Pereiti prie turinio

Reikalinga kova prieš "ERELIUS" bet ir prieš "STABDŽIUS"


jeepcherokee

Rekomenduojami pranešimai

nu ir kas ?... tai siūlyk, o ne vien nuoradas copy-paste... :)/>

 

pvz prisispausdinkit spalvotų kortelių su paaiškinimais ir KET punktais "kam reikia posūkius rodyti"... "kada ir kodėl reikia rinktis dešine kelio juostą".... "kodėl sankryžose ir T formos sankryžose reikia palikti tarpą kitiems pravažiuoti..."... "kodėl negalima parkuotis 5m nuo sankryžų ar išvažiavimų".. ... ir mieste kur prie progos tokiems užmaršuoliams ar "klevams" su asilo beretėm dalini.... arba priklijuoji ant lango... galės gramdydamas popierinį lipduką skaityti ir keiktis... biggrin.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"Automokytojas" - tik jis tau pagrumos rankele iš džipo, tik jis apklijuos tau langus lipdukais su KET, tik jis nuvilks tavo mašiną nuo šaligatvio kai ji trukdo pėstiesiems... ;)

 

kas liečia ar greitus ar lėtus vairuotojus...

http://www.youtube.com/watch?v=ljKrQq9ihfU

 

reikia pirmiausia kad valstybė didesnį dėmesį žalialapiams skirtų :) steigė steigė poligonus kol neįsteigė nieko. aš ir pats mielai į tokį poligoną nuvažiuočiau.

 

ne kartą kelyje teko matyti vasarą tarkim magistralėje retas kuris 110 važiuoja, o va pirma juosta varo kokia silkutė ant 70. potencialus klientas draudimo :) eilinė gyvenimiška taisyklė, viską reikia daryti su galva. nereikia lakstyti, bet kai velkasi ir trukdo eismui irgi nėra saugus keliavimo būdas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar ir kaip trukdo, autostrada visi lekia 100-130 tai ir pats isipaisai i ritma, ir ziurek viena masina persirikiavo, kita, ir makt vezlys pries nosi, ir kaip tycia persirikiuot nera kur, ir uzguli stabdzius ir viena akim i galinio vaizdo veidrodeli ar kas tau i sikna neileks :D pazystama situacija? :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo su žalialapiais būna situacijų, kad nors mirk iš juoko arba prisivijes išleisk orą iš ratų, kad nesimajačytų ant kelio. Vieną kartą jau užsidegus raudonam šviesaforo signalui, o man žaliam įvažiavusiai mašinai į sankryžą ir laukiančiai neaišku ko (gal kol visi išsivažinės)pamirksėjau ir ranka parodžiau, kad pabaig tą savo manevrą -išvažiuok iš tos sankryžos, tai galais ne galais pajudėjo ir dar pasukiojo pirštą parodydamas, kad man neviskas gerai, o ne jam, a žių per veidrodį kad užpakalį žaliu lapu užsiklijeves ir ką tokiam...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie ką čia diskutuojat??? Apie Švedus , Vanagus prieš Blondines ir Klevlapius? Diskusija apie NIEKĄ. Nėra 2-jų žmonių vienodų pasaulyje ir nebus - tai ką Jūs norit, kad visi vairuotų TAIP, KAIP JŪS?

Visiškai bevertė tema, siųlau adminams trinti ne tik mano nuomonę, bet ir visą temą.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Asmeninė nuomonė: tema tikrai bergždžia. PVZ. reikia būti Vilniuj 18:00, būdamas Klaipėdoj nebeturiu ką veikti 13:30 ar 14:00, nu ir išvažiuoju atsileides savo tikslo link, važiuoju 90-100km/h. TAIP MANE VISI LENKIA IR KEIKIA KO TOKS ASILAS VELKASI, bet tai kokio galo man skubėt? nematau tikslo.... Tuo labiau žmogus, kuris skuba tikrai įvertina savo greitį ir priekyje važiuojančio vairuotojo greitį. Tai jeigu esi ąsas, tai iškart lendi i antrą juostą ir pirmyn... aplenkei ir ramu... nesuprantu aš ko čia reikėtų stumdyti "stabdžius"... Važiuoja kas kaip nori.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

133 - Vairuotojas privalo važiuoti neviršydamas leistino greičio. Pasirinkdamas važiavimo greitį, vairuotojas turi atsižvelgti į važiavimo sąlygas, ypač vietovės reljefą, kelio ir transporto priemonės būklę ir krovinį, meteorologines sąlygas, taip pat eismo intensyvumą, kad galėtų sustabdyti transporto priemonę iki bet kurios iš anksto numatomos kliūties. Jis turi sulėtinti greitį ir prireikus sustoti, jeigu to reikia dėl susidariusių aplinkybių, ypač kai blogas matomumas.

 

 

140.3 - važiuoti be reikalo pernelyg lėtai, trukdant normalų kitų transporto priemonių eismą;

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tema labai aktuali, aš tik ją iškėliau

140. Vairuotojui draudžiama:

140.1. viršyti transporto priemonės gamintojo nurodytą maksimalų greitį;

140.2. viršyti greitį, kuris nurodytas transporto priemonės greičio ribojimo skiriamajame ženkle;

140.3. važiuoti be reikalo pernelyg lėtai, trukdant normalų kitų transporto priemonių eismą;

140.4. staigiai stabdyti, jeigu tai nebūtina eismo saugumui.

 

 

 

Skaityti daugiau: http://kaunas.kasvyksta.lt/2013/03/27/greitis-keliuose/#ixzz2Q4IjLDTR

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Išsitrauk iš skeleto modeliuką ir įsidėk ten smegenis, prieš ką tu čia kovot susiruošei?

Baloje atrodei visai normalus žmogus.

 

http://projektai.delfi.lt/sauguseismas/eismo-kultura/garsiausi-lietuvos-lenktynininkai-problema-ir-leti-vairuotojai.d?id=61022631

 

čia ringas ir tema pagal šį straipsnį ir lenktynininkų pasisakymus, sakykit savo nuomonę o ne man siūskit savo intelekto stoką, ačiu už supratimą

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesuprantu ,rolka,kodel toks pykčio proveržis?

sakot tema neaktuali?manau ji neaktuali gali buti tik besmegeniams

 

 

beje asmeninė nuomonė:mane vienodai uzknisa tiek,laukiniai nežinantys kur posukio signalas,daltonikai nematantys šviesaforo ,ir "antraeilininkai"-besivelkantys antra juosta

vaziuoti greitai nėra blogybė,blogybė-chuliganiškas važiavimas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

..neskaiciau visu postu bet galiu tik realu pvz:jau vakar ispuole taip jog teko atlekt i Vln,tiesa,sykart su lengvaja "tik"su subaru justy,bet ne tame esme.tik pabreziu su lengvaja.Situacija tokia:berodz kauno gatve,taip ir taip didziulio mikroautobuso manevrai:is pirmos i antra,teisingas manevras su posukiais ir t.t vaizdo veidrodelyje!mano manevras po kurio laiko su posukio signalais ir t.t.ir ka as matau:desineje mano puseje,juodojoje zonoje tas pats mikroautobusas,kurio vos nepaguldziau ant menciu tiksliau ant bordiuro..pasijutau siek tiek pasimetes,siek tiek is kaimo,blyn,nors duok i lempa tokiems vairuotojams.na kam taip isdurynet paprastus vairuotojus?..paprasciausiai suvele nepagarba kolegai,vairuotojui,

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žmonės yra skirtingi, todėl ir vairuoja skirtingai...

Ne visada tas, kuris važiuoja lėtai, važiuoja blogai.

O visumoj litofcai papratę gatvėm lakiot, na bet, kai duobių gausu-ypač pavasarį, tai turbūt geriau žemai skrist, nei lėtai važiuot :P

Yra prieš ką kovot ir be eismo "tormozų"...

Užknisa tie, kas be priežasties blaškosi iš vienos eismo juostos į kitą, lyg būtų nuo b..io nutrūkę :angry: Neseniai važiavau Geležiniu Vilku apie penktą popiet, tai vienas gal kokius keturiskart tokį manevrą atliko, o paskui ta eismo juosta, kurioj jis atsidūrė, ėmė ir beveik sustojo :D Taip jam ir reikia.

Dar yra kategorija vairuotojų...Dienomis dirba kokioj priperstoj kontoroj, prieš šefą ant užpakalinių letenėlių staipos, į subinę lenda...O kai jau iš darbo važiuot laikas, tada viskas, kas per dieną susikaupė, yra išliejama ant savo auto ir kitų eismo dalyvių...

Dar, be abejo, nereiktų pamiršt ir tų pastoviai gimdančių "krutiagų", kurie lipa ant subinės, šviesom mirksi...Niekingi padarai, bandantys tokiu būdu užmaskuot savo menkumą.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tereikia daugiau tolerancijos kelyje :) Ir nereikia lieti emociju uz vairo, jei direktorius ant kilimelio velniu dave, jei su zmona susipykot ar dar koks velnias nuotaika sugadino, geriau neseskit prie vairo, tada ir kiti vairuotojai ne tokie kenkejai pasirodys :) Ir nereikia pamirst, kad esi ne vienas kelyja :) Ir jei vairuoji visureigi, tai dar nereiskia, kad esi uz kitus protingesnis ir gali mazesnius uz save stumdyti :)

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tereikia daugiau tolerancijos kelyje :)/>/> Ir nereikia lieti emociju uz vairo, jei direktorius ant kilimelio velniu dave, jei su zmona susipykot ar dar koks velnias nuotaika sugadino, geriau neseskit prie vairo, tada ir kiti vairuotojai ne tokie kenkejai pasirodys :)/>/> Ir nereikia pamirst, kad esi ne vienas kelyja :)/>/> Ir jei vairuoji visureigi, tai dar nereiskia, kad esi uz kitus protingesnis ir gali mazesnius uz save stumdyti :)/>/>

 

 

PUMA :blink:/>

Redagavo gince
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.