Pereiti prie turinio

Fronteros 2.2 dti peciukas


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki pastebejau kad dingsta antifryzas , pirmas itarimas buvo pasiziuret po kilimukais ar ne slapia , itarimas pasitvirtino po keleivio kojom dregna ir visa peciaus plastmase slapia , taigi norejau paklausti gal kas susidures su jo keitimu ? kokia apytiksliai kaina pacio radiatoriuko ir kaip jis keiciamas ? is pirmo zvilgsnio tai reik lupt panele lauk , aciu uz pasidalinima patirtim . :blink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

Sveiki kad nekurt naujos naujos temos kaip yra ar reikia siai masinai nuorint peciuka , nes pakeiciau peciuka ir vis tiek kazkoks tik drugnas oras eina , beda dar ir termostate nes nesyla variklis daugiau nei 70 laipsniu , bet vis tiek turetu siltesni pusti ora manau , siandien keisiu termostata tai gal sakau ir peciukas kaip nors nusiorinimo reikalauja. dekui uz info :blink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • 5 metų...

Ką galiu apie pjaustyma pasakyti, taip daro tik tiek kam rankos iš siknos išlindusios, aš savo kai keiciau tai prieš mane jau buvo taip padare apipjove plastmasė iseme taip , bet sandarumo nebeliko, jai nori normaliai issiardyk panele ir issiimsi aš pirmą kartą ardes per dieną laiko pasikeiciau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...

pasikeiciau  ir as tik per 2 dienas.  gal kas galit  patarti del valytuvu reles.  ka ir kur reikia ideti  kad  priekiniu langu  valytuvu   laiko tarpas pasikeistu,  gal yra kokiu komplektu pirkti,   labai uzknisa kai nera  padeties  reguliavimo/  aciu .

 

Sveiki. O valytuvu rankenos galas nesisukineja? Pas nemazai Fronteru B esu mates si reguliavima. Pas save irgi galvojau, kad nera, kol nepamaciau pas kolega.
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolegos, kas keitėt pečių - papasakokit kur ir kokį gavot.

Aš va su, rodos, neįveikiama problema... šrotinių radiatorių daugiau nepirksiu - paklausius pardavėjų, tai jie ten naujus radiatorius pardavinėja :) O įsidėjus - iškarto varva.

Pirkti naują - kita problema: pagal VIN man visi kiša tokį: https://www.autodoc.lt/frigair/2756230 nors pagal faktą - net nepanašu.

Pagal idėją - turėtų tikti toks: https://www.autodoc.lt/prasco/7463044 tačiau pardavėjas tikina, jog čia dešiniavairei.

Tai žodžiu - žiema artėja, salone šalta, langai rasoja, kilimas jau plaukia... gal kas paprotinsit? :)

 

O va kas ten pasakojo apie pjaustymus - tai va tokie auksarankiai kažkada buvo nagus prikišę :D

post-9001-0-44866300-1506597153_thumb.jpg

Redagavo Galileo
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolegos, kas keitėt pečių - papasakokit kur ir kokį gavot.

Aš va su, rodos, neįveikiama problema... šrotinių radiatorių daugiau nepirksiu - paklausius pardavėjų, tai jie ten naujus radiatorius pardavinėja :) O įsidėjus - iškarto varva.

Pirkti naują - kita problema: pagal VIN man visi kiša tokį: https://www.autodoc.lt/frigair/2756230 nors pagal faktą - net nepanašu.

Pagal idėją - turėtų tikti toks: https://www.autodoc.lt/prasco/7463044 tačiau pardavėjas tikina, jog čia dešiniavairei.

Tai žodžiu - žiema artėja, salone šalta, langai rasoja, kilimas jau plaukia... gal kas paprotinsit? :)

 

O va kas ten pasakojo apie pjaustymus - tai va tokie auksarankiai kažkada buvo nagus prikišę :D

pagal mane tai pas tave radiatorius idetas toli nuo originalo

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia foto prieš du metus daryta. Po to įdėjau naują pečiaus dėžę su "nauju" radiatoriumi... kadangi užkniso šlapios grindys - noriu pagaliau susitvarkyti. Bet kad va - nerandu kur gaut pečiuko... 

Norėčiau išvengt Klevo pasiūlymo imt visą dėžę ir varyt per šrotus ieškant kažko panašaus, tai vis dar bandau rast naują... 

 

 

post-9001-0-72993000-1506599772_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Norėčiau išvengt Klevo pasiūlymo imt visą dėžę ir varyt per šrotus ieškant kažko panašaus, tai vis dar bandau rast naują... 

Aga - gerais norais ir pragaras grįstas :D

Šiaip tai ne su dėže o su radijatoriuku sakiau po šrotus palakstyt ir rast pagal išmatavimus daug maž tinkantį , geriausia kad tai būtų nuo japono. Kažkada senai pats taip laksčiau tik dabar nebepamenu nuo ko tą radijatoriuką pritaikiau ; nei to nuo mazdos , nei to nuo mitsubišio .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

аpie ka ir sneka, uz amerikietiska brezini mokejau berods 30 baksu ir prasiknisau dar su juo.

Kur ymetei tai yra senos fronterosA , pačiam toky davė kai pirkau ir netiko, antroje nuorodoje toks naujoms fronteromsB. Bent aš tai toky ydejau

Redagavo Dovydas83
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sveiki dar kartą,

taigi panašu, kad mano kančios baigėsi. Du metus kentėjau varvantį pečiuką, antifryzo kvapą salone, drėgną keleivio pusės kilimą ir rasojančius langus, ypač kai lauke atvėsta ir norisi šilumos. Pasidalinsiu istorija, tad sorry už ilgą postą :)

 

Ilgai skaičiau forumus ir galų gale nusprendžiau surizikuoti su OF A salono pačiumi, kadangi pagal išmatavimus - jis nežymiai mažesnis nei originalus, tad pasinaudojus klijuojamu langų sandarinimo porolonu apklijavau pečiaus dėžės vietas, kur remsis radiatoriaus šonai. Jei atvirai - neįsivaizduoju kaip elgsis tas porolonas nuolat būdamas aukštoj temperatūroj, bet jei greit sudūlės - galėsiu dar greičiau viską išsiardyti ir jį pasikeisti :D Kadangi ardžiau saloną antrą kartą - darbai vyko ganėtinai sėkmingai ir viską pasidariau per dieną. Esmė - pasidaryti pakankamai vietos, kad būtų galima sėkmingai vaikščioti aplink mašiną.

 

Kadangi šį kartą keisti reikia tik radiatorių, nusprendžiau ardyti taip, kad nereiktų traukti visos pečiaus dėžės, nes tada reiktų ardyti kondicionieriaus dėžę ir išimti kondicionieriaus radiatorių išeidžiant freoną. Metalinį skersinį, žinoma, teko išimti vis tiek.

post-9001-0-79721700-1507479185_thumb.jpg

 

Pakėlus kilimą jis tiesiog varvėjo. Ant grindų buvo dar baltos vatos paminkštinimas, tačiau ją visai išmečiau, nes buvo prisisunkus antifrizo mirtinai. Kilimą ir tą tamsią vatą (kairėj) kelis kartus ploviau su visokia chemija, dideliu kiekiu vandens ir nusiurbinėjau siurbliu. Žinoma, visiškai išplauti nepavyko... bet bent padėjus kojas - aplink padą nebesusidaro antifryzo bala :)

post-9001-0-64523200-1507479191_thumb.jpg

 

Pečiaus dėžė artosi taip, kad galima ištraukti radiatorių visko galutinai neišardžius. Matosi antifryzo pėdsakai. Tačiau taip išardžius - vėliau labai sunku surinkti atgal, kadangi dalis sklendžių lieka vienoj daly, kitos - kitoj. Sudedant atgal reikia labai idėmiai stebėti visas sklendes vienu metu, kad jos atsistotų į reikiamas vietas. Kitaip bus bėdos.

post-9001-0-19292100-1507479196_thumb.jpg

 

Taip atrodo originalus radiatorius pečiaus dėžėj - idealiai itnkantis ir be tarpų.

post-9001-0-52900300-1507479200_thumb.jpg

 

O čia OF A radiatorius. Matosi, jog yra tarpai. Tačiau juos kažkiek užpildė prie radiatoriaus pridėta klijuojamo porolono juostelė, plius papildomai priklijavau porolono ir pačiam pečiuje.

post-9001-0-10498800-1507479209_thumb.jpg

 

Palyginimas originalo ir naujo radiatoriaus. Originaliam yra 12 vamzdelių, naujam - 15. Tačiau matricos tankumas akivaizdžiai didesnis originale, plius - originalas platesnis, todėl oro sąlyčio plotas naujam variante žymiai mažesnis. Be to - neaišku kaip ilgai aliuminis liks neoksiduotas ir gerai atidavinės šilumą. 

post-9001-0-49450600-1507479216_thumb.jpg

 

Naujo radiatoriaus kodas. Pirkau Kemi - NRF 52134, kainavo 48 eur. Analogų kodai: OL6205, 52134, 159210N, 37006205 ar 8FH 351 313-261, skiriasi kainos, nuo 18 iki 150 eur, tačiau kuris variantas geriausias - negaliu pasakyti. Manau, tik kad perkant pigiausią - gero šildymo tikėtis nereik :)

post-9001-0-38699300-1507479222_thumb.jpg

 

Na ir tuo pačiu vietoj senų sutrupėjusių poroloninių tarpinių tarp ortakių užklijavau tos pačios langų sandarinimo juostos - sakyčiau, kad dabar vėjelis pučia kur kas stipriau, kadangi senų tarpinių buvo praktiškai nebelikę... skirtumas jaučiamas akivaizdus.

post-9001-0-19936600-1507479230_thumb.jpg

 

Rezultatas - sunku kol kas pasakyti, kol lauke nėra šalčių. Šiaip prie ortakių pridėjus ranką ties karščiausia padėtimi - svilina neblogai. Lauksim žiemos - tada bus aišku kas yra kas :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.