Pereiti prie turinio

MP sankabos problemos


ass1

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki iskilo klausimas ar apsimoka pirkti pigesni sankabos diska ir diskatoriu (diskatorius apie 100 Lt)masina standartas.O gal kas restauroja sankabos diska,kiek tai kainuoja?

O problema tokia kai masina salta vazioja gerai bet pavaziavus apie 10 km.pradeda buksot sankaba.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man sitie simptomai nelimpa. AS NE AUTOMECHANIKAS, matyt todel man variklio temperatura su sankaba visai nieko bendro neturintys du dalykai. Tepals pro salnika, kitas reikalas, sudiles sankabos diskas slystu aplamai visada. Padaryk eksperimenta. Pries uzvesdamas auto papompuok sankaba nu kokiu 50 kartu ir paziurek ar neprades buksuot.. Nes man taip buvo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man sitie simptomai nelimpa. AS NE AUTOMECHANIKAS, matyt todel man variklio temperatura su sankaba visai nieko bendro neturintys du dalykai. Tepals pro salnika, kitas reikalas, sudiles sankabos diskas slystu aplamai visada. Padaryk eksperimenta. Pries uzvesdamas auto papompuok sankaba nu kokiu 50 kartu ir paziurek ar neprades buksuot.. Nes man taip buvo.

As ir nesakou kad variklio temperatura tam turi itaka tesiok dirbant varikliuy diskas isila ir gal neduoda sukibimo.

O koks gedimas buvo pastau kai buksavo?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gedimas keblus, nes ir dabar dar nezinau ar 100% jis pasalintas. Esme tame, kad atleidus sankaba ne visas skystis grizdavo i darbini cilindra. Is pradziu dalinai padejo bakelio ispjovimas, kuris stovi ant sankabos vamzdelio. Bet ir po sios operacijos ne visas skystis grizdavo atgal. Tada dar buvo bandoma isvalyt visus tuos cilindriukus, prapust vamzdeli, supilt nauja skysti. Dabar kaip ir normaliai viskas, bet kaip ir sakau reikia laiko jog isitikint. Tai kaip ir sakau sistema paprasta, atrodo viskas vietoj, viskas veikia, nera jokiu kliuciu skysciui grizti atgal i cilindra, o negrizdavo.

Redagavo Plastic
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gedimas keblus, nes ir dabar dar nezinau ar 100% jis pasalintas. Esme tame, kad atleidus sankaba ne visas skystis grizdavo i darbini cilindra. Is pradziu dalinai padejo bakelio ispjovimas, kuris stovi ant sankabos vamzdelio. Bet ir po sios operacijos ne visas skystis grizdavo atgal. Tada dar buvo bandoma isvalyt visus tuos cilindriukus, prapust vamzdeli, supilt nauja skysti. Dabar kaip ir normaliai viskas, bet kaip ir sakau reikia laiko jog isitikint. Tai kaip ir sakau sistema paprasta, atrodo viskas vietoj, viskas veikia, nera jokiu kliuciu skysciui grizti atgal i cilindra, o negrizdavo.

Ar ne bus problema šlangutėje. Pagal aprašytą situaciją viskas atitinka, kaip man buvo su stabdžiais. Šlangas "užakėjo" - su koja pravarai skystį, o atgal jis negrįžta.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sankaba nujimta,pats diskas pagal stori kaip noujas, bet disko andeklai vienoi pusei atsoke nuo kaikuriu knedziu ir paliginus su nauju pasidare kaip plasmasinei manou kad perkaitinti.Okaip patikrint diskatoriu ar gerai prispaudzia o tai diskelis vietomis turi melsvo atspalvio gal irgi perkaitintas.

Radou toki http://community.benchmarkemail.com/users/spgroup/newsletterid/747561 gal kas bendravo?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar ne geriau pasiieškot naujo disko? Atrodo, kad 170 lt mokėjau, diskatoriaus nepirkau.

Galima acuroj ir uz 80lt nupirkt, bet nuo galanto ar kokio tai ten, bet neilgam bus nes spyruokles dvigubai silpnesnes. O liroj rimtas sankabos diskas berods kaip ir rolka rase 170lt

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane buvo ikistas diskas (buvusio savininko) is vis nuo kazkokio VW modeliuko, spiruokles irgi dvigubai mazesnes, nei originalo, tai buvo trukes keliose vietose. Taip pat disko slicai tokie patys ir ford sieroj ar scorpe stovi, bet ir vel spyruokles mazytes, manau neatlaikytu apkrovu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...

na jei zadi vaziuoti ne tik miestu bet ir didesnius ratus uzsidejes i purva lysti. tai nepagailek pinigu, kad paskui nereiktu dar karta keisti. as esu keites MP2 tai nam diskelis kainavo apie 500lt. ir isminamas guolis ten atvirkscio veikimo. deze ne taip pigiai nuemiau nezinodamas kad tas guolis laiko

Redagavo micas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Jei dėžė super select tai joks ten atvirkštinis veikimas išminamasis veikia kaip ir visų.korėjietišką komplektą mp2 2,5td gavau už 450 lt tiesa dėl kokybės abejoju ar tikrai laikys nes pas mane 31 purvinės padangos o ir važinėju ne miesto keliais.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

sveiki nusprogo ir man jau sankaba mp2 2.5 gal patarsit kur pigiau nupirkt

Sesk ant telefono ir apskambink parduotuves,suzinosi kainas,kokios firmos.Eolte komplekto kaina - 500lt.,Tekstaroj - 460lt.,Lirostoj - 700lt.Tik va pigiau,ne visad geriau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.