Pereiti prie turinio

"4x4 SOS" savanorių nuotykiai


Dragon

Rekomenduojami pranešimai

sestadieni netoli manes moteriskes nuleke nuo kelio, kadangi vaziavau pro sali, tai pasiuliau pagalba... atsisake :D/> sake, dar ka nors sulauzysiu tempdamas, sake, kad iskviete trala su keltuvu, mol kasko apsidraude, tai ten galima viena kart nemokamai issikviest... :D/> palinkejau, kad daugiau nereiketu nieko kviest :D/>

 

mačiau tas pačias "laimingas" moteriškes, pasisiūliau ištraukti ant kelio, bet jos taip pat laimingos atsisakė... kas supras tas moteriškas :DDD

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka tik teko pasiklydusius Anyksciu r. paneveziecius su Ford mondeo is misko traukti... Navigacija kai uzvede :liux:/>/>/> , i misko keliuka( kuris pradzioj atrodo kaip normalus zvyrkelis) kuriame apsisukti jokiu sansu... Na tada vis gylyn..., ir gilyn... i miska ieskoti kur apsisukti, kol ilindo kad nei pirmyn, nei atgal.... Peskom atkauste atgal iki pirmos sodybos,beveik keturis kilometrus, na is ten jau paskambino man...Kaip jie iki ten nusigrudo :scratch:/> :blink:/> zalio supratimo neturiu, nes atgal visa kelia ant slipso traukiau, vos pristabdau ir uzsikasa beveik is karto... Malonus zmones,per prievarta su daukantu supazindino :liux:/Jei visur taip ,tai Bradas bus jega :cheer:

Redagavo tynta
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sestadieni netoli manes moteriskes nuleke nuo kelio, kadangi vaziavau pro sali, tai pasiuliau pagalba... atsisake :D/> sake, dar ka nors sulauzysiu tempdamas, sake, kad iskviete trala su keltuvu, mol kasko apsidraude, tai ten galima viena kart nemokamai issikviest... :D/> palinkejau, kad daugiau nereiketu nieko kviest :D/>

teko laime tuo malonumu pasinaudot pora metu atgal. audine uzduso Kretingoj centre, ai sakau vistiek yra kasko netrukdysiu draugu vidury dienos, tegu nuveza iki servizo. nu pskambinau, lauk sako atvarys. laukiu laukiu, laukiu laukiu, skambina tralistas po gero pusv, nezino Kretingos centro, nu dar ten maises vos ne pusv kol atrado, nors per tiek laiko gali pesciom apeit ta musu centra, pasirodo ji vargsa, avariniu ivikiu centriukas is klp iskviete. Tai jis is Klp myne 25km ir paveze mane dar 3km iki servizo. Tai sakiau nafik, kita syki per 5 min iki taksi nueisiu centre paprasysiu ir patmps iki servizo uz kelis litus :))

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien ir aš sulaukiau skambučio.Kadangi buvau apie namus ir atstumas apie 17 km sutikau pagelbėt.Vyrukai į sodybą važiavo ir kaimo keliuke audinę itraukė i griovį.Daug vargo nebuvo,nes sniegas buvo nukastas(sakė daugiau nei 3 val pagalbos ieško) :D .Laimingai audine pastatėm ant vieškelio,atsiskaitė už kurą ir atsisveikinom.Daugiau žadejo į tą keliuką iki pavasario nelysti. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

šiandien,apie16val skabutis,ŠKODA netoli iki gero kelio pasikabino ,buvau visai netoli apie 5km,su su vitara ištraukiau,tiesa ir pats apsisukdamas užsikasiau išstūmem,vyriokas 2 val rankom sniega iš po mašinos kasė,peršlapes iki siulo galo,kastuvo tai babą

atlygio atsisakiau,netoli juk,na tai daug alaus ...pažadėjo :)

telefona gavo iš 112

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie 13h skambutis ir moteriškė, gavus numerį iš 112, prašo ištempt iš griovio, nes nuslydo nuo kelio prie Liepalotų. Nuo manęs apie 20km ir aš darbe, tai negalėjau pats pagelbėt, bet suradau kas gali. Tie Liepalotai kažkokie prakeikti, antras skambutis ir iš ten pat. Ir šiaip ten kiek avarijų ir žuvusių, nors vos ne tiesus kelias...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vilniuje Statybininkų g. daugiabučių kieme busas nebegalėjo išvažiuoti, užsikasė bebuksuodamas.... teko tarp medžių privažiuoti ir išvaduoti... wink.gif

 

Gavau ir as skambuti is situ, bet mano 4x4 siuo metu nevaziuoja, o taip laukiau kol kas paskambins :))

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui Ugniui (Nemencine) pagelbejusiam siandien sudetingoje situacijoje :rolleyes:/>

Visks gerai, kitą kartą skambinsiu tau ;)

Beje, mums grįžtant patiems prirekė pagalbos: nuoroda facebook'e, bet tobulo šturmano darbo (aut. past. - mano brangiosios :wub: ) pagalba (t.t. kaip naudotis automobilio paskirstymo dėže :scratch: ), pavyko ištrūkt iš sniego gniaužtų. Pagalba jau buvo beatskubanti :D

Redagavo Ugnius
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pazadino ir mane 3valanda ryto. per kazka is forumo numeri gavo.tarp jonavos ir kedainiu vaikinai rode merginai kaip subaru pievomis vaziuoja :)/> vaziavo kol amortiko kelmas neisluzo.

 

Ej, cia gi mano buves subaras :D

pries 2 savaites pardaviau i Jurbarka .... neblogai keliauja per Lietuvėlę :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na teko sianden vakare pasidarbuot gelbstant lengvuskes ir ne tik. isvaziavom pasivazinet, np y 60, np y 61 ir lr diskoteka. pakatuske gavosi gelbeimo operacija. per 2,5 val buvo isgelbeta vw passat 2 vnt, vw golf, audi a4 , lexus rx, nissan Pathfinder. vieta medininku sen. keipunu km. apilinkes. gelbetojai np y 60 awdfan (denis) np y 61 (romuald) lr disco pelkinis (michail)

oras sianden ispudingas ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sestadieni ir man paskambino... sake pievoij sedo... bevaziuojant sutikau senioka einanti... sako pievoij sedau su pasatuku... istraukem senioka, o poto jau didesniji traukem... viskas uztruko max 10 min... ivykiai salia... visdelto kaip Suomis rase: Stebina vienaraciu naivumas per puga i pievas lysti(cia apie pasacioka)... (P.S. seniokas vaziavo per pieva namo :)/>/> )

 

pasirodo "baltasis" mano tolimas kaimynas...

post-3228-13623824580178_thumb.jpg

post-3228-13623824733993_thumb.jpg

Redagavo owca
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.