Pereiti prie turinio

Nivos tobulinimas


Rekomenduojami pranešimai

Nsudraskytą, sakė tai Bilduko darbas :)/>/>

Gavau patarimą iš Rojer07 sustiprinti ir razdatkės tvyrtinimą, radau rodos nesudėtyngą sprendimą, kaip manote kaip jis? ir kiek tai būtinas šis tvirtinimas iš esmės? http://www.drive2.ru/cars/lada/4x4_3d/4x4_3d/vasilek29/2/journal/4899916394579219704/

Normaliai, tiks.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 638
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Kas liečia II žigulio reduktorius:

Na sutariau su vienu pardavėju, jis man duoda du reduktrius II žigulio aš jam atiduodu savo Nivos esantį 6 žigulio reduktorių plius damokėti turiu 120 lt. Kol kas geresnio varianto neradau. Tikiuosi kad tvarkyngi bus reduktoriai, sutariau su meistriuku kad man suderins reduktorius (ačiu Rojer07 už kontaktą :) )

Taip pat radau II žigulio reduktorių kartu su kieta blokiruote http://www.autogidas.lt/lada-2106-1996-1023022876.html , tačiau kaina, mano galva per didelė, nori 1300 lt. Litladoje nauja tokia blokiruotė 1260 lt. su PVM kadangi perku ant įmonės tai man PVM gryžta, tad jei ir desiu, manau dėsiu naują nei dėvėtą be garantijų. Kaina blokiruotės šiaip ar taip didoka, kažkaip esu didelėse abejonėse ar dėsiu į savo Nivaz ją. Privalumus žinau, tik į Nivą dėti gal jau per didelė prabanga.. kokios nuomonės Nivų turėtojai blokiruotės klausimu? Mašina skirta bus turizmui ir karts nuo karto pasimalti purvynuose dėl edrenalino :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Nesupyks gal kad cia lendu, nenoriu kurt naujos tokios pat temos:-)

Taigi, kuo toliau tuo lb patinka man niva, kai ypac man nemokslai darbai einasi i prieki, susidejau kronsteinus prailginti amortikams,

Kaip gumas deti, itariu kad nr1 nuotraukoje antroji guma bus per zema, trecioji toki nelabai tinkanti bet ikisciau ir gal ant jos deti ta originalia? nr2 nuotraukoje?

O gal istekinti zieda kokiu 2cm ir deti ta kaip originalia tik praaukstinta?

post-10219-13715854478712_thumb.jpg

post-10219-13715854852108_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesupyks gal kad cia lendu, nenoriu kurt naujos tokios pat temos:-)

Taigi, kuo toliau tuo lb patinka man niva, kai ypac man nemokslai darbai einasi i prieki, susidejau kronsteinus prailginti amortikams,

Kaip gumas deti, itariu kad nr1 nuotraukoje antroji guma bus per zema, trecioji toki nelabai tinkanti bet ikisciau ir gal ant jos deti ta originalia? nr2 nuotraukoje?

O gal istekinti zieda kokiu 2cm ir deti ta kaip originalia tik praaukstinta?

 

Sveikas,

Antroji guma yra apie 3,5 cm? ja dedi ant spyruoklės viršaus(manuoju atveju Nivaz pakilo vos 1 cm.) trečią guma perpjauni ir sukiši tarp vijų apačioje spyruoklių ar viršuje, kaip tau patogiau, realiai turėtum laimėti apie 4-5 cm aukščio, tačiau trečia guma tarp vijų rimtesnėje bekelėje neleis ratui sulysti max į vidine sparno dalį, plius Niva taps kažkiek kietesnė.

Pirmoje nuotraukoje matosi kaip ratas sulendą į vidinę arką. Antroje (sorry už kokybę) matosi kiek pakelta mano Nivaz :) Viršuje 4 cm guma tokia kaip pas tave antra ir plius 5 cm pakeltos spyruokles laikančios lėkštės kronšteinas virš tilto.

post-10224-13715880924265_thumb.jpg

post-10224-1371588216516_thumb.jpg

post-10224-1371588377579_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vizgi kelei lekstutes mhm... tai kaip dabar cia padarius ir man... nepaleidzia mintis deti toki zieda kad ir 2cm po to ta guma antraja nuotraukoje.

taip ji apie 3.5cm. O kaip pats dejei kronsteinus amortikams pakelti? Blyn laisvos dienos norisi padirbet on dabar nebezinau ka bedaryti....

Graziai ziurisi tavoji, domina galinis padangos laikiklis galetum pafotkinti dar, cia jis matau pirktinis lygir ne? Planuoju ar kazka darytis:-)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vizgi kelei lekstutes mhm... tai kaip dabar cia padarius ir man... nepaleidzia mintis deti toki zieda kad ir 2cm po to ta guma antraja nuotraukoje.

taip ji apie 3.5cm. O kaip pats dejei kronsteinus amortikams pakelti? Blyn laisvos dienos norisi padirbet on dabar nebezinau ka bedaryti....

Graziai ziurisi tavoji, domina galinis padangos laikiklis galetum pafotkinti dar, cia jis matau pirktinis lygir ne? Planuoju ar kazka darytis:-)

 

Taip, kėliau spyruoklių lėkštes, nes gumos man neužteko, tačiau žiedo 2 cm gal ir užtektų kartu su guma. Kronšteinus amortikams pakelti panaudojau tavo patartus iš LitLada. Tačiau reiks kitų amortizatorių, ilgesnių. Kadangi tiek kiek pas mane pakelta Nivaz tai laisvos eigos teliko 2-3 cm. ta prasme kuomet dėjau amortikus jie buvo kone pilnai išsitempę. Bandysiu taikyti nuo Nissan Terano jie berds ilgesni ant 5-7 cm už Nivos.

Kas liečia atsarginį ratą ant galo, jis daugiau vargas nei nauda :) kas kart jį reik atlenkinėti kai nori įeiti į bagažinę, šiek tiek erzina :) tačiau jei norėsi fotkių padarysiu. Šis konkrečiai yra pirktas iš LitLados, mokėjau 250 lt. šis pritaikytas kad tiktų farkopui (tai yra kabliui), netrugdo. Turėsi galvoti kur pritaikyti valstybinius numerius nes standartinėje vietoje nesimato o ant buferio ir nesimato (buvau užsidėjas). Turėjau dėti ant stogo. Įdedu kelas foto kaip dabar atrodo o vėliau galėsiu detalizuotias foto įkelti jei norėsi.

post-10224-13716191858119_thumb.jpg

post-10224-13716192420158_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va galas pakelts, nuo zemes iki auksciausios dalies arkos 82cm apmaudu, kad nepamatavau kiek buvo pries tai, atsiminiu ki viskas jau buvo atjunkta... priekyje dar nepakelta 77cm . Vizualiai atrodo, kad pakilo tikrai. Dejau tik guma kuria minejau auksciau. Nebedejau ziedo kaip zadejau, pasirodo vietinis tekintojas anapilin isejo... neiskenciau nieko nedares tai dariu ka turejau, bus matut kaip toliau...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va galas pakelts, nuo zemes iki auksciausios dalies arkos 82cm apmaudu, kad nepamatavau kiek buvo pries tai, atsiminiu ki viskas jau buvo atjunkta... priekyje dar nepakelta 77cm . Vizualiai atrodo, kad pakilo tikrai. Dejau tik guma kuria minejau auksciau. Nebedejau ziedo kaip zadejau, pasirodo vietinis tekintojas anapilin isejo... neiskenciau nieko nedares tai dariu ka turejau, bus matut kaip toliau...

post-10219-13716424967821_thumb.jpg

post-10219-13716425275368_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas,

 

Teks atleisti amortizatorių apačioje, stabilizatoriaus du varštai, apatinį šarnyrą, turi užtekti :)

Jei supranti rusiškai viskas labai išsamiai: http://www.autoprospect.ru/vaz/21213-niva/18-1-6-snyatie-pruzhiny.html ir apskritai visa info iki smulkmenų apie niva čia surasi, jei nesupranti rusiškai turiu ir EN manualus. Tad belsk ir bus atidaryta :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsuau virsutini sarnyra ismatavau, uzsisakiau pas tekintoja pakelimus 3cm, atsukau amortika, apatini sarnyra, ir stabilizatoriu, tiksliau beveik atsukau, gavau galvon kai nutruko varstai :-) mat ne ta eiliskuma pasirinkau.... ji galima nusipirkti nauja ar gresti ir deti naujus varstus?

Palenkus su koja apatine lekstute isemiau spiruokle, reikia keist prie to paties naujas gumas...

Spiruokles 1.5 vijos pjauti, speju pjauti is tos puses kur nera lygumo?

post-10219-13718014394649_thumb.jpg

post-10219-13718014819734_thumb.jpg

post-10219-13718015178729_thumb.jpg

post-10219-13718015907064_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsuau virsutini sarnyra ismatavau, uzsisakiau pas tekintoja pakelimus 3cm, atsukau amortika, apatini sarnyra, ir stabilizatoriu, tiksliau beveik atsukau, gavau galvon kai nutruko varstai :-) mat ne ta eiliskuma pasirinkau.... ji galima nusipirkti nauja ar gresti ir deti naujus varstus?

Palenkus su koja apatine lekstute isemiau spiruokle, reikia keist prie to paties naujas gumas...

Spiruokles 1.5 vijos pjauti, speju pjauti is tos puses kur nera lygumo?

 

stabilizatoriaus varžtai man ir nulūžo, nupjoviau su "bulgarke" ir išgrežiau naujas skyles, tada 10 mm naujus varžtus su veržeklėm ir viskas puikiai laiko :)/>

Man spyruoklės gumos buvo normaliai, nesuplyšusios. Pjoviau spyruokles butent per lygujį kraštą nes tiek viršuj tiek apačioje vija turi įsikirsti į gumą, tad tas lygusis kraštas nivai nereikalyngas, nes jei pažiūrėsi ant senų Nivos spyruoklių, lygių kraštų nėra. Tad aš pjoviau būtent iš lygios pusės, ta prasme tai išsimeta, pjoviau per du kartus, pirmas pjovimas lygiai viena vija, antras puse vijos, taip kur kas man patogiau pasirodė.

Redagavo Mikas123
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reiskiasi taip ir turejo buti, kad nutruko tik galejo nelekti nutrukus i ranka ir galvon:-)

Ta pusantros vijos skaitosi ties ta vieta pjauti kur pirstas?

 

Taip, pjauti tą vietą kur pirštas :)/>

O, galva vis tik reiktų pasaugoti :)/> rankos pas mane ir buvo apdaužytos, tiesa, kartą buvau sau į nosį užvažiaves nusprūdus raktui, tuomet kai jį buvau užgules visa jėga, tai didžiuosius gryžulo ratus mačiau ir visa paukščių tako žvaigždyną :)/>

Redagavo Mikas123
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu pora klausimų :

Kokio storio metalas amortikų lakiklio ?

Kokio ilgio varžtai kurie laiko šakės viršutinį šarnyrą ?

Storis amortiku laikiklio tiksliai nepasakysiu bet 1,5-2mm tikrai, manau pakankamas, litladoje pirkta

Ant virsutinio sarnyro varsatai 8mm x 8cm,

Viskas lygir taip, neblaivia galva bet taip:-):-):-)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.