pigu, gal pirmiau issiaiskinam kokiam lygi padarytas darbas. Jei prakistas plestuvas ir kaisciai is beleko tai brangu, bet jei tekintos ivores ir kaisciai is teisingo metalo tai kazin ar taip jau brangu .

Va būtent prakištas kaištis , jokių įvorių

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.