Pereiti prie turinio

LR vs TLC


LAUMKELIS II

Jūsų nuomonė apie gamintoją.  

128 nariai prabalsavo

  1. 1. Ar Jums svarbi visureigio kokybė ?

    • Kokybė aukščiau už viską.
    • Svarbu, bet ne viskas.
    • Žemesnė kokybė - tai ne pasaulio pabaiga.
  2. 2. Ką Jums reiškia visureigio išvaizda ?

    • Svarbu. Išorė - kaip vizitinė kortelė.
    • Rūpinuosi tik tiek, kad praeiti TA.
    • Mėgstu tvarkingus visureigius.
  3. 3. Ar Jums svarbus visureigio pravažumas ?

    • Tik dėl tos priežasties ir renkuosi visureigį.
    • Naudoju tik porą kartų į metus.
    • Ar tikrai jis reikalingas dabartiniams visureigiams ?


Rekomenduojami pranešimai

kaip per mišias... pasižiūrėjau į kalendorių net ar ne šventas antanas :D/>

 

o jei rimtai tai teisingai sakai. paimk patrulį su originaliais ratais (sasiskos baisiai mažos) jis nevažiuos... pajamk zuikį su plikais ratais, jis irgi nebaisiai važiuos... modifikuojant mašinos gauna pravažumo daugiau.... ale ir važiuoja begalė skirtingų džipų... pažiūri renginiuose kas važiuoja.. tai ne vien tojotos ar patruliai... :)/> man miela pvz mašina jeep... nu ir ką man dabar dėl to daryt? važinėt tik naktį kai lyja kad niekas nematytų kad ne toyjota? :D/>

 

visos mašinos turi savo paskirtį, bet jas vienija viena - jos džipai. o išvaizdos, kokybės, parametrų demostravimas - tai jau skonio reikalas :)

Redagavo Juras666
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 366
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Na yra toks niuansas, kad pasidaro masinos gaila. Tik cia (kaip as sakau) turi buti laikomasi logikos principu( ta prasme masina pirkt is keliu-5 menesiu atlyginimo) tada visai ir negaila :rolleyes:/> Taigi tikrai nepatariu pirkti ledines TLC lizingu 5 metams... Nu blin tikrai bus gaila braizyt sonus, tai nelogiska. O kai 30 stuku nera didele suma, tai ko nebraizyt? :rolleyes:/>

Dar buna ir kitoks niuansas, ne tik del pinigu. Pav idedi sirdies-darbo ar siaip labai mmasina ta patinka, ir vel gaila ja braizyt-dubasint... Man pav buna taip, tai siuo metu dar nupirkau Suzuki. Tai viena naudosiu expedicijom,renginiam,ukyje,medziokleje ir tt. O kita uzmusimui,skandinimui,pokatuskem... Kad numetei gryzes ir neskauda galvos kad reik kur vaziuoti ir tvarkyti ji ar plauti,dar kas nors.

Na tu čia bratka ir pavarei, nu leisk paklaust; - nu nafik tada reikalingas toks džipas (brangus ar tas į kurį daug meilės įdėta) jei su juo bijot nuvažiuot nuo sauso asfalto nes gali išpurvint brangaus mašiniuko nemažiau brangius kilimėlius ar , neduok Die , įbrėžt blizgančius dažus :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tu čia bratka ir pavarei, nu leisk paklaust; - nu nafik tada reikalingas toks džipas (brangus ar tas į kurį daug meilės įdėta) jei su juo bijot nuvažiuot nuo sauso asfalto nes gali išpurvint brangaus mašiniuko nemažiau brangius kilimėlius ar , neduok Die , įbrėžt blizgančius dažus :D/>/>

Ka as parasiau yra tik tendencija, niuansai... Bet ne gelezine taisykle. Taigi teorija nuo praktikos skiriasi. Pries vaziuojant i rengini pagalvoji kad nelauzysi masineles ir ramiai vaziuosi, o deja paciam renginy pagauni kartais azarta ir pofig ka galvojai namuose ant sofos :rolleyes:/>

Nereikia isversti mano zodzius apie tecninius niuansus ir pagrazinti. Nei as kalbejau apie blizgancius dazus, nei kad bijau vaziuoti, ar bijau ispurvinti. Bet tas visureigis kuris naudojamas kasdien lauzymui ir yra skandinamas niekada nebus patikimas( koks jis turi buti pav expedicijoje, lyginant su tokiu pat nedalyvavusiu varzybose) todel tai techniskai-strategiskai nelabai suderinama.

Su tokia dilema susiduriu kai lieka tik viena TLC, todel jau seniai suprantu kad turi buti atskiras auto lauzymui ir atskiras expedicijai ir kitiems reikalams.

Redagavo SuzukiMonstr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nieko nebesuprantu. tai jei tojota tokia mašina kurios neįmanoma užmušti, jei detalės visos laiko ir niekas nepaveda tai nafik tas zuikis? atvarei pakatuškę - namo išsivalei vidų ir langus numazgojai ir į miestą... ir į darbą ir į sodą turi vežt tave toyota! nes kitaip visas paties destruktyvas skelbtas per kelias temas nueina šuniui ant vienos vietos... kam tada drąskytis žeminant save ir kitus - kai skandinimui naudoji visureigį - taip taip, visureigį Samurajų. Tai gi zuikis nei koks kreiseris nei turi nuostabųjį trilitrį motorą... negi pabodo važiuoti su legendine marke nieko nedarant ir atsirado noras po kapotu kartkartėm apsilankyti? vek zhivysh vek uchish...

 

 

dar žiūrėk vieną dieną ir roverį nusipirksi.. sakysi aj, zuikis skandinimui, toja darbui, a va komfortiškam važiavimui sueis ir range roveris...

Tavo zodziai "nieko nesuprantu" labai tamstai tinka :rolleyes:/>/>/>/>/> Visa kita tik baletristika norit uztusuot ziniu trukuma, bei ambicijos norint parodyti kad kazka ismanai.

Kai turesi nors 10 dali mano patirties ir jei kada nors galesi isbandyti viska... Tada ir galbut suprasi apie kas as cia.

O tiem kas supranta ir turi galva atsakymas labai paprastas, jei kad ir geriausia visureigi skandinsi kasdien, jis neatitiks expedicinio visureigio reikalavimo, tokio kaip ypatingas patikimumas. Neismanantis( toks kaip tu Jurai) svajos apie absoliucas tiesas-patikimumus ir tt ir tikedamas sventa dvasia galvos kad TLC ar kita visureigi numazgojai ir jis negali-neturi luzti. O skandines varzybose metus, vaziuos veliau i expedicija ir gadins visiems atostogas( kai masina sulus). O toksai kaip as skiria kas yra kas ir stengiasi ( siaip iki siol naudojau viena TLC visur)maksimaliai daryti taip kaip priklauso. Tai yra viena masina lauzymui, kita kelionems ir tt.

O kai gali turet kelias, vel pasirinkimas kokias kelias? O Suzukio pasirinkima lemia tik kaina ir svoris. Nes visureigi visiems reikalams as turiu( TLC, kuri be abejo nekeisciau i Suzuki) belieka tik poreikis uzmusti-skandinti va sitam poreikiui suzukis kaip antras visureigis man tiks. O ir idomiau turet skirtingus visureigius.Tureti 2 TLC nebutu taip idomu...

Redagavo SuzukiMonstr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai turėsiu nors 10 dalį tavo patirties - manau manęs nebe supras paprasti forumo mirtingieji taip, kaip dabar tavęs nesupranta :D kalbėsiu taip kaip tu ar koks papa karlo medinukas...

 

sakai jei skandinsi kasdien - jis netiks expedicijom. ale pats rašei "Tu net neisivaizduoji ka galima daryti su sena Toyota ir ji vis tiek vaziuoja... " taipogi "Na jeigu tau tokie papuola( kas nenuostabu turint servisa) ir zinant ka Lietuviai perka EU ir veza parduot( ir pats turiu tokia TLC uz 4000lt Lietuviska varianta, aisku su tokiu vaziuosi ir remontuosi,pirkau kaip donora anglui bet ir kaina kaip patinka Lietuviams...). Tik as renkuosi kita varianta, tai yra moku normaliai ir imu gera o ne uzmusta( is ten ir kaina kuri stebina Lietuvius). Taigi gerbiamasis per 5 metus savo Toyotos naudojimo as neremontavau nei varikliu nei deziu nei.............. Viena karta sankabos cilindriuka keiciau kai nusipirkau po gero smugio Rusijoje ir dar gerokai masina perkrovus apie 1 tona salone. Kita karta vamzdukas prapuvo pries parduodant po 5 metu naudojimo sunkiom salygom. Va tau ir gebejimas isirinkti,atskirti pelus nuo grudu...

Netiki kad randu ledinies TLC, uzvaziuok pas mane pamatysi />/>/>/> Pademonstruosiu tau bent jau 4 masinas, ir visos ledas />/>/> "

 

tai čia ir durnam aišku, kad jei ištisai skandinsi mašiną tai ji ir bus skandinimui o ne keliem tūkstančiam km patikimai važiuot. bet pasiklausius tos tavo 10tadalio patirties tai kalbi ir pats sau prieštarauji. mano fantazija nėra laki pvz, tai ką gi galima daryti su sena toyota, ko kiti neįsivaizduoja? o po to su ja galima tiesiai į kalnus? ale pripažink, kad su tokia mašina tu nevažiuosi į ekspedicijas jau be remonto bent jau minimalaus. (kalbu ne apie vieną išvažiavimą gamton šašlyko pakept, o etatiškai pavarius) o jei per 5 metus nieko nekišai tai gal niekur ir nevažiavai su ja? nes jei mašina pati universaliausia ir tinka skandinimui, kelionėms, darbui ir pramogoms tai mes kalbam apie vieną toyotą ar apie 4 skirtingas mašinas?

 

paklausk ko tik nori - tau pasakys, kad zuikis pelkėje pranašumų turi n+1 tiek dėl savo svorio, tiek gabaritų... ale kiek žinau ir tie patys zuikiai skandinti iki karpatų nustraksėjo... o paties varoma agitacinė kampanija kad su viena marke kuri praktiškai amžina ir nesunaikinama galima visur visur... gal ir galima, ale ar ana tikrai 5 metus laikys be gedimų? keistai skamba ane?

 

gali tu čia vadint ką nori neišmanėliais (rodai savo zekišką lygį žemindamas, įžeidinėdamas oponentą, beje), bet kai pasiklausiau tavo "dieviškųjų atsitikimų ir dangiškosios toytos" tai jau ėmiau dairytis nes kas tiek vargani 30 gabalų kai gali gauti mašiną, kuri visur veš ir dar neges... o še tau kad nori, jau dabar sakai naivu kad skandinama mašina nuvalei langus ir varai į miestą, ar toliau kur...

 

 

 

viskas kas čia parašyta per tuos 13 puslapių - fignia, tu man geriau pasakyk: Ar esu kada nors pripažinęs, kad esi ar buvai neteisus? nes kažkaip labai panašu, kad suki uodegą ir kai tema apie vieną - tai tavo pozicija viena, kai tema ima krypti kita tema tai tavo pozicija keičiasi, viena tik išlieka kad kiti neišmanėliai, kiti nieko nesupranta ir nežino, o va tu...

 

vieną kartą TLC yra neužmušama, kitą kartą jau jei skandini - tai nivalna važiuot in kalnus.

 

MES VISI TAU BANDOM PASAKYTI

 

Mašina turi turėti savo paskirtį : viena į sodą, kita iki langų po dumblą, trečia toli toli į kalnus. Bet genda jos visos, ir nėra nė vienos, kuri važiuotų kad ir 5 metus be defektų. aišku, jei tu su ja važinėsi. nors jei tik asfaltu, bet tada ji jau "į sodą" mašina o ne pramogai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"Kai turesi nors 10 dali mano patirties ir jei kada nors galesi isbandyti viska... Tada ir galbut suprasi apie kas as cia." Si fraze skirta ne visiems forumo mirtingiesiems, o butent tau Jurai ir dar keliem zmonem. Tokiu kaip tu cia tik visiska mazuma( keli is tukstancio) :rolleyes:

Todel ir nesupranti kuo skiriasi noras ir galimybe padaryti geriau nuo situacijos kai tik eini is padeties. Kad man nesuluzo TLC per 5 metus, tai dar nereiskia kad taip teisinga( naudoti ja varzybose balose, skandinimuose) ir tuo paciu vaziuoti i tolimas keliones. Tau nesuvokiama kad as kalbu apie principus, o sitie principai galioja bet kokiai technikai ir bet kokiam gamintojui ir modeliui. Jei TLC nepavede 5 metus, tai nereiskia kad ji nepaves dar sekamcius 5 metus ja intennsyviai lauzant. Ir aisku kad Landrover net nekvepia tokiu patikimumu, jis luztu ir per pirma normalu isvaziavima ar panasiai. Esme pats principas, kad norisi viena masina tureti idealu o kita papasta. Ir kad nereiketu net mazgoti gryzus ir tt. O tu cia pradedi eilini karta isvedzioti-intrigu ieskoti, baletristika uziimineti................ Nevarg :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"...niekda nesiginčyk su kvailiu, nes aplinkiniai gali nesuprast kuris iš jūsų kvailas..." J.V. Gėtė

 

 

taigi, važinėkit jūs kolega su kuo tik norit, taisykit ką ir kada norit... man dėl to nei šilta nei šalta. tik nereiktų užsipulti ir žeminti kitų dėl jų įsitikinimų ar pomėgių...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"Kai turesi nors 10 dali mano patirties ir jei kada nors galesi isbandyti viska... Tada ir galbut suprasi apie kas as cia." Si fraze skirta ne visiems forumo mirtingiesiems, o butent tau Jurai ir dar keliem zmonem. Tokiu kaip tu cia tik visiska mazuma( keli is tukstancio) :rolleyes:/>

Todel ir nesupranti kuo skiriasi noras ir galimybe padaryti geriau nuo situacijos kai tik eini is padeties. Kad man nesuluzo TLC per 5 metus, tai dar nereiskia kad taip teisinga( naudoti ja varzybose balose, skandinimuose) ir tuo paciu vaziuoti i tolimas keliones. Tau nesuvokiama kad as kalbu apie principus, o sitie principai galioja bet kokiai technikai ir bet kokiam gamintojui ir modeliui. Jei TLC nepavede 5 metus, tai nereiskia kad ji nepaves dar sekamcius 5 metus ja intennsyviai lauzant. Ir aisku kad Landrover net nekvepia tokiu patikimumu, jis luztu ir per pirma normalu isvaziavima ar panasiai. Esme pats principas, kad norisi viena masina tureti idealu o kita papasta. Ir kad nereiketu net mazgoti gryzus ir tt. O tu cia pradedi eilini karta isvedzioti-intrigu ieskoti, baletristika uziimineti................ Nevarg :rolleyes:/>

 

 

..as kasdien vazyneju su LR ir ne tik asfaltais..ir jei ryt reiktu su juo isvykt i toli,sutepu kryzmes,perziuriu tepalus,susidedu daiktus bagazines ir minu..

..toks jausmas jog tau fobija nuo LR,nors i A.A E.Malinausko laidotuves su LR atvaziavai..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

..as kasdien vazyneju su LR ir ne tik asfaltais..ir jei ryt reiktu su juo isvykt i toli,sutepu kryzmes,perziuriu tepalus,susidedu daiktus bagazines ir minu..

..toks jausmas jog tau fobija nuo LR,nors i A.A E.Malinausko laidotuves su LR atvaziavai..

Jokios fobijos neturiu, o kad atvaziavau su LR tik ir irodo kad ne LR problema. O kai ne kurie sios markes fanatikai.

Bet kada galiu persest i LR visureigi, jeigu tik ji padarys geresni nei TLC. O ir su blogesniu galiu prasivaziuoti, jeigu neturesiu geresnio del pinigu trukumo ar siaip del ko nors ar idomumo. Skirtumas tik tas kad as zinosiu LR minusus ir galesiu net geriau ji isnaudoti, nei kai kurie sios markes fanatikai.

Nei zeminau sia marke nei izeidinejau sios markes savinikus. O kad keli fanatikai cia su purvais maiso, tai atgal gauna :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"...niekda nesiginčyk su kvailiu, nes aplinkiniai gali nesuprast kuris iš jūsų kvailas..." J.V. Gėtė

 

 

taigi, važinėkit jūs kolega su kuo tik norit, taisykit ką ir kada norit... man dėl to nei šilta nei šalta. tik nereiktų užsipulti ir žeminti kitų dėl jų įsitikinimų ar pomėgių...

Butent tamstai sie zodziai kaip pirstu i aki...

Pasiskaityk ramiai dar karta, parodyk kuriame ka izeidziau ir tt. O tau pacituot kur tamstele kitus zemini ir kitokias nesamones sneki? Man rodos pats turetum susirast.

Redagavo SuzukiMonstr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tema nebeįdomi darosi nes prasideda asmeniškumai o ne techniniai ginčai....... adminai , išjunkit man šią temą nebenoriu net skaityt......

ai vat alaus ipisau ir dar pašnekėsiu biskį..........

skirta SuzukiMonstrui -

sąvoka kas yra tvarkinga - gera mašina labai skirtingai skirtingų žmonių yra suprantama, pašnekėsiu iš savo bokšto - jau 20 metų kogero dirbu su automobiline elektra, meistru, jei ir dirbau vadyba tai meistru buvau lygegriačiai, todėl galiu pasakyt iš savo varpinės kad nei LR, nei senos toyotos nepirkčiau niekad, nes jeigu LR instaliacijoje pabuvojo svetimkūnis arba buvo avarijos pasekmės, tai yra nesutvarkomos ir pastovios bėdos, o dėl antikvarinės toyotos tai negalėčiau savęs priverst sėst į užtrintą nubezdėtą saloną žinant kad sumokėta kalnas pinigų (tikrai teko matyt tų barngių "ledinių" toyotų, net prisiminus tą pačią Merio parduotą 60,kur salone nuo svetimkūnių įdėtų bilekaip net vimdė nors buvo minčių kažką tokio pasijamt) ,o "geležis tepaluota" yra dalykas lengvai pataisomas ir paruošiamas jei reikia............vot ir spreskit ar tvarkinga nebrangi mašina su investicijom prieš rimtą išbandymą ar "legenda" už dyyyyydelius pinigus su paslėptais siurprizais (nebent eksplotuojama to paties šeiminimko nuo pagaminimo datos) su (man) morališkai sudevėjimo diskomfortu........nori pasiginčyt - galim palyginti musų investicijas - tavo "tayotas" ir mano vranglioriį kuris nuo pagaminimo nubėgęs tik 80 t.km,( aš čia ne pimpalais matuojuos jei ką )

o jei mane apvadinsi nieko technikoj nenusimanančiu - galiu tau savo rankų projektėlį parodyt, tiesa ne bekelės bet vistiek mašinų temoj - http://www.audiklubas.com/forumas/auto-projektai/muzikin-audi-coupe-b2/ , http://www.audiklubas.com/forumas/auto-projektai/audi-tt-2005-met-projektas-(is-asmeninio-archyvo)/ , nuo pat pirmūjų varžybų 2001 metų mano darytos mašinos imdavo prizines vietas, (ant sienos kabo varžybų teisėjo sertifikatas).........

kažkodėl prisiminiau Šaro Vano saloną, net nupurtė........

p.s. mano Wrangleryje sumontuota mano rankomis peidžerinė signalizacija su distanciniu užvedimu, centrinis užraktas į visas 3 duris, kapoto užraktas, parktronikai priekis-galas su displėjumi, įpurškiminė dujinė įranga, laisvų rankų pilna įranga su displėjumi IR DARANT VISUS ŠITUS DARBUS SALONE NEBUVO PRAGRĘŽTA NĖ VIENA SKYLUTĖ IR PJAUTA NĖ VIENA SALONO DETALĖ, todėl salone galima viską nuimt ir net nesimatys kad ten kažkas stovėjo nes salonas ledinis neturintis nė vienos sulaužytos subraižytos detalės todėl malonu ten įsėst kaip į naują mašiną................ :pig:/>/>

Redagavo Klaustukas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ai vat alaus ipisau ir dar pašnekėsiu biskį..........

skirta SuzukiMonstrui -

sąvoka kas yra tvarkinga - gera mašina labai skirtingai skirtingų žmonių yra suprantama, pašnekėsiu iš savo bokšto - jau 20 metų kogero dirbu su automobiline elektra, meistru, jei ir dirbau vadyba tai meistru buvau lygegriačiai, todėl galiu pasakyt iš savo varpinės kad nei LR, nei senos toyotos nepirkčiau niekad, nes jeigu LR instaliacijoje pabuvojo svetimkūnis arba buvo avarijos pasekmės, tai yra nesutvarkomos ir pastovios bėdos, o dėl antikvarinės toyotos tai negalėčiau savęs priverst sėst į užtrintą nubezdėtą saloną žinant kad sumokėta kalnas pinigų (tikrai teko matyt tų barngių "ledinių" toyotų, net prisiminus tą pačią Merio parduotą 60,kur salone nuo svetimkūnių įdėtų bilekaip net vimdė nors buvo minčių kažką tokio pasijamt) ,o "geležis tepaluota" yra dalykas lengvai pataisomas ir paruošiamas jei reikia............vot ir spreskit ar tvarkinga nebrangi mašina su investicijom prieš rimtą išbandymą ar "legenda" už dyyyyydelius pinigus su paslėptais siurprizais (nebent eksplotuojama to paties šeiminimko nuo pagaminimo datos) su (man) morališkai sudevėjimo diskomfortu........nori pasiginčyt - galim palyginti musų investicijas - tavo "tayotas" ir mano vranglioriį kuris nuo pagaminimo nubėgęs tik 80 t.km,( aš čia ne pimpalais matuojuos jei ką )

o jei mane apvadinsi nieko technikoj nenusimanančiu - galiu tau savo rankų projektėlį parodyt, tiesa ne bekelės bet vistiek mašinų temoj - http://www.audiklubas.com/forumas/auto-projektai/muzikin-audi-coupe-b2/ , http://www.audiklubas.com/forumas/auto-projektai/audi-tt-2005-met-projektas-(is-asmeninio-archyvo)/ , nuo pat pirmūjų varžybų 2001 metų mano darytos mašinos imdavo prizines vietas, (ant sienos kabo varžybų teisėjo sertifikatas).........

kažkodėl prisiminiau Šaro Vano saloną, net nupurtė........

p.s. mano Wrangleryje sumontuota mano rankomis peidžerinė signalizacija su distanciniu užvedimu, centrinis užraktas į visas 3 duris, kapoto užraktas, parktronikai priekis-galas su displėjumi, įpurškiminė dujinė įranga, laisvų rankų pilna įranga su displėjumi IR DARANT VISUS ŠITUS DARBUS SALONE NEBUVO PRAGRĘŽTA NĖ VIENA SKYLUTĖ IR PJAUTA NĖ VIENA SALONO DETALĖ, todėl salone galima viską nuimt ir net nesimatys kad ten kažkas stovėjo nes salonas ledinis neturintis nė vienos sulaužytos subraižytos detalės todėl malonu ten įsėst kaip į naują mašiną................ :pig:/>/>/>/>/>/>

Kelis kart perskaiciau, ir nematau ko gincytis. Mano nuomone panasi. Savoka ledine yra aisku labai santykinis dalykas :rolleyes:/>/>/> Ypac kai verslinykas giria savo preke :rolleyes:/>/>/>

As taip pat nepirkciau tokio uzpersto salono ir tt koki paminejai. Tik na neturejau as tokio, arba turejau uz kelias stukas kaip donora ar siaip koki bajeri. Uz tas kur moku daug, nerasi prie ko prikibt( ivertinus aisku metus ir smulkmenas)... Ale ka cia gali pridurt...

Sakai nori lyginti TLC su Wrangler? O pagal ka lyginti? Ir kaip lyginti? Na matai alaus as nepises, tai nelabai supratau pasiulymo :rolleyes:/>/>

Man asmeniskai to Wranglerio nei uz dyka nelabai reik( neisizeisk, tiesiog dar metai nepraejo kai buvau toki nupirkes( grazus jis man, klasika), ir nusprendziau kad man tokio Suzukio uz TLC kaina nereik( niekas netelpa,nepraktiskas ir tt) :rolleyes:/> ... Tai kaip lyginti?

Tavo zodziai kad jei darai masinas ir esi super-specas prajuokino. Simtai meistru daro, bet nusimananciais sunkiai ir puses nepavadinsi( nors jie visi pleso marskinius kad kiekvienas is ju geriauias)Netaikau tamstai asmeniskai, nes nepazystu :rolleyes:

O jei jau taip prizines vietas emei tais laikais, tai idomu pasidare kurios tos cia prizines vietos ir kurios masinos tavo darytos buvo?

Redagavo SuzukiMonstr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskaičiau tą temą apie gerbiamo Klaustuko Audi, tai leisiu sau pacituoti vieną jo pranešimų: "...rudenį kai baigsis draudimas bus brangiai paleista detalėm nes dugnas supuvo......"

Tai, pagal tamstelės logiką, geriau "ledinis" salonas ir daug "navarotų", negu kiauras kėbulas/rėmas?..Nu nu, įdomiai prioritetai sudėlioti :P:D Kai kojos per dugną išpuls, tai anei peidžeriai anei penkių veislių sirenos nepadės :pig:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

p.s.s. ir tik nereik pasakot kad džipui bekelėj nereik tvarkos - pažiurėkit į TRT projektą..... o panašiai nesugebat - tai ir neprasidėkit, juk važiuoklės ar motoro bilekaip netvarkot........

 

:girtas:/> :girtas:/>

O va dėl TRT projekto kažko nesupratau - kiba pagal tamstelės logika išeina jei nesugebi padaryt tokio projekto tai geriau mauk alų tai bent valstybei naudos bus :D

Norėčiau paklaust kaip jaunimui išmokt padaryt vertą dėmesio projektą - mokėdamas tai gi niekas negimė.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O va dėl TRT projekto kažko nesupratau - kiba pagal tamstelės logika išeina jei nesugebi padaryt tokio projekto tai geriau mauk alų tai bent valstybei naudos bus :D/>

Norėčiau paklaust kaip jaunimui išmokt padaryt vertą dėmesio projektą - mokėdamas tai gi niekas negimė.

 

as manau kolega ir turejo omeny jog bile kaip gi nedirbat,ta prasme,atzagariom rankom,vardan kapitalizmo.. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as manau kolega ir turejo omeny jog bile kaip gi nedirbat,ta prasme,atzagariom rankom,vardan kapitalizmo.. :)/>

Tai kad gan nemaža dalis taip ir dirba , o paskui gimsta legendos apie niekam tikusius variklius kurių neįmanoma suremontuot , apie pilnas biedų mašinas kuriuos jau būna sugedusios dar neišvažiavusios pro gamyklos vartus :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klaustuk - nu ir gal papasakosi ką ten radai ? "net prisiminus tą pačią Merio parduotą 60,kur salone nuo svetimkūnių įdėtų bilekaip net vimdė nors buvo minčių kažką tokio pasijamt)"

trys konvereterius sumontuotus kompaktiškai po dėtuve, kad vanduo neapsemtų ? CB įmontuotą po magnetola kad neišluptų ? gale lentyną su garsiakalbiais palubėj kad šonuose bagažu neužkrauti dinamikų ? tepalo slėgio daviklis ant panelio išvęstas ? šturmano lempikė lanksčiu kotu ? bagažinėj trys lizdai įtampai ?... čia viskas svetimkūniai ???? biggrin.gif

 

Auto kelioninis - žvalgybinis - ofroadinis... o ne parodinis savo statusą ar verslą reklamuoti...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.